Νέα

Στέλλα Μπεζαντάκου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dipap
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 387K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
Μουναρα
 

Συνημμένα

  • Blito.jpg
    Blito.jpg
    19,3 KB · Εμφανίσεις: 58

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
πολυ καλο το στελακι
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16

Πω-πω ρε πούστη μου!
Αυτό είναι κατάντια!
Σε λαϊκή πλαζ πάει και κάνει μπάνιο η Στέλλα?
Ανάμεσα σε χιλιάδες άλλες ξαπλώστρες, και η δική της?
Μέσα στην πλέμπα και την ιδρωτσίλα?
Δεν πάει με κότερο στη Μύκονο, με ελικόπτερο στην Πάρο, σε ιδιωτική πλαζ βίλλας στη Σαντορίνη?
Τι έγιναν τα μεγαλεία?

Οποίος ξεπεσμός, η φωτογραφία που μας έβαλες εδώ, συναγωνιστή!
Αυτό θα πει "κρίση"!
Μέχρι και η Μεζαντάκου σε λαϊκή πλαζ!  :headbang:  :headbang:

 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Κλάψ' της το χάλι! Πριν 20 χρόνια που ήταν περιπερού στην Κάνιγγος περνούσε καλύτερα;

Το ότι η συγκεκριμένη μπορούχα έβγαλε λεφτά (και πολλά) με το μουνί της (ίσως και με τον κώλο της, αλλά μόνον μ' αυτά διότι μυαλό φυσικά δεν διαθέτει!) αποδεικνύει πως η μαλακία που μας δέρνει και η μουνοδουλίασή μας είναι απίστευτες.

Τί μιλάω μετά για όσους δίνουν 400άρια σε χοντρά τούρια; Και φτηνά τους έρχεται δηλαδή...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.443
Κριτικές
61
Like
42.589
Πόντοι
22.785
Κλάψ' της το χάλι! Πριν 20 χρόνια που ήταν περιπερού στην Κάνιγγος περνούσε καλύτερα;

Το ότι η συγκεκριμένη μπορούχα έβγαλε λεφτά (και πολλά) με το μουνί της (ίσως και με [size=19pt]τον κώλο της[/size], αλλά μόνον μ' αυτά διότι μυαλό φυσικά δεν διαθέτει!) αποδεικνύει πως η μαλακία που μας δέρνει και η μουνοδουλίασή μας είναι απίστευτες.

Τί μιλάω μετά για όσους δίνουν 400άρια σε χοντρά τούρια; Και φτηνά τους έρχεται δηλαδή...

Τόν πλήρωσα 220 ευρώ το 2007 στο lacoba .... χμ δεν λεω πατσαβουράκι με την καλή ένοια έ ??

Υ.Γ τά 22 ευρώ ητανε το χοτέλι !!
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Σιγά τα λεφτά που έβγαλε, ρε gianevan!
Αν είχε βγάλει λεφτά, δε θα την έβλεπες σ' αυτή τη φωτογραφία!

Όπως μου έχουν πει φίλες μου (που κινούνται σε αυτούς τους χώρους) "Για μια διατροφή ζούμε".

Αυτή, ούτε αυτό δεν το κατάφερε.

Και περνάνε και τα χρόνια....
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Σιγά τα λεφτά που έβγαλε, ρε gianevan!
Αν είχε βγάλει λεφτά, δε θα την έβλεπες σ' αυτή τη φωτογραφία!

Όπως μου έχουν πει φίλες μου (που κινούνται σε αυτούς τους χώρους) "Για μια διατροφή ζούμε".

Αυτή, ούτε αυτό δεν το κατάφερε.

Και περνάνε και τα χρόνια....

Τώρα προσπαθείς να με τρελλάνεις κι εσύ! Δηλαδή και μόνο που αράζει την αρίδα της στην ξαπλώστρα, αντί να δουλεύει στο περίπτερο ή σε λάντζα, όπως θα έπρεπε, δεν της είναι αρκετό; Θε έπρεπε να είναι στις Κάννες ή στο Μόντε Κάρλο;

Και σιγά που θα έβρισκε και πλούσιο γαμπρό να του φάει διατροφή το νούμερο.  
Φτάνει που την πληρώναν για να την πηδήσουν, θα την παντρευόταν και πλούσιος αυτήν;

Τώρα τα χρόνια δεν περνάνε απλώς. Έχουν ΗΔΗ περάσει!
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
θα την παντρευόταν πλούσιος αυτήν;

Με παρεξηγείς, gianevan.

Δεν είπα τι "ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ"

Είπα τι ΘΑ ΗΘΕΛΕ να γινόταν!
Και το είπα, γιατί ξέρω πως σκέφτονται κάτι τέτοιες.
(Όσο σκέφτονται, βεβαίως).
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
το κρατάς τόσα χρόνια ζεστό και επιθυμητό....

Ώπα, Αλκίνοος, κράτει λίγο!

Οι φωτογραφίες που σε εντυπωσίασαν είναι πενταετίας και βάλε.

Το ξανάγραψα και νωρίτερα:

"Περνάνε και τα χρόνια..."
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
908
Like
119
Πόντοι
6
Σιγά τα λεφτά που έβγαλε, ρε gianevan!
Αν είχε βγάλει λεφτά, δε θα την έβλεπες σ' αυτή τη φωτογραφία!

Όπως μου έχουν πει φίλες μου (που κινούνται σε αυτούς τους χώρους) "Για μια διατροφή ζούμε".

Αυτή, ούτε αυτό δεν το κατάφερε.

Και περνάνε και τα χρόνια....
ενταξει φιλε,,εχεις χτισει ποτε σπιτι σου ?? Η Στελλα σε πληροφορω εχτισε βιλλα μετα τις αρπακτες,σε εκαλη ή παραλιακη δεν θυμαμαι ακριβως,μιλαμε για πολλα λεφτα φιλε απο μαλακοπιτουρες ελληνοβλαχους.
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
ενταξει φιλε,,εχεις χτισει ποτε σπιτι σου ?? Η Στελλα σε πληροφορω εχτισε βιλλα μετα τις αρπακτες,σε εκαλη ή παραλιακη δεν θυμαμαι ακριβως,μιλαμε για πολλα λεφτα φιλε απο μαλακοπιτουρες ελληνοβλαχους.
Ναι, έχω χτίσει. Και ξέρω.
Αφού το λες, δε σε αμφισβητώ. Και η Στέλλα έχτισε.
Και τώρα?
Ρευματα, χαράτσια, κηπουροί, ΦΜΑΠ, ξέρεις πόσα βγάζει το μήνα σε τέτοια ένα σπίτι όπως το περιγράφεις?
Αυτά από που θα βγαίνουν (αν δεν υπάρχει διατροφή)?
Γιατί μη μου πεις ότι η γκόμενα έχει ένσημα και "θα πάρει μια καλή σύνταξη".
Περνάνε και τα χρόνια, και οι μαλακοπίτουρες λιγοστεύουν...

Για να επιζήσει μια τέτοια στον σημερινό κόσμο, φίλε, χρειάζεται τουλάχιστον το στοιχειώδες μυαλό (ή και παραπάνω - παράδειγμα η Σαπουντζάκη και η ζωή της).
Η Στέλλα με τι φόντα θα τα βγάλει πέρα?
Για πόσο ακόμα?

Το ξαναλέω:

Η φωτογραφία στη λαϊκή πλαζ είναι ΔΕΙΓΜΑ της εξέλιξης.
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
ενταξει φιλε,,εχεις χτισει ποτε σπιτι σου ?? Η Στελλα σε πληροφορω εχτισε βιλλα μετα τις αρπακτες,σε εκαλη ή παραλιακη δεν θυμαμαι ακριβως,μιλαμε για πολλα λεφτα φιλε απο μαλακοπιτουρες ελληνοβλαχους.

Καλά μην υπερβάλλεις κιόλας. Ένα διαμέρισμα στη Γλυφάδα αγόρασε (οι φήμες πάντως λένε ότι της το αγόρασε γνωστός παρουσιαστής) και οι γείτονες της έκαναν μήνυση γιατί κυκλοφορούσε γυμνόστηθη.
Καθόλου άσκημα πάντως για κάποια που δεν βλέπεται και ξεκίνησε την ¨καριέρα" της με μια πίπα σε τηλεπαιχνίδι...
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Υποψία πίπας , θα έλεγα. :grin: Μεσα σε μπανιο δεν υποτιθεται οτι ειχε γινει , που δεν υπηρχαν καμερες?
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Υποψία πίπας , θα έλεγα. :grin: Μεσα σε μπανιο δεν υποτιθεται οτι ειχε γινει , που δεν υπηρχαν καμερες?
Τρέχα γύρευε.
Περασμένα μεγαλεία, και διηγώντας τα να κλαίς.
Άμα δεν υπάρχει οπτικοακουστικό υλικό τεκμηρίωσης, δεν μετράει τίποτα.

Πόσα χρόνια έχουν περάσει από τότε?
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Καθόλου άσκημα πάντως για κάποια που δεν βλέπεται και ξεκίνησε την ¨καριέρα" της με μια πίπα σε τηλεπαιχνίδι...

Ήταν ήδη "διάσημη" τότε.
Είχε προηγηθεί εμφάνισή της στον Μάκη όπου αυτή και ο τέως σύζυγός της είχαν πάει για να καταγγείλουν "σεξουαλική εκμετάλλεση", από κάποιον ψυχίατρο.
Τότε ήταν περιπτερού και τελικά είχαν όλοι (και ο Μάκης φυσικά) γίνει ρεζίλι των σκυλιών στον αέρα, διότι η Στέλλα με την απίστευτη εξυπνάδα της είχε παραδεχθεί πως είχε πάει πολλές φορές και εκουσίως στον τρελλόγιατρο για να την "εκμεταλλευθεί"! :grin:

Τελικά βέβαια δεν ίδρωσε και κανενός τα αυτί, εκτός ίσως από του συζύγου, που την χώρισε. Ο Μάκης συνέχισε τις φοβερές του αποκαλύψεις ξεσκεπάζοντας όλη τη "βρωμιά της Ελληνικής κοινωνίας" (ο Μάκης αυτά!), η δε Στέλλα τον δρόμο της προς την "διασημότητα".

Τώρα βρε Samsung, είχες την απαίτηση να έχει μυαλό η Στέλλα και να προβλέψει την επερχόμενη κρίση, όταν δεν είχε ο Λάκης Γαβαλάς και ο Μπάμπης Βωβός, που βρέθηκαν στη φυλακή;  
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom