Νέα

Στο αγιολόγιο της Εκκλησίας ο Γέροντας Παΐσιος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα company of heroes tho
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 204
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Gamaw Gries

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2013
Μηνύματα
671
Like
7
Πόντοι
6
επαγγελματίας χαζός είσαι εσύ μου φαίνεται που μπαίνεις σε ένα θέμα που δε σε ενδιαφέρει μόνο για να κάνεις τον έξυπνο και να βρίσεις!

α...και να κλάσεις!
άντε γεια ηλίθιε! :badair:
Ο μόνος ηλίθιος που βλέπω εγώ είσαι εσύ.
Στείρωση άμεση να μην κάνεις απογόνους!!!
 

Snoopy@

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.726
Like
0
Πόντοι
16
Ο μόνος ηλίθιος που βλέπω εγώ είσαι εσύ.
Στείρωση άμεση να μην κάνεις απογόνους!!!
εσύ είσαι ο νταβάς του?
μπορεί και μόνος του


Η άποψή μου με απλά ελληνικά (μπας και καταλάβεις) είναι η εξής:

-To "παίζεις" θρήσκος αλλά κάνεις ότι ακριβώς σου απαγορεύει η θρησκεία σου και ο θεός που υποτίθεται ότι πιστεύεις?

-Ε αν έχεις την ελάχιστη αξιοπρέπεια(αν δεν ξέρεις τι σημαίνει η λέξη ψάξε τη σε κάνα λεξικό) κάνε το τουμπεκί σου σε θέματα ηθικής και θρησκείας και είσαι ΟΚ...

η δική μου απορία με απλούστατα ελληνικά είναι τι είδους κόμπλεξ κουβαλάς και μπαίνεις σε θέματα που δε σε νοιάζουν μόνο και μόνο για να βρίσεις και να κρίνεις τους άλλους?
ποιος νομίζεις ότι είσαι ρε τύπε?
 

Snoopy@

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.726
Like
0
Πόντοι
16
Μη βρίζεις το Snoopy ρε φίλε...

Δείξε ανωτερότητα...
ε αυτό λέω κι εγώ αλλά δεν το βλέπω...με το πρώτο ποστ βρίζεις για να πάρεις μπόι.

τέσπα...το αφήνω εδώ γιατί δεν έχει νόημα.
βρίσε όσο θες
 

Noah_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.844
Κριτικές
26
Like
570
Πόντοι
306
εσύ είσαι ο νταβάς του?
μπορεί και μόνος του


η δική μου απορία με απλούστατα ελληνικά είναι τι είδους κόμπλεξ κουβαλάς και μπαίνεις σε θέματα που δε σε νοιάζουν μόνο και μόνο για να βρίσεις και να κρίνεις τους άλλους?
ποιος νομίζεις ότι είσαι ρε τύπε?

Εγώ έβρισα κανένα?  :think:

Για πάρε όλα τα μυνήματα με την όπισθεν και θα δεις ποιός βρίζει.

Τώρα αν έκρινα είναι η δική μου άποψη και πιστεύω και κάθε νοήμονα ανθρώπου.

Αλλά ξέχασα εσάς τους ευκολό-"πιστούς" θέλετε να σας κρίνει μόνο ο θεός...

 

ng1964

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.987
Like
0
Πόντοι
16
του βγήκε η φανατίλα του σνουπι......... :2funny: :2funny:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.030
Πόντοι
17.085

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
0.46

"και τα αδέρφια του Κωστάκης ο Paladin level 12 "  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506
Ο πορνομεταναστης πως δεν φανηκε απο δω ακομα; Τοσες φορες τον εχει επικαλεστει στα βιντεακια του... :think:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • xaxxxx.jpg
    xaxxxx.jpg
    18,7 KB · Εμφανίσεις: 22

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
Ρε αναλ hunter μόνο να βρίζεις ξέρεις πάντα πίσω από το pc.. φλωράκο ψυχολογικά έχεις από τους παπάδες ...να πας σε κάνα γιατρό..
 

OmarNow

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2014
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
Προτεινω το bou.com να τον ανακηρύξει πορνορεπορτερ της εποχής. Επιθυμητο όνομα: [size=10pt][size=10pt]Πορνοπαϊσιος[/size][/size]
Και η επισκεψιμότητα του site θα ανέβει και θα ενισχυθεί το κυρός του site (δεν θα χρειάζεται να σβήνουμε το ιστορικό του browser πια!!!!)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ρε αναλ hunter μόνο να βρίζεις ξέρεις πάντα πίσω από το pc.. φλωράκο ψυχολογικά έχεις από τους παπάδες ...να πας σε κάνα γιατρό..
ο αναλ χαντερ παπας ειναι μαν.....
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
:2funny:

και η αυτοκράτειρα Θεωδώρα πουτάνα ήταν  :rockon:
Θεοδώρα. Η πόρνη που έγινε αυτοκράτειρα

''Ο Προκόπιος περιγράφει με πολύ άσχημο τρόπο ότι εφόσον η Θεοδώρα δεν είχε ακόμη ωριμάσει, επιδιδόταν σε ασέλγεια παρά φύσιν. Ωριμάζοντας, έγινε μια τυπική «παρακατιανή», κατά τον συγγραφέα, δηλαδή μια πόρνη, που προσέφερε τις υπηρεσίες της σε πεζούς στρατιώτες, ακόμη και σε δούλους. Αδίστακτη και «ξετσίπωτη», συνήθιζε να αλλάζει συχνά εραστές, με κόλπα του κρεβατιού όλο και πιο ασυνήθιστα: «Πουθενά στον κόσμο δεν γεννήθηκε κανείς παραδομένος σε κάθε είδους ηδονή, όσο αυτή». Ο Προκόπιος την παρουσιάζει μάλιστα να παραπονιέται ότι θα ήθελε να έχει περισσότερες… τρύπες, ώστε να ηδονίζεται πιο πολύ! Το αγαπημένο της νούμερο στο τσίρκο, κατά τον λιβελογράφο, ήταν να τοποθετεί κόκκους σιταριού στα απόκρυφά της σημεία, τα οποία τσιμπούσαν χήνες, προκειμένου να φάνε το σιτάρι.'' :rockon: :rockon: :rockon:
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.793
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
Θεοδώρα. Η πόρνη που έγινε αυτοκράτειρα

''Ο Προκόπιος περιγράφει με πολύ άσχημο τρόπο ότι εφόσον η Θεοδώρα δεν είχε ακόμη ωριμάσει, επιδιδόταν σε ασέλγεια παρά φύσιν. Ωριμάζοντας, έγινε μια τυπική «παρακατιανή», κατά τον συγγραφέα, δηλαδή μια πόρνη, που προσέφερε τις υπηρεσίες της σε πεζούς στρατιώτες, ακόμη και σε δούλους. Αδίστακτη και «ξετσίπωτη», συνήθιζε να αλλάζει συχνά εραστές, με κόλπα του κρεβατιού όλο και πιο ασυνήθιστα: «Πουθενά στον κόσμο δεν γεννήθηκε κανείς παραδομένος σε κάθε είδους ηδονή, όσο αυτή». Ο Προκόπιος την παρουσιάζει μάλιστα να παραπονιέται ότι θα ήθελε να έχει περισσότερες… τρύπες, ώστε να ηδονίζεται πιο πολύ! Το αγαπημένο της νούμερο στο τσίρκο, κατά τον λιβελογράφο, ήταν να τοποθετεί κόκκους σιταριού στα απόκρυφά της σημεία, τα οποία τσιμπούσαν χήνες, προκειμένου να φάνε το σιτάρι.'' :rockon: :rockon: :rockon:

εδώ μέσα  είμαστε όλοι άνθρωποι της εκκλησίας  :grin:

:rockon:

URL]]
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Θεοδώρα. Η πόρνη που έγινε αυτοκράτειρα

''Ο Προκόπιος περιγράφει με πολύ άσχημο τρόπο ότι εφόσον η Θεοδώρα δεν είχε ακόμη ωριμάσει, επιδιδόταν σε ασέλγεια παρά φύσιν. Ωριμάζοντας, έγινε μια τυπική «παρακατιανή», κατά τον συγγραφέα, δηλαδή μια πόρνη, που προσέφερε τις υπηρεσίες της σε πεζούς στρατιώτες, ακόμη και σε δούλους. Αδίστακτη και «ξετσίπωτη», συνήθιζε να αλλάζει συχνά εραστές, με κόλπα του κρεβατιού όλο και πιο ασυνήθιστα: «Πουθενά στον κόσμο δεν γεννήθηκε κανείς παραδομένος σε κάθε είδους ηδονή, όσο αυτή». Ο Προκόπιος την παρουσιάζει μάλιστα να παραπονιέται ότι θα ήθελε να έχει περισσότερες… τρύπες, ώστε να ηδονίζεται πιο πολύ! Το αγαπημένο της νούμερο στο τσίρκο, κατά τον λιβελογράφο, ήταν να τοποθετεί κόκκους σιταριού στα απόκρυφά της σημεία, τα οποία τσιμπούσαν χήνες, προκειμένου να φάνε το σιτάρι.'' :rockon: :rockon: :rockon:
Διαβάζεις αυτό το απόσπασμα και είναι σαν να διαβάζεις την εσπρέσσο.
Τα λεγόμενα του Προκοπίου τα μεταφέρει διαφορετικά ο Παπαρρηγόπουλος όπως και η περιγραφή του για τη θεοδώρα είναι τελείως διαφορετική.

... έβαλα να ψάξω το όνομά του και παραλίγο να μου βγουν τα μάτια.
ερώτηση: αυτός στα αριστερά είναι;
URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom