Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.047
Like
28.756
Πόντοι
5.956
Το ότι έχεις κρατήσει αρχείο με δημοσιεύσεις από το μάρτιο πού ήμουν θεσσαλονίκη και το είχα ανεβάσει εκεί με εντυπωσιάζει! Ούτε εγώ δεν το είχα στη συλλογή μου!
Όσον αφορά της βίλες που λες δεν νομίζω ότι ενδιαφέρει κανέναν στο μπου να κάνω επίδειξη των εντυπωσιακών χώρων που κλείνω...
Αυτοι που πρέπει να το δουν το διαπιστώνουν live και ξέρουν τι προτεραιότητα δίνω στην άνεση και την πολυτέλεια.
Μα με αυτό το video τον παίζει ολημερίς!
Έτσι ειναι οι haters δεν το ξέρεις!
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.684
Κριτικές
2
Like
72.668
Πόντοι
12.056

mafia79

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
400
Κριτικές
2
Like
920
Πόντοι
81
γιατι ξηγιεσαι ετσι ...το παληκαρι μπορει να ειναι οικονομικος συμβουλος ...ασε να μας δωσει καμια ιδεα και εμας πως θα τα κονομησουμε
μετά μην δω post του να γράφει οτι δεν υπάρχουν γυναίκες και όσες υπάρχουν έχουν ανεβάσει το κασέ τους στον Θεό.
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.684
Κριτικές
2
Like
72.668
Πόντοι
12.056
μετά μην δω post του να γράφει οτι δεν υπάρχουν γυναίκες και όσες υπάρχουν έχουν ανεβάσει το κασέ τους στον Θεό.
εισαι σκληρος ...απο καπου πρεπει να ξεκινησει
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.684
Κριτικές
2
Like
72.668
Πόντοι
12.056

mafia79

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
400
Κριτικές
2
Like
920
Πόντοι
81
ειναι μια αρχη...απλως καποιοι νομιζουν πως οι κοπελες ειναι χαζες
χαζές δεν είναι, απλά κάποιες υπερεκτιμάνε το μουνί τους και καβαλάνε καλάμι( δεν αναφέρομαι στην συγκεκριμένη , απλά τυγχάνει να γίνεται εδώ η συζήτηση)
Πολλές αποκτούνε ψυχολογικά για διάφορους λόγους και κανα δυο σημαντικοί είναι οτι ο χρόνος είναι εχθρός της εξωτερικής τους εμφάνισης και δεύτερον οτι δυσκολεύονται να το σταματήσουν παρόλο που έχουν κερδίσει πολλά χρήματα.
Οσες το σταματάνε είναι έξυπνες και καπάτσες και ήξεραν απο την αρχή τι ήθελαν , είχανε ένα στόχο. Και τρίτον μέτριες γυναίκες γίνονται θεές εδώ μεσα όταν στόν δρόμο δεν γυρνάς να τις κοιτάξεις. Μην νομίζεις οτι αυτό δεν το καταλαβαίνουν.
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.684
Κριτικές
2
Like
72.668
Πόντοι
12.056
χαζές δεν είναι, απλά κάποιες υπερεκτιμάνε το μουνί τους και καβαλάνε καλάμι( δεν αναφέρομαι στην συγκεκριμένη , απλά τυγχάνει να γίνεται εδώ η συζήτηση)
Πολλές αποκτούνε ψυχολογικά για διάφορους λόγους και κανα δυο σημαντικοί είναι οτι ο χρόνος είναι εχθρός της εξωτερικής τους εμφάνισης και δεύτερον οτι δυσκολεύονται να το σταματήσουν παρόλο που έχουν κερδίσει πολλά χρήματα.
Οσες το σταματάνε είναι έξυπνες και καπάτσες και ήξεραν απο την αρχή τι ήθελαν , είχανε ένα στόχο. Και τρίτον μέτριες γυναίκες γίνονται θεές εδώ μεσα όταν στόν δρόμο δεν γυρνάς να τις κοιτάξεις. Μην νομίζεις οτι αυτό δεν το καταλαβαίνουν.
η απληστια ειναι ο μεγαλυτερος εχθρος τους ...το μετριες το αφηνω ασχολιαστο γιατι ολοι οσοι ειμαστε εδω μεσα το λιγοτερο μοιαζουμε στον ρουβα και στον σπαλιαρα στο πηδημα
 

mafia79

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
400
Κριτικές
2
Like
920
Πόντοι
81
η απληστια ειναι ο μεγαλυτερος εχθρος τους ...το μετριες το αφηνω ασχολιαστο γιατι ολοι οσοι ειμαστε εδω μεσα το λιγοτερο μοιαζουμε στον ρουβα και στον σπαλιαρα στο πηδημα
ναι αλλά υπάρχει μια ειδοποιός διαφορά, κάποιοι είμαστε αρκετά καλοί στην εξωτερική εμφάνιση και δεύτερον δεν βγαίνουμε εμείς προς αναζήτηση πελατών, κοινώς δεν πληρωνόμαστε εμείς.
Αν ήθελαν ας είχε το μαγαζί τους "πόρτα" για να βάζανε όποιον αυτές θέλανε και με τα κριτήρια που θέλανε, αλλά μετά το μαγαζί θα έκλεινε.
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.684
Κριτικές
2
Like
72.668
Πόντοι
12.056
ναι αλλά υπάρχει μια ειδοποιός διαφορά, κάποιοι είμαστε αρκετά καλοί στην εξωτερική εμφάνιση και δεύτερον δεν βγαίνουμε εμείς προς αναζήτηση πελατών, κοινώς δεν πληρωνόμαστε εμείς.
Αν ήθελαν ας είχε το μαγαζί τους "πόρτα" για να βάζανε όποιον αυτές θέλανε και με τα κριτήρια που θέλανε, αλλά μετά το μαγαζί θα έκλεινε.
η εμφανιση σε εναν αντρα ειναι πολυ υποκειμενικη ...ας μεινουμε καλυτερα στους χαρακτηρες
 

mafia79

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
400
Κριτικές
2
Like
920
Πόντοι
81
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.601
Like
19.549
Στεφάνια......θέλω και γω να γυρίσουμε τέτοιο βίντεο όταν κλείσουμε ραντεβού
Και να φανταστείς ότι δεν είχα σκοπό να το ανεβάσω, το σκέφτηκα πολύ!
Αφού βγήκε τόσο ωραίο και εγκρίνεις κάτι μπορεί να γίνει και με σένα πρωταγωνιστη!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η Στεφανία με έσωσε από την κατάθλιψη!!
Αγάπη μου εσύ :*
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
396
Like
1.974
Πόντοι
201
Το ότι έχεις κρατήσει αρχείο με δημοσιεύσεις από το μάρτιο πού ήμουν θεσσαλονίκη και το είχα ανεβάσει εκεί με εντυπωσιάζει! Ούτε εγώ δεν το είχα στη συλλογή μου!
Όσον αφορά της βίλες που λες δεν νομίζω ότι ενδιαφέρει κανέναν στο μπου να κάνω επίδειξη των εντυπωσιακών χώρων που κλείνω...
Αυτοι που πρέπει να το δουν το διαπιστώνουν live και ξέρουν τι προτεραιότητα δίνω στην άνεση και την πολυτέλεια.
Βίλλα είναι η πούτσα στην Κύπρο.
Έμπλεξες λίγο τις μπουτάρες σου.
Αυτό εννοούσε ο μύστης ότι δε θα χώραγε…
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.047
Like
28.756
Πόντοι
5.956
Βίλλα είναι η πούτσα στην Κύπρο.
Έμπλεξες λίγο τις μπουτάρες σου.
Αυτό εννοούσε ο μύστης ότι δε θα χώραγε…
Κύπριος είναι ο μύστης?
Δεν μας είπε όμως,βιλλα με πισίνα η απλή?
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Καλημέρα Στεφανία. Έχεις σκεφτεί να βάλεις πρόγραμμα "Four Hands" με κάποια φίλη σου, χωρίς απαραίτητα να κάνετε κάτι μεταξύ σας;
Αν πας να ζητας και τη Βικυ και τη Στεφανια και θα εχεις να σε λαδοτρίβουν 4 χέρια!!!
 

Michaelhot

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2024
Μηνύματα
95
Like
83
Πόντοι
0
Το ότι έχεις κρατήσει αρχείο με δημοσιεύσεις από το μάρτιο πού ήμουν θεσσαλονίκη και το είχα ανεβάσει εκεί με εντυπωσιάζει! Ούτε εγώ δεν το είχα στη συλλογή μου!
Όσον αφορά της βίλες που λες δεν νομίζω ότι ενδιαφέρει κανέναν στο μπου να κάνω επίδειξη των εντυπωσιακών χώρων που κλείνω...
Αυτοι που πρέπει να το δουν το διαπιστώνουν live και ξέρουν τι προτεραιότητα δίνω στην άνεση και την πολυτέλεια.
Ναι πολύ σωστό αλλά μέχρι να βρεθούμε καλό είναι να μας κρατάς που και που σε εγρήγορση τι λες;
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
@biky-stefania δεν ξέρω αν το έχω ήδη δηλώσει αλλά σε περιμένουμε με αγωνία και πάλι στη Θεσσαλονίκη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom