Νέα

Σταματίνα Τσιμτσιλή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα requiem
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.831
Κριτικές
62
Like
45.672
Πόντοι
9.297
τύπε τα ειχε πει ο ΚΥΡΙΟΣ ανδρέας τοτες στην ελλάδα ολοι κραζουνε τους γκεη αλλα τρων ολοι μιλφεη
:undecided:
:undecided:
:undecided:


Καμμία σχέση ,αυτοί τρώνε γρανίτες με φλέβες....
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.331
Like
16.865
Πόντοι
3.556
Αυτό είναι επιστήμη ολόκληρη έτσι όπως το θέτεις...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μονοβυζι;Θα μπορούσε να είναι όνομα χωριού!!!!!
τύπε μια παρενθεση να πουμε. γιατι εχεις κανει δυο παραθέσεις στο ιδιο ποστ μου; μιλησε μας για αυτο :grouphug: μια οικογενεια ειμαστε εδω μεσα:undecided::undecided::undecided:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.831
Κριτικές
62
Like
45.672
Πόντοι
9.297
τύπε τα ειχε πει ο ΚΥΡΙΟΣ ανδρέας τοτες στην ελλάδα ολοι κραζουνε τους γκεη αλλα τρων ολοι μιλφεη
:undecided:
:undecided:
:undecided:


Α)Θεα ο κύριος Ανδρέας,ούτε έναν σφυγμο δεν ανέβασε με τα μπινελικια....
Βου) 090....συγκινήθηκα ρε!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τύπε μια παρενθεση να πουμε. γιατι εχεις κανει δυο παραθέσεις στο ιδιο ποστ μου; μιλησε μας για αυτο :grouphug: μια οικογενεια ειμαστε εδω μεσα:undecided::undecided::undecided:
Με εντυπωσίασε αρκετά για να μείνω στην μια παράθεση....
 
  • Like
Αντιδράσεις: RETRO

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.557
Like
72.949
Πόντοι
12.756
εχει βαλει τα μαλλια τύπε να κρύψουν τεχνηέντως την ένωση πεκ ντεκ στα μονοβυζι:undecided::undecided::undecided:
τυπε μου τι σου λεει η ζάρα στο δερμα στην αριστερη μερια μεταξυ συνορων ποδιου και μουνοχώρας ;

Μηπως ειναι δείγμα οτι η περιοχη του μουνιου εχει χρησιμοποιηθεί αρκετα και ε΄χει ανοιξει ; :coffee:
Μηπως απο το πολυ το ανοιγμα λεκάνης που ειναι συνεχεια καβάλα σε καποιον πουτσο ειχαμε μια ελαφρια χαλάρωση σε εκεινο το σημειο της ενωσης ; :coffee:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: kk1980

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.331
Like
16.865
Πόντοι
3.556
τυπε μου τι σου λεει η ζάρα στο δερμα στην αριστερη μερια μεταξυ συνορων ποδιου και μουνοχώρας ;

Μηπως ειναι δείγμα οτι η περιοχη του μουνιου εχει χρησιμοποιηθεί αρκετα και ε΄χει ανοιξει ; :coffee:
Μηπως απο το πολυ το ανοιγμα που ειναι συνεχεια καβάλα σε καποιον πουτσο ειχαμε μια ελαφρια χαλάρωση σε εκεινο το σημειο της ενωσης ; :coffee:
τύπε επιβεβαιωνω χρησιμοποίησα τεχνολογία και πράγματι φαινεται πολλα υποσχόμενο ζαρωμένο δέρμα πανω απο το κοκκαλακι στη βαση των προσαγωγών. :coffee:
 

Συνημμένα

  • C18F1870-D984-4732-9C84-7F656BF565B6.jpeg
    C18F1870-D984-4732-9C84-7F656BF565B6.jpeg
    237,4 KB · Εμφανίσεις: 217

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
τύπε επιβεβαιωνω χρησιμοποίησα τεχνολογία και πράγματι φαινεται πολλα υποσχόμενο ζαρωμένο δέρμα πανω απο το κοκκαλακι στη βαση των προσαγωγών. :coffee:
Τυπε μου επαγγελματικο ζουμ,οχι μαλακιες :headbang2::headbang2::headbang2:
 
  • Like
Αντιδράσεις: RETRO

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.672
Like
20.460
Πόντοι
6.056
τύπε επιβεβαιωνω χρησιμοποίησα τεχνολογία και πράγματι φαινεται πολλα υποσχόμενο ζαρωμένο δέρμα πανω απο το κοκκαλακι στη βαση των προσαγωγών. :coffee:
Σιγουρα ζαρα τυπε?Μηπως ειναι απο καμια λαϊκη:think::confused::confused::confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.557
Like
72.949
Πόντοι
12.756
τύπε επιβεβαιωνω χρησιμοποίησα τεχνολογία και πράγματι φαινεται πολλα υποσχόμενο ζαρωμένο δέρμα πανω απο το κοκκαλακι στη βαση των προσαγωγών. :coffee:
και σε ρωτω τωρα..
Γιατι δεν σβηστηκε στο φωτοσοπ αυτο ;
Μηπως υπαρχει κάποιο κρυμμενο μηνυμα πισω απο αυτο ;
Γαμιεται με κανεναν απο τα ZARA ?
Μηπως παει και κρυβεται στα δοκιμαστηρια και πιπωνει πελάτες και κανει ψαλιδια με πελάτισσες και εμεις εδω κοιμόμαστε ;

:coffee:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.672
Like
20.460
Πόντοι
6.056
και σε ρωτω τωρα..
Γιατι δεν σβηστηκε στο φωτοσοπ αυτο ;
Μηπως υπαρχει κάποιο κρυμμενο μηνυμα πισω απο αυτο ;
Γαμιεται με κανεναν απο τα ZARA ?
Μηπως παει και κρυβεται στα δοκιμαστηρια και πιπωνει πελάτες και κανει ψαλιδια με πελάτισσες και εμεις εδω κοιμόμαστε ;

:coffee:
Λειπει ενας @brabus67 να μας ενημερωσει.Να μαθουμε και που εχει παρκινγκ κοντα στα ζαρα:coffee::confused::confused::confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.557
Like
72.949
Πόντοι
12.756
Λειπει ενας @brabus67 να μας ενημερωσει.Να μαθουμε και που εχει παρκινγκ κοντα στα ζαρα:coffee::confused::confused::confused:
άσχετος εντελώς
σε κάθε θέμα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 115 άτομα (27 μέλη και 88 επισκέπτες)
:wanker::wanker::wanker:
ηρθαν ολοι για το κρυφό μηνυμα :coffee:
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
και σε ρωτω τωρα..
Γιατι δεν σβηστηκε στο φωτοσοπ αυτο ;
Μηπως υπαρχει κάποιο κρυμμενο μηνυμα πισω απο αυτο ;
Γαμιεται με κανεναν απο τα ZARA ?
Μηπως παει και κρυβεται στα δοκιμαστηρια και πιπωνει πελάτες και κανει ψαλιδια με πελάτισσες και εμεις εδω κοιμόμαστε ;

:coffee:
και το ζάρα λαϊκή ειναι τύπε. :coffee: απαντησα νιπλικα γιατι μπορω:wanker::wanker::wanker:
Μυστες μου για απαντηστε μου,υπευθυνα ομως,το χει φουλ γυαλισμενο ξυρισμενο το γατακι της η οχι;Καιριο ερωτημα που με ταλανιζει καιρο,η παρακατω φωτο ισως βοηθησει.Κρινονται πολλα για την μαλακια μας με την απαντηση σας
:sad2: :sad2: :sad2:
6f30cce2fdb24b769ccb299768f227f1.jpg
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.331
Like
16.865
Πόντοι
3.556
θες να σου πω τι έχει ; :coffee:
λεγε :coffee:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μυστες μου για απαντηστε μου,υπευθυνα ομως,το χει φουλ γυαλισμενο ξυρισμενο το γατακι της η οχι;Καιριο ερωτημα που με ταλανιζει καιρο,η παρακατω φωτο ισως βοηθησει.Κρινονται πολλα για την μαλακια μας με την απαντηση σας
:sad2: :sad2: :sad2:
6f30cce2fdb24b769ccb299768f227f1.jpg
ξεκαθαρα λέιζερ :coffee: δεν τα αφηνει στην τυχη αυτα τύπε
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.557
Like
72.949
Πόντοι
12.756
είναι το πουτανάκι που γινεται αποδεκτό οταν το συστησεις στην οικογένεια ,μαναδες, συγγενεις κτλ :coffee:
το ινκογκνιτο τριμπουρδελο , που ειναι συμπαθητικο , οχι προκλητικά προστυχο, τσαχπινα ομως , και φυσικα οχι ΑΣΧΗΜΗ ΣΑΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΛΟΧΝΕΣ :coffee:
 
  • Like
Αντιδράσεις: RETRO

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.331
Like
16.865
Πόντοι
3.556
είναι το πουτανάκι που γινεται αποδεκτό οταν το συστησεις στην οικογένεια ,μαναδες, συγγενεις κτλ :coffee:
το ινκογκνιτο τριμπουρδελο , που ειναι συμπαθητικο , οχι προκλητικά προστυχο, τσαχπινα ομως , και φυσικα οχι ΑΣΧΗΜΗ ΣΑΝ ΤΟ ΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΛΟΧΝΕΣ :coffee:
ΤΩΡΑ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΘΕΙ ΤΟ ΝΗΜΑ. τα πες ολα με ενα ποστ. :coffee: μεστός λιτός και απέριττος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom