Νέα

Squirt

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mike1374
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 163
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.963
Like
7.547
εσυ κανεις squirt, TEA?
Η σωστή ερώτηση είναι κανείς τίποτα άλλο όλη μέρα Τέα εκτός από sguirting?:headbang2::headbaning1::headbaning2:
Απ'την ομάδα κάνουμε Λυδια κ Τέα, επιπλέον εκπαιδεύουμε ζευγάρια ώστε να μάθουν στην ιδιωτική τους ερωτική ζωή να το προσφέρουν κ να το απολαμβάνουν, αλλά και μεμονωμένους πελάτες μας γυναίκες πώς να μάθουν το σώμα τους κ να το προσφέρουν μόνες τους στον εαυτό τους κ τους συντρόφους τους αλλά κ άντρες ώστε να μάθουν τον τρόπο,το σημείο,την τεχνική ώστε να το προσφέρουν στις παρτενέρ τους να νιώσει εμπιστοσύνη κ να την χαλαρώσουν ώστε να βγει η ενέργεια έξω από το σώμα.
Βέβαια υπάρχουν και οι πιο διαβασμενοι ενδιαφερόμενοι που τους μαθαίνουμε να βιώνουν εσωτερικούς πολλαπλούς οργασμους αυξανόμενης έντασης και διάρκειας χωρίς να επιθυμούν να βγάλουν την ενέργεια έξω από το σώμα ώστε να υπάρχει η δύναμη και να μετουσιώνεται σε δημιουργία (τάντρα) ώστε κ σε πολύ μεγάλη ηλικία να λειτουργούν ως έφηβοι. Είναι τόσα πολλά που δυστυχώς δεν μπορώ να σας τα μεταφέρω μέσω κειμένων στο μπουμ μπουμ.
Δυστυχώς οι Έλληνες άντρες κ γυναίκες χρειάζονται εκπαίδευση και να βγουν απ'τα κουτάκια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.651
Like
5.449
Πόντοι
2.306
Η σωστή ερώτηση είναι κανείς τίποτα άλλο όλη μέρα Τέα εκτός από sguirting?:headbang2::headbaning1::headbaning2:
Απ'την ομάδα κάνουμε Λυδια κ Τέα, επιπλέον εκπαιδεύουμε ζευγάρια ώστε να μάθουν στην ιδιωτική τους ερωτική ζωή να το προσφέρουν κ να το απολαμβάνουν, αλλά και μεμονωμένους πελάτες μας γυναίκες πώς να μάθουν το σώμα τους κ να το προσφέρουν μόνες τους στον εαυτό τους κ τους συντρόφους τους αλλά κ άντρες ώστε να μάθουν τον τρόπο,το σημείο,την τεχνική ώστε να το προσφέρουν στις παρτενέρ τους να νιώσει εμπιστοσύνη κ να την χαλαρώσουν ώστε να βγει η ενέργεια έξω από το σώμα.
Βέβαια υπάρχουν και οι πιο διαβασμενοι ενδιαφερόμενοι που τους μαθαίνουμε να βιώνουν εσωτερικούς πολλαπλούς οργασμους αυξανόμενης έντασης και διάρκειας χωρίς να επιθυμούν να βγάλουν την ενέργεια έξω από το σώμα ώστε να υπάρχει η δύναμη και να μετουσιώνεται σε δημιουργία (τάντρα) ώστε κ σε πολύ μεγάλη ηλικία να λειτουργούν ως έφηβοι. Είναι τόσα πολλά που δυστυχώς δεν μπορώ να σας τα μεταφέρω μέσω κειμένων στο μπουμ μπουμ.
Δυστυχώς οι Έλληνες άντρες κ γυναίκες χρειάζονται εκπαίδευση και να βγουν απ'τα κουτάκια.
Θέλω εκπαίδευση!!!!
 

Aggelos49

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2022
Μηνύματα
50
Like
222
Πόντοι
20
Η σωστή ερώτηση είναι κανείς τίποτα άλλο όλη μέρα Τέα εκτός από sguirting?:headbang2::headbaning1::headbaning2:
Απ'την ομάδα κάνουμε Λυδια κ Τέα, επιπλέον εκπαιδεύουμε ζευγάρια ώστε να μάθουν στην ιδιωτική τους ερωτική ζωή να το προσφέρουν κ να το απολαμβάνουν, αλλά και μεμονωμένους πελάτες μας γυναίκες πώς να μάθουν το σώμα τους κ να το προσφέρουν μόνες τους στον εαυτό τους κ τους συντρόφους τους αλλά κ άντρες ώστε να μάθουν τον τρόπο,το σημείο,την τεχνική ώστε να το προσφέρουν στις παρτενέρ τους να νιώσει εμπιστοσύνη κ να την χαλαρώσουν ώστε να βγει η ενέργεια έξω από το σώμα.
Βέβαια υπάρχουν και οι πιο διαβασμενοι ενδιαφερόμενοι που τους μαθαίνουμε να βιώνουν εσωτερικούς πολλαπλούς οργασμους αυξανόμενης έντασης και διάρκειας χωρίς να επιθυμούν να βγάλουν την ενέργεια έξω από το σώμα ώστε να υπάρχει η δύναμη και να μετουσιώνεται σε δημιουργία (τάντρα) ώστε κ σε πολύ μεγάλη ηλικία να λειτουργούν ως έφηβοι. Είναι τόσα πολλά που δυστυχώς δεν μπορώ να σας τα μεταφέρω μέσω κειμένων στο μπουμ μπουμ.
Δυστυχώς οι Έλληνες άντρες κ γυναίκες χρειάζονται εκπαίδευση και να βγουν απ'τα κουτάκια.
Καλημέρα Τέα και καλή εβδομάδα σε εσένα, αλλά και σε όλους τους συναγωνιστές.
Καλό θα ήταν, να ξεκινήσετε κύκλο σεμιναρίων που να εμπεριέχει και το στοιχείο της πρακτικής εξάσκησης, διότι, βάσει της πολυετούς ύπαρξής μου σε θρανία, έχω καταλήξει στο ουσιαστικό συμπέρασμα περί συνδυασμού γνώσης και πράξης για βέλτιστα αποτελέσματα και εμπέδωση των γνώσεων που λαμβάνουμε. Βέβαια, στην ενότητα squirt, ίσως κάνω κάποιες απουσίες, αλλά στις υπόλοιπες η παρακολούθηση από την πλευρά μου θα είναι αξιομνημόνευτη.
(Ας ξεκινήσουμε την εβδομάδα μας με λίγο γέλιο, γιατί είναι άκρως αναγκαίο σε όλους μας.)
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.963
Like
7.547
Καλήσπερα μωρέ!!!:kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:
Τα μαθήματα/σεμινάρια/εκπαίδευση όσο και αν σας φαντάζει περίεργο η σας προκαλεί και σας ακούγεται ως αστείο είναι γεγονός εδώ κ πολλά χρόνια κατά τη διάρκεια των συνεδριών είναι απαραίτητη προϋπόθεση ένας άντρας όπως και μια γυναίκα να ξέρει αλλά πάνω απ'όλα να επιθυμεί να προσφέρει την μέγιστη ένταση κ ευχαρίστηση στην μεταξύ των διάδραση.
Για να συμβεί αυτό όπως όλα στην ζωή μας χρειάζεται γνώση, εμπειρία, μάθηση, εξάσκηση, επανάληψη μα πάνω απ'όλα θέληση και διάθεση και να βγει κάποιος απ'την πεπατημένη οδό, από συγκεκριμένες πεποιθήσεις κ περιορισμούς διαφορετικά τίποτα καινούργιο ως εμπειρία κ γνώση δεν πρόκειται να συμβεί σε οποιοδήποτε φάσμα της ζωής μας.
:rockon:Εντάξει λοιπόν... ώρα για ένα πρώτο γρήγορο μάθημα ανατομίας .Προς το παρόν, το μόνο που χρειάζεται να γνωρίζετε είναι το εξής: δεν είναι μύθος, είναι πολύ, πολύ αληθινό,και μια από τις πιο έντονες μορφές ευχαρίστησης που μπορεί να έχει μια γυναίκα. Δεν είναι το ίδιο με τον απλό οργασμό, είναι μπουμμμμ πολυυυυυυ καλύτερο !!!!
Ο άτακτος μικρός ένοχος που ευθύνεται για το squirting είναι γνωστός ως ο αδένας του Skene το έχω αναφέρει κ σε παλαιότερες αναρτήσεις.Αυτό το λιγότερο γνωστό γλυκό σημείο βρίσκεται στο τοίχωμα του κόλπου, ακριβώς δίπλα στο σημείο G της.
Μην με ρωτήσετε που κ τι είναι το σημείο G....
(Φτιάξτε ανάλογο θρεντ)
ο αδένας του Skene παράγει την υδαρή ουσία που εκπέμπεται όταν οι γυναίκες τρελαίνονται από πολλαπλούς δυνατούς απανωτούς οργασμους, όπως ο προστάτης βοηθά στην παραγωγή σπερματικού υγρού στους άνδρες. Όταν οι γυναίκες διεγείρονται , ο ιστός κοντά στον αδένα του Skene τους διογκώνεται, κάτι που βοηθά στην τόνωση των νεύρων στην περιοχή και τελικά οδηγεί σε εκτόξευση. Το υγρό που εκτοξεύεται συσσωρεύεται κατά τη διάρκεια της διέγερσης και απελευθερώνεται στο σημείο του οργασμού .παράγει ένα διαφορετικό είδος οργασμού από τους οργασμούς της κλειτορίδας ή του σημείου G, που είναι πιο έντονος και σε ορισμένες γυναίκες είναι πραγματικά μια «ακραία απελευθέρωση». Αυτός είναι ο λόγος για τον οποίο οι γυναίκες που βιώνουν πολύοργασμους με δυνατά sguirting πάντα φαίνονται σαν να έχουν υπερδυνατούς οργασμούς που τρέμουν τα γόνατα χάνουν συνείδηση και έχουν έντονους σπασμούς στη σπονδυλική στήλη και στον αυχένα .
Το ερώτημα είναι: πώς πείθετε τους αδένες του Skene να κάνουν τη δουλειά τους; Εύκολα, με τον ίδιο τρόπο που την κάνεις να έρθει σε οργασμό μέσω διέγερσης . Παρόλο που είναι δυνατό για τις γυναίκες να σκουιταρουν οποιαδήποτε στιγμή κατά τη διάρκεια κ συνέχεια αυτό συμβαίνει κυρίως όταν μια γυναίκα βιώνει έναν έντονο οργασμό σε όλο το σώμα .
Ο καλύτερος τρόπος για να επιτύχετε οργασμούς σε ολόκληρο το σώμα είναι μέσω της ταυτόχρονης διέγερσης της κλειτορίδας και του σημείου G του κόλπου κ του τραχήλου. Αυτό μπορεί να προκαλέσει τη συστολή των κολπικών μυών με τέτοιο τρόπο που στέλνει ευχάριστες αισθήσεις σε όλο το σώμα και που στέλνει υγρό από τον αδένα του Skene .Ενα είδος μυθικής υπόστασης το squirting Θεωρείται ως το απόλυτο σημάδι της ευχαρίστησης μιας γυναίκας και μερικοί τύποι αμφισβητούν ακόμη και αν είναι πραγματικά δυνατό
( αγόρια και όμως είναι ).
Μία από τις μεγαλύτερες παρερμηνείες σχετικά με το squirting είναι ότι οι γυναίκες χάνουν τον έλεγχο της ουροδόχου κύστης τους και κάνουν ούρηση κατά τη διάρκεια της διαδικασίας....στην πραγματικότητα μοιάζει περισσότερο με το υγρό που παράγουν οι άνδρες κατά τη διάρκεια ενός οργασμού του προστάτη, αλλά χωρίς το σπέρμα.είναι καλύτερο να μιλήσετε ανοιχτά για το squirting και να κάνετε κάποια έρευνα για την εκγύμναση των μυών για το squirting.
Προσπαθήστε να μην βιάζεστε στα πράγματα τραβήξετε το προκαταρκτικό παιχνίδι για να της επιτρέψετε να διεγερθεί πραγματικά. Το προκαταρκτικό παιχνίδι είναι πολύ σημαντικό αν θέλετε η παρτενέρ σας να χαθεί μέσα στους οργανισμούς που θα της προσφέρεται.
Τα μασάζ, οι βρώμικες κουβέντες και η εξερεύνηση του σώματος του άλλου είναι όλοι εξαιρετικοί τρόποι για να ξεκινήσετε. Θα μπορούσατε ακόμη και να δοκιμάσετε κάποιο παιχνίδι ρόλων . Εάν πηδήξετε κατευθείαν στο διεισδυτικό σεξ, θα χάσει το ενδιαφέρον της και θα συμβιβαστεί με έναν λιγότερο ικανοποιητικό αλλά πιο γρήγορο οργασμό που δεν περιλαμβάνει sguirting.
Τα υπόλοιπα βιωματικά κατά τη διάρκεια της συνεδρίας σας.
Φιλί.
 

Συνημμένα

  • IMG_20221129_173500.jpg
    IMG_20221129_173500.jpg
    140,1 KB · Εμφανίσεις: 91

xaris98864

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
120
Κριτικές
2
Like
143
Πόντοι
1
Καλημερα απο τι ειδα και ειπατε οτι η ιωαννα εχει σταματησει υπαρχει καποια μεχρι 80 που να κανει αληθινο ;;
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.159
Κριτικές
60
Like
25.626
Πόντοι
22.886

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.963
Like
7.547

Συνημμένα

  • 587564h.jpg
    587564h.jpg
    135,7 KB · Εμφανίσεις: 103

Aggelos49

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2022
Μηνύματα
50
Like
222
Πόντοι
20
Καλήσπερα μωρέ!!!:kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:
Τα μαθήματα/σεμινάρια/εκπαίδευση όσο και αν σας φαντάζει περίεργο η σας προκαλεί και σας ακούγεται ως αστείο είναι γεγονός εδώ κ πολλά χρόνια κατά τη διάρκεια των συνεδριών είναι απαραίτητη προϋπόθεση ένας άντρας όπως και μια γυναίκα να ξέρει αλλά πάνω απ'όλα να επιθυμεί να προσφέρει την μέγιστη ένταση κ ευχαρίστηση στην μεταξύ των διάδραση.
Για να συμβεί αυτό όπως όλα στην ζωή μας χρειάζεται γνώση, εμπειρία, μάθηση, εξάσκηση, επανάληψη μα πάνω απ'όλα θέληση και διάθεση και να βγει κάποιος απ'την πεπατημένη οδό, από συγκεκριμένες πεποιθήσεις κ περιορισμούς διαφορετικά τίποτα καινούργιο ως εμπειρία κ γνώση δεν πρόκειται να συμβεί σε οποιοδήποτε φάσμα της ζωής μας.
:rockon:Εντάξει λοιπόν... ώρα για ένα πρώτο γρήγορο μάθημα ανατομίας .Προς το παρόν, το μόνο που χρειάζεται να γνωρίζετε είναι το εξής: δεν είναι μύθος, είναι πολύ, πολύ αληθινό,και μια από τις πιο έντονες μορφές ευχαρίστησης που μπορεί να έχει μια γυναίκα. Δεν είναι το ίδιο με τον απλό οργασμό, είναι μπουμμμμ πολυυυυυυ καλύτερο !!!!
Ο άτακτος μικρός ένοχος που ευθύνεται για το squirting είναι γνωστός ως ο αδένας του Skene το έχω αναφέρει κ σε παλαιότερες αναρτήσεις.Αυτό το λιγότερο γνωστό γλυκό σημείο βρίσκεται στο τοίχωμα του κόλπου, ακριβώς δίπλα στο σημείο G της.
Μην με ρωτήσετε που κ τι είναι το σημείο G....
(Φτιάξτε ανάλογο θρεντ)
ο αδένας του Skene παράγει την υδαρή ουσία που εκπέμπεται όταν οι γυναίκες τρελαίνονται από πολλαπλούς δυνατούς απανωτούς οργασμους, όπως ο προστάτης βοηθά στην παραγωγή σπερματικού υγρού στους άνδρες. Όταν οι γυναίκες διεγείρονται , ο ιστός κοντά στον αδένα του Skene τους διογκώνεται, κάτι που βοηθά στην τόνωση των νεύρων στην περιοχή και τελικά οδηγεί σε εκτόξευση. Το υγρό που εκτοξεύεται συσσωρεύεται κατά τη διάρκεια της διέγερσης και απελευθερώνεται στο σημείο του οργασμού .παράγει ένα διαφορετικό είδος οργασμού από τους οργασμούς της κλειτορίδας ή του σημείου G, που είναι πιο έντονος και σε ορισμένες γυναίκες είναι πραγματικά μια «ακραία απελευθέρωση». Αυτός είναι ο λόγος για τον οποίο οι γυναίκες που βιώνουν πολύοργασμους με δυνατά sguirting πάντα φαίνονται σαν να έχουν υπερδυνατούς οργασμούς που τρέμουν τα γόνατα χάνουν συνείδηση και έχουν έντονους σπασμούς στη σπονδυλική στήλη και στον αυχένα .
Το ερώτημα είναι: πώς πείθετε τους αδένες του Skene να κάνουν τη δουλειά τους; Εύκολα, με τον ίδιο τρόπο που την κάνεις να έρθει σε οργασμό μέσω διέγερσης . Παρόλο που είναι δυνατό για τις γυναίκες να σκουιταρουν οποιαδήποτε στιγμή κατά τη διάρκεια κ συνέχεια αυτό συμβαίνει κυρίως όταν μια γυναίκα βιώνει έναν έντονο οργασμό σε όλο το σώμα .
Ο καλύτερος τρόπος για να επιτύχετε οργασμούς σε ολόκληρο το σώμα είναι μέσω της ταυτόχρονης διέγερσης της κλειτορίδας και του σημείου G του κόλπου κ του τραχήλου. Αυτό μπορεί να προκαλέσει τη συστολή των κολπικών μυών με τέτοιο τρόπο που στέλνει ευχάριστες αισθήσεις σε όλο το σώμα και που στέλνει υγρό από τον αδένα του Skene .Ενα είδος μυθικής υπόστασης το squirting Θεωρείται ως το απόλυτο σημάδι της ευχαρίστησης μιας γυναίκας και μερικοί τύποι αμφισβητούν ακόμη και αν είναι πραγματικά δυνατό
( αγόρια και όμως είναι ).
Μία από τις μεγαλύτερες παρερμηνείες σχετικά με το squirting είναι ότι οι γυναίκες χάνουν τον έλεγχο της ουροδόχου κύστης τους και κάνουν ούρηση κατά τη διάρκεια της διαδικασίας....στην πραγματικότητα μοιάζει περισσότερο με το υγρό που παράγουν οι άνδρες κατά τη διάρκεια ενός οργασμού του προστάτη, αλλά χωρίς το σπέρμα.είναι καλύτερο να μιλήσετε ανοιχτά για το squirting και να κάνετε κάποια έρευνα για την εκγύμναση των μυών για το squirting.
Προσπαθήστε να μην βιάζεστε στα πράγματα τραβήξετε το προκαταρκτικό παιχνίδι για να της επιτρέψετε να διεγερθεί πραγματικά. Το προκαταρκτικό παιχνίδι είναι πολύ σημαντικό αν θέλετε η παρτενέρ σας να χαθεί μέσα στους οργανισμούς που θα της προσφέρεται.
Τα μασάζ, οι βρώμικες κουβέντες και η εξερεύνηση του σώματος του άλλου είναι όλοι εξαιρετικοί τρόποι για να ξεκινήσετε. Θα μπορούσατε ακόμη και να δοκιμάσετε κάποιο παιχνίδι ρόλων . Εάν πηδήξετε κατευθείαν στο διεισδυτικό σεξ, θα χάσει το ενδιαφέρον της και θα συμβιβαστεί με έναν λιγότερο ικανοποιητικό αλλά πιο γρήγορο οργασμό που δεν περιλαμβάνει sguirting.
Τα υπόλοιπα βιωματικά κατά τη διάρκεια της συνεδρίας σας.
Φιλί.
Καλησπέρα Τέα και φίλοι συναγωνιστές!!!
Τέα σε ευχαριστούμε για τις χρήσιμες πληροφορίες τις οποίες μελέτησα προσεκτικά. Λόγω της ένθερμης στήριξής μου στην πρακτική εξάσκηση και, κυρίως, της έφεσης σε βρώμικες κουβέντες, εξερεύνησης σώματος, μασάζ και ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ ΡΟΛΩΝ!!! σκέφτομαι σοβαρά συνάντηση μαζί σου με στόχο την αφομοίωση, από την πλευρά μου, όσων αναφέρεις τα οποία κρίνω ως άκρως ουσιαστικά στη γνώση που πρέπει να διαθέτουμε όλοι μας. Πιστεύω, πως μπορούμε να μάθουμε πρακτικές, ώστε να ελέγχουμε πλήρως το σώμα μας και να απολαμβάνουμε σε μέγιστο βαθμό το sex. Συνάντηση λοιπόν και ας με κάνεις...μούσκεμα. Σε περίπτωση που θελήσω δυο καθηγήτριες, πιστεύω δεν θα υπάρχει πρόβλημα.
Σε ευχαριστούμε και πάλι για τη χρήσιμη ενημέρωση.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
463
Κριτικές
8
Like
718
Πόντοι
361
Θα σας διηγηθώ γεγονός πριν από περίπου τρία χρόνια.
Γυναίκα στα 42 της που τη γνώρισα από site γνωριμιών. Χωρισμένη με δυο παιδία. Πρώτο ραντεβού κάπου έξω απο την Αθήνα. Εγώ μένω στο κέντρο. Φτάνω την βλέπω και μου άρεσε. Δεν ήθελε να πάμε για ποτό, αλλά να μείνουμε στο αυτοκίνητό μου. Μετά από ολιγόλεπτη συζήτηση με καύλωσε και της την έπεσα με γλωσσόφιλα και μουνόχερα. Τον είχα πετάξει έξω και μου τον έπαιζε. Σπαρταρούσε από καύλα. Κάποια στιγμή στο αποκορύφωμα της ηδονής της ένιωσα σαν να άνοιξε βρύση στο μουνί της. Όταν αποχωριστήκαμε είδα πως το κάθισμα του αυτοκινήτου ήταν μούσκεμα. Πήρα ένα υγρομάντηλο και το καθάρισα όσο μπορούσα. Φεύγοντας είχα σοκαριστεί. Πρώτη φορά συναντούσα κάτι τέτοιο. Απο το σοκ, μόλις βγήκα στην εθνική για να επιστρέψω μπερδεύτηκα και ακολούθησα την κατεύθυνση προς Λαμία!!!
Δεν επικοινώνησα ξανά μαζί της γιατί εκείνη την εποχή είχα πολλές επιτυχίες.
Μετά από καιρό, ένα απογευματάκι, χτυπάει το κινητό μου. Ήταν η εν λόγω κυρία. Δεν είχα κανονίσει κάτι για εκείνη τη βραδιά και μου πρότεινε να συναντηθούμε στη Νέα Φιλαδέλφεια. Μόλις βγήκε απο το αυτοκίνητο την είδα και καύλωσα. Φορούσε ένα κοντό μίνι, εφαρμοστό φόρεμα με ψηλές γόβες. Πίνουμε ένα ποτό στα γρήγορα και φεύγουμε κατευθείαν για γνωστό ξενοδοχείο της περιοχής που έχω δώσει πολλές μάχες σε αυτό. Μπαίνουμε στο δωμάτιο και με το που κλείνουμε την πόρτα σκύβει και μου τον παίρνει στο στόμα. Νιώθω πως θα χύσω και την σταματάω. Την γδύνω και την πλακώνω στα γλυφομούνια. Και εκεί έρχεται το δεύτερο σοκ!!! Κάποια στιγμή έκανε σαν να έχει ξεφύγει τελείως και αρχίζει ένα χύσιμο ατελείωτο. Κάνουλα με πίεση. Αφού σαστίζω και σκέφτομαι ότι με κατούρησε. Σπάζομαι, αλλά προσπαθώ να μη της το δείξω. Μόλις ηρέμησε πήγαμε για μπάνιο. Αφού ήπιαμε το καφεδάκι μας και καπνίσαμε της ζήτησα να φορέσει τα εσώρουχα και τις γόβες της για να την βλέπω και να τον πάιζω. Το έκανε και λάμβανε και σέξυ πόζες για να με καυλώνει. Έγινα τούρμπο και την αρχίζω σε δεύτερο σκληρό γύρο. Να την έχω στα 4 να της δέρνω τα κωλομέρια, να την γλυφωκολιάζω, να την γλυφομουνιάζω να της γαμάω το στόμα, να την βάζω από πάνω μου για να μπαίνω βαθιά μέσα της με τελικό στόχο να της χύσω το στόμα στο αποκορύφωμά μου. Την πάτησα όμως, καθώς στο ιεραποστολικό άνοιξε πάλι η κάνουλα!!! Τελικά έχυσα στα βυζιά της.
Φύγαμε, την πήγα στο αυτοκίνητο και την αποχαιρέτησα. Μετά από καιρό με ξανακάλεσε, αλλά την απέφυγα λέγοντάς της πως έχω άλλη σχέση. Αυτή ήταν η εμπειρία μου με το squirt. Αν και έχω γνωρίσει πάρα πολλές, αυτή ήταν η πρώτη.
Δεν μου άρεσε καθόλου. Σε κάποιους μπορεί να αρέσει. Εμένα, αν και τρελαίνομαι να μου χύνουν τη γλώσσα στο γλυφούνι, δε μου άρεσε καθόλου.
Ελπίζω να μην κούρασα, αλλά βλέποντας το θέμα, θέλησα να μοιραστώ μαζί σας τη μοναδική εμπειρία μου σε αυτό.
Να είστε όλοι καλά και πάντα επιτυχίες!!!
Α ρε άγγελε τι μας κάνεις
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.963
Like
7.547
Καλησπέρα Τέα και φίλοι συναγωνιστές!!!
Τέα σε ευχαριστούμε για τις χρήσιμες πληροφορίες τις οποίες μελέτησα προσεκτικά. Λόγω της ένθερμης στήριξής μου στην πρακτική εξάσκηση και, κυρίως, της έφεσης σε βρώμικες κουβέντες, εξερεύνησης σώματος, μασάζ και ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ ΡΟΛΩΝ!!! σκέφτομαι σοβαρά συνάντηση μαζί σου με στόχο την αφομοίωση, από την πλευρά μου, όσων αναφέρεις τα οποία κρίνω ως άκρως ουσιαστικά στη γνώση που πρέπει να διαθέτουμε όλοι μας. Πιστεύω, πως μπορούμε να μάθουμε πρακτικές, ώστε να ελέγχουμε πλήρως το σώμα μας και να απολαμβάνουμε σε μέγιστο βαθμό το sex. Συνάντηση λοιπόν και ας με κάνεις...μούσκεμα. Σε περίπτωση που θελήσω δυο καθηγήτριες, πιστεύω δεν θα υπάρχει πρόβλημα.
Σε ευχαριστούμε και πάλι για τη χρήσιμη ενημέρωση.
Καλησπέρα μωρέ.
Η βροχή είναι τόσο υπέροχη έξω... Βγείτε για περπάτημα είναι μαγεία.
Δύο θεραπεύτριες ταυτόχρονα συνήθως πάμε ζευγάρι Λύδια κ Τέα.
Δεν δέχομαι το καθηγήτρια είμαστε άνθρωποι που λατρεύουμε την προσφορά κ την φροντίδα σε ανθρώπους που θέλουν να συνδεθούν πραγματικά με αληθινούς ανθρώπους όχι μόνο μέσα από την δραστηριότητα μας στο χώρο της ευεξίας.
Θα ήθελα απλά να νιώσεις για αρχή εμπιστοσύνη
Θέλω απλά να αφήσεις έξω από το δωμάτιο όλα όσα ξέρεις κάθε σκέψη κάθε προσδοκία.
Στέλνεις κείμενο με φαντασίωση το story χωρίς να υπάρχει κριτικό πνεύμα απ'την πλευρά μου κ το εννοώ.
Όμως σε ενημερώνω ότι πρώτα θα λάβεις αυτό που έχω να δώσω εγώ σε εσένα... για κάθε άνθρωπο είναι διαφορετικό δεν μπορώ να πω περισσότερα ιδιαίτερα εδώ... μετά έρχεται η φροντίδα η περιποίηση να ξεχάσεις θέλω... που αφορά άρτιο μασάζ, strip show before, μπάνιο όλοι μαζί για να υπάρξει σύνδεση, jacuzzi massage, body to body massage τριάδα, barefoot ashiatsu... Το ζητούμενο είναι να σε βάλω σε μια κατάσταση πέρα από το νου, πέραν των όσων γνωρίζουμε όλοι, πέραν της περπατημενης οδού ... αυτό είναι το προσωπικό μου στοίχημα κάθε φορά σε κάθε συνεδρία να βιώσεις το πέρα κ έξω από αυτά που ξέρεις για τον εαυτό σου, απ'αυτά που σου πέρασαν,απ' αυτά που έμαθες που φυσικά όλα χρήσιμα είναι αλλά... Τις δυνατότητες που μπορεί να έχει ο οργασμός σου,ο εαυτό σου,η ύπαρξη σου μέσα από την σεξουαλική ενέργεια είναι κάτι που θα έπρεπε να το διδαχτεί κάθε άνθρωπος έστω και σε μορφή retreat.
Μέσα σε αυτή την διαδικασία καταλαβαίνουν ότι δεν είναι σώμα, νους κ επιθυμία μόνο αλλά πολλά περισσότερα από αυτά που αγγίζουν την δημιουργία κ την μαγεία,την αλχημεία και την ουσία της ύπαρξης.
Δεν μιλάω για το sguirting experience αυτή τη στιγμή αλλά για πολλά περισσότερα που φέρνουν οργασμό κ πρωτόγνωρες εμπειρίες στις ζωές μας αλλά και αλλάζουν την πραγματικότητα μας.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Όχι ρε φίλε...πωπωωω έλεος....αχαχααα
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
Καλήσπερα μωρέ!!!:kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:
Τα μαθήματα/σεμινάρια/εκπαίδευση όσο και αν σας φαντάζει περίεργο η σας προκαλεί και σας ακούγεται ως αστείο είναι γεγονός εδώ κ πολλά χρόνια κατά τη διάρκεια των συνεδριών είναι απαραίτητη προϋπόθεση ένας άντρας όπως και μια γυναίκα να ξέρει αλλά πάνω απ'όλα να επιθυμεί να προσφέρει την μέγιστη ένταση κ ευχαρίστηση στην μεταξύ των διάδραση.
Για να συμβεί αυτό όπως όλα στην ζωή μας χρειάζεται γνώση, εμπειρία, μάθηση, εξάσκηση, επανάληψη μα πάνω απ'όλα θέληση και διάθεση και να βγει κάποιος απ'την πεπατημένη οδό, από συγκεκριμένες πεποιθήσεις κ περιορισμούς διαφορετικά τίποτα καινούργιο ως εμπειρία κ γνώση δεν πρόκειται να συμβεί σε οποιοδήποτε φάσμα της ζωής μας.
:rockon:Εντάξει λοιπόν... ώρα για ένα πρώτο γρήγορο μάθημα ανατομίας .Προς το παρόν, το μόνο που χρειάζεται να γνωρίζετε είναι το εξής: δεν είναι μύθος, είναι πολύ, πολύ αληθινό,και μια από τις πιο έντονες μορφές ευχαρίστησης που μπορεί να έχει μια γυναίκα. Δεν είναι το ίδιο με τον απλό οργασμό, είναι μπουμμμμ πολυυυυυυ καλύτερο !!!!
Ο άτακτος μικρός ένοχος που ευθύνεται για το squirting είναι γνωστός ως ο αδένας του Skene το έχω αναφέρει κ σε παλαιότερες αναρτήσεις.Αυτό το λιγότερο γνωστό γλυκό σημείο βρίσκεται στο τοίχωμα του κόλπου, ακριβώς δίπλα στο σημείο G της.
Μην με ρωτήσετε που κ τι είναι το σημείο G....
(Φτιάξτε ανάλογο θρεντ)
ο αδένας του Skene παράγει την υδαρή ουσία που εκπέμπεται όταν οι γυναίκες τρελαίνονται από πολλαπλούς δυνατούς απανωτούς οργασμους, όπως ο προστάτης βοηθά στην παραγωγή σπερματικού υγρού στους άνδρες. Όταν οι γυναίκες διεγείρονται , ο ιστός κοντά στον αδένα του Skene τους διογκώνεται, κάτι που βοηθά στην τόνωση των νεύρων στην περιοχή και τελικά οδηγεί σε εκτόξευση. Το υγρό που εκτοξεύεται συσσωρεύεται κατά τη διάρκεια της διέγερσης και απελευθερώνεται στο σημείο του οργασμού .παράγει ένα διαφορετικό είδος οργασμού από τους οργασμούς της κλειτορίδας ή του σημείου G, που είναι πιο έντονος και σε ορισμένες γυναίκες είναι πραγματικά μια «ακραία απελευθέρωση». Αυτός είναι ο λόγος για τον οποίο οι γυναίκες που βιώνουν πολύοργασμους με δυνατά sguirting πάντα φαίνονται σαν να έχουν υπερδυνατούς οργασμούς που τρέμουν τα γόνατα χάνουν συνείδηση και έχουν έντονους σπασμούς στη σπονδυλική στήλη και στον αυχένα .
Το ερώτημα είναι: πώς πείθετε τους αδένες του Skene να κάνουν τη δουλειά τους; Εύκολα, με τον ίδιο τρόπο που την κάνεις να έρθει σε οργασμό μέσω διέγερσης . Παρόλο που είναι δυνατό για τις γυναίκες να σκουιταρουν οποιαδήποτε στιγμή κατά τη διάρκεια κ συνέχεια αυτό συμβαίνει κυρίως όταν μια γυναίκα βιώνει έναν έντονο οργασμό σε όλο το σώμα .
Ο καλύτερος τρόπος για να επιτύχετε οργασμούς σε ολόκληρο το σώμα είναι μέσω της ταυτόχρονης διέγερσης της κλειτορίδας και του σημείου G του κόλπου κ του τραχήλου. Αυτό μπορεί να προκαλέσει τη συστολή των κολπικών μυών με τέτοιο τρόπο που στέλνει ευχάριστες αισθήσεις σε όλο το σώμα και που στέλνει υγρό από τον αδένα του Skene .Ενα είδος μυθικής υπόστασης το squirting Θεωρείται ως το απόλυτο σημάδι της ευχαρίστησης μιας γυναίκας και μερικοί τύποι αμφισβητούν ακόμη και αν είναι πραγματικά δυνατό
( αγόρια και όμως είναι ).
Μία από τις μεγαλύτερες παρερμηνείες σχετικά με το squirting είναι ότι οι γυναίκες χάνουν τον έλεγχο της ουροδόχου κύστης τους και κάνουν ούρηση κατά τη διάρκεια της διαδικασίας....στην πραγματικότητα μοιάζει περισσότερο με το υγρό που παράγουν οι άνδρες κατά τη διάρκεια ενός οργασμού του προστάτη, αλλά χωρίς το σπέρμα.είναι καλύτερο να μιλήσετε ανοιχτά για το squirting και να κάνετε κάποια έρευνα για την εκγύμναση των μυών για το squirting.
Προσπαθήστε να μην βιάζεστε στα πράγματα τραβήξετε το προκαταρκτικό παιχνίδι για να της επιτρέψετε να διεγερθεί πραγματικά. Το προκαταρκτικό παιχνίδι είναι πολύ σημαντικό αν θέλετε η παρτενέρ σας να χαθεί μέσα στους οργανισμούς που θα της προσφέρεται.
Τα μασάζ, οι βρώμικες κουβέντες και η εξερεύνηση του σώματος του άλλου είναι όλοι εξαιρετικοί τρόποι για να ξεκινήσετε. Θα μπορούσατε ακόμη και να δοκιμάσετε κάποιο παιχνίδι ρόλων . Εάν πηδήξετε κατευθείαν στο διεισδυτικό σεξ, θα χάσει το ενδιαφέρον της και θα συμβιβαστεί με έναν λιγότερο ικανοποιητικό αλλά πιο γρήγορο οργασμό που δεν περιλαμβάνει sguirting.
Τα υπόλοιπα βιωματικά κατά τη διάρκεια της συνεδρίας σας.
Φιλί.
Τι ανάλυση !!! Τυφλα να εχουν οι υποτιθέμενοι " ειδικοί " θεραπευτές
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.540
Κριτικές
57
Like
7.536
Πόντοι
11.836
Καλήσπερα μωρέ!!!:kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:
Τα μαθήματα/σεμινάρια/εκπαίδευση όσο και αν σας φαντάζει περίεργο η σας προκαλεί και σας ακούγεται ως αστείο είναι γεγονός εδώ κ πολλά χρόνια κατά τη διάρκεια των συνεδριών είναι απαραίτητη προϋπόθεση ένας άντρας όπως και μια γυναίκα να ξέρει αλλά πάνω απ'όλα να επιθυμεί να προσφέρει την μέγιστη ένταση κ ευχαρίστηση στην μεταξύ των διάδραση.
Για να συμβεί αυτό όπως όλα στην ζωή μας χρειάζεται γνώση, εμπειρία, μάθηση, εξάσκηση, επανάληψη μα πάνω απ'όλα θέληση και διάθεση και να βγει κάποιος απ'την πεπατημένη οδό, από συγκεκριμένες πεποιθήσεις κ περιορισμούς διαφορετικά τίποτα καινούργιο ως εμπειρία κ γνώση δεν πρόκειται να συμβεί σε οποιοδήποτε φάσμα της ζωής μας.
:rockon:Εντάξει λοιπόν... ώρα για ένα πρώτο γρήγορο μάθημα ανατομίας .Προς το παρόν, το μόνο που χρειάζεται να γνωρίζετε είναι το εξής: δεν είναι μύθος, είναι πολύ, πολύ αληθινό,και μια από τις πιο έντονες μορφές ευχαρίστησης που μπορεί να έχει μια γυναίκα. Δεν είναι το ίδιο με τον απλό οργασμό, είναι μπουμμμμ πολυυυυυυ καλύτερο !!!!
Ο άτακτος μικρός ένοχος που ευθύνεται για το squirting είναι γνωστός ως ο αδένας του Skene το έχω αναφέρει κ σε παλαιότερες αναρτήσεις.Αυτό το λιγότερο γνωστό γλυκό σημείο βρίσκεται στο τοίχωμα του κόλπου, ακριβώς δίπλα στο σημείο G της.
Μην με ρωτήσετε που κ τι είναι το σημείο G....
(Φτιάξτε ανάλογο θρεντ)
ο αδένας του Skene παράγει την υδαρή ουσία που εκπέμπεται όταν οι γυναίκες τρελαίνονται από πολλαπλούς δυνατούς απανωτούς οργασμους, όπως ο προστάτης βοηθά στην παραγωγή σπερματικού υγρού στους άνδρες. Όταν οι γυναίκες διεγείρονται , ο ιστός κοντά στον αδένα του Skene τους διογκώνεται, κάτι που βοηθά στην τόνωση των νεύρων στην περιοχή και τελικά οδηγεί σε εκτόξευση. Το υγρό που εκτοξεύεται συσσωρεύεται κατά τη διάρκεια της διέγερσης και απελευθερώνεται στο σημείο του οργασμού .παράγει ένα διαφορετικό είδος οργασμού από τους οργασμούς της κλειτορίδας ή του σημείου G, που είναι πιο έντονος και σε ορισμένες γυναίκες είναι πραγματικά μια «ακραία απελευθέρωση». Αυτός είναι ο λόγος για τον οποίο οι γυναίκες που βιώνουν πολύοργασμους με δυνατά sguirting πάντα φαίνονται σαν να έχουν υπερδυνατούς οργασμούς που τρέμουν τα γόνατα χάνουν συνείδηση και έχουν έντονους σπασμούς στη σπονδυλική στήλη και στον αυχένα .
Το ερώτημα είναι: πώς πείθετε τους αδένες του Skene να κάνουν τη δουλειά τους; Εύκολα, με τον ίδιο τρόπο που την κάνεις να έρθει σε οργασμό μέσω διέγερσης . Παρόλο που είναι δυνατό για τις γυναίκες να σκουιταρουν οποιαδήποτε στιγμή κατά τη διάρκεια κ συνέχεια αυτό συμβαίνει κυρίως όταν μια γυναίκα βιώνει έναν έντονο οργασμό σε όλο το σώμα .
Ο καλύτερος τρόπος για να επιτύχετε οργασμούς σε ολόκληρο το σώμα είναι μέσω της ταυτόχρονης διέγερσης της κλειτορίδας και του σημείου G του κόλπου κ του τραχήλου. Αυτό μπορεί να προκαλέσει τη συστολή των κολπικών μυών με τέτοιο τρόπο που στέλνει ευχάριστες αισθήσεις σε όλο το σώμα και που στέλνει υγρό από τον αδένα του Skene .Ενα είδος μυθικής υπόστασης το squirting Θεωρείται ως το απόλυτο σημάδι της ευχαρίστησης μιας γυναίκας και μερικοί τύποι αμφισβητούν ακόμη και αν είναι πραγματικά δυνατό
( αγόρια και όμως είναι ).
Μία από τις μεγαλύτερες παρερμηνείες σχετικά με το squirting είναι ότι οι γυναίκες χάνουν τον έλεγχο της ουροδόχου κύστης τους και κάνουν ούρηση κατά τη διάρκεια της διαδικασίας....στην πραγματικότητα μοιάζει περισσότερο με το υγρό που παράγουν οι άνδρες κατά τη διάρκεια ενός οργασμού του προστάτη, αλλά χωρίς το σπέρμα.είναι καλύτερο να μιλήσετε ανοιχτά για το squirting και να κάνετε κάποια έρευνα για την εκγύμναση των μυών για το squirting.
Προσπαθήστε να μην βιάζεστε στα πράγματα τραβήξετε το προκαταρκτικό παιχνίδι για να της επιτρέψετε να διεγερθεί πραγματικά. Το προκαταρκτικό παιχνίδι είναι πολύ σημαντικό αν θέλετε η παρτενέρ σας να χαθεί μέσα στους οργανισμούς που θα της προσφέρεται.
Τα μασάζ, οι βρώμικες κουβέντες και η εξερεύνηση του σώματος του άλλου είναι όλοι εξαιρετικοί τρόποι για να ξεκινήσετε. Θα μπορούσατε ακόμη και να δοκιμάσετε κάποιο παιχνίδι ρόλων . Εάν πηδήξετε κατευθείαν στο διεισδυτικό σεξ, θα χάσει το ενδιαφέρον της και θα συμβιβαστεί με έναν λιγότερο ικανοποιητικό αλλά πιο γρήγορο οργασμό που δεν περιλαμβάνει sguirting.
Τα υπόλοιπα βιωματικά κατά τη διάρκεια της συνεδρίας σας.
Φιλί.
Νομίζω ότι πρακτικά δεν βγαίνει σε όλες τις γυναίκες να squirtaroun.
Τι λές;
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.963
Like
7.547
Τι ανάλυση !!! Τυφλα να εχουν οι υποτιθέμενοι " ειδικοί " θεραπευτές
Εγώ τι είμαι ρε αρχίδι???
Αύριο είναι η μέρα σου... τρίωρη θα γίνει της βροχής ρε ,θα σε πεθάνω ρε...με τενοντίτιδα θα φύγεις κ με τη γλώσσα να κρέμεται..
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.963
Like
7.547
Νομίζω ότι πρακτικά δεν βγαίνει σε όλες τις γυναίκες να squirtaroun.
Τι λές;
Καλησπέρα.
Επειδή καθημερινά μου φέρνουν άντρες τις συντρόφους τους και έρχονται ζευγάρια που οι γυναίκες τους δυσκολεύονται απίστευτα πολύ ακόμα και στον απλό οργασμό και ευτυχώς έχω την ευκαιρία να δείξω σε άντρες Αλλά και να δείξω και σε γυναίκες πως συμβαίνει αυτό.. και σου μιλάω από προσωπική μου εμπειρία με πελάτες μου με γυναίκες και με άντρες ότι είναι εφικτό αρκεί να με εμπιστευτεί κάποιος Εγώ σου είπα Μου αρέσει η πρόκληση.. επειδή γνωρίζω τις δυνατότητες τις ικανότητες τον τρόπο ποια είμαι και τι κάνω.. εγώ πραγματικά προκαλώ με πάρα πολύ αγάπη το λέω αν υπάρχουν γυναίκες που συναναστρέφεστε και δεν μπορούν να έρθουν σε αυτή την κατάσταση να έρθεις μαζί με τη φίλη σύντροφο συνάδελφο γυναίκα σου οτιδήποτε... για να το δεις να συμβαίνει. Αν με εμπιστευτείς και με εμπιστευτεί η φάση θα φτάσει σε άλλες καταστάσεις
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.540
Κριτικές
57
Like
7.536
Πόντοι
11.836
Καλησπέρα.
Επειδή καθημερινά μου φέρνουν άντρες τις συντρόφους τους και έρχονται ζευγάρια που οι γυναίκες τους δυσκολεύονται απίστευτα πολύ ακόμα και στον απλό οργασμό και ευτυχώς έχω την ευκαιρία να δείξω σε άντρες Αλλά και να δείξω και σε γυναίκες πως συμβαίνει αυτό.. και σου μιλάω από προσωπική μου εμπειρία με πελάτες μου με γυναίκες και με άντρες ότι είναι εφικτό αρκεί να με εμπιστευτεί κάποιος Εγώ σου είπα Μου αρέσει η πρόκληση.. επειδή γνωρίζω τις δυνατότητες τις ικανότητες τον τρόπο ποια είμαι και τι κάνω.. εγώ πραγματικά προκαλώ με πάρα πολύ αγάπη το λέω αν υπάρχουν γυναίκες που συναναστρέφεστε και δεν μπορούν να έρθουν σε αυτή την κατάσταση να έρθεις μαζί με τη φίλη σύντροφο συνάδελφο γυναίκα σου οτιδήποτε... για να το δεις να συμβαίνει. Αν με εμπιστευτείς και με εμπιστευτεί η φάση θα φτάσει σε άλλες καταστάσεις
Ά ρε Τέα πριν ακριβώς ένα χρόνο ήμουν με μια κοπέλα που με δάχτυλο έκανε squirt.
Στο σεξ δεν έβγαινε ή δεν έκανα κάτι καλά εγώ. Να σε ήξερα τότε να κλειναμε 4ωρο να γινόταν της μουρλής.
Δεν πειράζει πάμε για άλλα
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom