Νέα

Σταματίνα Τσιμτσιλή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα requiem
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Καλη εμφανισιακα αλλα οχι τπτ το ιδιαιτερο , το οτι ειναι αχωνευτη σαν προσωπικοτητα υπερισχυει της οποιας ελξης αποπνεει.

Η απορια μου ειναι ποιον σπονσορα εχει βρει και μεσα σε 2χρονια απο το Mad εχει βρεθει στο alter με 5 εκπομπες στη tv και αλλες τοσες στο ραδιοφωνο.
Περα απο την πλακα ειναι πραγματικα σκληρα εργαζομενη , απορω πως αντεχει!
Εγω διαφωνω..εξαλου μετα απο το mad πήγε στο ΣΤΑΡ και μετα πήγε στο ΑΛΤΕΡ εξάλλου μόνο η εκπομπη με την μαγειρικη είναι δικη της στις άλλες είναι 2η
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Τα σονέτα του Sexpeare

Σταματίνα, σταματίνα
πάρ'το πέος και ξεκίνα
(όλα τα άλλα θα έρθουν μόνα τους που λέν και οι εραστές στα ¨Αρλεκιν)

Σταματίνα, σταματίνα
φάε την πούτσα μου...
είναι ΦΙΝΑ
(με λιγότερα λιπαρά απ'οτι το Millner)

Σταματίνα, σταματίνα
το ψωλόχυμα προσκύνα
(no further instructions required)

Σταματίνα, σταματίνα
πώς αλείφεις τα κλαρίνα?
(δηλαδή είσαι παραδοσιακή γυναίκα ή όχι?)

Σταματίνα, σταματίνα
βαλ το πέος για σειρήνα
(όπως τα αμερικανικά περιπολικά στην μέση της Νew York)

Σταματίνα, σταματίνα
φερ'την φίλη σου την 'Ινα (Λαζοπούλου)
ν' ανεβούμε στην Βυτίνα
να μαζεύουμε τα κρίνα
να σας χύνω στα αλώνια
μ'εναν πούτσο δυο τρυγόνια!!! :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:

king-033.gif


Εγω διαφωνω..εξαλου μετα απο το mad πήγε στο ΣΤΑΡ και μετα πήγε στο ΑΛΤΕΡ εξάλλου μόνο η εκπομπη με την μαγειρικη είναι δικη της στις άλλες είναι 2η

Σε ποιά εκπομπή ήταν στο Star; :huh:
 

joyjoy

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
251
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Δηλώνω φαν της Σταματίνας του πιο Γκαβλιάρικου μωρού της Ελληνικής Τηλεόρασης!!! Δεν χάνω εκπομπή της , και όταν κάνει εκπομπή το απόγευμα στέλνω μηνύματα θαυμασμού για το πιο τρελιάρικο μωρό . Ακόμα δεν μου απάντησε σε κανένα , αλλά ως γνήσιος καψούρης θα συνεχίζω να ελπίζω .
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
θα σας φανεί υπερβολικό αυτό, αλλά καταλαβαίνω αμέσως όταν ένα στήθος είναι μπαλονακί η naturall ;)
 

s1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2008
Μηνύματα
422
Like
0
Πόντοι
1
θα σας φανεί υπερβολικό αυτό, αλλά καταλαβαίνω αμέσως όταν ένα στήθος είναι μπαλονακί η naturall ;)
φαινεται οτι ειναι φυσικο.ειδικα στα βιντεο με το μαγιο.κρεμαει και φαινεται κατω απ το μπικινι.μην βλεπετε στη τηλεοραση που φορανε τα μαγικα σουτιεν.ετσι κανουν βυζαρες και οι αβυζες
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
Mεγαλη βυζομανα,αλλα δεν τα εχει πεταξει ακομα εξω για να εχουμε ολοκληρωμενη αποψη. :boobies:
Σταματινα μπορεις. :rockon:
 

s1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2008
Μηνύματα
422
Like
0
Πόντοι
1
Mεγαλη βυζομανα,αλλα δεν τα εχει πεταξει ακομα εξω για να εχουμε ολοκληρωμενη αποψη. :boobies:
Σταματινα μπορεις. :rockon:

αυτο οντως θα ηταν ευχης εργον.αν και τωρα με την κριση την βλεπω και αυτην :grin: αρκει να ερθει η σωστη προσφορα
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
αυτο οντως θα ηταν ευχης εργον.αν και τωρα με την κριση την βλεπω και αυτην :grin: αρκει να ερθει η σωστη προσφορα
Αντε να δουμε,κοιμουνται ορθιοι οι εκδοτες των τσοντοπεριοδικων μου φαινεται. :grin:
Ειναι καλο πουλεν. :rockon:
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
θα ειναι ντροπαλη φαινεται.
:rockon: :rockon: :rockon:
Με την σωστη επιταγη θα της φυγουν οι ντροπες. :rockon: :rockon:

θα μπει φωτοσοπ με μεγαλυτερη και καβλωμενη ρωγα.την διαβεβαιω. :dancing:δεν θα δειξουν τα δικα της
Δεν το χρειαζεται ρε φιλε η Σταματινα.Φαινεται οτι ειναι τουμπανο.Για Ντουβλη την περασες? :grin: :grin:
 

s1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2008
Μηνύματα
422
Like
0
Πόντοι
1
Με την σωστη επιταγη θα της φυγουν οι ντροπες. :rockon: :rockon:
Δεν το χρειαζεται ρε φιλε η Σταματινα.Φαινεται οτι ειναι τουμπανο.Για Ντουβλη την περασες? :grin: :grin:
εννουσα για να την καθησυχασουν,οτι δεν θα ναι τα δικα της.παντως οντως ειναι τουμπανο.θα εδινα πολλα για μια ισπανικη
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
εννουσα για να την καθησυχασουν,οτι δεν θα ναι τα δικα της.παντως οντως ειναι τουμπανο.θα εδινα πολλα για μια ισπανικη
Eιναι πολυ μπροστα το μωρο αδερφε. ;)

Εχει και ενα βλεμμα το πουτανακι,κοιταει την καμερα σαν να ειναι πουτσα. :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom