Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (4 μέλη και 28 επισκέπτες)

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.763
Κριτικές
2
Like
72.954
Πόντοι
12.056
φίλε δεν λέγεται τουρκολίμανο πλέον, το λέγαμε έτσι όταν ήμασταν παιδιά.
Μικρολίμανο λεγεται.
Άλλαξε ο Μανωλιός δηλαδης.... φίλε η ονομασία δεν αλλάζει την νοοτροπία... ραγιάδες θα είμαστε για πάντα
 

mafia79

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
400
Κριτικές
2
Like
924
Πόντοι
81
Αυτό κράτησες από το παραπάνω ;
Για την ignore list μου ρωτάω ....

Εγώ επειδή έχω φωτογραφία του πατέρα μου εκεί , το 1955 βγαλμένη με leica ... το λέω τουρκολίμανο ....
Να ξέρεις οτι συμφωνώ οτι δεν αποκαλείς πουτάνα όταν μιλάς με κάποια εκδιδόμενη αλλά δεν μπορώ και να μην συμφωνήσω με τον φίλο πιο πάνω που αναφέρει οτι φυσικά και δεν είναι λειτούργημα.
Μην τα ισοπεδώνουμε όλα.
Τέλος δεν μπορώ να κατανοήσω προς τι η "απειλή" οτι θα με βάλεις στην ignore list? Πιστεύεις οτι θα με πιάσει το παράπονο οτι ο tellystalone6969 δεν μου μιλάει και θα πάρω βαρεώς? Κάνε οτι θέλεις, βασικά μέχρι τώρα αγνοουσα την υπάρξη σου εδώ μεσα και εσύ την δική μου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Άλλαξε ο Μανωλιός δηλαδης.... φίλε η ονομασία δεν αλλάζει την νοοτροπία... ραγιάδες θα είμαστε για πάντα
έχεις και εσύ το δίκιο σου. Με την νοοτροπία που μας διακατέχει πάντα έτσι θα ήμαστε.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.511
Like
17.627
Πόντοι
3.656
Να ξέρεις οτι συμφωνώ οτι δεν αποκαλείς πουτάνα όταν μιλάς με κάποια εκδιδόμενη αλλά δεν μπορώ και να μην συμφωνήσω με τον φίλο πιο πάνω που αναφέρει οτι φυσικά και δεν είναι λειτούργημα.
Μην τα ισοπεδώνουμε όλα.
Το αν είναι λειτούργημα ... είναι φιλοσοφική κουβέντα.Σηκώνει ανάλυση ... και δεν θα καταλήξουμε κάπου να συμφωνήσουμε. Και δεν έχει και κάποια αξία και νόημα.

Προσωπικά πάντως, αν δεν υπήρχε αγοραίος στην ελλάδα , αν και είμαι γομάρι θα φοβόμουν να κυκλοφορήσω για τον δικό μου κώλο . Για γυναίκες ... δεν το συζητώ καν ....

Θα έπρεπε να έχουν συνοδό οπλισμένο και πάλι ζόρικα θα ήταν !


Το ότι δεν είναι ωραίο και ευγενικό και ευηχο ... να αποκαλούμε την άλλη ΠΟΥΤΑΝΑ ... συμφωνούμε πάντως ! Χαίρομαι !!!!!!

Ούτε τον παρκαδόρο παρκαδόρο .
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.603
Like
19.575
Εσύ, θεωρείς καλό τρόπο , όταν πας σε μια βίζιτα, call girl , city tour, μασατζού που προσφέρει μπριτζόλα/φραπέ να την αποκαλείς ΠΟΥΤΑΝΑ ;;;;;
Αυτός είναι ο τρόπος που σου αρέσει να φέρεσαι σε άλλους ;

Όταν μπει η βίζιτα στο χοτέλ που την περιμένεις να γαμήσεις με την πούτσα έξω ....
λες ... ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥΤΑΝΑ ;;;;

αν θέλεις να αλλάξει στάση .... ή να ανοίξει κωλομέρια για να μπεις κώλο ... λες ΑΝΟΙΞΕ ΚΩΛΟ ΠΟΥΤΑΝΑ ;

σε μπουρδέλο όταν πας .... λες στην τσατσά ... ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΣΑΤΣΑ ;;; ή ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΣΑΤΣΟ ;;;;


Στον ξένο τυπά που ξεχορταριάζει χωράφι/οικόπεδο ... τους λες ΧΑΜΑΛΗ ... ΚΑΘΑΡΙΣΕ ΕΔΩ ....

έτσι μιλάς ;;;;

Ταξί παίρνεις ; Λες ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΑΞΙΤΖΗ ;;;;;;
Πήγαινε με στο τουρκολίμανο ΤΑΞΙΤΖΗ ;;;;;

Στο σουβλατζίδικο ... λες .... ΨΗΣΤΗ ΒΑΛΕ ΠΟΛΥ ΠΑΠΡΙΚΑ ΣΤΟ ΣΟΥΒΛΑΚΙ ;;;;;;;;;

στο σούπερ μάρκετ .... ΛΕΣ ΤΑΜΙΑ ... ΔΩΣΕ 5 ΤΣΑΝΤΕΣ ;;;;;;;;


Στο μπογιατζή .... ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ... ΒΑΨΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΔΩ .... ΕΙΝΑΙ ΜΑΥΡΟ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΔΡΟ ....


έτσι μιλάς ;;;;;;;

Στο σκυλάδικο .... λες ΠΑΡΚΑΔΟΡΕ ... ΠΡΟΣΕΞΕ ΤΟ ΧΕΙΡΟΦΡΕΝΟ ΑΠΑΛΑ .... έτσι μιλάς ;;;;
Μα πραγματικά επιτέλους κάποιος που τα λέει σταρατα κ να ξέρεις γέλασα σε μερικά σημεία όπως το χαμάλη κάνε αυτο χαχα..και ευγε π αποτυπώνεις εύλογες απορίες γιατί το θέμα είναι ο τρόπος ορισμένων. .δεν επιτρέπεται τέτοιο ύφος για κανένα λόγο.

Και ναι ο καθένας μπορεί να έχει την απόψη του ..εγώ ξέρω ότι είναι λειτούργημα γιατί αυτό που προσφέρω στον καθένα κάποιες φορές είναι πολλαπλάσιο της αμοιβής μου.. καθώς ως κοινωνιολόγος έχω συνεισφέρει πολλές φορές στην επίλυση προσωπικών θεμάτων όπου με απόλυτη εχεμύθεια μου εμπιστεύονται κάποιοι που θέλουν να μοιραστούν μαζί μου κάτι δικό τους.
Δεν είναι μόνο η παροχή υπηρεσιών.. η προσέγγιση μου και ο τρόπος που λειτουργώ έχει πάντα θετική ενέργεια κ είναι η αναπτέρωση πνευματικής και ψυχικής ευεξίας που κάποιοι επιθυμούν και λαμβάνουν από εμένα ανιδιοτελώς και με όλη μου την καλή θέληση.
 
Τελευταία τροποποίηση:

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.049
Like
28.772
Πόντοι
5.956
Να κυκλοφορείς με ποδήλατο να δείχνεις έξω και καλά οικολόγος... μόλις κλείνουν τα φώτα να περνεις το ελικόπτερο και την Φεράρι
Με ποδήλατο?
Δεν τολμάω,εδώ στα καμινια έχει κάτι κολομπαραδες που γαμανε αποκλειστικά ποδηλάτες!
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.049
Like
28.772
Πόντοι
5.956

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
5.973
Κριτικές
32
Like
25.758
Πόντοι
8.346
Με ποδήλατο?
Δεν τολμάω,εδώ στα καμινια έχει κάτι κολομπαραδες που γαμανε αποκλειστικά ποδηλάτες!
...ποδηλατες αδιαφοροι, αλλα τα φλουστρια-ναυαγια με το πατινια πρεπει να τα πανε γαμιοντας μεχρι να σβησει ο ηλιος :2funny::2funny::2funny:
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.763
Κριτικές
2
Like
72.954
Πόντοι
12.056
Με ποδήλατο?
Δεν τολμάω,εδώ στα καμινια έχει κάτι κολομπαραδες που γαμανε αποκλειστικά ποδηλάτες!
τετοια να λες να γεμισει η περιοχη ποδηλατες με αλλα γουστα :gay:
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.049
Like
28.772
Πόντοι
5.956
τετοια να λες να γεμισει η περιοχη ποδηλατες με αλλα γουστα :gay:
Εδώ που το σκέφτομαι, αν η Στεφανια είχε στις υπηρεσίες της δακτυλοσκοπηση και τα λοιπά συμπαρομαρτουντα για δροσερους(strap on κλπ) θα είχε καλύτερους πελάτες όλους αυτούς τους haters!
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.763
Κριτικές
2
Like
72.954
Πόντοι
12.056
Εδώ που το σκέφτομαι, αν η Στεφανια είχε στις υπηρεσίες της δακτυλοσκοπηση και τα λοιπά συμπαρομαρτουντα για δροσερους(strap on κλπ) θα είχε καλύτερους πελάτες όλους αυτούς τους haters!
οι δροσεροι ειναι η καλυτερη τους στον καυσωνα :wink:βαζουν μπροστα(απο πισω) το ac :alivedick:προβλημα κανενα δεν παει να γινει σαχαρα εξω :headbaning1::headbaning2:
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.603
Like
19.575
Εδώ που το σκέφτομαι, αν η Στεφανια είχε στις υπηρεσίες της δακτυλοσκοπηση και τα λοιπά συμπαρομαρτουντα για δροσερους(strap on κλπ) θα είχε καλύτερους πελάτες όλους αυτούς τους hater ς.

Ποση ζήτηση έχουν αυτά τα γούστα δεν φαντάζεσαι!!!
Λες για αυτό να βγάζουν εκνευρισμό και επίθεση! επειδή ψάχνουν αυτό το πράγμα και δεν το προσφέρω εγώ χαχα
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.763
Κριτικές
2
Like
72.954
Πόντοι
12.056

Niavent

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2024
Μηνύματα
23
Like
177
Πόντοι
0
Πηγαμε στο σπιτι με 2 φιλους ειχαμε παρει και μια κοπελα μαζι οτι ειναι η φιλη της ταχα
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.763
Κριτικές
2
Like
72.954
Πόντοι
12.056
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.603
Like
19.575
Hello babies
 

Συνημμένα

  • IMG_20240715_151701.jpg
    IMG_20240715_151701.jpg
    106,3 KB · Εμφανίσεις: 91
  • IMG_20240711_102934.jpg
    IMG_20240711_102934.jpg
    3,2 MB · Εμφανίσεις: 84

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom