Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
κουραγιο μαγκες.παμε δυνατα για ταμεια....μετα θα φτιάξουμε ενα pdf με τα κερδισμενα δελτια και το στειλουμε στον γνωστο παπαρα!!! :rockon:
Το πιο πιθανό είναι να σου πει ότι το pdf είναι fake. :2funny: :jerking:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Έτσι ρε Ντιέγκο παιχταρά...άντε και πρώτος σκόρερ ομίλου!  :rockon:
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια, ολοι εσεις που διατυμπανιζετε οτι θα πονταρετε στη σιγουρη νικη της Νιγηριας, υποθετω οτι θα τα παιξετε χοντρα ε? Δεν θα κατσετε να βαλετε 10 ή 50€... σιγουρο δεν ειναι? γιατι να μη βαλετε 2-3 μηνιατικα λοιπον?   

Εγω το λεω, δεν θα παιξω τιποτα, ουτε και βλεπω νικη της Νιγηριας.
Το θεμα ειναι ποιοι τη βλεπουνε... Οι ψιλικατζηδες δε μετρανε :)


κουραγιο μαγκες.παμε δυνατα για ταμεια....μετα θα φτιάξουμε ενα pdf με τα κερδισμενα δελτια και το στειλουμε στον γνωστο παπαρα!!! :rockon:

Eυχαριστω μεγαλε global, αλλα καλο ειναι στο pdf να βαλεις και τα χαμενα, ωστε να εχω μια σφαιρικη εικονα. Γιατι στο συνολο ολοι χαμενοι θα ειστε, ετσι δεν ειναι?... απ τη στιγμη που παιζετε καθε μετα τα φαβορι και αυτα σπανε συνεχεια, τι να σου κανει μια επιτυχια?
ΕΚΤΟΣ αν, οπως ειπα πιο πανω τα παιξετε χοντρα σημερα οποτε και θα ρεφαρετε και θα βγαλετε και κερδος!
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια, ολοι εσεις που διατυμπανιζετε οτι θα πονταρετε στη σιγουρη νικη της Νιγηριας, υποθετω οτι θα τα παιξετε χοντρα ε? Δεν θα κατσετε να βαλετε 10 ή 50€... σιγουρο δεν ειναι? γιατι να μη βαλετε 2-3 μηνιατικα λοιπον?   

Εγω το λεω, δεν θα παιξω τιποτα, ουτε και βλεπω νικη της Νιγηριας.
Το θεμα ειναι ποιοι τη βλεπουνε... Οι ψιλικατζηδες δε μετρανε :)


Eυχαριστω μεγαλε global, αλλα καλο ειναι στο pdf να βαλεις και τα χαμενα, ωστε να εχω μια σφαιρικη εικονα. Γιατι στο συνολο ολοι χαμενοι θα ειστε, ετσι δεν ειναι?... απ τη στιγμη που παιζετε καθε μετα τα φαβορι και αυτα σπανε συνεχεια, τι να σου κανει μια επιτυχια?
ΕΚΤΟΣ αν, οπως ειπα πιο πανω τα παιξετε χοντρα σημερα οποτε και θα ρεφαρετε και θα βγαλετε και κερδος!

για την νοτια αφρικη να περασει τον ομιλο δεν μας ειπες ακομα
 

gonguevar

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Παιδια, ολοι εσεις που διατυμπανιζετε οτι θα πονταρετε στη σιγουρη νικη της Νιγηριας, υποθετω οτι θα τα παιξετε χοντρα ε? Δεν θα κατσετε να βαλετε 10 ή 50€... σιγουρο δεν ειναι? γιατι να μη βαλετε 2-3 μηνιατικα λοιπον?   

Εγω το λεω, δεν θα παιξω τιποτα, ουτε και βλεπω νικη της Νιγηριας.
Το θεμα ειναι ποιοι τη βλεπουνε... Οι ψιλικατζηδες δε μετρανε :)


Eυχαριστω μεγαλε global, αλλα καλο ειναι στο pdf να βαλεις και τα χαμενα, ωστε να εχω μια σφαιρικη εικονα. Γιατι στο συνολο ολοι χαμενοι θα ειστε, ετσι δεν ειναι?... απ τη στιγμη που παιζετε καθε μετα τα φαβορι και αυτα σπανε συνεχεια, τι να σου κανει μια επιτυχια?
ΕΚΤΟΣ αν, οπως ειπα πιο πανω τα παιξετε χοντρα σημερα οποτε και θα ρεφαρετε και θα βγαλετε και κερδος!

ρε παπαρα
2 πραγματα εχεις πει σχετικα με τα παιχνιδια 30 σελιδες τωρα
ενα οτι θα κερδισει η ιταλια (χ και κολοφαρδα αντι να κερδισει η παραγουαη)
και οτι θα περασει η νοτιο αφρικη
πες μας αφου δεν παιζεις
αφου εισαι αχρηστος και στις προβλεψεις σου και στα λογια σου
τι κανεις εδω μεσα?
να την λες σε αλλους χωρις λογο?οι περισσοτεροι σε πληροφορω ειναι καργα κερδισμενοι απο το μουντιαλ απο τα αντερ και μονο
αφου δεν ξερεις ουτε απο μουντιαλ ουτε απο ποδοσφαιρο (μηπως εισαι κανα ζωο γυναικα"?)
τι στο διαολο μιλας?
δεν πιανεις τιποτα και ολο τη λες σε αλλους
αν κερδισει η νιγηρια σημερα στο χω πει 3 μερες τωρα
κρυψου και μην ξαναμιλησεις ζςο
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
παμε στα σημερινα..
αργεντινη 1 ξερο στο 1,55 και να μη σκοραρει η κορεα στο 1,8!
να μη σκοραρει η ελλαδα στο 2,1 και αντερ,αλλα στο 1,4 <<οικτο>>,που λεει και ο κυβερνητης... :2funny:
το βραδυ ειναι μπερδεμα..μονος μου ελεγα πως δεν πιστευω τη γαλλια..απο την αλλη το 2,20 ειναι τρελο!!!
οι μεξικανοι εχουν αμυντικα κενα(τους εκανε πλακα ο τσαμπαλαλα,δε θα υους κανει ο ριμπερι?),ενω και επιθετικα με εξαιρεση τον ντος σαντος δεν ειναι τιποτα ιδιαιτερο...
οι γαλλοι πρεπει να κερδισουν με δεδομενη τη νικη της ουρουγουαης χθες..
μπορει και να σπασει,αλλα το 2,20 της γαλλιας αξιζει το ρισκο!!
αναμενω γαττο για τα περεταιρω...
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
ρε παπαρα
2 πραγματα εχεις πει σχετικα με τα παιχνιδια 30 σελιδες τωρα
ενα οτι θα κερδισει η ιταλια (χ και κολοφαρδα αντι να κερδισει η παραγουαη)
και οτι θα περασει η νοτιο αφρικη
πες μας αφου δεν παιζεις
αφου εισαι αχρηστος και στις προβλεψεις σου και στα λογια σου
τι κανεις εδω μεσα?
να την λες σε αλλους χωρις λογο?οι περισσοτεροι σε πληροφορω ειναι καργα κερδισμενοι απο το μουντιαλ απο τα αντερ και μονο
αφου δεν ξερεις ουτε απο μουντιαλ ουτε απο ποδοσφαιρο (μηπως εισαι κανα ζωο γυναικα"?)
τι στο διαολο μιλας?
δεν πιανεις τιποτα και ολο τη λες σε αλλους
αν κερδισει η νιγηρια σημερα στο χω πει 3 μερες τωρα
κρυψου και μην ξαναμιλησεις ζςο

αστο το παιδι ρε συ,εγω τον συμπαθω ,μας διασκεδαζει κιολας :grin:
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
Eυχαριστω μεγαλε global, αλλα καλο ειναι στο pdf να βαλεις και τα χαμενα, ωστε να εχω μια σφαιρικη εικονα. Γιατι στο συνολο ολοι χαμενοι θα ειστε, ετσι δεν ειναι?... απ τη στιγμη που παιζετε καθε μετα τα φαβορι και αυτα σπανε συνεχεια, τι να σου κανει μια επιτυχια?
ΕΚΤΟΣ αν, οπως ειπα πιο πανω τα παιξετε χοντρα σημερα οποτε και θα ρεφαρετε και θα βγαλετε και κερδος!

χαχαχα.δεν το ελεγα για σενα.μηπως εχεις την μυγα?  ;)
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
ρε παπαρα
2 πραγματα εχεις πει σχετικα με τα παιχνιδια 30 σελιδες τωρα
ενα οτι θα κερδισει η ιταλια (χ και κολοφαρδα αντι να κερδισει η παραγουαη)
και οτι θα περασει η νοτιο αφρικη
πες μας αφου δεν παιζεις
αφου εισαι αχρηστος και στις προβλεψεις σου και στα λογια σου
τι κανεις εδω μεσα?
να την λες σε αλλους χωρις λογο?οι περισσοτεροι σε πληροφορω ειναι καργα κερδισμενοι απο το μουντιαλ απο τα αντερ και μονο
αφου δεν ξερεις ουτε απο μουντιαλ ουτε απο ποδοσφαιρο (μηπως εισαι κανα ζωο γυναικα"?)
τι στο διαολο μιλας?
δεν πιανεις τιποτα και ολο τη λες σε αλλους
αν κερδισει η νιγηρια σημερα στο χω πει 3 μερες τωρα
κρυψου και μην ξαναμιλησεις ζςο
Παλι βριζεις ρε γαϊδουρι, βλακα κουβανε, εχεις σπασει τους κουβαδες και αντι να λουφαξεις βγαινεις κιολας με υφος χιλιων πιθηκων και πιθηκιζεις παλι...

Κατσε να δουμε τι θα γινει με την Ν.Αφρικη και ποιος θα το παρει τελικα. Εξαλλου εγω δεν εχασα τιποτα γιατι δεν επαιξα ουτε τη Ν.Αφρικη ουτε την Ιταλια.
Οσο για τη Νιγηρια σε εχω ξεφτιλισει ηδη, μονο 60€ δηλωσες οτι θα πονταρεις σε αυτο το σιγουρο κατα τα αλλα ψιλικατζη, ε ψιλικατζη :2funny:
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Παλι βριζεις ρε γαϊδουρι, βλακα κουβανε, εχεις σπασει τους κουβαδες και αντι να λουφαξεις βγαινεις κιολας με υφος χιλιων πιθηκων και πιθηκιζεις παλι...

Κατσε να δουμε τι θα γινει με την Ν.Αφρικη και ποιος θα το παρει τελικα.
Οσο για τη Νιγηρια σε εχω ξεφτιλισει ηδη, μονο 60€ δηλωσες οτι θα πονταρεις σε αυτο το σιγουρο κατα αλλα ψιλικατζη, ε ψιλικατζη :2funny:

ποσα πρεπει να βαλει για να μην ειναι ψιλικατζης?300 ειναι καλα?
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
τι 300?  :uglystupid:
Καλα, δουλευομαστε? παιζεις μόνο ενα ματς, το εχεις σιγουρο, και θα βαλεις μόνο 300?
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Τι 1000? μόνο? αρα ΔΕΝ το εχεις σιγουρο.

Εγω αν ειχα κατι σιγουρο θα εβαζα... τα παντα. Οτι εχω και δεν εχω. Αφου θα ηταν σιγουρο δεν θα ρισκαριζα κατι, σωστα?
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Τι 1000? μόνο? αρα ΔΕΝ το εχεις σιγουρο.

Εγω αν ειχα κατι σιγουρο θα εβαζα... τα παντα. Οτι εχω και δεν εχω. Αφου θα ηταν σιγουρο δεν θα ρισκαριζα κατι, σωστα?

σιγουρο δεν υπαρχει στο στοιχημα...εδω εισαι πολυ λαθος.
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Λοιπον αλανια σημερα παμε για να γαμησουμε τα μπουκια...γιατι χθες μας τα πηρανε χοντρα με τους φλωρο-ισπανους

Αργεντινη Νικη και 2-3
Ελλαδα αντερ

μ αρεσει και το 2,20 της Γαλλιας και ισως το τιμησω στο λαιβ αναλογως με το παιχνιδι τους... εχουν παιχταραδες αλλα μ αυτουν τον ηλιθιο στον παγκο ολα γινονται
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
σιγουρο δεν υπαρχει στο στοιχημα...εδω εισαι πολυ λαθος.
Ρε αφού το παιδάκι δε παίζει στοίχημα, μας έχει πρήξει λέγοντας ότι τα φαβορί σπάνε κάτι που ξέρουμε ότι έχει πιθανότητες να γίνει.Το θέμα είναι ποιον θεωρείς φαβορί? Στο Νιγηρία Ελλάδα στοιχηματικά φαβορι δεν υπάρχει, στο Αργεντινή - Β.κορέα υπάρχει. Δύο φαβορί έχουν σπάσει ως τώρα η Αγγλία και η Ισπανία. Αν ήταν να υπάρχουνε σίγουρα και άχαστα δε θα λεγότανε στοίχημα  
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
σιγουρο δεν υπαρχει στο στοιχημα...εδω εισαι πολυ λαθος.
Eγω το ξερω αυτο, οποτε μη το λες σε μενα, πεστο σε αυτους που διατυμπανιζουν σιγουρια και ακλονητη πιστη στην επιτυχια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom