Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

Επισκέπτης
Kαταρχήν καλή χρονιά και χρόνια πολλά...

Τον άσο στον ΠΑΣ τι τον ήθελες γαμώ το φελέκι μου???όποτε μας παίζεις άσο γκελάρουμε... :tickedoff:
καλη χρονια και σε σενα!!!με αδικεις την προηγουμενη που σας επαιξα κερδισατε. σημερα το επαιξα μονο και ειμαι σιγουρος οτι θα κερδισετε περιθωρια δεν υπαρχουν και η ξανθη φετος δεν λεει και πολλα!!καλη επιτυχια!!!
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
καλη χρονια και σε σενα!!!με αδικεις την προηγουμενη που σας επαιξα κερδισατε. σημερα το επαιξα μονο και ειμαι σιγουρος οτι θα κερδισετε περιθωρια δεν υπαρχουν και η ξανθη φετος δεν λεει και πολλα!!καλη επιτυχια!!!
Ενώ εμείς βγάζουμε φωτιές...μπάχαλο είναι η ομάδα!!!
Εχουμε και ωραίο τιμ διαιτητικό,θα έχουμε ομορφιές σήμερα,βλέπω στο τέλος να πέφτουν φάπες!!!

θα παιξει & ο σισιτς ρε βοσκε???
Δεν ξέρω,πάντως εκτός αποστολής έμεινε και ο μπακαγιόκο και ο μενδρινός και ο Μαϊστοροβιτς...οπότε έστω και για λίγο θα παίξει!
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Άσσος οι αγελαδίτσες των Ιωαννίνων και Χ η Εργοτελάρα [size=1pt]κι άμα δεν πιάσετε τα αρχίδια σας[/size]  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Κοπέλια, την κωλοΓιουβέντους να την παίξω άσσο ή θα θυμηθεί σήμερα να παίξει μπαλίτσα??
 

Επισκέπτης
Ενώ εμείς βγάζουμε φωτιές...μπάχαλο είναι η ομάδα!!!
Εχουμε και ωραίο τιμ διαιτητικό,θα έχουμε ομορφιές σήμερα,βλέπω στο τέλος να πέφτουν φάπες!!!
Δεν ξέρω,πάντως εκτός αποστολής έμεινε και ο μπακαγιόκο και ο μενδρινός και ο Μαϊστοροβιτς...οπότε έστω και για λίγο θα παίξει!
κοιτα δεν λεω οτι βγαζετε φωτιες αλλα με λεβαδειακο και ηρακλη μονοι σας βγαλατε τα ματια σας.αν δεν κερδισετε σημερα θα ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα ο κομποτης σας εχει μεσα στο Β γυρο και θα πρεπει να παρετε αποτελεσμα.χθες κανανε ομορφιες με τον μακαρο
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
κοιτα δεν λεω οτι βγαζετε φωτιες αλλα με λεβαδειακο και ηρακλη μονοι σας βγαλατε τα ματια σας.αν δεν κερδισετε σημερα θα ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα ο κομποτης σας εχει μεσα στο Β γυρο και θα πρεπει να παρετε αποτελεσμα.χθες κανανε ομορφιες με τον μακαρο
Γενικά ο Β' γύρος θα έχει πολλέεεες ομορφιές...είδωμεν...

Την κάνω γιατί παίζουμε και στο καταμεσήμερο γαμώ τη Σκουπρολίγκα μου μέσα...

 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Καλά ξεκινήσαμε με το οβεράκι του γηραιού! :dancing:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
4-6 στο φαληρο!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ψιλούποπτη η ανατροπή του Ηρακλέους!  :rolleyes:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
:d-spam:
Μιουταρανε το ζανκλοντ τα μουνια!!! :tickedoff: :tickedoff: :fuck1:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Γιατι το χθεσινο Χ2 του μακαρου??
Ουτε εκκλησια να εκλεβα :tooth: :tooth: :tooth:
Εγώ είχα φορτώσει το όβερ και πληρώθηκα και το είχα παίξει ζητούμενο Χ αλλά πήρα τα  @@ μου λόγω Β' Ιταλίας!
Η πλάκα είναι ότι ήμουνα έτοιμος να το παίξω σκοράκι 2-2 (το πιο συνηθισμένο σε στημένα Χ) αλλά τελικά κώλωσα!  :headbang:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Ένα ντεμάκι λιγότερο! :2funny:
Κρίμα γιατί έχω την εντύπωση ότι είχε αρχίσει να λογικεύεται ο συγκεκριμένος μέσα από την κουβέντα! :grin:
αν ειναι ετσι θα μεινουμε οι δυο μας ρε!!! :2funny: :grin:
αντε και καμια εκτακτη συμμετοχη ο ντουσαν72.. :2funny: :2funny: :2funny:
υ.γ.ο ζανκλοντ ηταν ο μονος που ασχολουταν με τις μαλακιες τους..επειδη τους απανταγε στο ιδιο πνευμα,τον στειλανε!
μαλακια το μιουταρισμα του.. :tickedoff: :tickedoff: :jerking: :jerking: :jerking:
ζιροου κουφαλα :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
αν ειναι ετσι θα μεινουμε οι δυο μας ρε!!! :2funny: :grin:
αντε και καμια εκτακτη συμμετοχη ο ντουσαν72.. :2funny: :2funny: :2funny:
υ.γ.ο ζανκλοντ ηταν ο μονος που ασχολουταν με τις μαλακιες τους..επειδη τους απανταγε στο ιδιο πνευμα,τον στειλανε!
μαλακια το μιουταρισμα του.. :tickedoff: :tickedoff: :jerking: :jerking: :jerking:
ζιροου κουφαλα :zfuck: :zfuck: :zfuck:
Αν νικήσουν θα τον ξεμιουτάρουν!
Δεν τους λέμε τυχαία gayρους!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom