Νέα

Στις πόσες μέρες σας κάθεται η γκόμενα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Εμενα προσωπικα μου βγαζει το θεο για να μου κατσει  :idiot: :headbang:
Γι αυτο προτιμω τις πουτανες αυτες υποκυπτουν αμεσως ;)
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μέσες άκρες βδομάδα με δεκαήμερο( κ μάλιστα τις περισσότερες φορές με προτροπή δικιά τους κ ''ενόχληση'').Βέβαια μην στο παίζω κ γκόμενος περιοπής υπήρχαν κ κάποιες μυξοπαρθένες που της σούταρα γιατί ούτε μπουτι δεν με άφηναν να πιάσω.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..στο τριτο ραντεβου η βλεπει ταβανι ή το δονητη της....  :grin: :grin:
 

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
Η γκομενα καθεται η γυναικα μας δεν μας καθεται.....
 

akis35

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2006
Μηνύματα
128
Like
2
Πόντοι
1
Ειμαι της γνωμης οτι πρεπει να δοκιμαζεις γρηγορα το γλυκο
αλλιως μπορει να ξυνιση ,αμαρτια ειναι
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Φιλε εγω εχω παρατηρησει οτι αν δενσου κατσουν στα 5 πρωτα ραντεβου (και ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΩ) μετα ειναι μεγαλη ταλαιπωρια. Εγω προσωπικα μετα το τριτο ειμαι ετοιμος να φυγω αν τουλαχιστον δεν εχει γινει ΧΟΝΤΡΗ ΦΑΣΗ (τουλαχιστον κανενας φραπες, καμια πιπουλα, κανενα δαχτυλακι ρε παιδι μου).
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Φιλε εγω εχω παρατηρησει οτι αν δενσου κατσουν στα 5 πρωτα ραντεβου (και ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΩ) μετα ειναι μεγαλη ταλαιπωρια. Εγω προσωπικα μετα το τριτο ειμαι ετοιμος να φυγω αν τουλαχιστον δεν εχει γινει ΧΟΝΤΡΗ ΦΑΣΗ (τουλαχιστον κανενας φραπες, καμια πιπουλα, κανενα δαχτυλακι ρε παιδι μου).

ποσο το απολαμβανω οταν βλεπω οτι ο ορος"φραπες" εχει επεκταθει σε ολο το κοινωνικο γιγνεσθαι εξαιτιας μου!!!!εχω παει και στην ΑΕΠΙ να ξερετε για κατοχυρωση της ορολογιας των στριπ!!!!!!!!!!
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
μωρε αν η γκομενα γουσταρει να γαμηθει μαζι σου γαμιεται και στο 2ο ραντεβου...το παν ειναι να καβλωσουν τα εγκεφαλικα της κυταρα......τωρα βεβαιωσ αν μετα το 3ο,4ο ραντεβου αρχισει το δεν ξερω δεν ειμαι σιγουρη καλυτερα μακρια μαγκες (ή κανετε μια τελευταια απελπιδα κινηση αντεπιθεσης με κλασιμο περιμενοντας αντιδρασεις)γιατι τοτε υπαρχει κινδυνος να την καψουρευτειτε να το παρει χαμπαρι να σας κανει γιο-γιο για κανα 2 μηνες και να σας αφησει με το κομπρεσερ στο χερι....
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Συνάδελφοι,3 με 5  ραντεβού το πολύ.Εχει δίκο ο Pisoxostis.Οι γκόμενες σήμερα είναι πολύ ξεψαρωμένες πλέον και θέλουν γρήγορες κινήσεις.Αν δεν κάνεις κίνηση μέχρι τότε σε κόβει για μαλάκα και άντε γειά!..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

 

Επισκέπτης
Έχω καιρό να το κάνω το άθλημα καθότι παντρεμένος!

Παλιά όμως, όταν χτυπούσα γκομενίτσες ο χρόνος έπαιζε από 2-3 μέρες μέχρι και μήνα. Μετά τον μήνα βαριόμουν και τρώγαν σουτ!
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Εξαρταται!Χρειαζεται προσαρμοστικοτητα στην καθε περιπτωση.Και το παν ειναι,εαν εχεις βαλει ενα στοχο,να τον εκπληρωνεις.Παντα περιμενω οσο χρειαστει για να τον ακουμπησω με υπομονη βουδιστη μοναχου,ακομα και αν οι βρωμερες μπαλες μου εχουν αρχισει να πρηζονται και πονανε.Μερικες ειναι πραγματι δυσκολες να κατσουν,καποιες ειναι παρθενες παραδοξως.Οι περισσοτερες βεβαια ειναι ψωλες και εκει συμφωνω με το gkomenio,ορμας σαν τσετσενος αυτονομιστης και εφορμεις στο μουνακι τους,αλλωστε αυτο θελουν.Να τον φανε :knockinb: :boobies:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..το εχω αναφερει και σε αλλο θρεντ, αλλα νομιζω οτι εδω ''κολλαει'' καλλιτερα....

..γνωμη μου ειναι πως οσο πιο δυσκολα βλεπει ταβανι η γκομενα, τοσο πιο προβληματικη ειναι....

..προσωπικα τις ''δυσκολες'' τις κανω τζους, οχι γιατι βαριεμαι ή γιατι ισως θα χρειαστουν το ποιημα τους για να πεσουν, αλλα γιατι εχω επιβεβαιωσει πως οσο πιο δυσκολα πεσει, τοσο πιο πολλα προβληματα θα βγαλει στην πορεια....
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Φιλε εγω εχω παρατηρησει οτι αν δενσου κατσουν στα 5 πρωτα ραντεβου (και ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΩ) μετα ειναι μεγαλη ταλαιπωρια. Εγω προσωπικα μετα το τριτο ειμαι ετοιμος να φυγω αν τουλαχιστον δεν εχει γινει ΧΟΝΤΡΗ ΦΑΣΗ (τουλαχιστον κανενας φραπες, καμια πιπουλα, κανενα δαχτυλακι ρε παιδι μου).

Έτσι είναι...χοντρή μπούκα από το δεύτερο, άντε τρίτο ραντεβού, και μην κολλάτε αν αρχικά πει κανά όχι...οι γκόμενες είναι όχι...όχι...όχι...ναι!!!
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Εγω προτιμω τα ευκολα πραματα ακομα και πολυ ομορφη να ειναι η αλλη θα προτιμησω καποια που να με αναβει πιο γρηγορα και ανετα δε γουσταρω τα πολλα πολλα δε μ'αρεσει να πονοκεφαλιαζω για γυναικες η θα ειναι γυναικες και θα ξερουν τι θελουν και δεν εννοω μονο φιλακια αγκαλιτσες και σαχλες η αλλιως υπαρχουν και οι πουτανες που για μενα ειναι ο ορισμος της γυναικας
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Στην ερωτηση συμπεριλαμβανονται και αγγλιδες τουριστριες το καλοκαιρι?
 

chrysargos_666

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
36
Like
1
Πόντοι
0
Έκανα τη στατιστική μελέτη, έβαλα κάτω όλες τις σχέσεις μου άνω μήνα (διάρκεια). Από τα 19 μου και μετά. Μέσος όρος 19 μέρες από τη μέρα που έπεσε το 1ο φιλί και είπαμε ότι είμαστε μαζί έπεσε το 1ο πήδημα (κολπικό ή πρωκτικό)!
 

julio_the_impaler

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
παρακαλετο νιμου ξυνο μησιγα!!!!!!!!!η κουβεντα αυτη τα λεει ολα....!!!παντως το παν ειναι αν της το παιζεις οτι και καλα δε σε εχω αναγκη να σε γαμησω,πιστευω οτι εχεις το πανω χερι και καποια στιγμη θα σε παρακαλαει!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom