Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.601
Like
19.549
απο κηπουρικες εργασιες πως τα πας??
BONSAI-DECO-1000x1000.jpg
Χρειαζόμαστε κηπουρό εδώ πέρα!
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.684
Κριτικές
2
Like
72.668
Πόντοι
12.056
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.601
Like
19.549

Efthalios

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
45
Like
105
Πόντοι
0
Αφού το ζητήσατε ας τολμήσω να ανεβάσω κάτι πιο πικάντικο! Τα μαγικά χεράκια μου εν ωρα δράσης στο ending!
Πρωταγωνιστή μου σε ευχαριστώ πολύ για την ιδέα σου!
Τι πικάντικο,μας πόνανε οι μπαλες με αυτά που ανεβαζεις.ελα σαλονικααααά!!!!
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.601
Like
19.549
Ρε Στεφανακι μου....
Σήμερα μου το χάλασες :O:O:O
Δεν πειράζει έχουμε κι άλλες μέρες μπροστά μας αφού θα μείνω εδώ! Ενάμιση μήνα σίγουρα εκτός αν με πιάσει καμία έκτακτη ανάγκη για ταξίδι
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
37
Like
5.661
Πόντοι
5.595
Αφού το ζητήσατε ας τολμήσω να ανεβάσω κάτι πιο πικάντικο! Τα μαγικά χεράκια μου εν ωρα δράσης στο ending!
Πρωταγωνιστή μου σε ευχαριστώ πολύ για την ιδέα σου!
Ωραία τα χεράκια σου επί το έργον που αγκαλιάζουν αυτή την ομολογουμένως εντυπωσιακή ψωλαρα. Μου έβαλες ωραία ιδέα για το επόμενο ραντεβού μας...
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.095
Κριτικές
16
Like
13.761
Πόντοι
3.246
Αφού το ζητήσατε ας τολμήσω να ανεβάσω κάτι πιο πικάντικο! Τα μαγικά χεράκια μου εν ωρα δράσης στο ending!
Πρωταγωνιστή μου σε ευχαριστώ πολύ για την ιδέα σου!
Η τεχνική της στο edging είναι πάρα πολύ κακή, δε γνωρίζει πώς πρέπει να χειρίζεται το εργαλείο και είναι επιεικώς ατσούμπαλη θα έλεγα! Επίσης αυτό στο τέλος που χτυπάει τα αρχίδια τι ακριβώς είναι;;; Εγώ το κάνω στα καρπούζια να δω αν είναι ώριμα :confused:
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.601
Like
19.549
Η τεχνική της στο edging είναι πάρα πολύ κακή, δε γνωρίζει πώς πρέπει να χειρίζεται το εργαλείο και είναι επιεικώς ατσούμπαλη θα έλεγα! Επίσης αυτό στο τέλος που χτυπάει τα αρχίδια τι ακριβώς είναι;;; Εγώ το κάνω στα καρπούζια να δω αν είναι ώριμα :confused:
Μάθε πρώτα πώς γίνεται το edging. Είσαι εντελώς άσχετος που δεν ξέρεις αυτό στο μπαλάκια.. τόσα βίντεο υπάρχουν δωρεάν ν δεις με την ησυχία σου να εκπαιδευτείς...και ξανά μιλάμε..
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.047
Like
28.756
Πόντοι
5.956
Μάθε πρώτα πώς γίνεται το edging. Είσαι εντελώς άσχετος που δεν ξέρεις αυτό στο μπαλάκια.. τόσα βίντεο υπάρχουν δωρεάν ν δεις με την ησυχία σου να εκπαιδευτείς...και ξανά μιλάμε..
Πεστα ρε Στεφανια στους αμπαλους!
Η μάλλον κάνε τους μια συνεδρια tantra να παραμιλανε για 10 μέρες!
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.031
Κριτικές
34
Like
3.699
Πόντοι
4.365
Πεστα ρε Στεφανια στους αμπαλους!
Η μάλλον κάνε τους μια συνεδρια tantra να παραμιλανε για 10 μέρες!

Ρε καραγκιοζάκο, αφού απάντησε η δικιά σου έστω με το γνωστό της υπεροπτικό και κομπλεξικό τρόπο.

Εσύ τι πετάγεσε σε όλους σαν κλανιά;

Εντάξει ξέρω ότι έχεις νευράκια που η αγαπημένη σου παίζει πούτσες σαν να μην υπάρχει αύριο, αλλά συγκρατήσου λίγο.. και άλλοι αγάπησαν γυναίκες που τους βγήκαν ολίγον εξώλης, αλλά δεν κάνουν έτσι..
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.047
Like
28.756
Πόντοι
5.956
Ρε καραγκιοζάκο, αφού απάντησε η δικιά σου έστω με το γνωστό της υπεροπτικό και κομπλεξικό τρόπο.

Εσύ τι πετάγεσε σε όλους σαν κλανιά;

Εντάξει ξέρω ότι έχεις νευράκια που η αγαπημένη σου παίζει πούτσες σαν να μην υπάρχει αύριο, αλλά συγκρατήσου λίγο.. και άλλοι αγάπησαν γυναίκες που τους βγήκαν ολίγον εξώλης, αλλά δεν κάνουν έτσι..
Πικραμενο μου αγόρι!
Νευράκια,νευράκια?
Τόσο πολύ σε πειράζει που έχεις μικρό πουλάκι και έβρισκες παρηγοριά μόνο στο κολοδαχτυλο της tantra zoe?
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.031
Κριτικές
34
Like
3.699
Πόντοι
4.365
Πικραμενο μου αγόρι!
Νευράκια,νευράκια?
Τόσο πολύ σε πειράζει που έχεις μικρό πουλάκι και έβρισκες παρηγοριά μόνο στο κολοδαχτυλο της tantra zoe?

Ρε συ πολύ κωλοτρίβεσαι για την Ζωή..

Άντε ρε να τσοντάρουμε όλοι να σε στείλουμε πακέτο να σου χώσει κάνα ρόπαλο στο κώλο..

Λέγε μωρή κουνίστρο, μην ντρέπεσαι :alivedick:
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.047
Like
28.756
Πόντοι
5.956
Ρε συ πολύ κωλοτρίβεσαι για την Ζωή..

Άντε ρε να τσοντάρουμε όλοι να σε στείλουμε πακέτο να σου χώσει κάνα ρόπαλο στο κώλο..

Λέγε μωρή κουνίστρο, μην ντρέπεσαι :alivedick:
Εσυ την είχες αποθέωσει στο νήμα της θυμάσαι?
Ώστε σουχωνε και ρόπαλα???
Πεστο ντε,καλά το υποψιαζομουν τόσο καιρό!
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.031
Κριτικές
34
Like
3.699
Πόντοι
4.365
Εσυ την είχες αποθέωσει στο νήμα της θυμάσαι?
Ώστε σουχωνε και ρόπαλα???
Πεστο ντε,καλά το υποψιαζομουν τόσο καιρό!

Εντάξει τύπε, δεν ξηγιέσαι καλά. Εγώ προσπαθώ να βρω τρόπους να σε κάνω να ξεχάσεις την απογοήτευση σου και συ βρίζεις.. :tooth:
 

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
142
Like
46
Πόντοι
1
Στεφανία που είναι χαμένη η μέντορας σου που σε δίδαξε την τέχνη της αισθησιακής πεομάλαξης?
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.601
Like
19.549
Στεφανία που είναι χαμένη η μέντορας σου που σε δίδαξε την τέχνη της αισθησιακής πεομάλαξης?
Τι ασυναρτησίες λες αυτό δεν διδάσκεται.. αυτό είναι αγάπη για το ανδρικό σώμα και ταλέντο έμφυτο και σαν τη ζαχαροπλαστική φαντασία τη διάθεση αισθησιακή να μεγαλουργήσεις!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom