Νέα

Στέφανος Κασσελάκης - ΣΥΡΙΖΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Οξαποδω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 283K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.234
Like
910
Πόντοι
96
The Office Reaction GIF by MOODMAN
αυριο παλι πολυ ηταν για σημερα συνδεθηκε η σουηδεζα και πρεπει να την παρω με τη καναδεζα
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.541
Like
72.924
Πόντοι
12.756
Μαγκες υπαρχει μια πιο βυσματικη θεση
Πισω απο την πλατεια Κλαθμωνος ειναι το μεγαρο του Ναυτικου που στεγαζει τους πολιτες δικηγορους των ενοπλων δυναμεων
Εκει υπαρχει μια θεση φανταρου με πολιτικα , ωραριο 9-1 να βγαζει και καλα φωτοτυπιες Απο εκει εχει περασει Μειμαρακης
σκοτωμα ειναι αυτο
Σου πω εγω θεσεις στην στρατολογια που ειναι στο ενα κτιριο και στις υπηρεσιες στρατου που ειναι στο απεναντι να σου πεσουν τα μαλλια

Μπαινεις καποια στιγμη πριν της 12 το μεσημερι , γιατι πολυ απλα 12και01 μπορεις να φυγεις αν θελεις
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.234
Like
910
Πόντοι
96
Και τωρα λοιπον αφου οι διαφορες αυτιστικές σαχλαμαρες μπηκαν στη θεση τους, μπορω να παω στην κολομπιανα μου, αντε γεια
ναι πασα μου οτι πεις αλλα μην ξεχασεις την προηγουμενη φορα ησουν διαβιβαστης ε οχι πυροβολικου και την πρωτη φορα που ανεφερες το φανταρικο σου ησουν προς κεντρο μερια
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.541
Like
72.924
Πόντοι
12.756
αυριο παλι πολυ ηταν για σημερα

Ενταξει μαν , θα συνδεθω και γω τοτε με τον Κιμ Γιονγκ Ουν στο Zoom που μου εχει ζαλισει τ αρχιδια στα μηνυματα , θα με θελει να μου πει για κανα Κονιακ
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.687
Like
6.375
Πόντοι
2.356
τυπε, εμενα ενα θα μου μεινει

Ειχαμε εκει στο γραφειο εναν μονιμα της αεροπορίας που ηταν μετεωρολόγος και καθε μερα σηκωνοταν και καθοταν στο παραθυρο και ελεγε
- Α ρε το μουνοπανα μας εστειλαν να φυλαμε την Ακροπολη , μια χαρα ημουν στην Συρο , ολη μερα ψαρεμα και νταγλα , εναν καιρο εβγαζα το πρωι και μετα Λουης :rockon::rockon:
Σμηνιτης σε μετεωρολογικό σταθμό στη Φλώρινα. Βίσμα μεγάλο. Ήθελε για επαγγελματικούς λόγους να βρίσκεται στην περιοχή.
Το απόλυτο ξύσιμο. Πήγαινε το πρωί, έστελνε τα στοιχεία στη Μετεωρολογική και μετά πήγαινε για δουλειά. Βέβαια και οι υπόλοιποι εδώ μέσα λούφα και παραλλαγή μου αποδειχτήκατε. Όσοι υπηρετήσαμε κανονικά, απουσία βυσματος, είμαστε λίγοι από ότι βλέπω.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
ναι πασα μου οτι πεις αλλα μην ξεχασεις την προηγουμενη φορα ησουν διαβιβαστης ε οχι πυροβολικου και την πρωτη φορα που ανεφερες το φανταρικο σου ησουν προς κεντρο μερια

Φυσικα υπηρχαμε και διαβιβαστες στα Χωκ αγαπητέ μου. Το παιζεις ειδημων και αγνοεις τα βασικα. Τα πολυδιαυλικα συστηματα και τα ΛΥΣΕ ποιοι τα χειριζονταν?
Τωρα αν σε πω ασχετο και ξερόλα, όπως με ειπες με ευκολια εσυ πριν, θα φταιω?

Σου ειπα, πες ενα "συγνωμη εκανα λαθος" και παμε παρακατω
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.541
Like
72.924
Πόντοι
12.756
Σμηνιτης σε μετεωρολογικό σταθμό στη Φλώρινα. Βίσμα μεγάλο. Ήθελε για επαγγελματικούς λόγους να βρίσκεται στην περιοχή.
Το απόλυτο ξύσιμο. Πήγαινε το πρωί, έστελνε τα στοιχεία στη Μετεωρολογική και μετά πήγαινε για δουλειά. Βέβαια και οι υπόλοιποι εδώ μέσα λούφα και παραλλαγή μου αποδειχτήκατε. Όσοι υπηρετήσαμε κανονικά, απουσία βυσματος, είμαστε λίγοι από ότι βλέπω.
Τυπε μην το βλεπεις ετσι , εμεις ειμασταν για την τακτικη :coffee::coffee:
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
σκοτωμα ειναι αυτο
Σου πω εγω θεσεις στην στρατολογια που ειναι στο ενα κτιριο και στις υπηρεσιες στρατου που ειναι στο απεναντι να σου πεσουν τα μαλλια

Μπαινεις καποια στιγμη πριν της 12 το μεσημερι , γιατι πολυ απλα 12και01 μπορεις να φυγεις αν θελεις
Εγω εκει εκανα τελευταιο 3μηνο
Χαιδαρι 480 , Ε' μοιρα Δραμα , Διδ/χο (γαμησε τα ) , Πλ. Κλαθμωνος
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.240
Κριτικές
1
Like
3.389
Πόντοι
456
ξυπνατε ρε αφηστε τον Κασσελακη ησυχο ερχεται ριαλιτι επος στο Κουλοκαναλο :


Π-Χ-Ο-Ι-Ο-Τ-Η-Τ-Α
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.687
Like
6.375
Πόντοι
2.356
Και για οσους αμφιβαλλουν αν υπαρχει φυλακιο στο Βαρναβα, εδω παραθετω μια συνομιλια σε ενα φορουμ, όπου συζητανε για το φυλακιο αυτο.
Τωρινή είναι η κουβέντα ή του 2017 πχ;
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.454
Κριτικές
3
Like
12.348
Πόντοι
3.506
Ο Κασσελ πούνε να πάει τωρα φαντάρος,δεν ασχολείται και τοχει ριξει στα γλωσσόφιλα, και σεις ασχολείστε ακομα με το στρατό...
IMG_20231002_001004.jpg
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
764
Like
1.134
Πόντοι
206
Mουνάκια
Ωρα για ποίηση
 

Συνημμένα

  • gay.mp4
    6,2 MB · Εμφανίσεις: 0

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.748
Κριτικές
6
Like
11.205
Πόντοι
3.936
Οι εποχές που δούλευε ο άνδρας, είχαν 2-5 παιδιά .... χτίζαν σπίτια και εξοχικά ...
ΚΑΙ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΗΤΑΝ ΓΕΜΑΤΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΛΘΕΙ.........

Φάτε δημοκρατία
και κακό ψόφο .
Ποια δημοκρατια; Εδω ζουμε σε μια νεα εποχη τεχνοφεουδαρχισμου. Που παραγονται με εξοντωντικο τροπο για τη μαζα, νεφοκεφαλαια. Τα οποια διαχειριζονται ελαχιστοι οι οποιοι ελεγχουν την κατασταση. :confused:
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.234
Like
910
Πόντοι
96
Φυσικα υπηρχαμε και διαβιβαστες στα Χωκ αγαπητέ μου. Το παιζεις ειδημων και αγνοεις τα βασικα. Τα πολυδιαυλικα συστηματα και τα ΛΥΣΕ ποιοι τα χειριζονταν?
Τωρα αν σε πω ασχετο και ξερόλα, όπως με ειπες με ευκολια εσυ πριν, θα φταιω?

Σου ειπα, πες ενα "συγνωμη εκανα λαθος" και παμε παρακατω
Καλά όταν θα αποφασίσεις στην επόμενη ιστορία σου που θα μιλήσεις για στρατό κάνε ένα σκρινσοτ μην μπερδεύεις και λες αλλα
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.748
Κριτικές
6
Like
11.205
Πόντοι
3.936
Ποτέ δεν θα ψηφισω λιγοτερο μορφωμενο ανθρωπο απο μενα για ηγετη της χωρας.
Και μετα ψηφισες εναν autistic. Mε σπουδες αεροψωλ@κοπανολογιας χωρις δοαταπ. Που για να γινει δεκτος.. ο Γκαντεμ.. εσκασε 1box $$$ στην βιβλιοθηκη του university. Eαν ισχυει αυτο που αυτοπαρουσιαζεσαι. Οι σπουδες σου ειναι ανωτερες απο τις δικες του. Οποτε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom