Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
ναι σωστα τη βραζιλια δεν την υπολογιζει κανεις..εσυ την ανακαλυψες...ρε οταν παιζεις 2 την ελλαδα να διαβαζεις και τις οδηγιες χρησης απο πισω απο το κουπονι για να αποφευγεις τις παραισθησεις.
Θυμιζω οτι εσυ επαιξες Αγγλια γιατι ειχες τη παραισθηση πως θα κερδισει σαν φαβορι...
Εγω δεν επαιξα ποτέ την Ελλαδα ρε κοροιδο, πως σου ηρθε?
Οσο για τη Βραζιλια ειπαμε, δεν ειναι το Νο1 φαβορι, αυτο ειναι η Ισπανια.
το χ ειναι αυτο ψαχνω και το αλλο


ενα 10ρικο το επαιξα
Α, δε κερδισες ακομα. Ειπα κι εγω.
Οταν κερδισεις μας ειδοποιεις...
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
Θυμιζω οτι εσυ επαιξες Αγγλια γιατι ειχες τη παραισθηση πως θα κερδισει σαν φαβορι...
Εγω δεν επαιξα ποτέ την Ελλαδα ρε κοροιδο, πως σου ηρθε?
Οσο για τη Βραζιλια ειπαμε, δεν ειναι το Νο1 φαβορι, αυτο ειναι η Ισπανια.Α, δε κερδισες ακομα. Ειπα κι εγω.
Οταν κερδισεις μας ειδοποιεις...



τι θες να πεις δεν κερδισα?μου βαλαν ηδη τα λεφτα...
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Εσυ εχασες σα κοροιδο, εμενα κατηγορεις? :2funny:
Θα ειχα χασει πολλα εαν επαιζα τα φαβορι, οπως εσεις οι απειροι απ το σπορ.

Οσο για τον φιλο gastez δεν εχω καταλαβει τι λεει, οπως και ο προηγουμενος μιλαει με γριφους.
Ενω το ερωτημα ειναι πολυ απλο: Κερδισατε? αν ναι πόσα, με ποιον συνδιασμο γεγονοτων και πόσα λεφτα δωσατε.
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
Εσυ εχασες σα κοροιδο, εμενα κατηγορεις? :2funny:
Θα ειχα χασει πολλα εαν επαιζα τα φαβορι, οπως εσεις οι απειροι απ το σπορ.

Οσο για τον φιλο gastez δεν εχω καταλαβει τι λεει, οπως και ο προηγουμερνος μιλαει με γριφους.
Ενω το ερωτημα ειναι πολυ απλο: Κερδισατε? αν ναι πόσα, με ποιον συνδιασμο γεγονοτων και πόσα λεφτα δωσατε.


ποστ μου ειναι απλο.επαιξα το 1-1 και το χ στο αγγλια-αμερικα(λιγα λεφτα) και πηγα ταμειο.τι δεν καταλαβαινεις?
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
ποστ μου ειναι απλο.επαιξα το 1-1 και το χ στο αγγλια-αμερικα(λιγα λεφτα) και πηγα ταμειο.τι δεν καταλαβαινεις?
Στο προηγουμενο σε ρωτησα: "δηλαδη κερδισες? πόσα?
και μου απαντησες...
"το χ ειναι αυτο ψαχνω και το αλλο"
δηλαδη ψαχνεις κι αλλο αποτελεσμα για να κερδισεις?


 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
Στο προηγουμενο σε ρωτησα: "δηλαδη κερδισες? πόσα?
και μου απαντησες...
"το χ ειναι αυτο ψαχνω και το αλλο"
δηλαδη ψαχνεις κι αλλο αποτελεσμα για να κερδισεις?


α οκ.εχεις δικιο σε αυτο.το ψαχνω το ειπα για να βαλω screenshot

αν και ειπα οτι επαιξα το 1-1 αλλα οκ,παρεξήγηση
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
31
Like
2.527
Πόντοι
6.495
Συνεννοηση μπουζουκι.. :grin:
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
α οκ.εχεις δικιο σε αυτο.το ψαχνω το ειπα για να βαλω screenshot

αν και ειπα οτι επαιξα το 1-1 αλλα οκ,παρεξήγηση
Μαλιστα, αρα εβαλες 10€ στο Χ και πηρες 42€ (38,5 εδωσε ο Οπαπ). Για τοσο μικρο ποσό δεν θα σου ζητησω αποδειξη το δελτιο. Αν ομως ελεγες οτι ειχες βαλει 500€... :rolleyes:
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290

gonguevar

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16

gonguevar

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
μεχρι την γαμιδο αγγλια ημουν +140
τωρα μετα την πικρα +70
εφαγα τρελη ηττα  :grin: :grin:
επισης οτι λεω και παιζω το κανω απο πολυυυυυυυυυυυ πριν απο τους αγωνες
κοιτα καμια 10αρια σελιδες τελευταια να καταλαβεις
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166








Ανανέωση:  Κυριακή  13/6  00.50πμ



Καλημέρα. Χθες πιάσαμε δύο σπουδαίες αποδόσεις με τη νίκη με ένα γκολ διαφορά της Αργεντινής και το ξερό Χ στο Αγγλία – ΗΠΑ που όπως είχαμε αναφέρει ως …κολλητάρια που είναι, τους βόλευε και τους δύο. Θα ήθελα όμως τώρα να πω δυο λόγια για την εθνική μας.

Τελικά μου φαίνεται ότι το έχουν στο DNA τους οι Γερμανοί να δουλεύουν πάντα με μίζες! Ο Ότο Ρεχάγκελ χρησιμοποίησε σήμερα κάποιους παίκτες που δεν υφίστανται καν στο ποδοσφαιρικό στερέωμα. Ή λοιπόν ο «Όθωνας» έχει κάνει γερό πορτοφόλι, ή τα έχει χάσει τελείως και αυτό είναι κάτι το οποίο δεν το πιστεύω.

Ξεκινά που λέτε σήμερα ο αγώνας και τι βλέπω; Ο Βύντρα και ο Τοροσίδης που ξέρουν πολύ καλά τη θέση δεξί μπακ, παίζουν ο μεν πρώτος στο κέντρο της άμυνας και ο δε «Τόρο» στα αριστερά! Δεξί μπακ αντιθέτως, παίζει ο Γιούρκας ο οποίος ανάθεμα και αν έπαιξε 3-4 παιχνίδια ολόκληρη τη σεζόν.

Στο κέντρο επέμεινε για μια ακόμη φορά στην χρησιμοποίηση του Τζιόλη ο οποίος έχει σχεδόν 2 χρόνια να παίξει μπάλα!!! Μπροστά έκανε κάτι μαγικό! Χρησιμοποίησε και τους τρεις …τσολιάδες (Χαριστέας, Γκέκας, Σαμαράς) με την πεποίθηση ότι έτσι θα μπορέσουμε να κερδίσουμε τους Κορεάτες. Ο Κυριάκος δεν χρησιμοποιήθηκε ποτέ. Ο Νίνης ξεχάστηκε στον πάγκο. Ο Σαλπιγγίδης μπήκε μετά το 60!

Όταν δε, είδα ότι η πρώτη αλλαγή που έκανε για να γυρίσει το ματς ήταν ο Πατσατζόγλου στη θέση του Καραγκούνη, εκεί έτρεξα αμέσως να βρω ανοιχτό μεσιτικό γραφείο για να πουλήσω το σπίτι μου και να το παίξω στο Live betting ότι δεν υπήρχε περίπτωση ούτε μια στο εκατομμύριο να βάλουμε γκολ!

Και η πλάκα είναι ότι έβαλε έναν παίκτη με ελάχιστα παιχνίδια φέτος στα πόδια του και αντί να βγάλει τον Τζιόλη που πάταγε τα κορδόνια του και έπεφτε κάτω, πέταξε έξω τον Καραγκούνη ο οποίος με την πείρα που διαθέτει θα μπορούσε να φτιάξει έστω 1-2 φάσεις.

Εκεί όμως που …παραδόθηκα ήταν όταν έβαλε μέσα τον «βάλε ένα γκολ και ας πεθάνω, Καπετάνο, Καπετάνο». Σας δίνω το λόγο μου ότι δεν το ήξερα πως τον είχε πάρει στην αποστολή! Μα είναι σοβαρά πράγματα αυτά ρε παιδιά! Ο Καπετάνος στην εθνική ομάδα; Δηλαδή τι περίμενε ο γερμανός; Ότι θα μπει μέσα ο χασογκόλης και θα του γυρίσει το παιχνίδι; Θα τρελαθούμε τελείως;

Πείτε μου κάτι: Πόσοι από τους 11 βασικούς του Ρεχάγκελ έκαναν φέτος καλό πρωτάθλημα; Αν εξαιρέσουμε τον Τζόρβα και τον Βύντρα, ποιοι είναι οι υπόλοιποι; Μιλάμε για παίκτες που δεν ήταν καν βασικοί (αρκετοί από αυτούς) στις ομάδες τους. Μα πόσα χρόνια ακόμα θα τρώμε στη μάπα αυτόν τον Χαριστέα; Πόσο καιρό ακόμα θα βλέπω τον «φουστανελάτο» Γκέκα και τον Τζιόλη στο κέντρο;

Να σας κάνω μια ερώτηση; Ποιος από όλους αυτούς ήταν ικανός να φτιάξει παιχνίδι και να βγάλει μια μπαλιά της προκοπής; Ο μόνος παίκτης που έχει αυτά τα προσόντα είναι ο Σωτήρης Νίνης ο οποίος καθηλώθηκε στον πάγκο για να παίξει ο Πατσατζόγλου και ο Καπετάνος!!!

Αυτά τα πράγματα είναι ανεπίτρεπτα και πρέπει επιτέλους η ΕΠΟ να βάλει το μαχαίρι στο κόκκαλο. Δεν είναι δυνατόν να παίζουν με τα εθνικά μας χρώματα προκειμένου να εξυπηρετήσουν τα δικά τους συμφέροντα!

Η σύνθεση, οι αλλαγές αλλά και το στήσιμο της ομάδας φανερώνουν ότι υπήρχε τρικυμία εν κρανίω. Εκτός αν υπήρχε κάτι άλλο … Τότε πάω πάσο και τους βγάζω και το καπέλο. Επιμένω όμως ότι η ΕΠΟ οφείλει να ασκήσει το δικό της καθήκον.

Σήμερα όμως εκτός από τις βουβουζέλες είχαμε και τον Πουρουπουπού. Διπλός πονοκέφαλος δηλαδή! Σε κάποια φάση, εκεί γύρω στο 40’ σηκώθηκα να πάω στην κουζίνα να πιω λίγο νερό. Γυρνώντας ακούω τον Παπαδημητρίου να λέει ότι και το 1-1 καλό σκορ είναι και πως δεν θα πρέπει να είμαστε απογοητευμένοι που φέρνουμε ισοπαλία στην πρεμιέρα του Μουντιάλ.

Έπαθα πλάκα! Λέω, τι γκαντέμης είμαι! Με το που έφυγα βάλαμε γκολ! Πήρα τα υπάρχοντά μου (ποτήρια, κινητά κλπ) και πήγα αμέσως να την ...κάνω από το σαλόνι μήπως βάλουμε και άλλο! Φεύγοντας πρόλαβα να ακούσω τον σπήκερ να λέει ότι το σκορ είναι 1-0! Ξαναγύρισα πίσω και αυτή τη φορά μετά τους Twisted Sister και τους Modern Talking το έριξα ακόμα και στην Samantha Fox…

Επίσης έχω να κάνω και μια πρόταση στον ΟΠΑΠ. Με τις μεταδόσεις των αγώνων του παγκοσμίου κυπέλλου μπορούν κάλλιστα να βγάλουν νέο παιχνίδι, άκοπα και χωρίς έξοδα. Τίτλος; Μαντέψτε σε ποιο λεπτό βρίσκεται ο αγώνας! Κάτι σαν το ΚΙΝΟ δηλαδή… Επίσης όταν μεταδίδει ο Πουρουπουπού μπορούν εκτάκτως να βγάλουν και νέο παιχνίδι: Ποιο είναι το σκορ του αγώνα. Εκεί βέβαια οι αποδόσεις θα είναι πολύ μεγαλύτερες διότι υπάρχει και ο παράγοντας μπέρδεμα...

Αν αναρωτιέστε πάντως για ποιο λόγο η ΕΡΤ δεν δείχνει το σκορ και το λεπτό των αγώνων, εγώ δεν έχω να πω τίποτα. Σας παραθέτω παρακάτω το mail που μου έστειλε ένας φίλος του bookenemy. Τα συμπεράσματα είναι δικά σας…

«Φίλε Φώντα, αυτοί στην ΕΡΤ θέλουν να μας πείσουν ότι είναι θέμα δικαιωμάτων το ρολόι και το σκορ. Δηλαδή για ένα ρολόι και ένα σκορ πες ότι στοιχίζουν κάτι λίγα παραπάνω. Εδώ βρήκανε να κάνουνε οικονομία να πληρώνουμε τόσους ... παρατρεχάμενους δεν τρέχει τίποτα έτσι? Άσε που παίρνουν την εικόνα σε 16:9 και τη συμπιέζουν σε 4:3! Λίγο ακόμη και θα μας έδειχναν το Μουντιάλ σε ασπρόμαυρη εικόνα. Είναι ΑΘΛΙΟΙ και ΤΡΙΤΟΚΟΣΜΙΚΟΙ. Αλλά να μου πεις το RTL, το Das Arte και η RAI είναι χαζοί που πληρώνουν δικαιώματα για να βλέπει ελεύθερα όλη η Ευρώπη και με ρολόι. Και σε HD, και σε 16:9 παρακαλώ!!!. Όσο για τους σπίκερ, τι να πει κανείς, ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΡΘΙΟΙ!!»
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Πάμε τώρα στα σημερινά παιχνίδια του Μουντιάλ.

ΑΛΓΕΡΙΑ – ΣΛΟΒΕΝΙΑ

Είναι από τα παιχνίδια που δεν θα μπορούσα εύκολα να μαντέψω ποιος θα είναι ο νικητής. Βρήκα όμως στην Interwetten.com δύο ειδικά στοιχήματα που πιστεύω ότι έχουν ενδιαφέρον. Υπάρχει στην απόδοση 1.70 να δεχθεί πρώτη κίτρινη κάρτα η Αλγερία. Η αφρικανική ομάδα είναι ιδιαίτερα δυνατή και από ότι την έχω δει, πολλές φορές παίζει «βίαιο» ποδόσφαιρο. Ο διαιτητής του αγώνα (Μπάρτες) είναι «καρτάκιας» αφού δεν διστάζει να βγάζει από το τσεπάκι του τόσο τις κίτρινες αλλά και τις κόκκινες κάρτες. Επειδή πάντως δεν βλέπω να σημειώνονται πολλά γκολ, εκτός από το under 2.5 υπάρχει στην ίδια εταιρία το ειδικό στοίχημα να μην σκοράρουν και οι δύο ομάδες το οποίο έχει απόδοση 1.90. Αν δηλαδή δεν βάλει γκολ έστω μια από τις δύο, τότε πληρωνόμαστε μια καθόλα αξιόλογη τιμή.

ΣΕΡΒΙΑ – ΓΚΑΝΑ

Για να είμαι ειλικρινής, βλέπω πιο πολύ τους Σέρβους, οι οποίοι όπως και να το κάνουμε, ξέρουν καλύτερη μπάλα από τους συναδέρφους τους Αφρικανούς. Επειδή οι Σέρβοι παίζουν πολύ από τα πλάγια θεωρώ ότι θα κερδίσουν και τα περισσότερα κόρνερ. Η BETOTO.COM δίνει απόδοση 1.72 σε αυτό το στοίχημα. Παρεμπιπτόντως αξίζει να αναφέρουμε ότι η συγκεκριμένη εταιρία προσφέρει συνολικά 273 ειδικά στοιχήματα για τον συγκεκριμένο αγώνα!!!

ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ

Χθες τα …πήραμε από την Betclick με το στοίχημα ότι θα κέρδιζε η Αργεντινή με ένα γκολ διαφορά. Σήμερα λέω να τους τα ξαναπάρουμε, αλλά αυτή τη φορά παίζοντας τρία σκοράκια. Οι Γερμανοί λογικά θα κερδίσουν, αλλά επειδή δεν θεωρώ ότι έχουν καμιά υπερομάδα, δεν βλέπω ταυτόχρονα κάποιο μεγάλο σκορ. Αντί λοιπόν να διεκδικήσω τα 1.35 και 1.40 που κυκλοφορούν στον άσσο, γιατί να μην «χτυπήσω» απόδοση κοντά στο 2.20; Πως θα γίνει αυτό; Παίζοντας τρία σκορ: 1-0, 2-0, 2-1. Αν έρθει ένα από τα τρία (που είναι πολύ πιθανό) θα είμαι καλοπληρωμένος.

Πάμε τώρα στην Β Ισπανίας όπου εκεί διεξάγεται η πολύ ενδιαφέρουσα προτελευταία αγωνιστική.

210. ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ – ΧΙΡΟΝΑ

Η Αλμπαθέτε την επόμενη και τελευταία αγωνιστική παίζει εκτός έδρας με την Καρταγένα. Η νίκη απόψε με την αδιάφορη Χιρόνα αποτελεί μονόδρομο. Θεωρώ ότι είναι από τα δυνατά σημερινά στάνταρ! (1.40 στην BET365.COM)

211. ΚΟΡΔΟΒΑ – ΡΕΑΛ ΟΥΝΙΟΝ (2.87 στην BET365.COM)

Οι φιλοξενούμενοι ψιλοβολεύονται με το Χ διότι η Ουέσκα με την Κάντιθ οι οποίες επίσης κινδυνεύουν, παίζουν μεταξύ τους. Η Κόρδοβα από την άλλη μεριά, αν πάρει μια ισοπαλία σώθηκε οριστικά. Λέτε να έρθει κανένα 0-0, ειδικά από τη στιγμή που οι γηπεδούχοι είναι αυτή τη στιγμή σε πολύ κακή αγωνιστική κατάσταση; Διόλου απίθανο!

212. ΛΕΒΑΝΤΕ – ΚΑΣΤΕΓΙΟΝ

Πόσες πιθανότητες υπάρχουν να χάσει την άνοδο η Λεβάντε μέσα στο σπίτι της από την υποβιβασμένη Καστεγιόν; Του κόσμου τα πριμ να της δώσουν η Μπέτις και οι υπόλοιπες, δεν τίθεται θέμα να σπάσει αυτός ο άσσος. (δεν τολμάω βέβαια να κοιτάξω καν σε τι αποδόσεις κυκλοφορεί).

213. ΜΟΥΡΘΙΑ – ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ

Πρόκειται για μεγάλο ντέρμπι παραμονής. Επειδή όμως η Μούρθια …ξοδεύτηκε πολύ τον τελευταίο μήνα, είναι κρίμα να πάνε τόσα ευρουδάκια χαμένα. Θα γίνει πανικός μέσα στο «Νουέβα Κοντονίμα» και έστω και δύσκολα πιστεύω ότι θα κάμψει την σθεναρή αντίσταση της Λας Πάλμας.

214. ΟΥΕΛΒΑ – ΚΑΡΤΑΓΕΝΑ

Υπό άλλες συνθήκες θα μιλάγαμε για ένα καλοπληρωμένο διπλό. Επειδή όμως αυτή η καταραμένη Ουέλβα δεν χαρίζει σε κανέναν τίποτα, θα το αποφύγω και θα πάω παρακάτω. Στο φινάλε δεν νομίζω ότι θα άφηναν την Καρταγένα να ανέβει κατηγορία… ;Όχι φέτος τουλάχιστο!

215. ΟΥΕΣΚΑ – ΚΑΝΤΙΘ

Στα άρματα, στα άρματα, εμπρός στον αγώνα… Δηλαδή τι ζητάτε; Να πάω να μπλέξω εγώ με αυτό το παιχνίδι που είναι μια ολόκληρη κατηγορία; Τι είμαι; Κυανόκρανος του ΟΗΕ;

216. ΣΑΛΑΜΑΝΚΑ – ΜΠΕΤΙΣ

Προς το διπλό το βλέπω, αλλά δεν θα ποντάρω διότι αυτή η περίεργη Σαλαμάνκα είναι φορμαρισμένη. Μέσα στο «Ελμάντικο» θα βρεθούν βέβαια, χιλιάδες οπαδοί της Μπέτις, αλλά και πάλι είμαι επιφυλακτικός. Στο φινάλε πιστεύω ότι υπάρχουν καλύτερα παιχνίδια για να ποντάρω.

217. ΣΟΣΙΕΔΑΔ – ΘΕΛΤΑ (1.40 στην BET365.COM)

Το παιχνίδι είναι αδιάφορο, αλλά θα στηρίξω τον άσσο επειδή το γήπεδο θα είναι κατάμεστο για να γιορτάσουν όλοι μαζί τη μεγάλη επιστροφή της Σοσιεδάδ στην πρώτη κατηγορία. Όσο για τη Θέλτα; Μάλλον για …φιλική συμμετοχή την κόβω.

218. ΤΑΡΑΓΟΝΑ – ΕΛΤΣΕ (1.45 στην BET365.COM)

Από τότε που η Έλτσε ξέμεινε από στόχους μπήκαν …λεφτά στο ταμείο της. Η Ταραγόνα θέλει τη νίκη διότι την τελευταία αγωνιστική παίζει εκτός έδρας με τη Λας Πάλμας η οποία επίσης κινδυνεύει με υποβιβασμό. Πέντε πάνω, πέντε κάτω δεν θα τα χαλάσουν στο τέλος…

219. ΧΕΡΚΟΥΛΕΣ – ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ

Η έδρα της Χέρκουλες είναι η πιο δυνατή στην κατηγορία, αφού έχουμε 15 άσσους σε 20 παιχνίδια. Η Βαγιεκάνο είναι αδιάφορη καθώσ έχει διαφορά ασφαλείας, ενώ την τελευταία αγωνιστική υποδέχεται την αδιάφορη Ουέλβα. Ο άσσος περνάει, αλλά η αλήθεια είναι ότι η απόδοσή του δεν είναι ιδιαίτερα ελκυστική.

Καλή τύχη.
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
2 Δελτια για σημερα :
-----------------------------
Δελτιο 1 :

REF:14566040****/** 18:20:33
KuPS-vs-Honka Espoo
Honka Espoo [-0.25] 1.78 E
FINLAND VEIKKAUSLIIGA

Ασιατικο χαντικαπ για Χονκα. Αν νικησει παω ταμειο με αποδοση 1.78 , αν ερθει ισοπαλια χανω τα μισα λεφτα απο αυτα που πονταρα και αν ερ8ει ασος τοτε τα χανω ολα.

Bet placed @
--------------------------------

Δελτιο 2 :

Απόδειξη Στοιχήματος
Στοιχεία Συναλλαγής
Στοιχηματίσατε με την William Hill. Ευχαριστούμε και Καλή Τύχη! Εκτύπωση απόδειξης
Διπλό/α
13 Jun 2010 - Αλμπαθέτε - Τζιρόνα - Τελικό Αποτέλεσμα
Αλμπαθέτε @ 1.40
13 Jun 2010 - Λεβάντε - Καστεγιόν - Τελικό Αποτέλεσμα με Χάντικαπ
Λεβάντε -1 γκολ @ 1.60
Αριθμός συναλλαγής:O/2209***/00000***/*

Αποδοση 2αδας 2.24 .

Στο παιχνιδι της λεβαντε παιζω με ευρωπαικο χαντικαπ -1 , θελω νικη της με 2 γκολ διαφορα τουλαχιστον για ταμειο.

Bet placed @
Ιδιες αποδοσεις εχει και η
---------------------------------------
 

shamans9

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
558
Like
5
Πόντοι
6
Τελικα τους κερδισμενους αυτου του Μουντιαλ τους ψαχνουμε με το μεγεθυντικο φακο.
(ελπιζω εγω να ειμαι ενας απ αυτους οταν με το καλο το παρει στο τελος η Βραζιλια)

Επειδη  το  επομενο  muntial  γινεται  στην  Βραζιλια    πρεπει  να  υπολογισεις  ότι    πολλοι  δεν  θα  θελουν  να  το  παρουν  δυο    φορες  συνεχομενες .
Ετσι  που  και  αν  ακομα  στο  τελικο    φτασουν  , τοτε ,  ή  οι  Βραζιλιανοι  δεν  θα  παιξουν  καλα  ή  κατι  θα  γινει  και  θα  χασουν  τον  αγωνα .
Τωρα    μια  πιο  τραβηγμενη  υποθεση

Φυσιολογικα  στο  επομενο  μουντιαλ  στον  τελικο  θα  είναι  η  Βραζιλια ,  για  να  χει  όμως  περισσοτερο  ενδιαφερον ( και  από  τηλεθεαση  και  από  στοιχηματα  ) πρεπει  να    παιζει  με  μια  ευρωπαικη  ομαδα .
Με  αυτό  τον  συλλογισμο    που  μπορει  να  είναι  τελειως  λαθος ,  λεω  ότι  σε  αυτό  το  μουντιαλ    ισως  σπρωξουν  παραπανω    την  Αργεντινη να  προχωρησει ή  και  να    το  παρει .

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom