Νέα

Στέλλα τρανς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SUPERBUS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SUPERBUS

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Συναδελφοι ειμαι πολυ μεγαλος fan της ΣΤΕΛΛΑΣ, μαυρη τρανς, η οποια πιστευω οτι ειναι η καλυτερη τρανς που κυκλοφορει αυτο το διαστημα.
Ωσ γνωστον βγαινει κατα τις 1, ψηλα Συγγρου, στην καθοδο, στο παρκακι.Εχει δικο της χωρο εκει κοντα.
Παιρνει 100 ευρω και 50 στο αυτοκινητο. Η γνωμη μου ειναι οτι η ΣΤΕΛΛΑ ειναι ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ και περιμενω αποψεις η/και
σχετικες εμπειριες.
 
OP
OP
S

SUPERBUS

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Πολλες φορες ''οποιος εχει τη μυγα μυγιαζεται!!''.
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Ξουτ, παλιόμυγα! :bottom: :bottom: :bottom:
 
OP
OP
S

SUPERBUS

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Φαινεται οτι η ΣΤΕΛΛΑ  ΄΄περιποιηθηκε''σκληρα τον φιλο μας και του εμεινε ψυχικο τραυμα.
Εδω ισχυει επισης το: ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ, ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ?
Μεγια το κουστουμι!!!
warnwarn.gif
 [/color[/URL]]
 

ISO9002

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
199
Κριτικές
30
Like
6
Πόντοι
11
SuperBus μην δίνεις σημασία σε κομπλεξικούς.

Να σε ρωτήσω:  Είναι "προικισμένη" η κοπέλα; Ο χώρος της είναι καθαρός; 100 ευρώ μου φαίνονταικάπως πολλά για την περιοχή :-(
 
OP
OP
S

SUPERBUS

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
ΤΗΑΝΧ για τα καλα σου λογια. Αρκετοι δεν καταλαβαινουν που βρισκονται.
Ειναι πολυ καλη απο καθε αποψη. Ο χωρος αρκετα καλος (στη ΒΕΪΚΟΥ- να ζητησεις να πατε στο σπιτι της)και καθαρος.
Πιστευω οτι σιγουρα αξιζει τα 100.
 

kostasn(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
:helpplea: η ΣΤΕΛΛΑ ειναι ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ  περιμενω αποψεις????καθε μερα???
 

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
αφού σου είπα Κώστα, εδώ δημόσιο υπάλληλο δεν μπορείς να βρεις στο πόστο του κάθε μέρα, να τα επαναλαμβάνουμε τώρα?



:helpplea: η ΣΤΕΛΛΑ ειναι ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ  περιμενω αποψεις????καθε μερα???
 

ISO9002

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
199
Κριτικές
30
Like
6
Πόντοι
11
SuperBus δεν μου είπες αν είναι προικισμένη.

Επίσης προτείνω τα σχόλια των κομπλεξικών να τα αγνοείς. Είναι 12χρονα μ@λ@κιστήρια που πιθανότατα δεν έχουν γαμήσει ποτέ τους, και κάνουν χαβαλέ από το PC του Γυμνασίου που είναι μαθητές...
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Κύριε, κύριε, ή μήπως είσθε κυρία? Να παω για πιπι?
 

Επισκέπτης
Συναδελφοι ειμαι πολυ μεγαλος fan της ΣΤΕΛΛΑΣ, μαυρη τρανς, η οποια πιστευω οτι ειναι η καλυτερη τρανς που κυκλοφορει αυτο το διαστημα.
Ωσ γνωστον βγαινει κατα τις 1, ψηλα Συγγρου, στην καθοδο, στο παρκακι.Εχει δικο της χωρο εκει κοντα.
Παιρνει 100 ευρω και 50 στο αυτοκινητο. Η γνωμη μου ειναι οτι η ΣΤΕΛΛΑ ειναι ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ και περιμενω αποψεις η/και
σχετικες εμπειριες.
μια πανιψιλι μαυρι λες????μπουχαχαχααχχααχχα!!!!
 

CAVALIER

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Ρε ,δεν ντρέπεστε λίγο?Αφήστε  τους συναγωνιστές να εκφραστούν όπως θέλουν...Αν είναι προικοθήρες και θέλουν προικισμένη κοπέλα , ποιο είναι το πρόβλημα σας? εσείς θα τον φάτε? Αϊ σιχτίρ πια!!!!!!!!!!!
 

adaldizmi

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2006
Μηνύματα
151
Κριτικές
3
Like
23
Πόντοι
1
Ενταξει ο καθενας οπως τη βρισκει αλλα μου κανει εντυπωση πως εχουν τοση μεγαλη περαση τα τραβελια ρε μαγκες...
 

cosyle

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
242
Like
0
Πόντοι
1
Συναδελφοι ειμαι πολυ μεγαλος fan της ΣΤΕΛΛΑΣ, μαυρη τρανς, η οποια πιστευω οτι ειναι η καλυτερη τρανς που κυκλοφορει αυτο το διαστημα.
Ωσ γνωστον βγαινει κατα τις 1, ψηλα Συγγρου, στην καθοδο, στο παρκακι.Εχει δικο της χωρο εκει κοντα.
Παιρνει 100 ευρω και 50 στο αυτοκινητο. Η γνωμη μου ειναι οτι η ΣΤΕΛΛΑ ειναι ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ και περιμενω αποψεις η/και
σχετικες εμπειριες.

Ψηλα σημαινει αρχη αρχη δηλαδη μπαινοντας απο στηλες εκει που εχει το παρκακι στα 100μ? εχει και ενα περιπτερο εκει
 

gothiam

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Ρε ,δεν ντρέπεστε λίγο?Αφήστε  τους συναγωνιστές να εκφραστούν όπως θέλουν...Αν είναι προικοθήρες και θέλουν προικισμένη κοπέλα , ποιο είναι το πρόβλημα σας? εσείς θα τον φάτε? Αϊ σιχτίρ πια!!!!!!!!!!!

cavalier μαλλον κατι σε πειραξε...κ δεν ειναι φασολαδα
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
Ρε μάγγες κανένα πρόβλημα και να περνάτε καλά αλλά όταν λέτε αν είναι προικισμένη, γιατί το ρωτάτε...Δηλαδή ρε φίλε δεν σε νοιάζει πως είναι εξωτερικά, φάτσα, στήθος κτλ αλλά καίγεσαι μόνο να μάθεις πόσο μεγάλη είναι η πούτσα του? Μάλλον για να γαμήσεις πας,ε?
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
και να πεις ότι είναι και 2 μέτρα, και γομάρι  :grin:

προχτές μπήκα κατά λάθος στον παράδρομο, και τρόμαξα  :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom