Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

gonguevar

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
πουτσα φαγαμε το βραδυ απο τους κολοαγγλους
τα εχασα ολα και το χειροτερο ....... ηταν και σε συνδθασμο με την ργεντινη
τες πα
φαγαμε ηττα αλλα για να δουμε σημερα

Αλγερια - Σλοβενια
το παιχνιδι το βλεπω τρελα οβερ(2.40 δινει)
τρελα ομως
πιστευω οτι θα κερδισει η σλοβενια αλλα θα σκοραρει και η αλγερια
ισως θα ηταν καλο να πονταρουμε σε γκολ -γκολ
1.85 δινει πιθανα σκορ 1-2 1-3
προσοχη γιατι με την αγγλια στο Χ χτες οποιος κερδισει παει νο 1
η σλοβενια θα φαγωθει να το παρει το παιχνιδι

Σερβια - Γκανα
εδω τα πραγματα θα ηταν καθαρα αλλα αυτο το παιχνιδι το φοβαμαι τα μαλα
κανονικα παντα σερβια νικη  και λογικα η γκανα θα βολευτει στην 3 θεση στο γρουπ
αρα ασσος
ισως και under
δυσκολα θα μπουν πολλα γκολ
νικη με 1 γκολ διαφορα αν ειστε τολμηροι

Γερμανια - Αυστραλια
Οβερ Οβερ αααα ΚΑι παλι Οβερ
σκορ ισως 2-1 3-0 3-1
η γερμανια ειναι η πρωτη σοβαρη ομαδα που θα παιξει απο ευρωπη
λογικα θα ξεκινησει με το δεξι ειδικα αν περασει η σερβια
η αυστραλια δυστηχως σημερα απλα θα προσπαθησει να κρατησει το σκορ σε λογικα επιπεδα
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Εγώ θα προτιμήσω για ένα μέτριο ποντάρισμα το διπλό της Σλοβενίας!Το όβερ το φοβάμαι γιατί η Αλγερία έχει ένα θέμα με το σκοράρισμα...
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1

μην εισαι καχύποπτος μαν.μακαρι ολοι να πηγαίνουμε ταμειο.... ;) ;)
Ναι, μακαρι. Αλλο αυτο ομως και αλλο να σε κοροϊδευουν.
μεχρι την γαμιδο αγγλια ημουν +140
τωρα μετα την πικρα +70
εφαγα τρελη ηττα  :grin: :grin:
Οσο συνεχιζεις να μιλας με γριφους δεν γινεσαι αντιληπτος.
Επειδη  το  επομενο  muntial  γινεται  στην  Βραζιλια    πρεπει  να  υπολογισεις  ότι    πολλοι  δεν  θα  θελουν  να  το  παρουν  δυο    φορες  συνεχομενες .
Ετσι  που  και  αν  ακομα  στο  τελικο    φτασουν  , τοτε ,  ή  οι  Βραζιλιανοι  δεν  θα  παιξουν  καλα  ή  κατι  θα  γινει  και  θα  χασουν  τον  αγωνα .
Τωρα    μια  πιο  τραβηγμενη  υποθεση

Φυσιολογικα  στο  επομενο  μουντιαλ  στον  τελικο  θα  είναι  η  Βραζιλια ,  για  να  χει  όμως  περισσοτερο  ενδιαφερον ( και  από  τηλεθεαση  και  από  στοιχηματα  ) πρεπει  να    παιζει  με  μια  ευρωπαικη  ομαδα .
Με  αυτό  τον  συλλογισμο    που  μπορει  να  είναι  τελειως  λαθος ,  λεω  ότι  σε  αυτό  το  μουντιαλ    ισως  σπρωξουν  παραπανω    την  Αργεντινη να  προχωρησει ή  και  να    το  παρει .
Και πως ξερουμε οτι θα παρουν το επομενο μουντιαλ?
Αλλα και γιατι να μην το παρουν 2 φορες συνεχομενα? θα φροντισουν οι διαιτητες λες? Οπως το 2002 που πεταξαν εξω με το ετσι θελω Ιταλια-Ισπανια για να προχωρησει η Ν.Κορεα?
 

gonguevar

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16


ρε φιλε ειλικρινα η εισαι καθυστερημενος
η το παιζεις
απλα
που τον ειδες το γαμω γριφο?
ειδες κανενα γριφο στην προταση "μας γαμισε η κολοαγγλια τα χασαμε ολα τα στοιχηματα και μερικα συνδυστικα με την αργεντνη"?
τι στο διαολο αλβανικα μιλαω?
οικτο δηλαδη
και επειδη θα ξαναρωτησεις ως μεγαλος μαμουχαλος αυτη τη στιγμη μετα τα 70 Ε που εχασα χτες το βραδυ απο την αγγλια ειμαι στα +70 κερδισμενα
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Αλγερια-Σλοβενια, χ στο ημιχρονο.
Σερβια-Γκανα, ρίσκο στο οβερ.
Γερμανια ημιχρονο-τελικο στο 1-1 (ή νικη με χαντικαπ -1).

Δεν εχω λεφτα στην καρτα μου γαμωτο να τα παιξω με 9 ευρω για 100!!
Ενω στον οπαπ, τα 9 ευρω δινουν πισω 60. Να παιξω λοιπον για την γκανιοτα του οπαπ, ή να περιμενω τα αυριανα ματς? :helpplea: :helpplea:

Υγ. Για την ακριβεια με το σημειο που θελω να παιξω(Γερμανιας νικη με -1 γκολ, αλλά δεν το εχει ο οπαπ, η αποδοση ειναι 112 ευρω στα 9)
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Εγώ είχα να παίξω στοίχημα από το προηγούμενο μουντιάλ που έχασα 200 ευρώ που είχα παίξει να το πάρει η Βραζιλία :headbang: :headbang: :headbang:

Ξαναέπαιξα χθες. Άσχετος είμαι με την μπάλα και έριξα 10 ευρουδάκια έτσι για το χαβά. Έπιασα το Χ της Αγγλίας και σήμερα μάλλον θα παίξω τα κέρδη μου πάλι έτσι για το χαβά. Μακάρι να ξανακωλοφαρδίσω! Θα'χω να το λέω!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
1 γερμανια σιγουρο τωρα τα αλλα;;;;
 

dr.feelgood

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
Η Γκάνα σήμερα δε χάνει. Χ2 όπου το βρείτε με την καλύτερη απόδοση.
Σωστό πάντως είναι να κυνηγάς τα Χ (σύστημα Γεωργίου). :think:
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
ναι μαγκες το καλυτερο πηρα 2 50αρες απο ενα περιπτερο μπομπα

Πως δουλεύουν αυτές ρε παίχτη?

Μπήκα στο site και λέει άλλα αντ'άλλων. Σε ποια site δουλεύει η κάρτα? Μόνο σε ελληνικά? Σε ξένα δηλαδή δεν παίζει?

Κι αν παίζει πως στο διάολο πληρώνεις με το πιν που λέει? Αφου μόλις πας να γίνεις μέλος και λοιπά σου ζητάει λογαριασμό τραπέζης. Τι θα του βάλεις αντί για λογαριασμό? Το πιν της κάρτας?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Πως δουλεύουν αυτές ρε παίχτη?

Μπήκα στο site και λέει άλλα αντ'άλλων. Σε ποια site δουλεύει η κάρτα? Μόνο σε ελληνικά? Σε ξένα δηλαδή δεν παίζει?

Κι αν παίζει πως στο διάολο πληρώνεις με το πιν που λέει? Αφου μόλις πας να γίνεις μέλος και λοιπά σου ζητάει λογαριασμό τραπέζης. Τι θα του βάλεις αντί για λογαριασμό? Το πιν της κάρτας?
Καβλιαρη μου, απο οτι ειδα για να λυσουμε την απορια, μου εμφανιζει στις μεθοδους πληρωμης στον ιντερνετικο μου πρακτορα την paysafecard, ως προπληρωμενη καρτα.
Αλλά και εγω εχω αποριες σχετικα με το πει σειφ.
Εχει εξοδα?
Κι αν κερδισεις, πού τα πιστωνεις τα λεφτα?
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Καβλιαρη μου, απο οτι ειδα για να λυσουμε την απορια, μου εμφανιζει στις μεθοδους πληρωμης στον ιντερνετικο μου πρακτορα την paysafecard, ως προπληρωμενη καρτα.
Αλλά και εγω εχω αποριες σχετικα με το πει σειφ.
Εχει εξοδα?
Κι αν κερδισεις, πού τα πιστωνεις τα λεφτα?

Καλά κατάλαβα. Άρα μάλλον είναι μόνο για στοιχηματικές και λοιπά. Λογικά σε site συνδρομητικά δε θα κάνει δουλειά.
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Καβλιαρη μου, απο οτι ειδα για να λυσουμε την απορια, μου εμφανιζει στις μεθοδους πληρωμης στον ιντερνετικο μου πρακτορα την paysafecard, ως προπληρωμενη καρτα.
Αλλά και εγω εχω αποριες σχετικα με το πει σειφ.
Εχει εξοδα?
Κι αν κερδισεις, πού τα πιστωνεις τα λεφτα?

συνηθως δεν εχουν εξοδα,υπαρχουν καποιες εταιριες βεβαια που μπορει να κρατουν ενα 2τις εκατο.τα κερδη θα πιστωθουν στο λογαριασμο σου και εσυ μετα επιλεγεις τροπο αναληψης.απλο
 

polwnos

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2010
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Αλγερια - Σλοβενια Under 0,5 goals αποδοση 8 στην sportingbet ;)
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
ρε φιλε ειλικρινα η εισαι καθυστερημενος
η το παιζεις
απλα
που τον ειδες το γαμω γριφο?
ειδες κανενα γριφο στην προταση "μας γαμισε η κολοαγγλια τα χασαμε ολα τα στοιχηματα και μερικα συνδυστικα με την αργεντνη"?
τι στο διαολο αλβανικα μιλαω?
οικτο δηλαδη
και επειδη θα ξαναρωτησεις ως μεγαλος μαμουχαλος αυτη τη στιγμη μετα τα 70 Ε που εχασα χτες το βραδυ απο την αγγλια ειμαι στα +70 κερδισμενα
Οk φιλε μου, ειναι πολυ απλο το ερωτημα, το εχω πει ηδη 2-3 φορες, θα το ξαναπω για σενα:

Εχεις κερδισει ως τωρα σε αυτο το Μουντιαλ? Αν ναι, με ΤΙ δελτιο, ΠΟΣΑ εδωσες και ΠΟΣΑ πηρες.

Εγώ είχα να παίξω στοίχημα από το προηγούμενο μουντιάλ που έχασα 200 ευρώ που είχα παίξει να το πάρει η Βραζιλία :headbang: :headbang: :headbang:
Yπηρξαν και χειροτερα, εγω ειχα παιξει 1000€ οτι θα παει τελικο και δεν πηγε ουτε ημιτελικο.
Θυμασαι τα χαλια της στον προημιτελικο? Εμφανιστηκαν σε αθλια κατασταση, σαν τη χθεσινη Ελλαδα ενα πραμα... >:(
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Καβλιαρη μου, απο οτι ειδα για να λυσουμε την απορια, μου εμφανιζει στις μεθοδους πληρωμης στον ιντερνετικο μου πρακτορα την paysafecard, ως προπληρωμενη καρτα.
Αλλά και εγω εχω αποριες σχετικα με το πει σειφ.
Εχει εξοδα?
Κι αν κερδισεις, πού τα πιστωνεις τα λεφτα?
μεσω πιστωτικης καρτας 'η I BANK
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom