Νέα

Squirt

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mike1374
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 163
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.971
Κριτικές
34
Like
7.760
Πόντοι
3.886
Sqirt κάνουν έντονα η Τεα και η Λυδια από την ομάδα diamonds massage από πρόσφατη (Λυδια ) και παλαιότερη ( Τεα ) εμπειρία μου !
Στο τοπικ Μασατζιδικα η Τεα έχει σελίδα που αναφέρονται εμπειριες φίλων που είχαν αυτήν την υπηρεσία κατα την διάρκεια μασαζ !
Για την Ιωάννα και Μαρίνα το έχω διαβάσει
Αυτή η Τεα φωτιά φαίνεται
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
Οι ποιο πολλές κοπέλες δεν κανουν και οσες λένε οτι κανουν κατουράνε.
Αν σου πουν ειναι εγκεφαλικό και αλλες παπαριές παει να πει οτι κατουρανε, να το ξέρεις.



Δουλευει μια χαρα και ειναι η μόνη που κανει πραγματικά σκουιρτ γιαυτο και δεν κανει πολλά ραντεβού, οταν κανει μια κοπέλα εξουθενώσετε.


Δεν εχω πάρει αλλα δεν ειχα ακούσει οτι κάνει,
Νεράιδα εχω ακουσει οτι κάνει αλλα οτι δεν ειναι αληθινό (δεν εχω πάρει)

τα τηλέφωνα στα λινκ που σας εχω βάλει μην με ρωτάτε.
Στο λινκ για την Ιωάννα, δεν μου εμαφανίζει το τηλέφωνο στο πεδίο viber. πώς μπορώ να το βρω?
 

artemismatsas24

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
81
Κριτικές
2
Like
187
Πόντοι
0
Στο λινκ για την Ιωάννα, δεν μου εμαφανίζει το τηλέφωνο στο πεδίο viber. πώς μπορώ να το βρω?
Δεν χρειάζεται να κανεις τιποτα παραπάνω απο ενα κλικ και θα σου ανοιξει το βαιπερ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ε με καψατε με την ιωάννα θα σας βάλω κριτική
 

artemismatsas24

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
81
Κριτικές
2
Like
187
Πόντοι
0
Αυτή η Τεα φωτιά φαίνεται

Δεν αξιζει τα λεφτά της, αν εριχνε τιμή με όλα μέσα ναι οκ. Δεν βάζω κριτική μην την κάψω της κοπέλα , γιατι απο την μία το παίζει μασατζού απο την άλλη θέλει να πουλάει σε τιμές εσκορτ αλλά με εμφάνιση και σέρβις μασαζ. Παρα εχει καβαλήσει το καλάμι.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.325
Like
16.831
Πόντοι
3.556
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.963
Like
7.547
Δεν αξιζει τα λεφτά της, αν εριχνε τιμή με όλα μέσα ναι οκ. Δεν βάζω κριτική μην την κάψω της κοπέλα , γιατι απο την μία το παίζει μασατζού απο την άλλη θέλει να πουλάει σε τιμές εσκορτ αλλά με εμφάνιση και σέρβις μασαζ. Παρα εχει καβαλήσει το καλάμι.
"Επειδή εσύ το ζήτησες σε pm ότι εδώ είμαστε λες για να συζητάμε, ζήτησες να σου γράψω δημόσια εδώ και δεν είσαι λες στο φόρουμ για να σε ανακρίνουν μασατζουδες /επαγγελματίες....
Κάνω λοιπόν αυτό που μου ζήτησες..

bourdela.com forum
  • Συμμετέχοντες
    • TEA
    • artemismatsas24
Καλησπέρα.
Μια ερώτηση θα ήθελα να σας κάνω;
Γιατί κατά την γνώμη σου ίσως κ αν υπάρχει προσωπικό βίωμα σου μαζί μου ..δεν αξίζω τα χρήματα που παίρνω για τις υπηρεσίες που προσφέρω;
Τι σε κάνει να νιώθεις ότι έχω καβαλήσει το καλάμι όπως λες κ δεν θέλεις να πεις ώστε να μην με κάψεις;
Δεν το παίζω μασατζου.
Προσφέρω υπηρεσίες με προτεραιότητα το μασάζ σίγουρα αλλά εκεί που θέλω αν μου ζητηθεί κάνω και γούστα στο κόστος που ορίζω εγώ τον εαυτό μου και τις υπηρεσίες μου.
Γιατί η μασέζ πρέπει να είναι όπως εσύ την έχεις στο μυαλό σου ?
Γιατί να μην έχει πολλές κ ποικίλες δραστηριότητες κ ιδιότητες ενώ πραγματικά μπορεί παράλληλα μια γυναίκα/μασέζ να είναι πολλά διαφορετικά πράγματα που δεν πάει το μυαλό σου.
Ποιος ορίζει την συγκεκριμένη δραστηριότητα των υπηρεσιών που επιθυμεί να προσφέρει μια επαγγελματίας η μία επιχείρηση?
Όταν ο ενδιαφερόμενος κατανοεί ότι μια μασέζ δεν ανταποκρίνεται στις προσδοκίες του, σύμφωνα με το δικό του μπάτζετ, υπηρεσίες, εμφάνιση κλπ... Απλά δεν επιλέγει πάει παρακάτω... Για κάποιους ενδιαφερόμενους υπάρχουν γυναίκες που αξίζουν πολλά περισσότερα από αυτά που ζητούν για κάποιους άλλους απλά ζητούν κάτι άλλο κ δεν καλύπτονται οι ανάγκες η τα γούστα τους.
Γιατί να βγάλεις κακία και σχόλιο δήθεν μη με κάψεις κ δεν το θες όμως....
Απορίας άξιο αν κ καταλαβαίνω...
Ο ένας στους 5000 οκ...
(Συγγνώμη για το σεντόνι αλλά η μιλάς/σχολιάζεις δημόσια όπως λες με επιχειρήματα δηλαδή ανεβάζεις κριτική η υπάρχει σκοπιμότητα)
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
436
Κριτικές
9
Like
2.533
Πόντοι
481
Θα σου πω την εμπειρία μου γιατί είμαι λάτρης των συντριβανιών.Εχω δοκιμάσει Μάσα,Νεράιδα,Ioanna34 και μια που έιχε φέρει το Yourangels με κάτι μεγάλα τατού στην πλάτη,μου διαφεύγει το όνομα.Η μόνη που έκανε Squirt ΓΝΗΣΙΟ και εαι σιγουρος για αυτο είναι η Ioanna34.Είναι η φύση της τέτοια,με εμένα κατέβαζε υγρά και απο τον κώλο.Όλες οι άλλες κανανε κατι ενδιάμεσο πιστεύω.Καλά μπάνια.
Μαλλον την πηγαινε νερο φιλε απο ληγμενα..
 

Katz

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
486
Κριτικές
33
Like
3.425
Πόντοι
2.591
Αναζητώ κοπέλα που να κάνει squirt. Προτάσεις σας έμπειροι φίλοι;
Φίλοι @mike1374 & @artemismatsas24
σας ευχαριστώ γιατί εμμέσως με βοηθήσατε και ξεδιάλυνε το τοπίο με την επικοινωνία με την Ιωάννα (θα ανεβάσω και κριτική οσονουπω.
Θα ήθελα να βοηθήσω στο να ξεκαθαριστεί μια δυσάρεστη κατάσταση για την Ιωάννα κυρίως για τους παλιούς της γνώριμους. Ο αριθμός κινητού που τελειώνει σε -014 ΔΕΝ ανήκει πλέον στην Ιωάννα και το χρησιμοποιεί / διαχειρίζεται κάποιος άλλος που στέλνει μήνυμα ότι η Ιωάννα έχει σταματήσει αλλά έχει δυο φίλες που προτεινει- δειτε τη φωτό. Προσπαθούσα εδώ και καιρό να τη βρω σε εκείνο το νούμερο αλλά δεν λάμβανα απάντηση.. Διαβάζοντας το θέμα Squirt είπα να ακολουθήσω τον σύνδεσμο στο seeme (ή όπως λέγεται) και της έστειλα μήνυμα στο νέο της και τωρινό τηλέφωνο. Η κοπέλα απάντησε γρήγορα και με μερικα μηνύματα βρεθήκαμε σήμερα και περάσαμε άψογα!
Καθώς πήγαινα στο δωμάτιο λαμβάνω το μήνυμα από το παλιό της νούμερο ότι έχει σταματήσει κτσ. Αγνοώ το μήνυμα, στέλνω αριθμό δωματίου στο τωρινό της αριθμό και μου είπε ότι έρχεται. Στο τέλος της συνεύρεσης μας της ανάφερα το σκηνικό με το μήνυμα στον παλιό της αριθμό και μου λέει ότι δεν έχει πρόσβαση σε εκείνο τον αριθμό ούτε και εδώ.. Είναι πολύ δυσάρεστο να μην έχεις πρόσβαση στα μηνύματα σου. Το έπαθα κάνα δυό φορές από κακάρισμα ινμποξ και λογαριασμών στα κοινωνικά μέσα. Το γράφω εδώ με την ευκαιρία καθώς αν δεν είχα ακολουθήσει το θέμα δεν θα το είχα καταλάβει.
 

Συνημμένα

  • IMG_0957.jpeg
    IMG_0957.jpeg
    368,9 KB · Εμφανίσεις: 159
OP
OP
M

mike1374

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2022
Μηνύματα
58
Like
82
Πόντοι
0
Φίλοι @mike1374 & @artemismatsas24
σας ευχαριστώ γιατί εμμέσως με βοηθήσατε και ξεδιάλυνε το τοπίο με την επικοινωνία με την Ιωάννα (θα ανεβάσω και κριτική οσονουπω.
Θα ήθελα να βοηθήσω στο να ξεκαθαριστεί μια δυσάρεστη κατάσταση για την Ιωάννα κυρίως για τους παλιούς της γνώριμους. Ο αριθμός κινητού που τελειώνει σε -014 ΔΕΝ ανήκει πλέον στην Ιωάννα και το χρησιμοποιεί / διαχειρίζεται κάποιος άλλος που στέλνει μήνυμα ότι η Ιωάννα έχει σταματήσει αλλά έχει δυο φίλες που προτεινει- δειτε τη φωτό. Προσπαθούσα εδώ και καιρό να τη βρω σε εκείνο το νούμερο αλλά δεν λάμβανα απάντηση.. Διαβάζοντας το θέμα Squirt είπα να ακολουθήσω τον σύνδεσμο στο seeme (ή όπως λέγεται) και της έστειλα μήνυμα στο νέο της και τωρινό τηλέφωνο. Η κοπέλα απάντησε γρήγορα και με μερικα μηνύματα βρεθήκαμε σήμερα και περάσαμε άψογα!
Καθώς πήγαινα στο δωμάτιο λαμβάνω το μήνυμα από το παλιό της νούμερο ότι έχει σταματήσει κτσ. Αγνοώ το μήνυμα, στέλνω αριθμό δωματίου στο τωρινό της αριθμό και μου είπε ότι έρχεται. Στο τέλος της συνεύρεσης μας της ανάφερα το σκηνικό με το μήνυμα στον παλιό της αριθμό και μου λέει ότι δεν έχει πρόσβαση σε εκείνο τον αριθμό ούτε και εδώ.. Είναι πολύ δυσάρεστο να μην έχεις πρόσβαση στα μηνύματα σου. Το έπαθα κάνα δυό φορές από κακάρισμα ινμποξ και λογαριασμών στα κοινωνικά μέσα. Το γράφω εδώ με την ευκαιρία καθώς αν δεν είχα ακολουθήσει το θέμα δεν θα το είχα καταλάβει.
Μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις το νέο αριθμό; Έχω το παλιό και δεν μπορώ να την βρω. Σε ευχαριστώ!!
 

Katz

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
486
Κριτικές
33
Like
3.425
Πόντοι
2.591
Μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις το νέο αριθμό; Έχω το παλιό και δεν μπορώ να την βρω. Σε ευχαριστώ!!
Δουλευει μια χαρα και ειναι η μόνη που κανει πραγματικά σκουιρτ γιαυτο και δεν κανει πολλά ραντεβού, οταν κανει μια κοπέλα εξουθενώσετε.

Κάνε κλικ στην πρόταση - θα σε πάει στην καρτέλα της στο seeme και απο εκεί παίρνεις τον αριθμό της. Το έγραψε στην αρχή ο @artemismatsas24
 

Katz

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
486
Κριτικές
33
Like
3.425
Πόντοι
2.591
Δεν θα δώσω το τηλέφωνο της κοπέλας σε προσωπικό μήνυμα οπότε σας παρακαλώ μην μου στέλνετε. Υπάρχει στον παραπάνω σύνδεσμο.
 

DRMG

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Δεκ 2009
Μηνύματα
601
Κριτικές
16
Like
2.183
Πόντοι
2.257
εκεί που θέλω αν μου ζητηθεί κάνω και γούστα στο κόστος που ορίζω εγώ τον εαυτό μου και τις υπηρεσίες μου.
Άν δεν ποσοτικοποιηθεί αυτό το κόστος, δεν ξέρει ο άλλος τί θα του ζητηθεί να πληρώσει.
 

artemismatsas24

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
81
Κριτικές
2
Like
187
Πόντοι
0
"Επειδή εσύ το ζήτησες σε pm ότι εδώ είμαστε λες για να συζητάμε, ζήτησες να σου γράψω δημόσια εδώ και δεν είσαι λες στο φόρουμ για να σε ανακρίνουν μασατζουδες /επαγγελματίες....
Κάνω λοιπόν αυτό που μου ζήτησες..
Καλη μου Τεα, οταν ειπα να με ρωτήσεις δημόσια δεν ειπα να αλλάξεις τα λόγια μου, γιατι οπως τα γράφεις αλλάζεις το νόημα,
κατα λέξη σου ειπα


Απο την στιγμή που ρωτάς πριβέ αντι δημοσίως , δεν θα κάνω τον κόπο να σου απαντήσω.
Αν εχεις απορίες δημόσια.
Ασχετα που εδώ ειναι φόρουμ για να συζητάμε για τις επαγγελματίες και οχι να μας ανακρίνουν.


Δυστηχώς τώρα λείπω σε ταξίδι και δεν εχω χρόνο να σου απαντήσω, μολις γυρίσω Αθήνα ευχαρίστως.
Σε κάνε παρακαλώ λίγη υπομονη μέχρι τότε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom