Νέα

Star Live (Μεταμόρφωση)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gepaka
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 962
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
γερουλι εκανεσ προμιθεα με μπλε καφε
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Στο  βίτσι πέστα  που  μου  κάνει  αντιπολίτευση !

Ανέκάθεν ήμουνα αντικυρβερνητικός. Πορούλη, άλλες διακοπές δεν έχει, μπας και φορτώσουμε κανένα τεμάχιο ακόμα στη Πειραιώς
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Ανέκάθεν ήμουνα αντικυρβερνητικός. Πορούλη, άλλες διακοπές δεν έχει, μπας και φορτώσουμε κανένα τεμάχιο ακόμα στη Πειραιώς
εσι μπορισ αφτοσ οη
warnmute.gif
 Aς σε ξεμιουταρει καποιος πιο καλοψυχος που του αρεσει να γαμας το forum.
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
Προχθες πηγα ΣΤΑΡ στη μεταμορφωση. τα showtime ανεβαινουν τελευταια και περναει κανεις αρκετα καλα.  εκανα το λαθος να παρω για prive χορο την ΚΑΡΛΑ ΑΠΑΙΣΙΑ με προσβλητικη σταση, βαριεστημενη σου τραβα τα χερια εδω και κει πεταμενα λεφτα ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :headbang: 
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
Προχθες πηγα ΣΤΑΡ στη μεταμορφωση. τα showtime ανεβαινουν τελευταια και περναει κανεις αρκετα καλα.  εκανα το λαθος να παρω για prive χορο την ΚΑΡΛΑ ΑΠΑΙΣΙΑ με προσβλητικη σταση, βαριεστημενη σου τραβα τα χερια εδω και κει πεταμενα λεφτα ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :headbang:
warnwarn.gif
 Το πες 3 φορες αυτο που ηθελες. Ηρεμησε λιγο
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
έπρεπε να ακολουθήσεις την παλιά καλή συνταγή.  Ελέγχεις την κοπέλα τι χορό κάνει σε άλλους, μετά την κοζάρεις από το πως θα συμπεριφερθεί στο τραπέζι και την πας για 1 χορό, αν σου αρέσει στο καπάκι της λες για δεύτερο ή και τρίτο που λέει ο λόγος.  Αν από πριν της πεις πριβέ είναι σίγουρο 50 για αυτήν αλλά αβέβαιη απόλαυση για σένα.  Μακριά από γκόμενες που δεν σέβονται τον πελάτη, τύπου Σίντυ- Αφροδίτη, και φυσικά αυτή που λες εσύ!

Προχθες πηγα ΣΤΑΡ στη μεταμορφωση. τα showtime ανεβαινουν τελευταια και περναει κανεις αρκετα καλα.  εκανα το λαθος να παρω για prive χορο την ΚΑΡΛΑ ΑΠΑΙΣΙΑ με προσβλητικη σταση, βαριεστημενη σου τραβα τα χερια εδω και κει πεταμενα λεφτα ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :headbang: 
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Προχθες πηγα ΣΤΑΡ στη μεταμορφωση. τα showtime ανεβαινουν τελευταια και περναει κανεις αρκετα καλα.  εκανα το λαθος να παρω για prive χορο την ΚΑΡΛΑ ΑΠΑΙΣΙΑ με προσβλητικη σταση, βαριεστημενη σου τραβα τα χερια εδω και κει πεταμενα λεφτα ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :headbang:

ΔΙΑΦΩΝΩ................... Με τη Κάρλα έχω περάσει απίστευτες στιγμές
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
έπρεπε να ακολουθήσεις την παλιά καλή συνταγή.  Ελέγχεις την κοπέλα τι χορό κάνει σε άλλους, μετά την κοζάρεις από το πως θα συμπεριφερθεί στο τραπέζι και την πας για 1 χορό, αν σου αρέσει στο καπάκι της λες για δεύτερο ή και τρίτο που λέει ο λόγος.  Αν από πριν της πεις πριβέ είναι σίγουρο 50 για αυτήν αλλά αβέβαιη απόλαυση για σένα.  Μακριά από γκόμενες που δεν σέβονται τον πελάτη, τύπου Σίντυ- Αφροδίτη, και φυσικά αυτή που λες εσύ!

Το παν είναι το deal που θα κάνεις με τη κοπέλα, από το τραπέζι. Δε θα πας κουτουρού θα δώσεις 50 € και ότι σου βγει. Αυτά τα κάναμε κάποτε που δε ξέραμε. Κάθεσε στο τραπεζάκι σου όμορφα και ωραία έρχετε και η άλλη κάθετε και εκεί αρχίζεις το deal. Τι λες εγώ θέλω από εσένα αυτό καο αυτό στο prive (ανάλογα τι έχει στο μυαλλό του ο άλλος). Της λες επίσης ότι αν είσαι καλή και μου κάνεις αυτά που συζητήσαμε, θα σου δώσω και ένα 10€ κατευθείαν στο πορτοφολάκι (θα κάνεις τούμπες αυτή και στοίχημα). Αν θέλει έχει καλώς, αν όχι στην υγειά της επόμενης.

Τα πάντα είναι θέμα deal. Μη πηγαίνετε στα τυφλά και όποιν πάρει ο χάρος. Όπως επίσης και στα φορτό θα πρέπει να κάνετε το ίδιο. Όχι μας είπε μια τιμή άντε φύγαμε.
 

smiler

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2006
Μηνύματα
138
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Σχολείοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΥΓ 
Στο  ΕΤΑ  δεν υπηρέτησα
Σε  Μοίρα  ήμουν !
Σε ποιά μοίρα ήσουν και πότε φίλε μου? Σε βόρεια ?
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
σιγα μαγκες γιατι χαθηκαμε....μιλατε για την γνωστη turbo καρλα απο μουσες;;;η για την αλλη απο λιντο;;;; :think: :think:
καντε explain γιατι το θεμα ενδιαφερει....
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
τα μωρα απο το ρασπουτιν εφτασαν?????
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
εφτασαν γνωριζει κανενας???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom