Νέα

Σταματίνα Τσιμτσιλή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα requiem
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Φίλε gl είσαι πανταχού παρών όπως βλέπω !!  ;) Δέν αποσυνδέεσαι ποτέ ??  :grin:
ειμαι σε μονιμη συνδεση....λογω δουλειας....μονο να πηδηξω πεταχτηκα πριν λιγο ....:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: α και για κατουρημα,φαι κλπ
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Το στύλ Paris Hilton ήρθε και στον Τρίτο κόσμο με 3-4 χρόνια καθυστέρηση (όπως τα πάντα άλλωστε). Σκύλος αντί για τσάντα ανα χείρας και τάπα στο μουνί μέχρι να μας κάτσει επιχειρηματίας φραγκάτος που θα μας λύσει το οικονομικό. Έως τότε διακοπές στις Μαλβίδες με την διευθύντρια μας στο κανάλι... (έ ρε πλακομούνια που πέσαν στις Μαλβίδες)  :s&m_1:
σιγα καλε
γιατι την κακολογειτε την κοπελα? ειδικα αυτη φαινεται τουλαχιστον πιο συμμαζεμενη
οποια ειναι εμφανισιμη κ γνωστη πα να πει οτι ειναι κ ετσι οπως περιγραφετε? :rolleyes:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
σιγα καλε
γιατι την κακολογειτε την κοπελα? ειδικα αυτη φαινεται τουλαχιστον πιο συμμαζεμενη
οποια ειναι εμφανισιμη κ γνωστη πα να πει οτι ειναι κ ετσι οπως περιγραφετε? :rolleyes:
ναι ρε σταματινα ρεσπεκτ...μουναρος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Altinho

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2008
Μηνύματα
434
Κριτικές
10
Like
88
Πόντοι
1.992
Υ Π Ε Ρ Μ Ο Υ Ν Ο !!!
 

kf

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2009
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
ρε μάγκες δέν λέω πως δεν είναι μούναρος. Και έμενα μου αρέσει σε βαθμό που κάθομαι καμιά φορά να την βλέπω στον Δριμούση. Αλλά όταν την ρωτάει ο άλλος γιατί είσαι μόνη σου και απαντά η μαλάκω "τι να σου κάνω, δέν μου κάνει κανένας 'κλικ',. Θέλω έναν να πάιζει με το μυαλό μου" τι να γράψεις ? ψώνιο και ζώο είναι και αυτή που τον έχει πάρει ψηλα τον αμανέ επειδή βγήκε στο γυαλί :idiot:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ρε μάγκες δέν λέω πως δεν είναι μούναρος. Και έμενα μου αρέσει σε βαθμό που κάθομαι καμιά φορά να την βλέπω στον Δριμούση. Αλλά όταν την ρωτάει ο άλλος γιατί είσαι μόνη σου και απαντά η μαλάκω "τι να σου κάνω, δέν μου κάνει κανένας 'κλικ',. Θέλω έναν να πάιζει με το μυαλό μου" τι να γράψεις ? ψώνιο και ζώο είναι και αυτή που τον έχει πάρει ψηλα τον αμανέ επειδή βγήκε στο γυαλί :idiot:
ελλεηνιδα...
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Τα ίδια που λένε και κάποιες μπαζόλες εδώ μέσα.
 

arcans34

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
ρε μάγκες δέν λέω πως δεν είναι μούναρος. Και έμενα μου αρέσει σε βαθμό που κάθομαι καμιά φορά να την βλέπω στον Δριμούση. Αλλά όταν την ρωτάει ο άλλος γιατί είσαι μόνη σου και απαντά η μαλάκω "τι να σου κάνω, δέν μου κάνει κανένας 'κλικ',. Θέλω έναν να πάιζει με το μυαλό μου" τι να γράψεις ? ψώνιο και ζώο είναι και αυτή που τον έχει πάρει ψηλα τον αμανέ επειδή βγήκε στο γυαλί :idiot:
φιλε εμενα μου εχει περασει πολλες φορες απο το μυαλο οτι μπορει να ειναι και λεσβια.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
φτου της...

αυτο με το κλικ κανεις σας δεν το καταλαβαινει... αχχχ ποτε δεν θα μαθετε την γυναικεια ψιλοανωμαλη ψυχολογια
ρε μπαιτ με τους νεολογισμους...ψωλοανωμαλη ψυχολογια διαβασα.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

kf

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2009
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
φτου της...

αυτο με το κλικ κανεις σας δεν το καταλαβαινει... αχχχ ποτε δεν θα μαθετε την γυναικεια ψιλοανωμαλη ψυχολογια



Ναι, άλλη δουλειά δέν είχαμε απο το να ψάχνουμε τι κάλο κουβαλάει στο κεφάλι της η κάθε μία  :idiot: :idiot: :idiot:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Ναι, άλλη δουλειά δέν είχαμε απο το να ψάχνουμε τι κάλο κουβαλάει στο κεφάλι της η κάθε μία  :idiot: :idiot: :idiot:
ρε μπαιτ με τους νεολογισμους...ψωλοανωμαλη ψυχολογια διαβασα.... :2funny: :2funny: :2funny:
Εγώ θα το 'λεγα ψυχολογική ανωμαλία...
εγω θα ελεγα οτι θετε φαπες *P

δεν υπαρχουν ανδρες
τελος
δε τρεην στεπ ον δεμ (ντιντ αι κιλλ δι εξπρεσσιον?)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906

kf

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2009
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
ενα γλυκο της παρηγοριας για την ελλειψη ανδρων *P

Εσύ τί στεναχωριέσαι που δέν υπάρχουν άνδρες αφού μπορείς να την βρείς με την Σταματίνα....
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Εσύ τί στεναχωριέσαι που δέν υπάρχουν άνδρες αφού μπορείς να την βρείς με την Σταματίνα....

μπλιαξ
ειπαμε καλη ειναι αλλα οχι κ τοσο αχαχαχα

μονο με τη μπελουτσι θα σκεφτομουν να την εβρισκα... γουμαν του γουμαν :tooth:
 

kf

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2009
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
μονο με τη μπελουτσι θα σκεφτομουν να την εβρισκα... γουμαν του γουμαν :tooth:


γιατί, άμα σου έλεγε τίποτα η Megan Fox δέν θα ήθελες ? Αυτή κολάζει και τις πέτρες ! είναι το νεό hot !


ΣΗΜ: gl τρώς ακόμα ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom