Νέα

Star Live (Μεταμόρφωση)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gepaka
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 962
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Ειλικρινά δε θυμάμαι ρε φιλαράκι. Την είχε ένα φιλαράκι όλο το βράδυ μου είπε το όνομα της στην αρχή μετά ασχολήθηκα με τα δικά μου κόλπα.

δεν την θυμάμαι κ εγώ, πάει πολύς καιρος που έχω να πάω σε αυτό το μαγαζι
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
Παιδια ξαναπηγαμε

Ενεκα ο ερωτας............αμα δεν στηριξεις τον φιλο σου θα σου παρει και θα σου σηκωσει.......

σημερα ειμαι να με κλαινε οι ρεγγες

Αν και ποιοτικο το μαγαζι.......Τα ποτα ειναι για καυσιμο σε αρματα του στρατου.

κριμα γιατι εχει potential το μαγαζι και το γαμανε ετσι.........


 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Παιδια ξαναπηγαμε

Ενεκα ο ερωτας............αμα δεν στηριξεις τον φιλο σου θα σου παρει και θα σου σηκωσει.......

σημερα ειμαι να με κλαινε οι ρεγγες

Αν και ποιοτικο το μαγαζι.......Τα ποτα ειναι για καυσιμο σε αρματα του στρατου.

κριμα γιατι εχει potential το μαγαζι και το γαμανε ετσι.........
μαγαζι για πελατεσ Μ88 ιρακλισ!!!!!!!!!!!!
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Ρωσιδάκι είναι συναγωνιστή;  :boobies:

Mάλλον Ρουμανοκατάσταση πρέπει να είναι. Από εκεί και πέρα ξέρεις ...... η κάθεμια δηλώνει ότι γουστάρει και όχι μόνο δηλώνει αλλά τα πιστεύει κιόλας
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Κάποτε  πηγαίνανε καλά  παιδιά  εκεί . Τώρα  πάνε δύο τυπάκια  περίεργα , όποτε  έχει ρεπό ο κάσπερ . Ένας  ψηλολέλεκας  αξύριστος  μελαχροινός  με  αρπαγμένο μάτι  και ένας  κοντός , χοντρός καράφλας
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Κάποτε  πηγαίνανε καλά  παιδιά  εκεί . Τώρα  πάνε δύο τυπάκια  περίεργα , όποτε  έχει ρεπό ο κάσπερ . Ένας  ψηλολέλεκας  αξύριστος  μελαχροινός  με  αρπαγμένο μάτι  και ένας  κοντός , χοντρός καράφλας
βιτσοβοθρικι σποντα....
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Κάποτε  πηγαίνανε καλά  παιδιά  εκεί . Τώρα  πάνε δύο τυπάκια  περίεργα , όποτε  έχει ρεπό ο κάσπερ . Ένας  ψηλολέλεκας  αξύριστος  μελαχροινός  με  αρπαγμένο μάτι  και ένας  κοντός , χοντρός καράφλας

Βόθρε μη τον ακούς, στα καλύτερα θα σε πηγαίνω
 

Επισκέπτης
Αυτη η Ροξανα με τα 5αρια τα βυζια που λεει ο Pink Floyd, ειναι ακομα εκει ? Την εχει τσεκαρει αλλος συναδελφος ? Αφηνει χουφτωμα και γλυψιμο στα πεπονια της ?

Πήγα το Σάββατο καλό τούμπανο η Ροξάνα..αλλά έχει ύφος ντίβας(όπως φαίνεται και στη φώτο απ την ερώτικα) και δε με άφηνε να της πιάνω τα 5άρια στο χορό..μου ζήτησε και δεύτερο και της είπα ούστ... Έκανε καλό σόου πάντως στη ντουζιέρα..
 

Συνημμένα

  • DSCN3994.jpg
    DSCN3994.jpg
    159,8 KB · Εμφανίσεις: 15

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom