Νέα

Star Live (Μεταμόρφωση)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gepaka
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 962
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bojos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Αυτη η Ροξανα με τα 5αρια τα βυζια που λεει ο Pink Floyd, ειναι ακομα εκει ? Την εχει τσεκαρει αλλος συναδελφος ? Αφηνει χουφτωμα και γλυψιμο στα πεπονια της ?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ένα  συμπαθητικό μαγαζάκι
Πεπόνια  δεν  είδα !
 

thdrpls

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
547
Κριτικές
1
Like
374
Πόντοι
26
δουλευει αυτεσ τισ ημερες η γνωστη παολα  σαν guest?  ekei?
 

real_gon

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Το μαγαζί είναι γεμάτο στις αλβανίδες. μακριά
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Αυτη η Ροξανα με τα 5αρια τα βυζια που λεει ο Pink Floyd, ειναι ακομα εκει ? Την εχει τσεκαρει αλλος συναδελφος ? Αφηνει χουφτωμα και γλυψιμο στα πεπονια της ?
Aπο προσωπικη στατιστικη, στο STAR οι βυζοπουλες ( οταν υπαρχουν ) για να σε ψησουν να παρεις χουρο θα στα μοστραρουν και θα στα κολησουν στη μουρη αλλα μετα αλλαζουν βιολι. Προσοχη
 

vraptis114

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδια, ειχα παει με την παρεα στο Star Live (Μεταμόρφωση) αρχες με μεσα απριλιου,εκει ηταν ενα μικρο πολυ τουμπανο, ναζιαρα, πιστευω ηλικια γυρω στα 20, ειχε μεγαλο-ωραιο στηθος , υψος νορμαλ, εκανε σχεδον ολα τα show αυτη, στο χορο δεν σε αφηνε να πιανεις το στηθος της. Πηγαμε παλι τωρα το σαββατο 16-05, αλλα δεν ηταν εκει, μηπως καταλαβε κανεις ποια λεω και ξερει που εχει παει, απο μια περιγραφη σε ενα ποστ εμοιαζε καπως με την Ροξανα αλλα δεν ξερω αν την λενε ετσι. ευχαριστω :helpplea:
 

icecube

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2005
Μηνύματα
105
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Αυτό που ξέρω ότι έγινε ντου από αστυνομία στο μαγαζί την Παρασκευη 8/5 και πήραν στο αλλοδαπών πολλές κοπέλες (αν όχι όλες). Ορισμένες από αυτές είχαν πρόβλημα με χαρτιά. Αλλες μπορεί να είχαν χαρτιά αλλά μπορεί να μην επέστρεψαν. Ισως αυτή που λες να είναι μία από αυτές
 

gamiasolwn

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
Είχα πάει πρόσφατα και θυμάμαι ένα ξανθό κοντοπούτανο με σχετικά μεγάλο βυζί.Αυτή ήταν παρούσα σχεδόν σε όλα τα σόου(ντουζιέρα κλπ και στα περισσότερα λεσβιακά)ήθελα να την πάρω για πριβέ αλλά δεν την πρόσεξα...μήπος είναι μόνο για τα σόου? :think:
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Είχα πάει πρόσφατα και θυμάμαι ένα ξανθό κοντοπούτανο με σχετικά μεγάλο βυζί.Αυτή ήταν παρούσα σχεδόν σε όλα τα σόου(ντουζιέρα κλπ και στα περισσότερα λεσβιακά)ήθελα να την πάρω για πριβέ αλλά δεν την πρόσεξα...μήπος είναι μόνο για τα σόου? :think:

ΝΑΙ
 

gamiasolwn

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
Κρίμα γιατί είναι πολύ καλή...ίσως άμα της δώσεις λίγα παραπάνω να σου έρθει... :grin:
 

romaleo

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2009
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
το star ήταν ωραίο όταν έβγαζε μια βρωμιά ρε παιδί καταλαβαίνετε τι εννοώ τώρα οι καναπέδες και οι παπαριές το έχουν γαμήσει τελείως. Μην ξεχνάτε ότι ήταν μεγάλη μόδα όταν ξεκίνησε και είχε τα καλύτερα μουνιά τώρα πάς και έχει 1 καλή και 10 μπάζα.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
άρα  στις  40  που  έχει Σ/Κ  οι 10 είναι καλές !
 

romaleo

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2009
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ναι αν το θέτεις έτσι έχει δίκιο όμως δεν είσαι μόνος σου στο μαγαζί
 

andidote1

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
άρα  στις  40  που  έχει Σ/Κ  οι 10 είναι καλές !
Καλέ μου σεβάσμιε κύριε θα μπορούσατε ίσως να μου εξηγήσετε και εμένα δια ποιας μεθόδου το βγάλατε αυτό το νουμεράκι? Κάτι χάνουν τα μαθηματικά μου τα ρημάδια και όταν το έδωσα ως πρόβλημα στα παιδιά μου ακόμα και αυτά δεν μπόρεσαν να παρακαλουθήσουν την εξίσωση που χρησιμοποιήσατε. Μάλλον θα ήταν ελλειπτικές καμπύλες που δεν τις έχουν διδαχθεί ακόμα.

Κοινώς: 1 στις 10 καλές ΑΡΑ στις 40 οι 10 καλές  :idiot:
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Από θεωρία σκίζουμε.. Τουλάχιστον ποιες είναι αυτές οι 10 ξέρουμε?

Το πως φτάσαμε στο νούμερο 10, είναι αλλουνου forum ευαγγέλιο..

Αυτά..


 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Καλέ μου σεβάσμιε κύριε θα μπορούσατε ίσως να μου εξηγήσετε και εμένα δια ποιας μεθόδου το βγάλατε αυτό το νουμεράκι? Κάτι χάνουν τα μαθηματικά μου τα ρημάδια και όταν το έδωσα ως πρόβλημα στα παιδιά μου ακόμα και αυτά δεν μπόρεσαν να παρακαλουθήσουν την εξίσωση που χρησιμοποιήσατε. Μάλλον θα ήταν ελλειπτικές καμπύλες που δεν τις έχουν διδαχθεί ακόμα.

Κοινώς: 1 στις 10 καλές ΑΡΑ στις 40 οι 10 καλές  :idiot:

Δεν ήταν ακριβής  η  αναλογία  του  προηγούνεου  συντρόφου , και επειδή  έχω  πάει για  αυτοψία  είπα  τη  γνώμη  μου
Εδώ  ρε  είναι μπορντέλο με  μαθηματικά  θα  πάμε  μπροστά  ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom