Νέα

Στέφανος Κασσελάκης - ΣΥΡΙΖΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Οξαποδω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 275K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096
κλαίω από τα γέλια - το παιδί είναι θεούλης !



Κασσελάκης: Για χρόνια προσευχόμουν στον Όσιο Δαυίδ να μην είμαι gay​

 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
975
Like
468
Πόντοι
26
Βγηκε η Κεχαγια του Συριζα σημερα και ειπε οτι ενα 15% δεν θα ηταν ασχημο :buck2:

Τσίμπα!

«Δεν αποκλείω την πιθανότητα να αγγίξει ο ΣΥΡΙΖΑ και το 20%»​


Όσο για τον αν είναι εφικτό το ποσοστό του 20% για τον ΣΥΡΙΖΑ, κάτι που έχει βάλει ως στόχο ο Στέφανος Κασσελάκης, ο κ. Γεράκης δεν το απέκλεισε: «Εγώ το έχω μέσα στην πιθανότητα. Δεν είμαι εγώ αυτός που θα το απέκλειε, βλέποντας και τις χρονοσειρές, όπου το τελευταίο διάστημα ο ΣΥΡΙΖΑ έχει μια ανοδική τάση».

Και εξήγησε πως «τον ΣΥΡΙΖΑ ή να το πω καλύτερα, τον κ. Κασσελάκη δεν τον έχουμε μετρήσει ποτέ σε κάλπη. Μετριέται στις δημοσκοπήσεις, αλλά σε κάλπη δεν έχει μετρηθεί. Υπό αυτή την έννοια λοιπόν, έχει ένα ίσως μεγαλύτερο ερωτηματικό από ό,τι έχουν οι επιδόσεις όλων των υπόλοιπων κομμάτων. Και ο ΣΥΡΙΖΑ είναι ένα κόμμα, το οποίο αλλάζει λίγο την εκλογική του βάση και, όπως και να την αλλάζει, έχει μια εκλογική βάση με χαμηλότερο μέσο όρο ηλικίας απ’ ό,τι τα υπόλοιπα κόμματα και λιγότερο πιστό από τα υπόλοιπα κόμματα. Εκεί υπάρχει ένα ερωτηματικό. Αυτή τη στιγμή όμως, θεωρώ ότι οι κάλπες αδειανές είναι και δεν μπορεί κανείς να αποκλείσει τίποτε».
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
9
Like
13.015
Πόντοι
3.836
Αν δεν ήσουν τόσο ψώνιο να χαίρεσαι που σε λένε μαλάκα, θα μπορούσες να γράφεις σε κανένα συριζαϊκό φόρουμ να τους εμψυχώνεις. Βέβαια εκεί δε θα έπρεπε να λες ότι δεν είναι αριστεροί γιατί θα ακούσεις χειρότερα μπινελίκια από εδώ, αλλά τόση πίστη στον Κασελάκη δεν έχει ούτε ο Τάιλερ.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Και εδώ τι έδινε στη προηγούμενη τον Απρίλιο η ίδια εταιρεία

Screenshot 2024-05-29 at 3.37.08 PM.png
Πώς εκανε δημοσκοπησεις τον Απριλιο η συγκεκριμενη εταιρεια, αφου ελαβε αδεια εγγραφης στο μητρωο εταιρειων δημοσκοπησεων τον Μάιο του 2024?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Βγηκε η Κεχαγια του Συριζα σημερα και ειπε οτι ενα 15% δεν θα ηταν ασχημο :buck2:
Εμ, αρχιζουν να προετοιμαζουν τον κοσμο τους

Αλλά αν ο ανθρωπος ειναι θεόχαζος, τι να καταλαβει.
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
975
Like
468
Πόντοι
26
Αν δεν ήσουν τόσο ψώνιο να χαίρεσαι που σε λένε μαλάκα, θα μπορούσες να γράφεις σε κανένα συριζαϊκό φόρουμ να τους εμψυχώνεις. Βέβαια εκεί δε θα έπρεπε να λες ότι δεν είναι αριστεροί γιατί θα ακούσεις χειρότερα μπινελίκια από εδώ, αλλά τόση πίστη στον Κασελάκη δεν έχει ούτε ο Τάιλερ.

Πάντως μια κόμπλα την έχεις με τους χαρακτηρισμούς που μου ρίχνεις. Για πες τι σε κάνει trigger με μένα? Τι σου ανακινώ? Ποιό κόμπλεξ σου χτυπάω δόξα πατρί? Καταπιεσμένος δυστυχισμένος γκέι που αρπάζει στα κρυφά από τη γυναίκα του πούτσες τα βράδια? Αποτυχημένος ακόλουθος της εφούλας? Τι ακριβώς?

To 20% του ΣΥΡΙΖΑ δεν το λέω εγώ. Δημοσκόποι άρχισαν να το λένε ήδη. Εκτός από τον κόσμο που έχει αρχίσει να το βλέπει σιγά σιγά. Την ίδια ώρα θα περάσουν στην ιστορία κ νεαρ και Μ25 κ μάλλον Πλεύση. Αυτό θα είναι τεράστια επιτυχία για Κασσελάκη. Έχει αρχίσει κ φαίνεται.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
9
Like
13.015
Πόντοι
3.836
Ψυχολόγος είπαμε έτσι; Δεν πρέπει να έχεις και πολλούς πελάτες, όσο πιο μακριά μπορούσες έπεσες.
Το πρόβλημα που έχω μαζί σου, είναι το ίδιο που έχω με όλα τα δήθεν άτομα. Αντιπαθώ φοβερά τα ψώνια που λένε όχι για να λένε όχι και συνέχεια προκαλούν να τους βρίζουν επειδή τους αρέσει.

Αυτό που είπες "μάλλον" για την Πλεύση, με προβλημάτισε. Θα παίξει συνεργασία;
Ούτε συριζαίος είσαι, ούτε αριστερός, ούτε κασελακικός. Ψωνάρα είσαι.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.167
Κριτικές
34
Like
3.147
Πόντοι
5.355
Για τους θαυμαστές του Στεφανου, για εμένα είναι αδιάφορος

 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
975
Like
468
Πόντοι
26
Για τους θαυμαστές του Στεφανου, για εμένα είναι αδιάφορος


Το αντίπαλο δέος του κούλη και επίσημα!

Γουρλής Κασσελάκης vs γκαντέμο Μητσοτάκης
Όπου πάει ο πρόεδρας νικάνε! Τα ίδια και με ΠΑΟΚ.

Μπράβο στον OlympiacosFC . Κ είδατε ε? Παρότι ΠΑΟ ο Κασσελάκης πανηγύρισε με την ψυχή του!
 
Τελευταία τροποποίηση:

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
2.964
Like
8.778
Πόντοι
1.056
Το αντίπαλο δέος του κούλη και επίσημα!

Γουρλής Κασσελάκης vs γκαντέμο Μητσοτάκης
Όπου πάει ο πρόεδρας νικάνε! Τα ίδια και με ΠΑΟΚ.

Μπράβο στον OlympiacosFC . Κ είδατε ε? Παρότι ΠΑΟ ο Κασσελάκης πανηγύρισε με την ψυχή του!
Αυτός πιστεύεις οτι πήγε σαν φίλαθλος ή επικοινωνιακά???? (Γιαυτο και πανηγύριζε)
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
975
Like
468
Πόντοι
26
Αυτός πιστεύεις οτι πήγε σαν φίλαθλος ή επικοινωνιακά???? (Γιαυτο και πανηγύριζε)
Πάντως ο κόσμος του Ολυμπιακού βλέπω τον αποθεώνει και σωστά. Ειδικά δεδομένου οτι ο Κασσελάκης είναι και ΠΑΟ μεγάλο μπράβο για τους πανηγυρισμούς του.

Εξαιρετικά αυθόρμητος, ανθρώπινος και επικοινωνιακός.

Ο κόσμος τα βλέπει αυτά. Μόνο από τους Ολυμπιακούς τσίμπησε 1% ο Κασσελάκης ήδη με την χθεσινή εικόνα του.
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
2.964
Like
8.778
Πόντοι
1.056
Πάντως ο κόσμος του Ολυμπιακού βλέπω τον αποθεώνει και σωστά. Ειδικά δεδομένου οτι ο Κασσελάκης είναι και ΠΑΟ μεγάλο μπράβο για τους πανηγυρισμούς του.

Εξαιρετικά αυθόρμητος, ανθρώπινος και επικοινωνιακός.

Ο κόσμος τα βλέπει αυτά. Μόνο από τους Ολυμπιακούς τσίμπησε 1% ο Κασσελάκης ήδη με την χθεσινή εικόνα του.
Οτι πεις!!!!!!!!!!!11
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
975
Like
468
Πόντοι
26

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
2.964
Like
8.778
Πόντοι
1.056
Έλα τώρα αφού κάνει μπαμ τους χορεύει όλους ο Κασσελάκης επικοινωνιακά. Πήγε και το ζαβό ο Ανδρουλάκης κ ούτε η μάνα του τον πήρε πρέφα.
Στο έχω πει . Πολιτική αντιπαράθεση δεν κάνεις. Νομίζεις οτι όλα είναι επικοινωνία. Αυτές οι επικοινωνιακές ψήφοι όπως έρχονται, έτσι φεύγουν.
Θα το δούμε το αποτέλεσμα στις 9/6.

Θα τα πούμε τότε ,
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
975
Like
468
Πόντοι
26
Νομίζεις οτι όλα είναι επικοινωνία.

Την έχει ανάγκη την επικοινωνία ο Κασσελάκης που πέρασε δια πυρός και σιδήρου για να φτάσει μέχρι εδώ.

Διάγει υπαρξιακή μάχη ο Κασσελάκης τώρα απέναντι στο σύστημα . Όχι μόνο για τον εαυτό του αλλά κ για τον ΣΥΡΙΖΑ όπως κ για όλο τον χώρο της κεντροαριστεράς.

Οπότε κάνει πολύ καλά που έχει φορτσάρει στο μέτωπο της επικοινωνίας ο Κασσελάκαρος. Κερδίζει συνεχώς τις εντυπώσεις σε όλα όσα κάνει, κάτι που είναι εξαιρετικά κρίσιμο τις τελευταίες μέρες καθώς πάμε προς την κάλπη.

Τους έχει τρελάνει όλους.
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
975
Like
468
Πόντοι
26
Εντωμεταξύ προσέχω το βίντεο του Κασσελάκη με τους πανηγυρισμούς του για τον Ολυμπιακό έχει γίνει σουπερ viral σε όλα τα σόσιαλ. Έχει πάρει τα περισσότερα likes και shares από όλα τα τελευταία του και μέσα σε λίγες ώρες.

Α ρε πρόεδρα. Γλέντα τους όλους!!!
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
2.964
Like
8.778
Πόντοι
1.056
Την έχει ανάγκη την επικοινωνία ο Κασσελάκης που πέρασε δια πυρός και σιδήρου για να φτάσει μέχρι εδώ.

Διάγει υπαρξιακή μάχη ο Κασσελάκης τώρα απέναντι στο σύστημα . Όχι μόνο για τον εαυτό του αλλά κ για τον ΣΥΡΙΖΑ όπως κ για όλο τον χώρο της κεντροαριστεράς.

Οπότε κάνει πολύ καλά που έχει φορτσάρει στο μέτωπο της επικοινωνίας ο Κασσελάκαρος. Κερδίζει συνεχώς τις εντυπώσεις σε όλα όσα κάνει, κάτι που είναι εξαιρετικά κρίσιμο τις τελευταίες μέρες καθώς πάμε προς την κάλπη.

Τους έχει τρελάνει όλους.
Καλά τώρα πιστεύεις οτι μάχεται για σένα απέναντι στο σύστημα , ο άνθρωπος της goldman , που μπλέκει την τρομοκρατία, που κάνει επίδειξη πλούτου (δεν είναι κακό να είσαι πλούσιος), που είδε το σταυρό στην κολυμπήθρα....

Ήμαρτον πια, τόσος φανατισμός... Την δουλειά του κάνει!!!
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.473
Κριτικές
7
Like
3.195
Πόντοι
786

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom