Νέα

Star Live (Μεταμόρφωση)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gepaka
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 962
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
καληνύχτα μωράκια...πρέπει να βγω να δέσω τα σκυλιά...!!! :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • 5.star.live.jpg
    5.star.live.jpg
    86,2 KB · Εμφανίσεις: 30

tresky

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2010
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/15767308126981731359.jpg[/img[/URL]]

Aπόψε στο star live θα έχει Ντουβλάρα.Η φωτό είναι απο το περσινό της show στο εν λόγω μαγαζί.
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/15767308126981731359.jpg[/img[/URL]]

Aπόψε στο star live θα έχει Ντουβλάρα.Η φωτό είναι απο το περσινό της show στο εν λόγω μαγαζί.
[/quote]καμιά αρπαχτή  :pipa1: κάνει αυτή ?
 

sultanius

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2010
Μηνύματα
44
Κριτικές
7
Like
21
Πόντοι
0
Ντούβλη... Ούστου τη φώλα... Τες πα...

Επισκέφτηκα και γω σήμερα το μαγαζί γεμάτος ελπίδα μιας και είχα ακούσει πολύ καλά λόγια από φίλο.

Τελικά πέρα από το γαμάτο σόου, το μαγαζί πολύ μέτριο.
Οι γκόμενες ωραίες αλλά ξιπασμένες. Για να έρθουν στο τραπέζι σου θέλει αίτηση στο υπουργείο κάβλας, με χαρτόσημο κλπ...

Χ σε κανα δυο που επέμεναν ντε και καλα για χορό ακόμα δεν κάτσαμε/παραγγείλαμε, και στράβωσαν κιόλας...
Χ στη Ρωξάνα που στράβωσε που της έπιασα τα βυζιά και μου κανε μάθημα... Δηλαδή έλεος...

Σούπερ μωρό η Ρεμπέκα αν και δεν την πιάνει το μάτι σου τα τιμάει τα λεφτά της. Πολύ καλή στο χορό.
Πολύ καλή και η Άντζελα

Φίλος τίμησε το πριβέ, αλλά τό κλαψε το 50άρι. Αυτά παθαίνεις να μην κάνεις από πριν συνεννόηση... Όχι τίποτα είναι και κουτοπόνηρες...
 

vital

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2008
Μηνύματα
5
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Επισκέφτηκα το εν λογο ιδριμα τη πεμπτη μαζι με τη παρεα μου χωρις να ξερουμε οτι θα εχει σοου η ντουβλη. Πρωτη σφαλιαρα στην εισοδο οπου μας ζητανε 20 ευρω για να μπουμε λογω ντουβλης. Αρχικη αντιδραση ητανε να τη κανουμε άλλα υστερα απο παρακαλια ενος απο τη παρεα που ηθελε ντε και καλα να παει στο ΣΤΑΡ ενδωσαμε και μπηκαμε. Αν και το εχω επισκεφτει το εν λογω ιδρυμα και αλλες φορες με θετικες εντυπωσεις αυτη τη φορα δεν μας βγηκε οπως θα θελαμε.
Γκομενες πολλες καμμια 25 αρια αν μετρησα σωστα. Δεν θα τις ελεγα κορυφαιες απλα καλες εως 3-4 πολυ καλες. Σερβις γενικα καλο με εξαιρεση του οτι δεν μας αλλαζαν τασακι που ητανε τιγκα παρα μονο οταν το ζητησαμε εμεις. Μουσική απλα καλη άλλα με εναν υποτονικο ντιτζει και αρκετα δυνατη σε ενοχλητικο σημειο που δεν μπορουσες να μιλησεις λιγο με τις κορασιδες.
Χοροι στη πιστα απο σκετο καλοι εως αδιαφοροι. Εξαιρεση η ροξανα που ομως ειναι το μονο που κανει καλα Σε ολα τα αλλα μακρυα Η τυπισσα ειναι βαρεμενη και με πολυ υφακι. Οπως λεει και ο συναγωνιστης πριν δεν αφηνει να την αγγιξεις Ποια νομιζεις οτι εισαι μωρη πατσαβουρα? Αμα θελαμε να θαυμασουμε μονο θα πηγαιναμε σε κανενα μουσειο να δουμε κανενα αγαλμα που ειναι και τζαμπα κιολας.
Σε αντιθεση με αυτη περασαμε καλα με Σαντρα Λαρισα και μια αλη μικρα που δυστυχως δεν θυματε ο μαλακας της παρεας το το ονομα της γιατι ειχε χαθει μεσα στα βυζια της.
και ηρθε η ωρα του απολυτου αισχους. Βγηκε αυτο το ζωο η ντουβλη στη πιστα  :S
Ρε σεις αυτη ειναι σκετη αγελαδα Σοβαρολογειτε οτι πληρωσα 5 ευρω παραπανω για να δω αυτο το αισχος? Κανονικα αυτη θα επρεπε να πληρωνει για να την αφηνουν να βγαινει δημοσια γυμνη. 
Κατ αρχας καμμια σχεση με τις φωτο που τη βλεπουμε Χοντρη πανασχημη και με πολλη υφακι Απο σοου μην τρελλαθουμε κιολας Η απολυτη μαλακια Τη κατασταση εσωσαν τα κοριτσια του Σταρ που βγηκαν μαζι της άλλα αυτα τα βλεπω και χωρις να δινω 5 ευρω παραπανω. Χωρια που δεν εβγαλε τιποτε εκτος απο τα πεσμενα βυζια της εξω ΑΗΔΙΑ σκετη.
Την αλλη φορα που θα ξαναφερετε ντουβλη να μας το πειτε εγκαιρως μαγκες για να μην χαλαμε και βενζινη τζαμπα να ερχομαστε μεχρι εκει
γενικα παντως δεν περασαμε τοσο καλα οσο τις αλλες φορες

 

dogigr

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
......... Αρχικη αντιδραση ητανε να τη κανουμε άλλα υστερα απο παρακαλια ενος απο τη παρεα που ηθελε ντε και καλα να παει στο ΣΤΑΡ ενδωσαμε και μπηκαμε...........
Δωσατε 5 ευρω για τη Ντουβλη? Πατε καλα ρεεεεεε Και δεν τον πλακωσατε στις σφαλιαρες μετα αυτον που επεμενε  :2funny:  :2funny:

......Κανονικα αυτη θα επρεπε να πληρωνει για να την αφηνουν να βγαινει δημοσια γυμνη.....
Γιατι το αποκλειεις να τους ταχωσε για να την αφησουν να βγει? Show buzines man :cheesy: και αυτη με τα χαλια που εχει κυνηγαει τη δημοσιοτητα σαν τρελη..
 

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
Ελα βρε που κυνηγαει την δημοσιοτητα η Ντουβλη...Αυτη δεν δηλωνε οτι ειναι η νεα Μενεγακη  :blahblah1:
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
ροστερακι καινουριο εχουμε?
 

sultanius

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2010
Μηνύματα
44
Κριτικές
7
Like
21
Πόντοι
0
ροστερακι καινουριο εχουμε?

Από την προηγούμενη φορά που πήγα πριν κανα μήνα, σήμερα είχε πολλές ελλείψεις... Λίγες γκόμενες και πολλής κόσμος (παρά το καλοκαίρι...).

Καινούρια φάτσα μια δίμετρη ξανθιά σεξομπίμπο καλιφορνέζα με ζαρτιέρες που έκανε και καλό σόου, αλλά τη διπλάρωσε ένας γέρος.

Σταθερή αξία με καλό χορό η Ρεμπέκα και η μελαχροινή Ρωσίδα που είναι και στις φωτό παραπάνω. Ρωξάνα ωραίο σόου στη ντουζιέρα (το ξανθό δίδυμο δεν πιάνεται βέβαια...) και μετά στην πίστα... Δυστυχώς είναι σταθερά κάκιστη στο χορό...

Δυστυχώς δεν μας κράτησε πάνω από μία ώρα... πολύ χλιαρά πράματα...
 

imp44791

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
1
Όντας εν Ελλάδι γύρω στο τελευταίο ΣΚ του Αυγούστου πετάχτηκα μια μέρα να δω τι παίζει στο πάλαι ποτέ στέκι μου. Παρακμή και πτώση. ΟΚ, ήταν τελευταία Δευτέρα του Αυγούστου, αλλά άντε να ήταν 12 γκόμενες όλες κι όλες, οι μισές υπερμέτριες και οι άλλες μισές βαριόντανε να έρθουν στον καναπέ μου καν να ζητήσουν πουτάκι. Σόου γιοκ μέχρι τις 2 που έκατσα, αλλά δε τους κακίζω διότι άντε και να ήταν 4-5 πελάτες όλοι κι όλοι. Στα + το ότι έπεσε το πουτάκι στα 15 κι ότι οι γκόμενες δε στα πρήζουν με το πριβέ πια. Έκατσα λίγο με τη Ρεμπέκα και μια άλλη από τις παλιές αλλά τις έχω βαρεθεί και με έχουν βαρεθεί μετά από τόσα χρόνια.

Το σπορ αυτό πέθανε πια μάγκες. Είχε πλάκα όσο κράτησε αλλά δεν έχει πλέον νόημα. Όχι ότι εδώ πάνω είναι καλύτερα, αλλά τουλάχιστον δεν πέφτει η ίδια γκρίνια περί κρίσης.
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Όντας εν Ελλάδι γύρω στο τελευταίο ΣΚ του Αυγούστου πετάχτηκα μια μέρα να δω τι παίζει στο πάλαι ποτέ στέκι μου. Παρακμή και πτώση. ΟΚ, ήταν τελευταία Δευτέρα του Αυγούστου, αλλά άντε να ήταν 12 γκόμενες όλες κι όλες, οι μισές υπερμέτριες και οι άλλες μισές βαριόντανε να έρθουν στον καναπέ μου καν να ζητήσουν πουτάκι. Σόου γιοκ μέχρι τις 2 που έκατσα, αλλά δε τους κακίζω διότι άντε και να ήταν 4-5 πελάτες όλοι κι όλοι. Στα + το ότι έπεσε το πουτάκι στα 15 κι ότι οι γκόμενες δε στα πρήζουν με το πριβέ πια. Έκατσα λίγο με τη Ρεμπέκα και μια άλλη από τις παλιές αλλά τις έχω βαρεθεί και με έχουν βαρεθεί μετά από τόσα χρόνια.

Το σπορ αυτό πέθανε πια μάγκες. Είχε πλάκα όσο κράτησε αλλά δεν έχει πλέον νόημα. Όχι ότι εδώ πάνω είναι καλύτερα, αλλά τουλάχιστον δεν πέφτει η ίδια γκρίνια περί κρίσης.

Πήγες Δευτέρα νωρίς και περίμενες κοσμοσυρροή από στρίπερς και πελάτες;  :headbang: Όσο για το ότι το σπορ αυτό πέθανε, έχει επέλθει το μοιραίο εδώ και τουλάχιστον 2 χρόνια και όπου νάναι γίνεται και εκταφή... Και δεν είναι τόσο η κρίση για την κατάπτωση των μαγαζιών, όσο η "πολιτική" ιδιοκτητών και κοριτσιών... Κάποιοι απ' τους πιο παλιούς σε αυτό το site τα γράφανε, αλλά...
 

imp44791

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
1
Πήγες Δευτέρα νωρίς και περίμενες κοσμοσυρροή από στρίπερς και πελάτες; 

Φίλε, πάω στο εν λόγω μαγαζί από το 99. Έχω δει αρκετές Αυγουστιάτικες Δευτέρες ώστε να βγάλω ασφαλή στατιστικά.

Επίσης μια και στην Ελλάδα έρχομαι όλο κι αραιότερα οι αλλαγές μου φαίνονται λιγότερο σταδιακές.

Όσο για το τι έφαγε το συγκεκριμένο σπορ (κρίση, ιδιοκτήτες ή οτιδήποτε) ενδεχομένως ξέρεις καλύτερα μια και τα βλέπεις από κοντά. Πάντως αυτή η μιζέρια, η γκρίνια και η τεμπελιά από όλο το προσωπικό (γυναικείο κι αντρικό) όλο κι αυξάνεται. Κρίμα διότι ήταν ένα ρηλαξάρισμα που εμένα μου ταίριαζε κάποτε (και είμαι και ντηκαφεϊνέ πάντα).
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Πήγες Δευτέρα νωρίς και περίμενες κοσμοσυρροή από στρίπερς και πελάτες;  :headbang: Όσο για το ότι το σπορ αυτό πέθανε, έχει επέλθει το μοιραίο εδώ και τουλάχιστον 2 χρόνια και όπου νάναι γίνεται και εκταφή... Και δεν είναι τόσο η κρίση για την κατάπτωση των μαγαζιών, όσο η "πολιτική" ιδιοκτητών και κοριτσιών... Κάποιοι απ' τους πιο παλιούς σε αυτό το site τα γράφανε, αλλά...

παραπάνω από 2 χρόνια είναι το ξεκίνημα της παρκμής...πιστεύω όλα τελειωσαν εν μιά νυχτί το καλοκαίρι του 2007 όταν έκλεισε το ντάρκ ρούμ του ρασπούτιν!δεν ξέρω πώς το χω συνδυάσει αυτό με την όλη φάση ,αλλα από τότε και μετά άρχισε η κατρακύλα ΄μέχρι σήμερα και έπεται συνέχεια...κάποια μαγαζιά ακόμη κρατιούνται λόγω γυναικών και υπηρεσιών όπως το λιντο,το κινκυ,το αλκα,αλλα το πράγμα δείχνει που πάει..
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
όλα τελειωσαν εν μιά νυχτί το καλοκαίρι του 2007 όταν έκλεισε το ντάρκ ρούμ του ρασπούτιν!δεν ξέρω πώς το χω συνδυάσει αυτό με την όλη φάση ,αλλα από τότε και μετά άρχισε η κατρακύλα ΄μέχρι σήμερα και έπεται συνέχεια...κάποια μαγαζιά ακόμη κρατιούνται λόγω γυναικών και υπηρεσιών όπως το λιντο,το κινκυ,το αλκα,αλλα το πράγμα δείχνει που πάει..

Κατά τη γνώμη μου η αρχή του τέλους ήταν πολύ νωρίτερα, όταν άρχισε το... prive και η αγχωμένη μαλακία στα μαγαζιά, της οποίας ποτέ δεν ήμουν fun, με αποτέλεσμα να ανοίξει η όρεξη κάποιων λιγούρηδων και σε χρόνο dt να απαιτούν dark room, μπριζόλες, παϊδάκια, κλπ, κλπ. Διέψευσέ με αν κάνω λάθος, αλλά μέχρι να εισαχθεί η μαλακία και η... μπριζόλα, ο κόσμος και ο χαβαλές σε αυτά τα μαγαζιά δεν ήταν πολύ περισσότερος; Όπως γράφει ο persona -νομίζω- σε άλλο thread, τώρα βλέπεις έξω απ' τα prive των μαγαζιών ένα τσούρμο λιγούρηδων πιτσιρικάδων στην πλειοψηφία τους να περιμένουν τη σειρά τους για μια αγχωμένη μαλακία ή μπριζολίτσα...
 

imp44791

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
1
Κατά τη γνώμη μου η αρχή του τέλους ήταν πολύ νωρίτερα, όταν άρχισε το... prive και η αγχωμένη μαλακία στα μαγαζιά, της οποίας ποτέ δεν ήμουν fun, με αποτέλεσμα να ανοίξει η όρεξη κάποιων λιγούρηδων και σε χρόνο dt να απαιτούν dark room, μπριζόλες, παϊδάκια, κλπ, κλπ. Διέψευσέ με αν κάνω λάθος, αλλά μέχρι να εισαχθεί η μαλακία και η... μπριζόλα, ο κόσμος και ο χαβαλές σε αυτά τα μαγαζιά δεν ήταν πολύ περισσότερος; Όπως γράφει ο persona -νομίζω- σε άλλο thread, τώρα βλέπεις έξω απ' τα prive των μαγαζιών ένα τσούρμο λιγούρηδων πιτσιρικάδων στην πλειοψηφία τους να περιμένουν τη σειρά τους για μια αγχωμένη μαλακία ή μπριζολίτσα...

Ακριβώς έτσι το βλέπω κι εγώ φίλε. Δε θα μπορούσα να το πω καλύτερα. Κάποτε το στριπ ήταν μια πλάκα. Κονσομασιόν, σαχλαμαροκουβέντα, μπαλαμουτάκι, με μερικές εκεί μέσα κάπως βαθύτερη σχέση (φιλική κατά κανόνα, αλλά ενίοτε και παραπάνω - και δε το παίζω και μέγας γνώστης του συγκεκριμένου, 2 φορές μου έτυχε προσωπικά κάτι πέρα από το κλασσικό "τηλέφωνο/καφέ/φαι"). Πεταμένα λεφτά αν το δεις σα σεξ (πιο εύκολα -και φτηνά- βγάζεις γκόμενα σε κανονικό μπαρ), αλλά λιγότερο πεταμένα αν το συγκρίνεις με αρκετές "κανονικές" εξόδους σε παστωμένα μπαρ ή εξίσου πιασοκωλικα "κέντρα διασκέδασης". Τέλος πάντων, ήταν ένα στυλ διασκέδασης/χαλάρωσης που μου έκανε, ειδικά στο κόντεξτ της πηγαινε-ελα Ελλάδα-έξω ζωής μου. Ήταν ένα χαϊλαιτ των 6-7 ταξιδιών μου ετησίως στην Αθήνα. Ήδη όμως με το φετιχ του φραπέ είχα αρχίσει να ξυνίζω. Να το πω αλλιώς: δεν έχω ιδιαίτερη όρεξη να βλέπω κάποιον τύπο να του την παίζουνε, και κυρίως όχι δίπλα μου. Στα μαγαζιά που με ξέρανε κανόνιζα να κάνω τους χουρούς στον καναπέ μου κι όχι στο χουράδικο. Αλλά η μανία "πριβέ, πριβέ" το γάμησε κι αυτό. Και συμφωνώ με τους συναγωνιστές ότι αυτό έχει κρατήσει κόσμο μακριά. Ποιος απλός χαβαλές ή οργανωτής μπάτσελορ θα πάει σ'ενα μέρος όπου οι γκόμενες σου αρχίζουν το "πάμε πριβέ" πριν καλά-καλά κάτσεις, κι όπου ένας άγνωστος πιο δίπλα έχει έρθει για φραπέ με καλαμάκι/μπριζόλα και μόνο γι αυτό;

Καταλογίζω τουλάχιστον τη μισή ευθύνη για το ότι δε διασκεδάζω πια στα στριπ στη μανία του πελάτη να το κάνει ένα είδος σεξ στα κλεφτά. Εμένα αυτό δε μου λέει τίποτα και πάω παρακάτω. Όχι ότι δε φταίνε και οι ιδιοκτήτες με την νεοελληνική νοοτροπία της αρπαχτής βέβαια.
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Ακριβώς έτσι το βλέπω κι εγώ φίλε. Δε θα μπορούσα να το πω καλύτερα. Κάποτε το στριπ ήταν μια πλάκα. Κονσομασιόν, σαχλαμαροκουβέντα, μπαλαμουτάκι, με μερικές εκεί μέσα κάπως βαθύτερη σχέση (φιλική κατά κανόνα, αλλά ενίοτε και παραπάνω - και δε το παίζω και μέγας γνώστης του συγκεκριμένου, 2 φορές μου έτυχε προσωπικά κάτι πέρα από το κλασσικό "τηλέφωνο/καφέ/φαι"). Πεταμένα λεφτά αν το δεις σα σεξ (πιο εύκολα -και φτηνά- βγάζεις γκόμενα σε κανονικό μπαρ), αλλά λιγότερο πεταμένα αν το συγκρίνεις με αρκετές "κανονικές" εξόδους σε παστωμένα μπαρ ή εξίσου πιασοκωλικα "κέντρα διασκέδασης". Τέλος πάντων, ήταν ένα στυλ διασκέδασης/χαλάρωσης που μου έκανε, ειδικά στο κόντεξτ της πηγαινε-ελα Ελλάδα-έξω ζωής μου. Ήταν ένα χαϊλαιτ των 6-7 ταξιδιών μου ετησίως στην Αθήνα. Ήδη όμως με το φετιχ του φραπέ είχα αρχίσει να ξυνίζω. Να το πω αλλιώς: δεν έχω ιδιαίτερη όρεξη να βλέπω κάποιον τύπο να του την παίζουνε, και κυρίως όχι δίπλα μου. Στα μαγαζιά που με ξέρανε κανόνιζα να κάνω τους χουρούς στον καναπέ μου κι όχι στο χουράδικο. Αλλά η μανία "πριβέ, πριβέ" το γάμησε κι αυτό. Και συμφωνώ με τους συναγωνιστές ότι αυτό έχει κρατήσει κόσμο μακριά. Ποιος απλός χαβαλές ή οργανωτής μπάτσελορ θα πάει σ'ενα μέρος όπου οι γκόμενες σου αρχίζουν το "πάμε πριβέ" πριν καλά-καλά κάτσεις, κι όπου ένας άγνωστος πιο δίπλα έχει έρθει για φραπέ με καλαμάκι/μπριζόλα και μόνο γι αυτό;

Καταλογίζω τουλάχιστον τη μισή ευθύνη για το ότι δε διασκεδάζω πια στα στριπ στη μανία του πελάτη να το κάνει ένα είδος σεξ στα κλεφτά. Εμένα αυτό δε μου λέει τίποτα και πάω παρακάτω. Όχι ότι δε φταίνε και οι ιδιοκτήτες με την νεοελληνική νοοτροπία της αρπαχτής βέβαια.

Όλοι φταίνε φίλε μου και πρώτοι απ' όλους οι ίδιες οι στριπτιτζούδες που ξεκίνησαν το... σπορ του... "φραπέ", αφού κάθε μαλακία τους έφερνε 5 κάρτες από έναν πελάτη, αντί μίας-δύο πρώτα με τον απλό χορό. Δεν σκέφτηκαν βέβαια, αφενός ότι η πλειοψηφία των πελατών δεν αρεσκόταν σε αυτό το σπορ και αηδίαζε με αυτά που και εσύ αναφέρεις και αφετέρου ότι τα λιγούρια πελατάκια που ήθελαν να απολαύσουν το "φραπεδάκι" τους, δεν θα μπορούσαν εσαεί να πληρώνουν 50 ευρώ για μία μαλακία και θα επεκτείνονταν σε μπριζόλες, παϊδάκια, κτλ. με το μικρότερο δυνατό κόστος. Αποτέλεσμα; Πολλές απ' αυτές ενώ θα μπορούσαν να σταματήσουν το στριπ και να κάνουν βίζιτες, αφού με το φραπέ και τη μπριζόλα σε αυτό το δρόμο όδευαν, συνεχίζουν να το κάνουν στα μαγαζιά υπό την ανοχή των αφεντικών, κερδίζοντας πολύ λιγότερα χρήματα απ' ότι να εκδιδόταν κανονικά ως ιερόδουλες, call girls ή city tours (μιας και έγινε της μόδας).
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
αντε ρε που φταίει η φράπα και η μπριζόλα για τα δεινά σας. :pipa2:
 

nabukin

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
αντε ρε που φταίει η φράπα και η μπριζόλα για τα δεινά σας. :pipa2:

να το έλεγες αν δεν ήταν κ δεινά σας...να πω εντάξει..αλλά τώρα ;;;;

γουστάρεις να σε τσιμπουκώνουν πεινασμένες στριπτηζούδες ;

είσαι ριψοκίνδυνο αγόρι τελικά...

:2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
να το έλεγες αν δεν ήταν κ δεινά σας...να πω εντάξει..αλλά τώρα ;;;;

γουστάρεις να σε τσιμπουκώνουν πεινασμένες στριπτηζούδες ;

είσαι ριψοκίνδυνο αγόρι τελικά...

:2funny:

δε γουστάρω!απαιτώ γιατί είναι το πάθος μου! :2on1: :pipa2: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom