Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

larry33

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Μαρ 2011
Μηνύματα
379
Κριτικές
10
Like
635
Πόντοι
1.525
Χάθηκε ο Ερυθρός Αστέρας στη Γαλλία που ηρθε 1/1 και το Νόρτζελαντ Βίμποργκ που το είχα 2/Χ και ήρθε 1/1 στις καθυστερήσεις..ήταν 1/Χ.Έχω πιάσει τη Μπεσίκτας που ήρθε 1/Χ και περιμένουμε αυριο την Μάιντζ να έρθει 1/Χ

1/4 φιλε...σε ακολουθησα...δωσε και για Κυριακη δύο καλά δελτια με χ και με ημιχρονα/τελικα...
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.116
Κριτικές
27
Like
1.442
Πόντοι
1.720
H πενταδα με την οποια πηγα ταμειο

Μαϊντζ-Ινγκολσταντ 1
Ικικε - Σαντιαγκο Γουον. 1
Μπολονια-Φιορεντινα 2
Σαραγοσα-Αλμερια 1
Γκρασχοπερς-Βασιλεια 2
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
ένα στανταρακι με μικρά κέρδη έτσι για χαλάρωμα...
 

Συνημμένα

  • 3a8d46582aca471b938b5a7218ed60a4.png
    3a8d46582aca471b938b5a7218ed60a4.png
    11 KB · Εμφανίσεις: 26

rolexakias

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
97
Like
2
Πόντοι
0
Τοκογλυφικα σημεία,μακαρι να σου κάτσουν..
 

tsitsinoua-48-

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2016
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
154
Πόντοι
281
Ωραια ημερα η Κυριακη!! Στοιχηματακι τζακακι ντολμαδακια ζεστη σοκολατιτσα και bourdela.com  :kneel: :kneel: :gay: :gay: :rockon:
 

Επισκέπτης
Πετάω καμμιά μαλακία εδώ να περάσει η ώρα σιγά μην τα πω και όλα δημόσια ΜΟΥΧΑΧΑΧΑ καιρός για  :zfuck: ΑΚΑΠ αύριο (όταν ξυπνήσω) :cheesy: :cheesy: :cheesy:
H φωτογραφία είναι πετσοκομμένη, μετά από 17 ημέρες έχω βάλει 27 μονάχα δείγματα στη νέα βάση δεδομένων, όμως κάποια ζευγαράκια εταιρειών εκ πρώτης φάσης φαίνεται ότι παίζουν ρόλο, αλλά θα δείξει (είναι μαρκαρισμένα με μπλε) όταν μαζέψουμε καμμιά χιλιάρα, εντάξει τι με νοιάζει δε βιαζόμαστε (το φακ ρήμα εδώ)  :2funny: :2funny:

 

Συνημμένα

  • ΣΤΑΤΣ ΑΚΑΠ!.png
    ΣΤΑΤΣ ΑΚΑΠ!.png
    56,4 KB · Εμφανίσεις: 20

Επισκέπτης
Δεν αφορούν εμένα, απλά φακελώνω αποδόσεις και ποντάρω ανάλογα, όμως αν υποθετικά πόνταρα μονάχα Άσσους είτε μονάχα δίπλες χωρίς σχόλια, μιλούν μόνες τους......
 

Συνημμένα

  • Ασσοι.png
    Ασσοι.png
    21,7 KB · Εμφανίσεις: 19
  • Δυο.png
    Δυο.png
    21 KB · Εμφανίσεις: 16

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
Δεν αφορούν εμένα, απλά φακελώνω αποδόσεις και ποντάρω ανάλογα, όμως αν υποθετικά πόνταρα μονάχα Άσσους είτε μονάχα δίπλες χωρίς σχόλια, μιλούν μόνες τους......

:think: :think: :think:

μόνο εγώ είμαι ο βλάκας που δε κατάλαβα τίποτα?
 

Επισκέπτης
Το λοιπόν (που λεν οι Κύπριοι)..........
Η πρώτη φωτογραφία σου δείχνει ένα κλάσμα 241/486.......
Δηλαδή από τα 486 συνολικά στοιχήματα (που υποθετικά θα έριχνα σε λάηβ τένις - ανάλογα κρατώ σημειώσεις και για ποδόσφαιρα) βάζοντας ως νικητή του σετ τον πρώτο παίκτη (Άσσος δηλαδή) θα πετύχαινα τα 241..........
Χωρίς καν να με απασχολούν οι αποδόσεις..........
Μπορεί να ήτανε 1.23 ο Άσσος, μπορεί 1.05, μπορεί 7.5.........
Τα ίδια δείχνει και η δεύτερη φωτογραφία, εκεί ποντάρεις το ανάποδο (δύο δηλαδή)..........
Και στις δύο περιπτώσεις αν ποντάρεις μονόπλευρα ΘΑ ΦΑΣ ΚΟΥΒΑ μεσοπρόθεσμα.......
Και στο δείχνει το ποσοστό του κέρδους.......
Τώρα τι στο διάολο κάνεις??? :rolleyes:
Θα δεχθείς μοιρολατρικά ότι θα σε γ*μήσει ο μπουκ??
Εδώ χρειάζεται εμπειρία και κυρίως ναχεις αρκετά στατιστικά δεδομένα. Δες ότι έριξα 3 στοιχήματα στο Νισικόρι. Άφησα επίτηδες τα ποσά για να δείτε πώς ποντάρω (συνήθως τα σβύνω).
Έπαιζε με το Γάλλο Τσόνγκα στο Παρίσι. Του γ*μησε τα ράματα ο μικροψώλης 6-0 στο 1ο σετ!!!!!
Το 2ο σετ λήγει με σκορ 3-6 υπερ του Γάλλου.........
Είδα ότι σε μια φάση οι αποδόσεις εκεί ήταν μεταξύ 1.60-1.80 υπερ του κοντού κι όμως έχασε το 2ο σετ.........
Βάζω τα μοντέλα τα πορτέλα και δείχνουν τάση για Άσσο για το 3ο σετ.......
Που ξεκίνησε με τις αποδόσεις που βλέπεις σε τούτη φωτογραφία..........
Φθάνει 3-3 το το λαστ σετ παίρνει τα επάνω του ο κοντός και το κάνει 4-3, σερβίς ο Τσόντα στο 8 γκέημ 30-0 μπροστά ο κοντός ρε γάματους λέω κάνε κας άουτ, αυτοί είναι γύφτοι (γινότανε της πουτάνας στο στάδιο από τις ιαχές υπέρ του Τσόντα)........
Και πάει 5-3 το λαστ σετ, πέφτουν οι αποδόσεις στο 1.05 υπέρ του κοντού!!!!
Θα έβγαζα άλλο ένα 2φραγκο αλλά δε γαμιέται κοίταζα και τα ποδόσφαιρα........
ΑΜ ΔΕ!!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΓΙΝΕ ΑΝΑΤΡΟΠΗ και πάει παράταση και το χάνει ο κοντός με τους γαλλόγυφτους να ουρλιάζουν καλά τους έριξαν μπόμπες οι μουσουλμάνοι, τόσο γύφτοι και βρωμιάρηδες δεν το περίμενα!!!
Αλλά κι ακόμη να το κέρδιζε ο Νισικόρι θα είχα πες 3Ε παραπάνω. Μωρέ πάρτα αν στα δίνουν κι ειδικά αν δεν πάνε καλά τα υπόλοιπα στοιχήματα πρέπει να μην το ρισκάρεις το κας άουτ.
 

Συνημμένα

  • Kas aout.png
    Kas aout.png
    14,6 KB · Εμφανίσεις: 25

Επισκέπτης
Και για να τελειώνουμε στη συνέχεια πόνταρα στον Άσσο, ε λες το προηγούμενο φαβορί πούλησε, έχασε, ξέρω κι εγώ βρες όποιο ρήμα θες τον μέτριο Άσσο του 1.50, το επόμενο φαβορί δεν πάει στατιστικά θα πρέπει να το πάρει. Έχοντας τις βάσεις δεδομένων, πληροφορίες από το tennisexplorer κλπ κλπ ποντάρισα στο 1.44 εναντίον του Σιμόν κι έβγαλα κάτι πενταροδεκάρες ακόμη......

Ώρα για ύπνο, οι μπουξ στα @@ρια τους, είναι 24ώρες το 24ωρο και μπορούν να σε γαμήσουν άνετα ειδικά αν είσαι κουρασμένος  :bounce-glasses:

Υ.Γ.
Αυτό ήταν το σημερινό σύστημα. Δείτε ούτε ΟΣΦΠ πόνταρα, ούτε ΠΑΟ (δε με πείθουν καθόλου γενικά στην Ευρώπη). Χαζός είμαι να πάω κουβάδες???
Κι αν έχασε ο ΠΑΟΚ δε με ενδιαφέρει, το ημίτονο και ημίχρονο Χ ήταν στατιστικό σημείο. Αλλά η πόρνη η Βιγιαρεάλ δεν περίμενα να κωλοξεσκιστεί και να μου χαλάσει το άντερ που να της ξεσκιστεί το κωλάντερο.....
Δεν πειράζει και 5/7 δεν είναι κι άσχημα (άσχετα αν πάει κουβά το δελτίο) διότι μια φορά στις 10-15 μέρες περνάει μια 4αδα ατόφια (κρατώ και σημειώσεις ποια στοιχήματα ρίχνω, φακέλωμα παντού).
 

Συνημμένα

  • Παρακατω.png
    Παρακατω.png
    14,1 KB · Εμφανίσεις: 26
  • πουτανα Βιγιαρεαλ μου χαλασες την εξαδα.png
    πουτανα Βιγιαρεαλ μου χαλασες την εξαδα.png
    38,8 KB · Εμφανίσεις: 25

Επισκέπτης
Πάντως πρέπει να προσέχετε στα λάηβ. Ο μπάσταρδος ο Τζόκοβιτς είχε χάσει το πρώτο σετ. Φτάνει στο 2ο και ήτανε 5-4 μπροστά.....
Τον είχα ποντάρει με 1.55 ποιο πριν.......
Τι με έβαλε ο διάολος και το έκανα κας άουτ......
Η απόδοση του τότε ήταν 1.03 ενώ το Σίλικ ήταν  12.25!!!!!!!!!!!!!!!!
Κι έγινε ανατροπή πήγε παράταση.......
Η προιστορία τους ήταν έως τότε 14-0, εντάξει δε γίνεται να νικάει ένας παίκτης συνέχεια ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να χάσει έτσι.......
Δεν είμαι σε κάποια εταιρεία μέσα να ξέρω τι πόνταραν εκείνη τη στιγμή ώστε να ξέρω πόσο στήθηκε (θαρρώ ότι το έστησε ο μπινές).
Κλείνοντας θα πω κάτι άλλο:
Να παίζετε συγκεκριμένες αποδόσεις κι όχι άλλα τι άλλων.......
Όχι σήμερα να ρίχνω Άσσους του 1.40 κι αύριο του 1.90, μεθαύριο του 2.35 κι ούτω καθεξής.........
Εγώ κυνηγάω Άσσους στην περιοχή του 1.75-1.85 που έχω τα καλύτερα ποσοστά. Στατιστικά θα σπάσει ένας τέτοιος Άσσος (όπως χθες με την ΝΙΣ της μουΝΗΣ) αλλά την επόμενη θα τον περάσεις. Και τα noGG που κυνηγάω είναι γύρω στο 1.75
Σκορ παίζω συνήθως με αποδόσεις γύρω στο 7.0, ημίχρονα/τελικά από 4-5 (άρα αναμένω να πετυχαίνω δύο στα δέκα) κλπ κλπ.......
Έτσι μπορώ να αυξομειώνω τα ποσά τζόγου βάζοντας στατιστική ανάλογα με τον κουβά ή τα κέρδη.
 

Επισκέπτης
Μυρίζει έντονα ο υπολογιστής  :2funny:
Δεν έχει τίποτε τούτη στιγμή για λάηβ και λέω τι να παίξω (εκτός από το :jerking: που το παρακάνουμε όταν δεν έχουμε ινάφ κας για ΧΧΧ) και πέφτω στα δύο Ρώσσικα παιχνίδια βόλευ με μουνάκια  :humpleg:
Οπότε έπαιξα 30 λεπτά έτσι για το χαβαλέ (δεν έχω παραμικρή ιδέα από βόλευ - από γυναίκες μονάχα τένις κατέχω κάπως) και θα τους αφιερώσω την επόμενη  :jerking: :2funny: διότι έγινα 7 λεπτά πλουσιότερος  :sunglasses:
 

Συνημμένα

  • Mύρισε Ρώσσικο μουνί!.png
    Mύρισε Ρώσσικο μουνί!.png
    265 KB · Εμφανίσεις: 57

Επισκέπτης
ΓΑΜΩ ΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΑΜΩ ΤΑ ΜΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΨΑΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

δε λεω τιποτε αλλο γιατι ο μπετοβλακας δεν εβαζα και 3αδες αφου εχω καποια χρηματα...........
ΝΑ εβαζα και εναν πολλαπλασιαστη ο στοκος.......
Ειχα κατι χρηματα στην ακρη..........
ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΜΩΣ.............

Α-Υ-Τ-Ο-Κ-Τ-Ο-Ν-Ι-Α.........

Εως τωρα στην καλυτερη των περιπτωσεων ειχα πετυχει σε δελτιο ως 2 τελικα σκορ βεβαια ειχα πετυχει και 4 σκορ σε μια μερα αλλα σε καμποσα δελτια........


ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ ΜΠΟΥΞ ΜΟΥ ΤΗ ΓΛΥΤΩΣΑΤΕ.................

θα τους το γαμουσα σημερα τα σπιτια και ολο το σοι.........
Α ρε μαλακια που εκανα.......................

Αντε να παμε για ελιες γαμω τη μαλακια μου, μη βουτηξω κανενα αλυσοπριονο και τις κοψω ολες...........

ΠΟΥ Να κοιμηθω που να παω στο διαβολο ενα κουτι ηρεμιστικα θελω τωρα............
 

Συνημμένα

  • 4 ΣΤΑ 8 ΤΕΛΙΚΑ ΣΚΟΡ.png
    4 ΣΤΑ 8 ΤΕΛΙΚΑ ΣΚΟΡ.png
    67 KB · Εμφανίσεις: 24

2arcoudi

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
196
Like
1
Πόντοι
1
Καλησπέρα παίδες φτιάξαμε μια στοιχηματική εφαρμογή με πολλά εργαλεία και προγνωστικά απο τα καλύτερα sites ελπίζουμε να την βρείτε χρήσιμη!

BetdaysApp ολοκληρωμένη εφαρμογή για το Στοίχημα!
Όλα τα στοιχηματικά εργαλεία σε μια δωρεάν εφαρμογή για Android Mobile / Tablet , iOS iPhone , iPad

Στοίχημα
• Fast Live bet με γρήγορη εναλλαγή στις στοιχηματικές εταιρίες κέρδισε χρόνο και σύγκρινε αποδόσεις!
• Στοιχηματικά εργαλεία: Τζίροι , Πτώση , Κουπόνι , Στατιστικά , Βαθμολογίες , Προϊστορία , Live Scores κ.α
• Προγνωστικά από τα καλύτερα sites: Betdays , Foxbet , Betarades , Bookenemy , Kingbet , Betcosmos κ.α

Αθλητική ενημέρωση / Media
• Αθλητικές ειδήσεις: Gazzetta , SDNA , Metrosport , Σπορ fm , Sportdog , Kerkida , Πρωτοσέλιδα εφημερίδων κ.α
• Οπαδικά sites: Gavros , Παναθηναϊκός Κόσμος , Leoforos , AEK365 , inPaok , AllAboutAris κ.α
• Live Radio / TV , Video , Στιγμιότυπα , TV Αθλητικό Πρόγραμμα , Εκπομπές


Η BetdaysApp Αναλυτική παρουσίαση /  Download (Android , iPhone)
www.betdays.com/go/BetdaysApp]http://www.betdays.com/go/BetdaysApp[/url]

Ελπίζουμε να το βρείτε χρήσιμο παίδες!  :rockon:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
Μια τριάδα Ημίχρονα/Τελικά για σήμερα σε σύστημα 2,3
Δείτε την εικόνα:
 

Συνημμένα

  • 565.png
    565.png
    94,8 KB · Εμφανίσεις: 23

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
για ελλαδα τι λετε σημερα??
 

lemourios

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Νοε 2016
Μηνύματα
220
Κριτικές
19
Like
982
Πόντοι
1.011
προβλέπω ο dzeko να οργιάσει. Θα το ρίξω το διπλό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom