Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.674
Like
2.411
Πόντοι
606
:hi: Flirter Τον μεγαλυτερο ρολο σε οτιδηποτε κανουμε στην ζωη μας εχει να κανει με την θεληση. Αν θελουμε μπορουμε να κανουμε τα παντα. Αλλα εχουμε στην Ακρη του μυαλου μας οτι μπορουμε να πετυχουμε κατι χωρις κοπο αλλα σε διαβεβαιω χωρις κοπο δεν μπορουμε να πετυχουμε τιποτα. Αν θελει ο ανθρωπος μπορει να κανει πολλα αλλα πρεπει να κοπιασει τα αγαθα κοποις κτωνται :) θεληση και κοπος μαζι.υγ.. Εβλεπα τους αλβανους να δουλευουν στα χωραφια χρονια και χρονια με τους ελληνες 0% - τους παραγωγους. Και φετος που στενεψαν τα ορια για μενα αλλα και για καθε μεσο ελληνα και οχι μονο. Αποφασισα να παω στα χωραφια να δω τι ειναι αυτο που κανουν οι αλβανοι εργατες και δεν καταδεχεται ο ελληνας τις κρισης να κανει. Λοιπον εβαλα θεληση αλλα δεν ηταν μονο η θεληση ηταν και ο κοπος δυσκολη δουλεια επιπονη μεσα στον ηλιο να δουλευεις ασταματητα και γρηγορα πολυ γρηγορα αλλα κοπιασα την εκανα θελησα. Αν την πρωτη μερα που πηγαινα ελεγα δεν μαμιετε θα πεθανω στην ζεστη ενα κοματι ψωμι θα το φαω θα εφευγα. και δεν θα εβγαζα μεροκαματο και θα καθαμουν σε μια γωνια να κλεω την μοιρα μου. Εκτος του οικονομικου παραγοντα στα χωραφια εσφηξε το σωμα μου δυναμωσε η θεληση μου λεω να κανω κατι γενικα και το κανω δεν αμελω οπως πριν δεν κοντοστεκομαι κτλ. Αν θελουμε μπορουμε να κανουμε πολλα πραγματα αλλα απαιτειται κοπος :grin:. Και οτι κανουμε να το κανουμε με ηρεμια και για το στοιχημα και γενικα αλλα για να υπαρξει ηρεμια προηγειται η μεγιστη των αρετων η ταπεινωση :) ο ΤΖΟΓΟς ειναι αμαρτια ειναι πολυ δυσκολο να προσπαθησουμε να κερδισουμε αρετη εχοντας στοχο να ωφεληθούμε απο την αμαρτια =τζογος. Στα 15 χρονια ενασχολησης μου με το στοιχημα δεν εχω δει κανεναν κερδισμενο μακροχρονια εκτος τους μπουκ!!!! :hi:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.766
Like
28.523
Πόντοι
5.006
:hi: Flirter Τον μεγαλυτερο ρολο σε οτιδηποτε κανουμε στην ζωη μας εχει να κανει με την θεληση. Αν θελουμε μπορουμε να κανουμε τα παντα. Αλλα εχουμε στην Ακρη του μυαλου μας οτι μπορουμε να πετυχουμε κατι χωρις κοπο αλλα σε διαβεβαιω χωρις κοπο δεν μπορουμε να πετυχουμε τιποτα. Αν θελει ο ανθρωπος μπορει να κανει πολλα αλλα πρεπει να κοπιασει τα αγαθα κοποις κτωνται :) θεληση και κοπος μαζι.υγ.. Εβλεπα τους αλβανους να δουλευουν στα χωραφια χρονια και χρονια με τους ελληνες 0% - τους παραγωγους. Και φετος που στενεψαν τα ορια για μενα αλλα και για καθε μεσο ελληνα και οχι μονο. Αποφασισα να παω στα χωραφια να δω τι ειναι αυτο που κανουν οι αλβανοι εργατες και δεν καταδεχεται ο ελληνας τις κρισης να κανει. Λοιπον εβαλα θεληση αλλα δεν ηταν μονο η θεληση ηταν και ο κοπος δυσκολη δουλεια επιπονη μεσα στον ηλιο να δουλευεις ασταματητα και γρηγορα πολυ γρηγορα αλλα κοπιασα την εκανα θελησα. Αν την πρωτη μερα που πηγαινα ελεγα δεν μαμιετε θα πεθανω στην ζεστη ενα κοματι ψωμι θα το φαω θα εφευγα. και δεν θα εβγαζα μεροκαματο και θα καθαμουν σε μια γωνια να κλεω την μοιρα μου. Εκτος του οικονομικου παραγοντα στα χωραφια εσφηξε το σωμα μου δυναμωσε η θεληση μου λεω να κανω κατι γενικα και το κανω δεν αμελω οπως πριν δεν κοντοστεκομαι κτλ. Αν θελουμε μπορουμε να κανουμε πολλα πραγματα αλλα απαιτειται κοπος :grin:. Και οτι κανουμε να το κανουμε με ηρεμια και για το στοιχημα και γενικα αλλα για να υπαρξει ηρεμια προηγειται η μεγιστη των αρετων η ταπεινωση :) ο ΤΖΟΓΟς ειναι αμαρτια ειναι πολυ δυσκολο να προσπαθησουμε να κερδισουμε αρετη εχοντας στοχο να ωφεληθούμε απο την αμαρτια =τζογος. Στα 15 χρονια ενασχολησης μου με το στοιχημα δεν εχω δει κανεναν κερδισμενο μακροχρονια εκτος τους μπουκ!!!! :hi:
:rockon: :thumbsup: :respect:
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.674
Like
2.411
Πόντοι
606
1 Over 2.5
Γοδόι Κρουζ v Γκρέμιο
(Σύνολο Γκολ
) 04/07/2017 Κανένα 2,40 Ανοικτό
2 Over 3.5
Μινεσότα Γιουνάιτεντ v Κολόμπους Κριού
(Επιπλέον Σύνολο Γκολ
) 05/07/2017 Κανένα 2,20 Ανοικτό
3 Over 3.5
Κολοράντο Ράπιντς v Σιάτλ
(Επιπλέον Σύνολο Γκολ
) 05/07/2017 Κανένα 3,75 Ανοικτό
4 Over 3.5
Λ.Α. Γκάλαξυ v Ρεάλ Σολτ Λέικ
(Επιπλέον Σύνολο Γκολ
) 05/07/2017 Κανένα 2,62 Ανοικτό
Πολλαπλά
Τύπος στοιχήματος Αρ. Στοιχημάτων Στήλες Συνολικό στοίχημα Επιστρέφει Κέρδος
4 Επιλογές 1  :hi: σε ολους και στον αδερφο αντζελο φυσικα :hi:
 

Επισκέπτης
flirter, ημίχρονα/τελικά ανέκαθεν τα απέφευγα γιατί θεωρώ ότι είναι σα να παίζεις δύο ξεχωριστά παιχνίδια. Απεναντίας (όποτε με έπιανε όρεξη) έψαχνα για τελικά σκορ που και μεγαλύτερες αποδόσεις έχουν (εξαιρώντας τις ανατροπές) και πιθανότερο να σου κάτσουν. Επειδή μάζεψα κάμποσα στατιστικά, έχω αρχίσει να επικεντρώνομαι στα τελικά σημεία 1Χ2 και σε δεύτερη μοίρα τα noGG/under. Έχω ρίξει δυάδα παρολί με 50Ε, αλλά και δωδεκάδα με 1Ε.....
Γνώμη μου είναι να ποντάρεις όσο αντέχει η τσέπη, δίχως να στερηθείς τα έξοδα διαβίωσης (το μ**νί είναι δεδομένο ότι το στερούμαι και προσπαθώ να το ξεχνώ). Στα μεγάλα δελτία πάντως (από 7 αγώνες και πάνω) βάζω 2 ζητούμενα, εδώ οι σπαγγοραμμένες Vistabet/Sportingbet σου επιτρέπουν να ρυθμίσεις το κασσέ με αρκετά δεκαδικά....
Επί της ουσίας η γαμιόλα η Γκρέμιο 0-1 από το 1ο λεπτό..........
Ε ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΑΜΗΘΟΥΝΕ δεν πόνταρα τίποτα, θα δούμε για τις 2:00............
 

Επισκέπτης
Μα γαμ***κε ο Δίας μαζί με όλο το 12θεο του Ολύμπου, στο τσατ του μαγαζιού ποστάριζα τις ενημερώσεις των παιχνιδιών και πάει στο διάολο δεν τα προλάβαινα.....
Εξαιρώντας που τα φτυάρια έγινε ανατροπή (ΕΛΕΟΣ κι εκεί) στα υπόλοιπα θα πήγαινα καλά.
Ανεβάζω εδώ πέρα ένα δελτίο του κώλου, έτσι το έριξα και να πάνε στον αγύριστο τα τρεις και εξήντα........
Ούτε το πολυσκέφτηκα μη σώσει και κάτσει.
Από εκεί και πέρα www.bourdela.com/forum/index.php?topic=261502.msg7668933#msg7668933]στο θρεντ της ωραίας Ελένης[/url] πόσταρα κι άλλο ένα δελτίο μπάχαλο, με τένις & πένις........
Το δείχνω όμως για να καταστώ σαφής τι εννοώ με τους δεκαδικούς και τα ρέστα στο προηγούμενο ποστ.
Σας αφήνω, η Ελενίτσα μας πήρε τα μυαλά τα ξημερώματα κι όσο θα μπαίνω εκεί μέσα θα πάω κουβά  :2funny:  :happy:
 

Συνημμένα

  • Untitled.png
    Untitled.png
    26,3 KB · Εμφανίσεις: 22

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.674
Like
2.411
Πόντοι
606
:hi:

1 Over 2.5 & Ναι
Μποέμιανς v Ντούνταλκ
(Συνολικά Γκολ/Και Οι Δύο Ομάδες Να Σκοράρουν
) 05/07/2017 Κανένα 2,25 Ανοικτό
2 Over 2.5 & Ναι
Χιούστον Ντινάμο v Μόντρεαλ Ίμπακτ
(Συνολικά Γκολ/Και Οι Δύο Ομάδες Να Σκοράρουν)
06/07/2017 Κανένα 2,00 Ανοικτό
3 Over 2.5
Βανκούβερ Γουάιτκαπς v Νιού Γιορκ Σίτι
(Σύνολο Γκολ)
06/07/2017 Κανένα 1,60 Ανοικτό
4 Over 2.5
Πόρτλαντ Τίμπερς v Σικάγο Φάιρ
(Σύνολο Γκολ)
06/07/2017 Κανένα 1,65 Ανοικτό
Πολλαπλά
Τύπος στοιχήματος Αρ. Στοιχημάτων Στήλες Συνολικό στοίχημα Επιστρέφει Κέρδος
4 Επιλογές 1  :hi:
 

Επισκέπτης

Μποέμιανς v Ντούνταλκ
LOL γράφτηνε Νταντάλκ, θα μας μπερδέψουν θα νομίζω ότι παίζω εγώ LOL.......



ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΟΙ ΤΟΥΣ ΓΑΜΩ.........
ΔΕ ΘΑ ΤΗ ΓΛΥΤΩΣΕΤΕ ΡΕ ΓΑΜΗΜΕΝΟΙ, ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΣΑΣ ΓΑΜΩ.........
Δε θα αφήσω φράγκο θα γίνουν μπαρούτι στα ακάπ........
Δείτε την εξέλιξη των δύο δελτίων, πόσους αγώνες έριξα και πόσο κοντά πέφτω.....
Είναι θέμα συγκυριών........
 

Συνημμένα

  • Untitled.png
    Untitled.png
    56,1 KB · Εμφανίσεις: 24

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.891
Like
522
Πόντοι
36
:hi: Flirter Τον μεγαλυτερο ρολο σε οτιδηποτε κανουμε στην ζωη μας εχει να κανει με την θεληση. Αν θελουμε μπορουμε να κανουμε τα παντα. Αλλα εχουμε στην Ακρη του μυαλου μας οτι μπορουμε να πετυχουμε κατι χωρις κοπο αλλα σε διαβεβαιω χωρις κοπο δεν μπορουμε να πετυχουμε τιποτα. Αν θελει ο ανθρωπος μπορει να κανει πολλα αλλα πρεπει να κοπιασει τα αγαθα κοποις κτωνται :) θεληση και κοπος μαζι.υγ.. Εβλεπα τους αλβανους να δουλευουν στα χωραφια χρονια και χρονια με τους ελληνες 0% - τους παραγωγους. Και φετος που στενεψαν τα ορια για μενα αλλα και για καθε μεσο ελληνα και οχι μονο. Αποφασισα να παω στα χωραφια να δω τι ειναι αυτο που κανουν οι αλβανοι εργατες και δεν καταδεχεται ο ελληνας τις κρισης να κανει. Λοιπον εβαλα θεληση αλλα δεν ηταν μονο η θεληση ηταν και ο κοπος δυσκολη δουλεια επιπονη μεσα στον ηλιο να δουλευεις ασταματητα και γρηγορα πολυ γρηγορα αλλα κοπιασα την εκανα θελησα. Αν την πρωτη μερα που πηγαινα ελεγα δεν μαμιετε θα πεθανω στην ζεστη ενα κοματι ψωμι θα το φαω θα εφευγα. και δεν θα εβγαζα μεροκαματο και θα καθαμουν σε μια γωνια να κλεω την μοιρα μου. Εκτος του οικονομικου παραγοντα στα χωραφια εσφηξε το σωμα μου δυναμωσε η θεληση μου λεω να κανω κατι γενικα και το κανω δεν αμελω οπως πριν δεν κοντοστεκομαι κτλ. Αν θελουμε μπορουμε να κανουμε πολλα πραγματα αλλα απαιτειται κοπος :grin:. Και οτι κανουμε να το κανουμε με ηρεμια και για το στοιχημα και γενικα αλλα για να υπαρξει ηρεμια προηγειται η μεγιστη των αρετων η ταπεινωση :) ο ΤΖΟΓΟς ειναι αμαρτια ειναι πολυ δυσκολο να προσπαθησουμε να κερδισουμε αρετη εχοντας στοχο να ωφεληθούμε απο την αμαρτια =τζογος. Στα 15 χρονια ενασχολησης μου με το στοιχημα δεν εχω δει κανεναν κερδισμενο μακροχρονια εκτος τους μπουκ!!!! :hi:
    ετσι ειναι  !!!
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
Φιλε χρηστο τα ειπες ολα.
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.674
Like
2.411
Πόντοι
606
:hi: ντουντουρα εχεις δικιο :) αλλα δεν ειναι δικα μου γραμματα αλλα τις βετ365 αντιγραφη επικολληση εκανα το κουπονι που επαιξα στην βετ365 Μονο ο χροματισμος ειναι δικος μου :happy:. Αν ηταν δικα μου θα ειχα περισοτερα λαθη :grin: υγ. Μανγκος και σταυρος και εγω τα διαβασα δεν ειναι δικα μου λογια αλλα ετσι ειναι τα πραγματα. Δεν υπαρχει τιποτα αδυνατο γιαυτον που θα προσπαθησει Μεγας Αλεξανδρος.

 

Επισκέπτης
Yeap το ψυλλιάστηκα διότι στη betΠΟΡΝΗ που ήμουνα παλιά (με μπλόκαραν - στα @@ρια μου τέσπα) την έλεγε έτσι  :2funny:
Oι γαμιόληδες το ανέβασαν το ποσό του κας άουτ και το πήγαν 7.52Ε, αλλά όπως έγραψα παραπάνω θα το αφήσω μέχρι τέλους (αν περάσει η 8αδα πρέπει να δίνει γύρω στα 35Ε, δεν κάνω τώρα σωρό υπολογισμούς, βαριέμαι)....
Eγώ θα πω και κάτι άλλο που πρέπει να το έχω ξαναπεί εδώ στο φόρουμ (αν δεν απατώμαι): ΦΤΙΑΧΤΕ ΑΡΧΕΙΟ ΚΑΤΑΓΡΑΦΗΣ για να ξέρετε που πάτε. Ποιες ομάδες σας βοηθάνε, ποιες μας πηδάνε και τα ρέστα.......
Σε ποιες χώρες, διοργανώσεις, αποδόσεις και τα πάντα..........
Στα όβερ είσαι καλός ή στα κωλάντερα;
Ανατροπές, ημίτονα Χ κλπ...........
Φυσικά κι εγώ δεν το κοιτάω σε καθημερινή βάση (άντε μια φορά τις 15 μέρες για συμβουλές) αρκούμαι στην καθημερινή καταγραφή.
Στην τελική αν δεν ξέρετε τίποτε από προγραμματισμό πληρώστε έναν φοιτητή και σας φτιάχνει κάτι τέτοιο. ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ για να γλυτώνετε κουβάδες.
 

Συνημμένα

  • Εισοδος.png
    Εισοδος.png
    22 KB · Εμφανίσεις: 29
  • Εξοδος.png
    Εξοδος.png
    43,8 KB · Εμφανίσεις: 30

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.674
Like
2.411
Πόντοι
606
:hi:

1 Ναι
Δε Στρόνγκεστ v Λανούς
(Να Σκοράρουν Και Οι Δύο Ομάδες
) 06/07/2017 Κανένα 2,10 Ανοικτό
2 Over 2.5 & Ναι
Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι v Φιλαδέλφια Γιούνιον
(Συνολικά Γκολ/Και Οι Δύο Ομάδες Να Σκοράρουν
) 07/07/2017 Κανένα 2,25 Ανοικτό
3 Over 2.5 & Ναι
Έμελεκ v Σαν Λορέντζο
(Συνολικά Γκολ/Και Οι Δύο Ομάδες Να Σκοράρουν
) 07/07/2017 Κανένα 2,87 Ανοικτό
4 Over 2.5 & Ναι
Σπορτ Ρεσίφε v Άρσεναλ Σαραντί
(Συνολικά Γκολ/Και Οι Δύο Ομάδες Να Σκοράρουν
) 07/07/2017 Κανένα 3,00 Ανοικτό
Πολλαπλά
Τύπος στοιχήματος Αρ. Στοιχημάτων Στήλες Συνολικό στοίχημα Επιστρέφει Κέρδος
4 Επιλογές 1  :hi: :orchestra:
 

Dirty_Frank

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2007
Μηνύματα
938
Like
1.316
Πόντοι
206
Dude
έχεις φτιάξει λογισμικό μοναχός σου ρε σκύλε;
 

Επισκέπτης
Ναι αν πας στο μαγαζί θα το δεις. Πάντως όποιος έριξε τα δύο μεγάλα δελτία έστω και αντιγραφή πήγε ταμείο. Εγώ έβγαλα 70Ε περίπου και τα αφήνω στην άκρη γιατί έχουμε το μυαλό www.bourdela.com/forum/index.php?topic=261502.975]στην Ελενίτσα here[/url] θέλω να το χουφτώσω το κορίτσι και θα εξαναγκαστώ από εδώ και πέρα να παίζω μπόμπες.....
Αλλά ας αφήσουμε το γυναικείο φύλο στην άκρη γιατί ο τζόγος απαιτεί συγκέντρωση, όχι συναισθηματισμούς, πρέπει να είσαι ψυχρός εκτελεστής....
Όταν μαλακίζεσαι σκεφτόμενος Ελενίτσες, Αννούλες και λοιπές κορασίδες, πιάνεις τα βυζιά της χελώνας.....
Στη φωτογραφία έχω όρια αποδόσεων 1Χ2 για τη Σούπερ Λίγδα. Αποδόσεις ΟΠΑΠ. 34 συνολικά παιχνίδια είχαν αποδόσεις τέτοιες εκ των οποίων τα 17 ήλθαν Άσσο κλπ κλπ κλπ
Βλέπετε ότι αν πόνταρες 34 φορές από τότε ΜΟΝΑΧΑ Άσσο τότε η επιστροφή θα ήταν από 87-100% του κεφαλαίου (αρα παπάρια) στα χηνάρια θα είχες ένα μικρό κέρδος από 2.44% έως 9.4% του κεφαλαίου, ενώ στα διπλά θα πήγαινες για κριθάρι....
Το θέμα δεν είναι να βρεις συνδυασμούς αποδόσεων σε συγκεκριμένες διοργανώσεις που να δίνουν κέρδη αλλά που πρέπει να παίζεις....
Αν φακελώσεις τα δεδομένα μιας εταιρείας τότε είσαι μεσοπρόθεσμα χαμένος γιατί η κάθε εταιρεία αυξομειώνει τις αποδόσεις με βάση τη γκανιότα της.......
Γιαυτό πλέον δεν παρακολουθώ ΟΠΑΠ (τα γράφω στο μαγαζί) αλλά κρατώ αρχείο αγώνων ΟΠΑΠ έτσι για να βλέπω τι κάνει κάποια ομάδα με τις άλλες στη χώρα της γιατί δε γίνεται να αποθηκεύω κάθε μέρα όλους τους αγώνες του Oddsportal. Και για να μαζέψω 1000 αγώνες π.χ. στην Αγγλία Πρεμιέρ θα πάρει 3-4 χρόνια.....
Θέλω όμως να σας δείξω ότι αν κάποιος παρακολουθεί τα χηνάρια που έχουν αποδόσεις γύρω στο 3 και με βάση αυτές ποντάρει τότε είναι αμφίρροπο.......
Διότι αν το Χ είναι γύρω στο 3 ο Άσσος μπορεί να παίζει σε πολύ μεγαλύτερο εύρος (όπως και το δίφραγκο). Είναι προτιμότερο να παρακολουθείς μικρούς Άσσους (1.30 - 1.40) πότε σπάνε και γίνονται ισοπαλίες.
Κάτι άλλο.....
Επανέρχομαι στις πολλές εταιρείες μέσω Ίντερνετ.......
Έστω ότι η Φόλο της 3ης Νορβηγίας είτε η Κόλο - Κόλο (μιλάμε για μεγάλη γαμιόλα) παίζουν στην έδρα τους κι η εταιρεία σας την έχει γύρω στο 2 απόδοση. Και δεν κερδίζει.....
Ε αν πας με τη λογική ότι την επόμενη φορά που θα παίζει με 2 πρέπει να κερδίσει (γιατί πιθανοτικά το 2 απόδοση είναι 50%) τότε έχεις κάτι παραπάνω ελπίδες αλλά δεν είναι σίγουρο πάλι. Η Strongest γαμήθηκε για δεύτερη συνεχόμενη φορά στο Λιμπερταδόρες κι έσπασε το 1.55 Άσσο στην έδρα της (ξανάφερε 1-1). Εδώ όμως το αρχείο ΟΠΑΠ που κρατώ βοηθάει με την ανάλυση διασποράς για να βλέπω σε βάθος χρόνου ποιες ομάδες έχουν τη μικρότερη (άρα είναι περισσότερο προβλέψιμες).
 

Συνημμένα

  • Elladistan xinaria.png
    Elladistan xinaria.png
    26,1 KB · Εμφανίσεις: 26

Άκης012345

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2015
Μηνύματα
1.395
Like
23
Πόντοι
16
LOL γράφτηνε Νταντάλκ, θα μας μπερδέψουν θα νομίζω ότι παίζω εγώ LOL.......



ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΟΙ ΤΟΥΣ ΓΑΜΩ.........
ΔΕ ΘΑ ΤΗ ΓΛΥΤΩΣΕΤΕ ΡΕ ΓΑΜΗΜΕΝΟΙ, ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΣΑΣ ΓΑΜΩ.........
Δε θα αφήσω φράγκο θα γίνουν μπαρούτι στα ακάπ........
Δείτε την εξέλιξη των δύο δελτίων, πόσους αγώνες έριξα και πόσο κοντά πέφτω.....
Είναι θέμα συγκυριών........
Τύπε, δεν πρόλαβα τον ΑΠΟΕΛ και την Ασουάν δυστυχώς. Ακολούθησα τις προβλέψεις σου και με 6,50€ πήρα συνολικά 40,09€. Δεν πολυπαίζω στοίχημα ούτε ποντάρω μεγάλα ποσά και θα ήθελα να σε ευχαριστήσω. :hi: :respect:
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.674
Like
2.411
Πόντοι
606
:hi:

Over 3.5
Γκάλγουεϊ Γιουν. v Λίμερικ
(Επιπλέον Σύνολο Γκολ)
07/07/2017 Κανένα 3,25 Ανοικτό
2 Over 4.5
Ντροχέντα Γιουν. v Φιν Χαρπς
(Επιπλέον Σύνολο Γκολ)
07/07/2017 Κανένα 8,00 Ανοικτό
3 Over 2.5
Ονδούρα v Κόστα Ρίκα
(Σύνολο Γκολ)
08/07/2017 Κανένα 2,70 Ανοικτό
4 Over 3.5
Σερέζο Οζάκα v Κασίβα Ρεϊσόλ
(Επιπλέον Σύνολο Γκολ)
08/07/2017 Κανένα 3,40 Ανοικτό
5 Over 4.5
Γαλλική Γουϊάνα v Καναδάς
(Επιπλέον Σύνολο Γκολ
) 08/07/2017 Κανένα 10,00 Ανοικτό
Πολλαπλά
Τύπος στοιχήματος Αρ. Στοιχημάτων Στήλες Συνολικό στοίχημα Επιστρέφει Κέρδος
5 Επιλογές 1  :hi:
 

Επισκέπτης
Τύπε, δεν πρόλαβα τον ΑΠΟΕΛ και την Ασουάν δυστυχώς. Ακολούθησα τις προβλέψεις σου και με 6,50€ πήρα συνολικά 40,09€. Δεν πολυπαίζω στοίχημα ούτε ποντάρω μεγάλα ποσά και θα ήθελα να σε ευχαριστήσω. :hi: :respect:
Mωρέ γάμα τους τα πέταλα τους παλιοπούστηδες και σε καλή μεριά. Το θέμα όμως είναι ΔΕ ΜΠΟΡΩ να μπαινοβγαίνω εδώ και να ποστάρω, αλλά και στο μαγαζί ακόμη είναι σπαστικό.
Δείτε τις επόμενες εικόνες και θα καταλάβετε περί στησίματος με το αιγυπτιακό....
Η καριόλα η Μαριαχαμν πονταρίστηκε με γενικές μεθόδους και μας έσπασε τα @@ρια. Δεν πειράζει.....
Αλλά πέρασε η καριόλα η Νότια Αφρική, οπότε 3/4 από τις δύο δυάδες. Μένει να δω αν μπορώ να σταθεροποιηθώ στο 65-70% και τότε θα τους χώνεται σιγά-σιγά.....
 

Συνημμένα

  • Εξέλιξη αποδόσεων εντός 24ωρου.png
    Εξέλιξη αποδόσεων εντός 24ωρου.png
    74,9 KB · Εμφανίσεις: 26
  • ΣΤΗΣΙΜΟ ΤΗΣ ΑΡΚΟΥΔΑΣ!.png
    ΣΤΗΣΙΜΟ ΤΗΣ ΑΡΚΟΥΔΑΣ!.png
    3,9 KB · Εμφανίσεις: 22
  • Οι 2 τελευταίες δυάδες.png
    Οι 2 τελευταίες δυάδες.png
    16,2 KB · Εμφανίσεις: 30

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.674
Like
2.411
Πόντοι
606
:hi:

Μαλίν
Μαλίν v Ολυμπιακός
(Πρώτη ομάδα στα 7 Κόρνερ)
08/07/2017 Κανένα 21,00 Ανοικτό :hi:
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.674
Like
2.411
Πόντοι
606
:hi:

1 Ατλέτικο Γκοϊανιένσε
Ατλέτικο Γκοϊανιένσε v Βιτόρια
(Τελικό Αποτέλεσμα
) 08/07/2017 Κανένα 2,25 Ανοικτό
2 Ναι
ΗΠΑ v Παναμάς
(Να Σκοράρουν Και Οι Δύο Ομάδες
) 08/07/2017 Κανένα 2,20 Ανοικτό
3 Ναι
Βάσκο Ντα Γκάμα v Φλαμένγκο
(Να Σκοράρουν Και Οι Δύο Ομάδες
08/07/2017 Κανένα 1,75 Ανοικτό
Πολλαπλά
Τύπος στοιχήματος Αρ. Στοιχημάτων Στήλες Συνολικό στοίχημα Επιστρέφει Κέρδος
Τριπλά 1  :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom