Νέα

Στέφανος Κασσελάκης - ΣΥΡΙΖΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Οξαποδω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 283K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.904
Κριτικές
16
Like
14.784
Πόντοι
6.515

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.181
Κριτικές
10
Like
5.606
Πόντοι
2.816
Θα έλεγα ότι γίνεται όλο κ πιο γελοίο το στορυ..
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.904
Κριτικές
16
Like
14.784
Πόντοι
6.515
Θα κτυπήσει τον Κουλη εκεί που ποναει, φόροι νοικοκυραίων, λαθρο εποικισμός
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.626
Κριτικές
3
Like
11.211
Πόντοι
3.936
Όσο ήταν ο Τσίπρας προσπαθούσε και έκανε συμβιβασμούς
Γιατί μέσα στο ΣΥΡΙΖΑ υπήρχαν από κομμουνιστές μέχρι πρώην ΠΑΣΟΚ social δημοκράτες

Στο συνέδριο ζήτησαν να συζητηθεί η πρόταση περί δημοψηφίσματος
Η πλειοψηφία του προεδρείου με 4 έναντι 3 το απέρριψε
Και καλά μέχρι εδώ
Έγινε πρόταση μομφής εναντίον του προεδρείου
Που δεν δέχτηκε να συζητηθεί
Εμένα δεν μου φαίνεται δημοκρατικό αυτό;
Και δεν είμαι ο μόνος που έχει αυτή την άποψη
Screenshot_2023-11-18-12-53-39-179_com.android.chrome.jpg
Πρόταση μομφής για ποιο λόγο? Ούτε μήνα εκλεγμένος από την βάση ήταν. Επειδή δεν άρεσε το αποτέλεσμα? Μια χαρά δημοκρατικός ήταν. Σε όσους δεν αρέσει το αποτέλεσμα αφήνουν την έδρα βάση καταστατικού και το μπούλο. Κάνεις δεν το έκανε. Καλά έκανε ο Κασέλ και έβγαλε τα σκουπίδια έξω από τον ΣΥΡΙΖΑ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.626
Κριτικές
3
Like
11.211
Πόντοι
3.936
Πάντως δεν θυμάμαι στο παρελθόν ΜΜΕ είτε ειδησεογραφικά είτε trash εκπομπές να ασχολούνται ΜΟΝΟ με την αντιπολίτευση όταν θα έπρεπε να ασχολούνται με την Κυβέρνηση.
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.213
Κριτικές
3
Like
1.703
Πόντοι
496
Πρόταση μομφής για ποιο λόγο? Ούτε μήνα εκλεγμένος από την βάση ήταν. Επειδή δεν άρεσε το αποτέλεσμα? Μια χαρά δημοκρατικός ήταν. Σε όσους δεν αρέσει το αποτέλεσμα αφήνουν την έδρα βάση καταστατικού και το μπούλο. Κάνεις δεν το έκανε. Καλά έκανε ο Κασέλ και έβγαλε τα σκουπίδια έξω από τον ΣΥΡΙΖΑ.
κατι που κακως δεν εκανε ο τσιπρας εδω κ χρονια.
Κ βεβαια το πληρωσε ακριβα.
Πηρε το αιμα του πισω μεσω κασελ.
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
935
Like
1.225
Πόντοι
206
Πάντως δεν θυμάμαι στο παρελθόν ΜΜΕ είτε ειδησεογραφικά είτε trash εκπομπές να ασχολούνται ΜΟΝΟ με την αντιπολίτευση όταν θα έπρεπε να ασχολούνται με την Κυβέρνηση.
Και τι να πουν αγαπητε;;Οτι τα ιδια προιοντα στην ελλαδα πωλουνται εως και 120% πιο ακριβα απο την ευρωπη;;Αλλα εδω η κυβερνησαρα μας τα μειωσε 5% και πανηγυριζουμε;Εχω να ακουσω νεα για πολεμο στην ουκρανια βδομαδες,ελιωσε η καραμελα αυτη.
Παμε κι οπου βγει λεγανε στα τρενα,εγω θα πω παμε κι οποιος επιβιωσει...
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.626
Κριτικές
3
Like
11.211
Πόντοι
3.936
κατι που κακως δεν εκανε ο τσιπρας εδω κ χρονια.
Κ βεβαια το πληρωσε ακριβα.
Πηρε το αιμα του πισω μεσω κασελ.
Θεωρώ πως δεν μπορούσε να κάνει κάτι.

Δεν είμαι σίγουρος ότι πήρε το αίμα του πίσω. Σίγουρα όμως δεν θα χάσει κ τον ύπνο του
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.626
Κριτικές
3
Like
11.211
Πόντοι
3.936
Και τι να πουν αγαπητε;;Οτι τα ιδια προιοντα στην ελλαδα πωλουνται εως και 120% πιο ακριβα απο την ευρωπη;;Αλλα εδω η κυβερνησαρα μας τα μειωσε 5% και πανηγυριζουμε;Εχω να ακουσω νεα για πολεμο στην ουκρανια βδομαδες,ελιωσε η καραμελα αυτη.
Παμε κι οπου βγει λεγανε στα τρενα,εγω θα πω παμε κι οποιος επιβιωσει...
Το 5% είναι για τον Ντολμά.

Ίδια τιμή με πριν έχουν και με το ταμπέλακι αυτό. Μια απάτη όπως με το καλάθι.

Να πουν εάν καπνίζει κανείς στην βουλή
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.213
Κριτικές
3
Like
1.703
Πόντοι
496
Θεωρώ πως δεν μπορούσε να κάνει κάτι.

Δεν είμαι σίγουρος ότι πήρε το αίμα του πίσω. Σίγουρα όμως δεν θα χάσει κ τον ύπνο του
θα μπορουσε να βρει ενα προσχημα - αφηγημα να πεταξει ολη τη λετσαρια εξω.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.626
Κριτικές
3
Like
11.211
Πόντοι
3.936
θα μπορουσε να βρει ενα προσχημα - αφηγημα να πεταξει ολη τη λετσαρια εξω.
Δεν ξέρω. Μπορεί να φοβόταν αυτό που έγινε η ακόμα να πήγαινε στου Γιανη το κομα. Λένε ότι έβαλε τον Κασέλ ο Τσι. Γιατί να ασχοληθεί? Να μπλέξει με τα σκατα που θα αφήσει ο Κούλης πάλι? Μάγκας ήταν κ παραιτήθηκε. Τώρα απολαμβάνει ότι κ ο Βούδας της Ραφήνας.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.181
Κριτικές
10
Like
5.606
Πόντοι
2.816
Και αυτή λογικά χαμένοι θα βγει..
Οι ομπρελοεξι+έξι θα συσπειρώσουν τις αριστερές δυνάμεις γύρο τους...
Το ΠΑΣΟΚ θα πάει τους κεντροαριστερους σοσιαλδημοκράτες ψηφοφόρους
Ο κασέλας με τις φιλελεύθερες απόψεις που εκφράζει μάλλον θα πάρει από τα 3 το μακρύτερο

Στη Μεσσηνία για παράδειγμα που ο Χαριτσης έχει μεγάλη δύναμη δεν ξέρω πως θα πάρει ο ΣΥΡΙΖΑ πάνω από 2%, ίσως λέω και πολύ...
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
829
Κριτικές
1
Like
1.095
Πόντοι
206
ΟιΙ 9που έφυγαν αντιδημοκρατικά φέρεται ο κασελάκης

Ένα κείμενο γεμάτο βαριές αιχμές κατά του Στέφανου Κασσελάκη, στο οποίο μεταξύ άλλων αναφέρουν ότι μπορεί να εκλέχθηκε δημοκρατικά, αλλά κινείται αντιδημοκρατικά.

Και εγώ τα ίδια έλεγα φίλοι μου
Εσυ ρε 703 γινεσαι σαν τον δικηγορο,ολα καλα στη νδ ολα μαυρα στο συριζα.
Πως μετά θα σε παρουν σοβαρα για συζήτηση οι πολιτικοι αντίπαλοι?
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
829
Κριτικές
1
Like
1.095
Πόντοι
206
Και αυτή λογικά χαμένοι θα βγει..
Οι ομπρελοεξι+έξι θα συσπειρώσουν τις αριστερές δυνάμεις γύρο τους...
Το ΠΑΣΟΚ θα πάει τους κεντροαριστερους σοσιαλδημοκράτες ψηφοφόρους
Ο κασέλας με τις φιλελεύθερες απόψεις που εκφράζει μάλλον θα πάρει από τα 3 το μακρύτερο

Στη Μεσσηνία για παράδειγμα που ο Χαριτσης έχει μεγάλη δύναμη δεν ξέρω πως θα πάρει ο ΣΥΡΙΖΑ πάνω από 2%, ίσως λέω και πολύ...
Τον χαριτση μεχρι χθες δεν τον ηξερε ουτε η μανα του,σκυλος της αχτσιογλου ειναι οπως ο ηλιοπουλος.
Αν τους ρωτησεις ολους αυτους που εφυγαν γιατι εφυγαν θα σου πουν γιατι ο τσακαλος και η μικρη ειπαν οτι πρέπει να φύγουμε.
Αν ρωτησεις τον τσακαλο και τη μικρή γιατι εφυγαν θα σου πουν γιατι δεν θελουμε προεδρο του κόμματος τον κασελ ενω εκλέχθηκε απο 150χιλιαδες μελη.
Αλλη φορα σε καθε κομμα οταν γίνονται εσωκομματικες αυτοι που δεν βγαινουν προεδροι να φευγουν και να κανουν κομμα,δεν είναι σοβαρα πραγματα αυτα.
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
829
Κριτικές
1
Like
1.095
Πόντοι
206
Πάντως δεν θυμάμαι στο παρελθόν ΜΜΕ είτε ειδησεογραφικά είτε trash εκπομπές να ασχολούνται ΜΟΝΟ με την αντιπολίτευση όταν θα έπρεπε να ασχολούνται με την Κυβέρνηση.
Το κόλπο ειναι τα καναλια να κανουν αντιπολιτευση στο συριζα,οταν δυσφήμεις ενα κομμα συνέχεια ολο και καποια φθορά θα εχει.
Οι πολιτες οι περισσότεροι αβουλα πλάσματα ειναι και πιστευουν οτι λεει η τηλεόραση. Λεει ενας δεν πιστεύω τιποτα αλλα καθεται και βλεπει με τις ωρες ειδήσεις, η ζημια εχει γίνει τη πλυση στη κανουν χωρις να το καταλάβεις
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
829
Κριτικές
1
Like
1.095
Πόντοι
206
Η αποχώρηση της Ομπρέλας ή όπως λέγεται έχει ως και θετική σημασία για τον Κασσελάκη. Η ζημιά είναι η αποχώρηση κάποιων άλλων.
Εχει γιατί θα φυγει η εσωκομματικη αντιπολιτευση και η γκρίνια τους.
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
829
Κριτικές
1
Like
1.095
Πόντοι
206
Τύπε πήγαν 50.000 νέα μέλη και ψήφισαν
Μην κρυβόμαστε... Τα νέα ήταν κυρίως λοατκι...
Εμένα στην πουτσα μου αλλά λογικά αυτοί που πρέπει να ανέχονται τον κασέλα δεν γουστάρουν να τον ανέχονται...
Δικαίωμα τους να την κάνουν...
Ελα ρε με τις ασυναρτησιες παλι,εγω οταν πηγα να ψηφισω κανέναν λοατκι δεν πετυχα,ολοι ηταν ανθρωποι μεταξι 40-70 ετων καθημερινοι άνθρωποι.
Οι λοατκι δεν πολυασχολουνται πολιτικα
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.181
Κριτικές
10
Like
5.606
Πόντοι
2.816
Τον χαριτση μεχρι χθες δεν τον ηξερε ουτε η μανα του,σκυλος της αχτσιογλου ειναι οπως ο ηλιοπουλος.
Αν τους ρωτησεις ολους αυτους που εφυγαν γιατι εφυγαν θα σου πουν γιατι ο τσακαλος και η μικρη ειπαν οτι πρέπει να φύγουμε.
Αν ρωτησεις τον τσακαλο και τη μικρή γιατι εφυγαν θα σου πουν γιατι δεν θελουμε προεδρο του κόμματος τον κασελ ενω εκλέχθηκε απο 150χιλιαδες μελη.
Αλλη φορα σε καθε κομμα οταν γίνονται εσωκομματικες αυτοι που δεν βγαινουν προεδροι να φευγουν και να κανουν κομμα,δεν είναι σοβαρα πραγματα αυτα.
Άλλος τραλαλακης μας βρήκε..

Δες τους σταυρούς του Χαριτση κ μετά μίλα
Πες μου και ότι οι σταυροί είναι του ΣΥΡΙΖΑ να γελάσω λίγο

Άγνωστος σίγουρα.. υπουργός του Τσίπρα, αλλά βέβαια εσύ θυμάσαι μόνο τον Παππά που έμεινε..

Μίνι πρώην υπουργικό συμβούλιο έφυγε... Κλείσε τα μάτια.. εμένα δεν με νοιάζει.. όταν δεν θα παίρνει 5% πανελλαδικά να δω τι θα λες.
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
829
Κριτικές
1
Like
1.095
Πόντοι
206
Άλλος τραλαλακης μας βρήκε..

Δες τους σταυρούς του Χαριτση κ μετά μίλα
Πες μου και ότι οι σταυροί είναι του ΣΥΡΙΖΑ να γελάσω λίγο

Άγνωστος σίγουρα.. υπουργός του Τσίπρα, αλλά βέβαια εσύ θυμάσαι μόνο τον Παππά που έμεινε..

Μίνι πρώην υπουργικό συμβούλιο έφυγε... Κλείσε τα μάτια.. εμένα δεν με νοιάζει.. όταν δεν θα παίρνει 5% πανελλαδικά να δω τι θα λες.
Του συριζα ειναι και γελα οσο θες,εκει στη Μεσσηνία ισως να τον ξέρουν αλλα δεν ηταν πρωτοκλασάτο στέλεχος.
Εδω του προτειναν να παει υποψήφιος προεδρος αλλα ηξερε οτι θα φαει τα μουτρα του και δεν δεχτηκε,προτίμησε να ειναι κατω απο την φτερουγα της μικρής.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom