Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.308
Κριτικές
9
Like
5.403
Πόντοι
1.436
Καλά έτσι όπως είμαι τα χεράκια της στεφάνιας θα ήταν ότι πρέπει..
Έχε χάρη που είμαστε στην άλλη άκρη της Αττικής και με αυτή την ζέστη δεν παλεύεται
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.601
Like
19.549
Hello to you too! Έτσι όπως είσαι με αυτό το καυλιάρικο φορεματάκι, θα γούσταρα πολύ να σε είχα τώρα εδώ!
Φτιάξτε αεροδρόμιο στη χαλκιδική αντί για το fly over πραγματικά!
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Φτιάξτε αεροδρόμιο στη χαλκιδική αντί για το fly over πραγματικά!
Ό,τι θέλεις Στεφανία μου! Και αεροδρόμιο και ελικοδρόμιο και διαστημικό σταθμό στη Χαλκιδική για πάρτη σου καυλιάρα μου!
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Για να μην ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε.
Λειτούργημα είναι το επάγγελμα με σοβαρό κοινωνικό ρόλο (δημοσιογραφικό, δικαστικό, ιερατικό, το λειτούργημα του εκπαιδευτικού, του γιατρού κτλ).
Συνήθως οι αποδοχές δεν είναι ανάλογες με αυτό που προσφέρεται, λόγω της σημαντικότητάς του στο όλον.

Στην περίπτωση του μασάζ ή του πληρωμένου έρωτα, για τι ακριβώς συζητάμε;
Φίλε μου... ναξερες πόσες "οικογένειες" και σπίτια έχουν "σωθεί" απτό.. λειτουργημα που προσφέρεται στους χώρους του σεξ γενικά... ελπίζω να πιάνεις το νόημα αυτού που γράφω...
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.601
Like
19.549
Καλησπέρα ομορφοκόριτσο! Άλλα μπανάκια δεν έχει;
Μα φυσικά τώρα που έχω και το καλύτερο μαύρισμα δεν θέλω να το χάσω απλά δεν θα μπορέσω τώρα και δεν θα επέλεγα ποτέ τον αύγουστο ..οπότε σεπτέμβριος μη σου πω και αρχές οκτωβρίου είναι ιδανική επιλογή!
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Μα φυσικά τώρα που έχω και το καλύτερο μαύρισμα δεν θέλω να το χάσω απλά δεν θα μπορέσω τώρα και δεν θα επέλεγα ποτέ τον αύγουστο ..οπότε σεπτέμβριος μη σου πω και αρχές οκτωβρίου είναι ιδανική επιλογή!
Θα συμφωνήσω. Ποτέ δε θα ξεχάσω ένα από τα καλύτερα μπάνια που έχω κάνει και ήταν τέλη Σεπτεμβρίου στη Ρόδο! Η καλύτερη ώρα αν τυχόν κάνεις μπάνια Ιούλιο Αύγουστο είναι μετά τις 7 το απόγευμα ή πολύ πρωί.
 

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
1.699
Κριτικές
12
Like
5.539
Πόντοι
1.446

HarryDirty

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2024
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Έχω επισκευθεί τη Στεφανία πριν δυο χρόνια τελευταία φορά, πάντα ζεστή,φιλική και προσφέρει μια υπέροχη εμπειρία. Και τις δύο φορές που βρεθήκαμε μου έδωσε αυτό που είχα ανάγκη.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.075
Like
15.513
Πόντοι
2.256
IMG_20240718_133829.jpg
 

Psahnosex111

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
28
Like
113
Πόντοι
0
Καλημέρα Στεφανία. Έχεις σκεφτεί να βάλεις πρόγραμμα "Four Hands" με κάποια φίλη σου, χωρίς απαραίτητα να κάνετε κάτι μεταξύ σας;
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
5.802
Κριτικές
31
Like
24.959
Πόντοι
8.346
Καλημέρα Στεφανία. Έχεις σκεφτεί να βάλεις πρόγραμμα "Four Hands" με κάποια φίλη σου, χωρίς απαραίτητα να κάνετε κάτι μεταξύ σας;
...το κανει μονη της! Γιατι νομιζεις το παραπανω αγαλμα δεν εχει χερια?!?!?!? :2funny::2funny::2funny:
 

mafia79

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
400
Κριτικές
2
Like
920
Πόντοι
81
Καλημέρα Στεφανία. Έχεις σκεφτεί να βάλεις πρόγραμμα "Four Hands" με κάποια φίλη σου, χωρίς απαραίτητα να κάνετε κάτι μεταξύ σας;
όχι φίλε, γιατί έτσι μπορεί να χαθεί μέρος της πελατείας.
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.601
Like
19.549
όχι φίλε, γιατί έτσι μπορεί να χαθεί μέρος της πελατείας.
Δεν είναι αυτό το πρόβλημα. Όποιος θέλει εμένα δεν πρόκειται να χαθεί από εμένα.
Πολύ απλά δεν χρειάζομαι άλλη για να προσφέρω τις υπηρεσίες μου επαρκώ εγώ.
Επίσης δεν μπορώ να κλωνοποιήσω ούτε τα χεράκια μου ούτε το ταπεραμέντο μου όποτε δεν έχω δίδυμη αδερφή..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom