Νέα

Star Live (Μεταμόρφωση)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gepaka
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 962
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

imp44791

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
1
Ρε  καλά  μας  τα  λες , εξηγείς  όμως  και  σε  εμάς  τους  αδαείς  πώς  ξέρεις  ότι  τον  είχε  παρει εργολαβία  11-6 ?

Μήπως  λέω  στήθηκες  εκεί  7 ώρες  με το ποτό σου  περιμένοντας  να  το τσεκάρεις  το μωρό?

Τέλος  πάντων  εγώ  στις  6.00 , το  μόνο  που  μπορώ  να  τσεκάρω  είναι  αν ο πατσάς  είναι ψιλοκομμένος .

Όχι  ρε  μαλάκα  κακός  είμαι  , τί  πάω  και φαντάζομαι ο σκατόγερος . 

Σωστή ερώτηση που αξίζει απάντηση. Εγώ πάω 12-2, άντε 3. Νωρίς για να πιάσω καναπέ, και στο δίωρο-τρίωρο έχω κάνει τη φάση μου ή όχι, πότε δεν αξίζει η βαβούρα και η καπνίλα για παραπάνω.Τα περί 11-6 μου τα πρόφτασαν οι άλλες Ρουμάνες που ξέρουν ότι όταν κατεβαίνω κάθομαι με όλες τις κοπέλλες που είχα τιμήσει στο παρελθόν ακόμα κι αν έχω πάει για φρέσκα έκτοτε με άλληνα. Έστω ένα πουτάκι για την τιμή των όπλων το κάνω πάντα. Η εν λόγω μικρά ήταν από τη βασική μου παρέα (με άλλες 2) τις προηγούμενες δυο φορές που έιχα κατέβει (Αύγουστο πέρσι, γιορτές).  Τώρα το αν με παραμυθιάσανε παίζει φυσικά, αλλά με ξέρουν πια απ'το παρελθόν νομίζω για να καταλάβουν ότι αυτό δε θα αυξήσει τη δική τους μπάζα καθώς δε πάω με προυπολογισμό αλλά απλά ξοδεύω ανά γυναίκα και ανά καύλα της στιγμής.

Τέλος πάντων, τη φάση με την εργολαβία την ανέφερα κυρίως σαν ένδειξη ότι κρίση-ξεκρίση οι αγαπούληδες δεν έχουν εκλείψει παντελώς. Ο τύπος δεν ήταν "σκατόγερος" απ 'οσο έκοψα περνώντας για το χουρείο στο βάθος - μάλλον για διαζευγμένο 40αρη τον είδα. Να'ναι καλά ο άνθρωπος να τα χαλάει, δικά του είναι.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Έστω ένα πουτάκι για την τιμή των όπλων το κάνω πάντα.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

300bt0.jpg
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Πέρσυ  είδες  τα  ατιμούλικα που  είναι και μαρτριάρηδες ?

 

imp44791

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
1
Σόρυ, ως Μπρούκλης και ως μη μόνιμος πόστερ στο σάϊτ δε καταλαβαίνω πάντα όσα σχολιάζετε για τα ποστ μου. Χαίρομαι που βοήθησα κάποιους να γελάσουνε κι ελπίζω να βρήκανε κάποιοι άλλοι χρήσιμα τα σχόλια μου για το μαγαζί. Μετά χαράς να πω κι άλλες λεπτομέρειες όσο ξέρω, αλλά νομίζω ότι το προσωπικό μου στυλ στα Ζάδικα (και το πόσα χαλάω) είναι και εκτός θέματος και βαρετό εν γένει.
 

Επισκέπτης
Σόρυ, ως Μπρούκλης και ως μη μόνιμος πόστερ στο σάϊτ δε καταλαβαίνω πάντα όσα σχολιάζετε για τα ποστ μου. Χαίρομαι που βοήθησα κάποιους να γελάσουνε κι ελπίζω να βρήκανε κάποιοι άλλοι χρήσιμα τα σχόλια μου για το μαγαζί. Μετά χαράς να πω κι άλλες λεπτομέρειες όσο ξέρω, αλλά νομίζω ότι το προσωπικό μου στυλ στα Ζάδικα (και το πόσα χαλάω) είναι και εκτός θέματος και βαρετό εν γένει.

νιααααααααααααααααουυυυυυυυυυυυυυ............νιααααααααααααααααααααουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ..........


ΜΑΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....ΜΠΑΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....μια αλεπού στα κεραμύδιαααααα.......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


 

fifas77

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2011
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
νιααααααααααααααααουυυυυυυυυυυυυυ............νιααααααααααααααααααααουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ..........


ΜΑΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....ΜΠΑΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....μια αλεπού στα κεραμύδιαααααα.......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
χου ρε
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Σόρυ, ως Μπρούκλης και ως μη μόνιμος πόστερ στο σάϊτ δε καταλαβαίνω πάντα όσα σχολιάζετε για τα ποστ μου. Χαίρομαι που βοήθησα κάποιους να γελάσουνε κι ελπίζω να βρήκανε κάποιοι άλλοι χρήσιμα τα σχόλια μου για το μαγαζί. Μετά χαράς να πω κι άλλες λεπτομέρειες όσο ξέρω, αλλά νομίζω ότι το προσωπικό μου στυλ στα Ζάδικα (και το πόσα χαλάω) είναι και εκτός θέματος και βαρετό εν γένει.

Ποτατζού , για λίγο πάψε
να χτυπάς ένα  καβλί .
Τώρα σίμωσε και κλάψε
Στου  πουρούλη  το κορμί.

Και κατόπι ας ακλουθούνε
όσοι επράξανε λαμπρά.
αποπάνου του ας ανοίγουν
μόνο πίκολα σειρά .
 

Επισκέπτης
τι γίνεται στο STAR ???  :grin: :grin:

τώρα τα παίρνω από το STAR LIVE...

......οπότε μη με παρεξηγείτε.... ;)
 

Συνημμένα

  • STAR_LIVE.jpg
    STAR_LIVE.jpg
    88,9 KB · Εμφανίσεις: 20

Επισκέπτης
...να προσέχετε τα ρωσσοποντιάκια στο μαγαζάκι... ;)

*όχι το Ακρωτήρι..το STAR.. ;)

**με μέτρο όλα, έτσι κι αλλιώς τα κορίτσια παίζουν μόνο αν το επιτρέψουν τα σκυλιά..(σπάνιο, πιο εύκολο να γαμήσεις παρά να παίξεις)!  ;)
 

Επισκέπτης
λοιπόν καύλες θα μας/σας φτιάξω...μου έστειλαν τα παιδιά απ'το μαγαζί κ τις άλλες φωτογραφίες...για τη συνέχεια του προμοταρίσματος... ;)

 

Συνημμένα

  • 1.star.live.jpg
    1.star.live.jpg
    82,8 KB · Εμφανίσεις: 31
  • 2.star.live.jpg
    2.star.live.jpg
    84,2 KB · Εμφανίσεις: 30

Επισκέπτης
...άλλες 2 και μένει μία..που θα μπει το βράδυ γιατί είναι ελαφρώς ακατάλληλη...

(άμα τη βρείτε, βάλτε τη...να προμοτάρουμε όλοι μαζί κ να παίρνω τα φράγκα εγώ..)!!!

:grin: :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • 3.star.live.jpg
    3.star.live.jpg
    82,9 KB · Εμφανίσεις: 23
  • 4.star.live.jpg
    4.star.live.jpg
    88,7 KB · Εμφανίσεις: 25

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom