Νέα

Star Live (Μεταμόρφωση)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gepaka
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 962
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Οσοι με εχουν γνωρισει απο κοντα μπορουν να σου πουν ποιος ειναι ο Τσακονας των ζαδικων.

Οπως και αρκετοι αλλοι την καναν απο εδω μεσα ετσι και εγω. Αφηνουμε τον χωρο ελευθερο στα μαγγακια σαν και εσενα που τα κατεχουν και τα εχουν κανει ολλα (μπορει και να τα εχεις κανει δεν αντιλεγω).

ποιά μαγκάκια ρε παπάρα.
τις μαγκιές που έχω κάνει εγώ στην κανονική ζωή δε χρειάζεται να τις γράφω σε ένα μπουρδελοσάιτ.
αυτοί που ξέρουν ξέρουν.

στα ζάδικα δεν ξέρω τίποτα πλέον.
όταν τα ανακάλυψες είχα πάρει ήδη σύνταξη.
κοινώς είναι σα να μιλάει ο τάκης στον κεντέρη για ντόπα και ολυμπιακούς.
πάμε παρακάτω όπως το πες.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Ποσα ξερεις....

Τελικα τι σου ειναι αυτο το ιντερνετ ολλα τα εμαθες.

Ακομα και τι ειμαι και εγω και ο καθενας μας εδω μεσα.


Οσοι με εχουν γνωρισει απο κοντα μπορουν να σου πουν ποιος ειναι ο Τσακονας των ζαδικων.



Αντε να παραγγηλεις μπριζολες και να μας πεις τι ωραια γαμησες με ενα πενηνταρικο.



Γραψε οτι θες απο εδω και περα ουτε θα σου απαντησω ουτε θα σε διαβασω.

Οπως και αρκετοι αλλοι την καναν απο εδω μεσα ετσι και εγω. Αφηνουμε τον χωρο ελευθερο στα μαγγακια σαν και εσενα που τα κατεχουν και τα εχουν κανει ολλα (μπορει και να τα εχεις κανει δεν αντιλεγω).

Πλεον ολοι οι φωστηρες με τα μυστικα κονε αχρηστοι ειστε μιας και πλεον πηδιουνται σχεδον ολες. Πλεον καθηστε στον καφενε του μπουρδελα να την λετε σε κανα καινουργιο ή να αναπολειτε τις δοξες του παρελθοντος.


Αυτα απο εμενα και τελος.

Καλη διασκεδαση στους εναπομείναντες.

τυπε ο περσονολατρειας εχει κανει πολλους να σκισουν τα σλιπακια τους απο νευρα  :2funny:

αν δεν αντεχεις τον περσον δε μπορω να φανταστω πως διαχειριζεσαι το σοσιαλαιζιν με τις στρυπες αφτεραουερς  :dancing:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
τυπε ο περσονολατρειας εχει κανει πολλους να σκισουν τα σλιπακια τους απο νευρα  :2funny:

αν δεν αντεχεις τον περσον δε μπορω να φανταστω πως διαχειριζεσαι το σοσιαλαιζιν με τις στρυπες αφτεραουερς  :dancing:

γι αυτό του λέω... με κάνα τσιγαράκι δεν μπαίνεις στο κλαμπ των σκληρών.......
έχουν κάνει δυό τζούρες και δηλώνουν εξαρτημένοι.
τι να πει κανείς......
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
ναι.
είναι αργά για σένα που εδώ και τόσο καιρό μαλακίζεσαι με ζούδες και δεν βαζεις μυαλό.

Παλιο μαλακα μαζντα τον ειρωνευεσαι αλλα σε εσενα ειχε πει αυτη την κουβεντα ο περσι.. εαν καποιος μου ειχε ξηγηθει ετσι , ακομα και τη μανα να μου εβριζε, θα το βουλωνα ..

παπαρα, αποψη μονο για τις εσθονες του κινκι εχεις, ο αλλος στα 50000 ποστ του εχει ολη τη γκαμα συζητησεων και με πολυ ωραιες αποψεις.

καλα σε ειπε τσακωνα..
 

Επισκέπτης
Παλιο μαλακα μαζντα τον ειρωνευεσαι αλλα σε εσενα ειχε πει αυτη την κουβεντα ο περσι.. εαν καποιος μου ειχε ξηγηθει ετσι , ακομα και τη μανα να μου εβριζε, θα το βουλωνα ..

παπαρα, αποψη μονο για τις εσθονες του κινκι εχεις, ο αλλος στα 50000 ποστ του εχει ολη τη γκαμα συζητησεων και με πολυ ωραιες αποψεις.

καλα σε ειπε τσακωνα..

τόσες φορές ρε μαλάκα δεν στα είχα γράψει απαντώντας σοβαρά ;;;

αφού μ'αγαπάς, γιατί το κρύβεις ;;;
 

imp44791

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
1
Πίσω στο θέμα. Πήγα τρις την προηγούμενη βδομάδα που ήμουν Ελλάδα. Τετάρτη, Πέμπτη, Δευτέρα. Π-Σ δε πάω ποτέ είναι γελοίο με τα παιδάκια που παστώνονται για να δουν τα σόου και δε μπορείς να κουνηθείς, χώρια που Παρασκευή ήταν γνωστό από μέρες πριν ότι θα κάναν επίσκεψη τα στρουμφάκια (α ρε ΕΛ-ΑΣ, η γελοιότητά σου πάει σύννεφο.).

Τα ίδια βασικά με το χειμώνα: πτώση αλλά όχι κατάπτωση. Ακριβώς οι ίδιες γυναίκες πάνω-κάτω. Από τις Ρουμάνες που προτιμάω, η Ρεμπέκα ήταν εκεί κι όπως πάντα μια χαρά, αλλά η Κασσάνδρα που έχει το καλύτερο σώμα με διαφορά στο μαγαζί βρήκε χορηγό που την παίρνει εργολαβία 11-6 και ούτε γεια δεν μου'πε. Καλά έκανε το κορίτσι, αν δε τα φάει τώρα πότε θα τα φάει; Καλό γκομενάκι αυτό, όταν τελικά στεγνώσει ο χορηγός αξίζει να την τσεκάρετε. Τα σόου τα ίδια, βασικά 2 Ρωσίδες (Κλεό - πλαστικιά και όχι στο στυλ μου, Αλεξια- φυσική και πολύ καλή) ντους-λεσβιακό πρώτα, και δεύτερο σόου τριολέ με έναν τύπο (το βαριέμαι αυτό, το λεσβιακό όμως μπορώ να το βλέπω με τις ώρες). Το μαγαζί μισογεμάτο καθημερινές αλλά λεφτά να αλλάζουν χέρια δε πολυείδα. Βασικός λόγος νομίζω ο ΝτιΤζέι που επιμένει με τη μουσική στα ύψη να σκοτώνει την κονσομασιόν - με τέτοιο σαματά δε μπορείς να πεις κουβέντα και απλά δεν αγοράζεις, κι ας έπεσαν οι τιμές στο πουτάκι στα 15 το απλό και 50 το μεγάλο. Γιατί δε του τη λέει το αφεντικό ποτέ δε το κατάλαβα. Στριπτιζάδικο είναι, όχι ντισκοτεκ. Χουρός 10 απλός, 50 πριβέ. Αν δε σε ξέρει η κοπέλα παίζει να σου κάνει μαλακία τον απλό για να σε πείσει να πάρεις το πριβέ. Η Ρωξάνη είναι ιδιαίτερα εκνευριστική σ'αυτό στο παρελθόν και γι'αυτό της έριξα επειδικτικό άκυρο τώρα κι επίσης στις αντίστοιχες της μπας και μάθουν ποτέ. Οι Ρωσίδες γενικά έχουν υφάκι και κρίμα την εμφάνιση τους. 3-4 ούτε καν μπαίνουν στον κόπο να δοικιμάσουν την κονσομασιόν, πράμα που κάνει άθλια εντύπωση καθώς οι γυναίκες είναι 2 ταχυτήτων, αυτές που τα πρήζουν στους πελάτες κι αυτές που δε τους καταδέχονται. Και πάλι το αφεντικό καλό θα ήταν να τις ανακαλέσει στην τάξη. Που το παλιό καλό ροτέϊσιον του παλιού ΣΤΑΡ και τα γκαρσόνια με το λειζεράκι. Οι Ρουμάνες με ξέρουν πια και δε τολμάνε να μου τα σπάσουν πάρα πολύ. Ξέρουν τι γουστάρω και τι δεν απαιτώ (πχ φραπέδες και μαλακίες) κι έτσι περνάμε όλοι μια χαρά. Μέχρι που θα τους έπαιρνα και πουτάκια, αλλά να ουρλιάζω για να με ακούνε επειδή ο ΝτιΤζεί την έχει δει μουσικαράς δε γουστάρω.

Το μαγαζί κρατάει ακόμα παρά την κρίση, αλλά χρειάζεται καλύτερο μάνατζμεντ διότι θα πάει κι αυτό φούντο αν συνεχίσει τις παπαριές. Είναι γελοίο να θέλεις να πας να τα σκάσεις και να μη μπορείς λόγω ΝτιΤζέι και ξιπασιάς κάποιων Τζούδων. Κι εγώ τουλάχιστον έχω 2-3 κοπέλλες που με ξέρουν όλα αυτά τα χρόνια που πηγαινοέρχομαι, και τέλος πάντων κάπως περνάω. Αν δεν ήταν αυτές όυτε 20άρι δε θα μου φευγε. Από τον πολύ κόσμο όμως πώς ελπίζουν να τα φάνε πέραν της κλασσικής Ελληνικής αρπαχτής;

Κρίμα διότι αυτό το μαγαζί (και το ομόσταυλο) ήταν κάποτε πιο επαγγελματικά. Τώρα έγινε τυπική Νεοελληνικούρα.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Πίσω στο θέμα.

αλλά η Κασσάνδρα που έχει το καλύτερο σώμα με διαφορά στο μαγαζί βρήκε χορηγό που την παίρνει εργολαβία 11-6 και ούτε γεια δεν μου'πε. Καλά έκανε το κορίτσι, αν δε τα φάει τώρα πότε θα τα φάει; Καλό γκομενάκι αυτό, όταν τελικά στεγνώσει ο χορηγός αξίζει να την τσεκάρετε.

Ρε  καλά  μας  τα  λες , εξηγείς  όμως  και  σε  εμάς  τους  αδαείς  πώς  ξέρεις  ότι  τον  είχε  παρει εργολαβία  11-6 ?

Μήπως  λέω  στήθηκες  εκεί  7 ώρες  με το ποτό σου  περιμένοντας  να  το τσεκάρεις  το μωρό?

Τέλος  πάντων  εγώ  στις  6.00 , το  μόνο  που  μπορώ  να  τσεκάρω  είναι  αν ο πατσάς  είναι ψιλοκομμένος .

Όχι  ρε  μαλάκα  κακός  είμαι  , τί  πάω  και φαντάζομαι ο σκατόγερος . 

 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Λάθος το διατύπωσες....έπρεπε να γράψεις:

...τι έκανα κι εγω ο σκατόγερος κάποτε για 2-3 στρίντζις-λάινς....

Ρε  τόκανα
Πρώτος  εγώ  το  λέω  και  όχι  για  2-3  για  μία  ο  μαλάκας .
Αλλά  με αυτά  που μου  λες  αγριεύομαι
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Ρε  καλά  μας  τα  λες , εξηγείς  όμως  και  σε  εμάς  τους  αδαείς  πώς  ξέρεις  ότι  τον  είχε  παρει εργολαβία  11-6 ?

Μήπως  λέω  στήθηκες  εκεί  7 ώρες  με το ποτό σου  περιμένοντας  να  το τσεκάρεις  το μωρό?

Τέλος  πάντων  εγώ  στις  6.00 , το  μόνο  που  μπορώ  να  τσεκάρω  είναι  αν ο πατσάς  είναι ψιλοκομμένος .

Όχι  ρε  μαλάκα  κακός  είμαι  , τί  πάω  και φαντάζομαι ο σκατόγερος . 
ΟΥ ΓΑΡ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΓΗΡΑΣ!!
Το μεν πνεύμα πρόθυμο η δε σαρξ ασθενής  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom