Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

resis

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
488
Like
2
Πόντοι
1
bolonga lazio x
το εχει παιξει ολος ο γαλαξιας. Δεν ξερω στο ποσο εχει φτασει η αποδοση αλλα παιζει να βαλω και κανενα σπιτι πανω σ'αυτο το χ
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
31
Like
2.547
Πόντοι
6.495
Η Ρεαλ ειναι γερος ασος..
Βαλτε λεφτα,σπιτια,γυναικες κ οτι αλλο εχετε..

Εγω εχασα τ'αυγα κ τα πασχαλια το Ευρωπαικο τριημερο αλλα ολο κ κατι θα πουλησω για να τα σπρωξω στην Ρεαλ.. :grin:
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Χερτα-Στουντγκαρδη  U
Λεβερκουζεν-Μπαγιερν  G/G,  Να σκοραρει σε οποιοδηποτε σημειο του αγωνα ο Κισλινγκ, και  2.
Φιορεντινα- Ιντερ  2


Και μπασκετακι...  Π.Α.Ο - Πανιωνιος  οβερ 155.5
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
καλημερα..τι λετε σημερα

χερτα-στουτκαρδη over

αννοβερο-σαλκε over

γουεστ ηαμ-σαντερλαντ over

 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Χερτα-Στουντγκαρδη   U
Λεβερκουζεν-Μπαγιερν  G/G,  Να σκοραρει σε οποιοδηποτε σημειο του αγωνα ο Κισλινγκ, και  2.
Φιορεντινα- Ιντερ   2


Και μπασκετακι...  Π.Α.Ο - Πανιωνιος  οβερ 155.5
Καλημέρα στράκι...

Που είναι ο γάττο να μας πει για τη Χέρτα που απέχει μόλις 2 βαθμούς από την παραμονη???
Που να της μετρούσαν και το γκολ με τη Μπορούσσια...
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




Καλημερα τρελο αγορι...


Τωρα μελεταει και θα τα μπουμπουνιξει τα "σιγουρα" :grin:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Καλημέρα στράκι...

Που είναι ο γάττο να μας πει για τη Χέρτα που απέχει μόλις 2 βαθμούς από την παραμονη???
Που να της μετρούσαν και το γκολ με τη Μπορούσσια...
Ρε γαμημένε πάλι με παρερμηνεύεις?
Είπα εγώ ότι δεν έχει ελπίδες η Χέρτα να σωθεί?Απλά είπα το αυτονόητο...ότι έχει αγγούρι πρόγραμμα!Τώρα αν νικήσει όλους τους πρωτοπόρους...μαγκιά της!Καλό το διπλό της Στουτγάρδης πάντως σήμερα! :grin:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Πανούτσος από contra.gr

"Μπλα μπλα μπλα.........
Είναι η εποχή που οι πρόεδροι των ομάδων που κινδυνεύουν να πέσουν ψάχνονται και με τους τέταρτους. Για την περίπτωση που ο διαιτητής τραυματιστεί ή κάνει τον τραυματισμένο, τον αντικαταστήσει ο τέταρτος και από εκεί και πέρα των φρονίμων τα παιδιά, πριν τα πιστολίσουν, μαγειρεύουν. Κοιτάνε δηλαδή να έχουν έναν τέταρτο που «να μην αδικεί καμία ομάδα» που για ένα πρόεδρο σημαίνει να δίνει καρπούζι, κουκούτσια και τραπεζομάντηλο στην ομάδα του. :2funny:
Μέχρι τους τέταρτους δεν φτάνει η χάρη μου αλλά για τους πρώτους ένα πράγμα που φαίνεται με το μάτι είναι ότι ο Κομπότης τράβηξε από αυτούς που βρίσκονται στη βάρκα που βουλιάζει το κοντό άχυρο. Ο Τάσος Κάκκος δεν ανήκει στους πονόψυχους διαιτητές και στο Λεβαδειακός – ΑΕΚ ο Κομπότης χρειαζόταν έναν διαιτητή ψυχούλα. Τι ξέρανε στον ΟΠΑΠ και φράξανε το Λεβαδειακός – ΑΕΚ στο πρώτο δίωρο δεν το ξέρω αλλά ο ορισμός του διαιτητή δεν δείχνει Κομπότη.
Οσο για τα υπόλοιπα τέσσερα ματς που αφορούν τον υποβιβασμό ο Πανιώνιος και η Λάρισα δεν χρειάζεται να στήσουν κανένα ματς για να καταλάβουν οι παίκτες ότι η ισοπαλία είναι βολική και για τους δύο. Για τους μόνους που δεν θα είναι βολική είναι για τους Πάνθηρες που κρατάνε προηγούμενα από την τελευταία φορά που ο Πανιώνιος έπεσε στην Β’ κατηγορία και η Λάρισα είχε δώσει μία από τις πατητές. Για τα υπόλοιπα ματς που μπορεί να παίξουν ρόλο στον υποβιβασμό το σότο που έχω ακούσει μέχρι στιγμής είναι τόσο, που στοιχηματικά θα προτιμήσω να παίξω την Β’ κατηγορία της Αρμενίας παρά να τα ακουμπήσω. :sunglasses:


Ξυπνήστε και μην ακούτε τα παπαγαλάκια... :jerking:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Ρε γαμημένε πάλι με παρερμηνεύεις?
Είπα εγώ ότι δεν έχει ελπίδες η Χέρτα να σωθεί?Απλά είπα το αυτονόητο...ότι έχει αγγούρι πρόγραμμα!Τώρα αν νικήσει όλους τους πρωτοπόρους...μαγκιά της!Καλό το διπλό της Στουτγάρδης πάντως σήμερα! :grin:
Καυλώνω όταν στάζει μέλι ο στόμας σου για μένα... :2funny: :2funny: :2funny:

Τριπλή το ματς με στουτγκάρδη...
Το γκολ/γκολ της Μπάγερν είναι καλό και το διπλό της Σάλκε...

Αν το έβρισκα πάντως θα μπουμπούναγα και το διπλό της ΑΕΚ...σε αποδόσεις από 3.80 και πάνω είναι σκέτη πρόκληση!!!!
Ούτε με την Μπάρτσα να έπαιζε... :jerking:
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
παρτε 3 χ σημερα που μπορει να βολευον μπριστολ σιτυ χ,ιπσουιτς χ,και γουεστ μπρομιτς χ,και καλη σας τυχη σε ολους.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Στοιχηματομπουρδελεοι, τι επιπτωσεις εχει η Αεκ αν χασει βαθμολογικα??

Δηλαδη αν χασει αυριο, θα ξεκινησει με λιγοτερους βαθμους τα πλει οφ για την καταληψη της 3ης θεσης? Ή στα παπαρια της κι αν χασει :idiot: :think: :think: :think:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Αν το έβρισκα πάντως θα μπουμπούναγα και το διπλό της ΑΕΚ...σε αποδόσεις από 3.80 και πάνω είναι σκέτη πρόκληση!!!!
Ούτε με την Μπάρτσα να έπαιζε... :jerking:
Μπουμπούνα το αύριο μισή ώρα πριν την έναρξη!Ανεβαίνει συνέχεια...
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Μπουμπούνα το αύριο μισή ώρα πριν την έναρξη!Ανεβαίνει συνέχεια...
Το πέταξε έξω η Ιντερβέττεν γαμώ την καταδίκη μου και ήθελα να το φορτώσω άσχημα...
Ετσι μου'ρχεται ν'ανοίξω λογαριασμό στην betfair...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Στοιχηματομπουρδελεοι, τι επιπτωσεις εχει η Αεκ αν χασει βαθμολογικα??

Δηλαδη αν χασει αυριο, θα ξεκινησει με λιγοτερους βαθμους τα πλει οφ για την καταληψη της 3ης θεσης? Ή στα παπαρια της κι αν χασει :idiot: :think: :think: :think:
Είναι λίγο μπερδεμένη ιστορία!Αν π.χ. χάσει και η ΑΕΚ και ο Άρης αύριο δεν αλλάζει κάτι στην βαθμολογία της ΑΕΚ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom