Νέα

Star Live (Μεταμόρφωση)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gepaka
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 962
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Τελικά δε το βρήκα το γκομενάκι απ την ερώτικα που έψαχνα..ήταν τίγκα στις Ρουμάνες πιτσιρίκες οι περισσότερες ούτε ελληνικά δε ξέρουν είχαν ωραία σωματάκια βελούδινη επιδερμίδα χαιρόσουν να τα αγγίζεις αλλά ούτε χορό δε ξέραν...Είχε καλά σόου λεσβιακά και live sex show..Τιμές ακριβές κέρασμα 24 σφηνάκι, 34 ποτό, 12 χορός, 15 είσοδος. Πρώτη φορά είδα Ρωσίδα υπεύθυνη να δίνει κάρτες στους χορούς.. :grin:
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
Τελικά δε το βρήκα το γκομενάκι απ την ερώτικα που έψαχνα..ήταν τίγκα στις Ρουμάνες πιτσιρίκες οι περισσότερες ούτε ελληνικά δε ξέρουν είχαν ωραία σωματάκια βελούδινη επιδερμίδα χαιρόσουν να τα αγγίζεις αλλά ούτε χορό δε ξέραν...Είχε καλά σόου λεσβιακά και live sex show..Τιμές ακριβές κέρασμα 24 σφηνάκι, 34 ποτό, 12 χορός, 15 είσοδος. Πρώτη φορά είδα Ρωσίδα υπεύθυνη να δίνει κάρτες στους χορούς.. :grin:

και που να δεις την υπευθηνη του καταστηματος που μανατζαρει τα κοριτσια

 

billy@the@kid

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
παίδες καλημέρα, ήμουν εχτές στο star μετά απο κανά 6μηνο. Η standard IVET είναι η καύλα του μαγαζιού και μετά το χάος απο ρουμανοκατάσταση με 2-3 τούμπανα και τα υπόλοιπα μετρια! Ώσπου κατα τις 4:30 σκάει μια καύλα στην πίστα Ελληνίδα απο θεσσαλονίκη, νομίζω αφροδίτη την έλεγαν. Κάνει ενα show γαμάτο ανεβάζοντας τύπους πάνω στην πίστα απ το κοινό και τέτοια, φαβτάζομαι οι συχνοί πελάτες του star τη γνωρίζετε την κατάσταση. Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι, αυτή η γκόμενα δουλεύει και καθημερινές εκεί? και στην γύρα βγήκε μόνο μετά το show, απ οτι μου είπε ήταν αλλού πρίν γι' αυτόι δεν βγήκε στη γύρα. Γνωρίζετε αν ήταν τυχαίο το γεγονός ή πάντα εμφανίζεται απ το show και μετά? :rockon:
 

Touristas

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
117
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
1
ακομα δουλευει αυτη? :think: πριν δεκα χρονια ηταν στο παλιο καλο baby'o  κ την ξαναπετυχα πριν 2 καλοκαιρια στο εροτικα .. γιατι ποια ειναι  να μην βγει στη γυρα?    :tits2:
 

billy@the@kid

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
den kserw file tourista alla mipws leme gia alli? auti pou lew egw itan gyrw sta 25 opote ligo dyskola na douleue prin 10 xronia. Entaksei bgainei sti gyra alla ama einai na bgainei stis 4 to prwi na paei na gamithei....
 

tequilaras

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
επειδη δεν εχω ιδεα με το θεμα γενικα... Αλλα μιας και πηγα και ειδα μεγαλη διαφορα στην τιμή μεταξη απλου χορου και σπεσιαλ χορου.. Ρωτώ μήπως στον σπέσιαλ παίζει κανενα  :pipa1: :pipa2:... ξέρει κανεις να πει? και γενικά βασικά.. τι παιζει στο σπέσιαλ?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
επειδη δεν εχω ιδεα με το θεμα γενικα... Αλλα μιας και πηγα και ειδα μεγαλη διαφορα στην τιμή μεταξη απλου χορου και σπεσιαλ χορου.. Ρωτώ μήπως στον σπέσιαλ παίζει κανενα  :pipa1: :pipa2:... ξέρει κανεις να πει? και γενικά βασικά.. τι παιζει στο σπέσιαλ?

Τίποτα  από όσα σκέφτεσαι !
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
ΠΡΟΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΑΡ ΣΤΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ. ΤΑ SHOWTIME ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ.  ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑ PRIVE ΧΟΡΟ ΤΗΝ ΚΑΡΛΑ ΑΠΑΙΣΙΑ ΜΕ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΗ ΣΤΑΣΗ, ΒΑΡΙΕΣΤΗΜΕΝΗ ΣΟΥ ΤΡΑΒΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΕΙ ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ  :headbang:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Διόρθωσε ΑΜΕΣΩΣ το post σου με μικρά Ελληνικά, σύμφωνα με τους Κανόνες Λειτουργίας...
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Στο  βίτσι πέστα  που  μου  κάνει  αντιπολίτευση !
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.436
Κριτικές
61
Like
42.566
Πόντοι
22.785

Συνημμένα

  • oyk5.jpg
    oyk5.jpg
    71,3 KB · Εμφανίσεις: 30

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.436
Κριτικές
61
Like
42.566
Πόντοι
22.785
εδω ητανε το μεγαλειο..........
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Τώρα  λέει  δε  φοράνε κράνος
Με  τζόκεϋ  γυρνανε !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom