Νέα

Σταματίνα Τσιμτσιλή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα requiem
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.779
Like
7.000
Πόντοι
1.056
καποιες τι βι περσονες, ετσι κανουν. στην αρχη εκπορνευοντε μεχρι να αποκτησουν αναγνωρισημοτητα, και μετα ''αραζουν'' βρησκοντας καποιον λεφτα και κανοντας οικογενεια, το παιζουν κυριες, νοικοκυρες, μανουλες, ασπαζοντε το φεμινισμο κτλ. τρανταχτα παραδειγματα , σκορδα, ραλλη, αγγελη, λαφαζανη, τσιμτσιλη, φαρμακη, μελετη, κρεμλιδου (καλα αυτη μπορει να παντρευτει κανα μαυρο μπασκεμπολιστα στανταρ...) ειναι θεμα επιβιωσης και οσο το δυνατον καλυτερης διαβιωσης. απτη μια, καλα κανουν, μια ζωη την εχουμε ολοι, γιατι να μη κανουμε οτι περναει απτο χερι μας για να ειναι οσο το δυνατον καλυτερη? μονο που σκεφτοντε οτι μπορει να καταληξουν να δουλευουν καθαριζοντας σκαλες, η σε κανα σουπερμαρκετ, η σερβιτορες για 3 κ 60 με κανα ανυποφορο αφεντικο, καλυτερα κρυφοβιζιτες σε εκλεκτους πελατες που θα τις δωσουν θεσεις στο γυαλι
 

Ezra

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2009
Μηνύματα
641
Like
289
Πόντοι
26
Πρέπει ναναι φωτογράφιση στο maxim γύρω στο 2006-07 κάπου κει
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.958
Like
11.693
Πόντοι
3.656
το εχω πει και θα το ξαναπω....ειναι ΑΚΩΛΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.600
Like
73.025
Πόντοι
12.756
το εχω πει και θα το ξαναπω....ειναι ΑΚΩΛΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ναι ρε κολλητε μου οκ , αλλα αυτο το ξερεις μονο εσυ που εχεις δει το ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΙΚΟ ΒΙΝΤΕΟ που τριβεται ξεβρακωτη με την αλλη την γαμιολα την φιλη της ..

Τα παιδια δεν εχουν το εχουν δει , κανε ενα κοπο να τους το στειλεις, δεν θες να μου το στειλεις και εμενα γιατι εισαι μουνης
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.958
Like
11.693
Πόντοι
3.656
ναι ρε κολλητε μου οκ , αλλα αυτο το ξερεις μονο εσυ που εχεις δει το ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΙΚΟ ΒΙΝΤΕΟ που τριβεται ξεβρακωτη με την αλλη την γαμιολα την φιλη της ..

Τα παιδια δεν εχουν το εχουν δει , κανε ενα κοπο να τους το στειλεις, δεν θες να μου το στειλεις και εμενα γιατι εισαι μουνης
το μοιραζω απλοχερα με ανταλλαγμα μονο 2μιση bitcoin
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.600
Like
73.025
Πόντοι
12.756
ειναι μηνας εκπτωσεων ρε μουνη
χωρις την εκπτωση δηλαδη ποσο ηθελες ρε αρκιντι ?
δεν πιστευω να εισαι σαν τα μουνοπανα τους εμπορους που κανουν αυξησεις πριν τις εκπτωσεις και μετα με την εκπτωση κανει οσο εκανε και παλιοτερα
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.958
Like
11.693
Πόντοι
3.656
χωρις την εκπτωση δηλαδη ποσο ηθελες ρε αρκιντι ?
δεν πιστευω να εισαι σαν τα μουνοπανα τους εμπορους που κανουν αυξησεις πριν τις εκπτωσεις και μετα με την εκπτωση κανει οσο εκανε και παλιοτερα
αμα θελουν τσαμπα να πανε να παρακαλανε τον @Hellraiser4Ever
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.839
Κριτικές
62
Like
45.675
Πόντοι
9.297
το εχω πει και θα το ξαναπω....ειναι ΑΚΩΛΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Εγώ είμαι λάτρης της πίσω όψης και δεν τρελαίνομαι ιδιαίτερα για την συγκεκριμένη διότι προτιμώ πιο ανοιχτόχρωμες ...αλλά δείχνεις να μην την σέβεσαι και αυτό με κάνει να θέλω να την αγκαλιάσω και ο,τι ήθελε προκυψει....
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.958
Like
11.693
Πόντοι
3.656
Εγώ είμαι λάτρης της πίσω όψης και δεν τρελαίνομαι ιδιαίτερα για την συγκεκριμένη διότι προτιμώ πιο ανοιχτόχρωμες ...αλλά δείχνεις να μην την σέβεσαι και αυτό με κάνει να θέλω να την αγκαλιάσω και ο,τι ήθελε προκυψει....
πολυ αντιφατικο ποστ.
συμφωνουμε οτι ειναι ακωλη?ασχετως χρωματων
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.839
Κριτικές
62
Like
45.675
Πόντοι
9.297
πολυ αντιφατικο ποστ.
συμφωνουμε οτι ειναι ακωλη?ασχετως χρωματων
Όχι,δεν συμφωνούμε.
Ωραίος κωλος δεν είναι αυτός που είναι σαν να έχουν μπει μπάλες ? μπάσκετ στα κωλομερια....
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.958
Like
11.693
Πόντοι
3.656
Όχι,δεν συμφωνούμε.
Ωραίος κωλος δεν είναι αυτός που είναι σαν να έχουν μπει μπάλες ? μπάσκετ στα κωλομερια....
μα αυτη ΔΕΝ εχει τιποτα!!!!!!!!!!ποδια πλατη ειναι ενα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom