Νέα

Squirt

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mike1374
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 163
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

artemismatsas24

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
81
Κριτικές
2
Like
187
Πόντοι
0
Θα σου πω την εμπειρία μου γιατί είμαι λάτρης των συντριβανιών.Εχω δοκιμάσει Μάσα,Νεράιδα,Ioanna34 και μια που έιχε φέρει το Yourangels με κάτι μεγάλα τατού στην πλάτη,μου διαφεύγει το όνομα.Η μόνη που έκανε Squirt ΓΝΗΣΙΟ και εαι σιγουρος για αυτο είναι η Ioanna34.Είναι η φύση της τέτοια,με εμένα κατέβαζε υγρά και απο τον κώλο.Όλες οι άλλες κανανε κατι ενδιάμεσο πιστεύω.Καλά μπάνια.
Οπως τα λες φίλε μου ακριβώς
 

artemismatsas24

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
81
Κριτικές
2
Like
187
Πόντοι
0
Φίλοι @mike1374 & @artemismatsas24
σας ευχαριστώ γιατί εμμέσως με βοηθήσατε και ξεδιάλυνε το τοπίο με την επικοινωνία με την Ιωάννα (θα ανεβάσω και κριτική οσονουπω.
Θα ήθελα να βοηθήσω στο να ξεκαθαριστεί μια δυσάρεστη κατάσταση για την Ιωάννα κυρίως για τους παλιούς της γνώριμους. Ο αριθμός κινητού που τελειώνει σε -014 ΔΕΝ ανήκει πλέον στην Ιωάννα και το χρησιμοποιεί / διαχειρίζεται κάποιος άλλος που στέλνει μήνυμα ότι η Ιωάννα έχει σταματήσει αλλά έχει δυο φίλες που προτεινει- δειτε τη φωτό. Προσπαθούσα εδώ και καιρό να τη βρω σε εκείνο το νούμερο αλλά δεν λάμβανα απάντηση.. Διαβάζοντας το θέμα Squirt είπα να ακολουθήσω τον σύνδεσμο στο seeme (ή όπως λέγεται) και της έστειλα μήνυμα στο νέο της και τωρινό τηλέφωνο. Η κοπέλα απάντησε γρήγορα και με μερικα μηνύματα βρεθήκαμε σήμερα και περάσαμε άψογα!
Καθώς πήγαινα στο δωμάτιο λαμβάνω το μήνυμα από το παλιό της νούμερο ότι έχει σταματήσει κτσ. Αγνοώ το μήνυμα, στέλνω αριθμό δωματίου στο τωρινό της αριθμό και μου είπε ότι έρχεται. Στο τέλος της συνεύρεσης μας της ανάφερα το σκηνικό με το μήνυμα στον παλιό της αριθμό και μου λέει ότι δεν έχει πρόσβαση σε εκείνο τον αριθμό ούτε και εδώ.. Είναι πολύ δυσάρεστο να μην έχεις πρόσβαση στα μηνύματα σου. Το έπαθα κάνα δυό φορές από κακάρισμα ινμποξ και λογαριασμών στα κοινωνικά μέσα. Το γράφω εδώ με την ευκαιρία καθώς αν δεν είχα ακολουθήσει το θέμα δεν θα το είχα καταλάβει.
Ειχε προφανώς μπλέξει με καραγκιόζη που προσπαθει να βγάλει λεφτά με το ονομα της
 

Aggelos49

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2022
Μηνύματα
50
Like
222
Πόντοι
20
Αναζητώ κοπέλα που να κάνει squirt. Προτάσεις σας έμπειροι φίλοι;
Θα σας διηγηθώ γεγονός πριν από περίπου τρία χρόνια.
Γυναίκα στα 42 της που τη γνώρισα από site γνωριμιών. Χωρισμένη με δυο παιδία. Πρώτο ραντεβού κάπου έξω απο την Αθήνα. Εγώ μένω στο κέντρο. Φτάνω την βλέπω και μου άρεσε. Δεν ήθελε να πάμε για ποτό, αλλά να μείνουμε στο αυτοκίνητό μου. Μετά από ολιγόλεπτη συζήτηση με καύλωσε και της την έπεσα με γλωσσόφιλα και μουνόχερα. Τον είχα πετάξει έξω και μου τον έπαιζε. Σπαρταρούσε από καύλα. Κάποια στιγμή στο αποκορύφωμα της ηδονής της ένιωσα σαν να άνοιξε βρύση στο μουνί της. Όταν αποχωριστήκαμε είδα πως το κάθισμα του αυτοκινήτου ήταν μούσκεμα. Πήρα ένα υγρομάντηλο και το καθάρισα όσο μπορούσα. Φεύγοντας είχα σοκαριστεί. Πρώτη φορά συναντούσα κάτι τέτοιο. Απο το σοκ, μόλις βγήκα στην εθνική για να επιστρέψω μπερδεύτηκα και ακολούθησα την κατεύθυνση προς Λαμία!!!
Δεν επικοινώνησα ξανά μαζί της γιατί εκείνη την εποχή είχα πολλές επιτυχίες.
Μετά από καιρό, ένα απογευματάκι, χτυπάει το κινητό μου. Ήταν η εν λόγω κυρία. Δεν είχα κανονίσει κάτι για εκείνη τη βραδιά και μου πρότεινε να συναντηθούμε στη Νέα Φιλαδέλφεια. Μόλις βγήκε απο το αυτοκίνητο την είδα και καύλωσα. Φορούσε ένα κοντό μίνι, εφαρμοστό φόρεμα με ψηλές γόβες. Πίνουμε ένα ποτό στα γρήγορα και φεύγουμε κατευθείαν για γνωστό ξενοδοχείο της περιοχής που έχω δώσει πολλές μάχες σε αυτό. Μπαίνουμε στο δωμάτιο και με το που κλείνουμε την πόρτα σκύβει και μου τον παίρνει στο στόμα. Νιώθω πως θα χύσω και την σταματάω. Την γδύνω και την πλακώνω στα γλυφομούνια. Και εκεί έρχεται το δεύτερο σοκ!!! Κάποια στιγμή έκανε σαν να έχει ξεφύγει τελείως και αρχίζει ένα χύσιμο ατελείωτο. Κάνουλα με πίεση. Αφού σαστίζω και σκέφτομαι ότι με κατούρησε. Σπάζομαι, αλλά προσπαθώ να μη της το δείξω. Μόλις ηρέμησε πήγαμε για μπάνιο. Αφού ήπιαμε το καφεδάκι μας και καπνίσαμε της ζήτησα να φορέσει τα εσώρουχα και τις γόβες της για να την βλέπω και να τον πάιζω. Το έκανε και λάμβανε και σέξυ πόζες για να με καυλώνει. Έγινα τούρμπο και την αρχίζω σε δεύτερο σκληρό γύρο. Να την έχω στα 4 να της δέρνω τα κωλομέρια, να την γλυφωκολιάζω, να την γλυφομουνιάζω να της γαμάω το στόμα, να την βάζω από πάνω μου για να μπαίνω βαθιά μέσα της με τελικό στόχο να της χύσω το στόμα στο αποκορύφωμά μου. Την πάτησα όμως, καθώς στο ιεραποστολικό άνοιξε πάλι η κάνουλα!!! Τελικά έχυσα στα βυζιά της.
Φύγαμε, την πήγα στο αυτοκίνητο και την αποχαιρέτησα. Μετά από καιρό με ξανακάλεσε, αλλά την απέφυγα λέγοντάς της πως έχω άλλη σχέση. Αυτή ήταν η εμπειρία μου με το squirt. Αν και έχω γνωρίσει πάρα πολλές, αυτή ήταν η πρώτη.
Δεν μου άρεσε καθόλου. Σε κάποιους μπορεί να αρέσει. Εμένα, αν και τρελαίνομαι να μου χύνουν τη γλώσσα στο γλυφούνι, δε μου άρεσε καθόλου.
Ελπίζω να μην κούρασα, αλλά βλέποντας το θέμα, θέλησα να μοιραστώ μαζί σας τη μοναδική εμπειρία μου σε αυτό.
Να είστε όλοι καλά και πάντα επιτυχίες!!!
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
701
Like
497
Πόντοι
26
Θα σας διηγηθώ γεγονός πριν από περίπου τρία χρόνια.
Γυναίκα στα 42 της που τη γνώρισα από site γνωριμιών. Χωρισμένη με δυο παιδία. Πρώτο ραντεβού κάπου έξω απο την Αθήνα. Εγώ μένω στο κέντρο. Φτάνω την βλέπω και μου άρεσε. Δεν ήθελε να πάμε για ποτό, αλλά να μείνουμε στο αυτοκίνητό μου. Μετά από ολιγόλεπτη συζήτηση με καύλωσε και της την έπεσα με γλωσσόφιλα και μουνόχερα. Τον είχα πετάξει έξω και μου τον έπαιζε. Σπαρταρούσε από καύλα. Κάποια στιγμή στο αποκορύφωμα της ηδονής της ένιωσα σαν να άνοιξε βρύση στο μουνί της. Όταν αποχωριστήκαμε είδα πως το κάθισμα του αυτοκινήτου ήταν μούσκεμα. Πήρα ένα υγρομάντηλο και το καθάρισα όσο μπορούσα. Φεύγοντας είχα σοκαριστεί. Πρώτη φορά συναντούσα κάτι τέτοιο. Απο το σοκ, μόλις βγήκα στην εθνική για να επιστρέψω μπερδεύτηκα και ακολούθησα την κατεύθυνση προς Λαμία!!!
Δεν επικοινώνησα ξανά μαζί της γιατί εκείνη την εποχή είχα πολλές επιτυχίες.
Μετά από καιρό, ένα απογευματάκι, χτυπάει το κινητό μου. Ήταν η εν λόγω κυρία. Δεν είχα κανονίσει κάτι για εκείνη τη βραδιά και μου πρότεινε να συναντηθούμε στη Νέα Φιλαδέλφεια. Μόλις βγήκε απο το αυτοκίνητο την είδα και καύλωσα. Φορούσε ένα κοντό μίνι, εφαρμοστό φόρεμα με ψηλές γόβες. Πίνουμε ένα ποτό στα γρήγορα και φεύγουμε κατευθείαν για γνωστό ξενοδοχείο της περιοχής που έχω δώσει πολλές μάχες σε αυτό. Μπαίνουμε στο δωμάτιο και με το που κλείνουμε την πόρτα σκύβει και μου τον παίρνει στο στόμα. Νιώθω πως θα χύσω και την σταματάω. Την γδύνω και την πλακώνω στα γλυφομούνια. Και εκεί έρχεται το δεύτερο σοκ!!! Κάποια στιγμή έκανε σαν να έχει ξεφύγει τελείως και αρχίζει ένα χύσιμο ατελείωτο. Κάνουλα με πίεση. Αφού σαστίζω και σκέφτομαι ότι με κατούρησε. Σπάζομαι, αλλά προσπαθώ να μη της το δείξω. Μόλις ηρέμησε πήγαμε για μπάνιο. Αφού ήπιαμε το καφεδάκι μας και καπνίσαμε της ζήτησα να φορέσει τα εσώρουχα και τις γόβες της για να την βλέπω και να τον πάιζω. Το έκανε και λάμβανε και σέξυ πόζες για να με καυλώνει. Έγινα τούρμπο και την αρχίζω σε δεύτερο σκληρό γύρο. Να την έχω στα 4 να της δέρνω τα κωλομέρια, να την γλυφωκολιάζω, να την γλυφομουνιάζω να της γαμάω το στόμα, να την βάζω από πάνω μου για να μπαίνω βαθιά μέσα της με τελικό στόχο να της χύσω το στόμα στο αποκορύφωμά μου. Την πάτησα όμως, καθώς στο ιεραποστολικό άνοιξε πάλι η κάνουλα!!! Τελικά έχυσα στα βυζιά της.
Φύγαμε, την πήγα στο αυτοκίνητο και την αποχαιρέτησα. Μετά από καιρό με ξανακάλεσε, αλλά την απέφυγα λέγοντάς της πως έχω άλλη σχέση. Αυτή ήταν η εμπειρία μου με το squirt. Αν και έχω γνωρίσει πάρα πολλές, αυτή ήταν η πρώτη.
Δεν μου άρεσε καθόλου. Σε κάποιους μπορεί να αρέσει. Εμένα, αν και τρελαίνομαι να μου χύνουν τη γλώσσα στο γλυφούνι, δε μου άρεσε καθόλου.
Ελπίζω να μην κούρασα, αλλά βλέποντας το θέμα, θέλησα να μοιραστώ μαζί σας τη μοναδική εμπειρία μου σε αυτό.
Να είστε όλοι καλά και πάντα επιτυχίες!!!
λαχείο... δεν τα αφηνουμε αυτα !!!!!
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.971
Κριτικές
34
Like
7.760
Πόντοι
3.886
Θα σας διηγηθώ γεγονός πριν από περίπου τρία χρόνια.
Γυναίκα στα 42 της που τη γνώρισα από site γνωριμιών. Χωρισμένη με δυο παιδία. Πρώτο ραντεβού κάπου έξω απο την Αθήνα. Εγώ μένω στο κέντρο. Φτάνω την βλέπω και μου άρεσε. Δεν ήθελε να πάμε για ποτό, αλλά να μείνουμε στο αυτοκίνητό μου. Μετά από ολιγόλεπτη συζήτηση με καύλωσε και της την έπεσα με γλωσσόφιλα και μουνόχερα. Τον είχα πετάξει έξω και μου τον έπαιζε. Σπαρταρούσε από καύλα. Κάποια στιγμή στο αποκορύφωμα της ηδονής της ένιωσα σαν να άνοιξε βρύση στο μουνί της. Όταν αποχωριστήκαμε είδα πως το κάθισμα του αυτοκινήτου ήταν μούσκεμα. Πήρα ένα υγρομάντηλο και το καθάρισα όσο μπορούσα. Φεύγοντας είχα σοκαριστεί. Πρώτη φορά συναντούσα κάτι τέτοιο. Απο το σοκ, μόλις βγήκα στην εθνική για να επιστρέψω μπερδεύτηκα και ακολούθησα την κατεύθυνση προς Λαμία!!!
Δεν επικοινώνησα ξανά μαζί της γιατί εκείνη την εποχή είχα πολλές επιτυχίες.
Μετά από καιρό, ένα απογευματάκι, χτυπάει το κινητό μου. Ήταν η εν λόγω κυρία. Δεν είχα κανονίσει κάτι για εκείνη τη βραδιά και μου πρότεινε να συναντηθούμε στη Νέα Φιλαδέλφεια. Μόλις βγήκε απο το αυτοκίνητο την είδα και καύλωσα. Φορούσε ένα κοντό μίνι, εφαρμοστό φόρεμα με ψηλές γόβες. Πίνουμε ένα ποτό στα γρήγορα και φεύγουμε κατευθείαν για γνωστό ξενοδοχείο της περιοχής που έχω δώσει πολλές μάχες σε αυτό. Μπαίνουμε στο δωμάτιο και με το που κλείνουμε την πόρτα σκύβει και μου τον παίρνει στο στόμα. Νιώθω πως θα χύσω και την σταματάω. Την γδύνω και την πλακώνω στα γλυφομούνια. Και εκεί έρχεται το δεύτερο σοκ!!! Κάποια στιγμή έκανε σαν να έχει ξεφύγει τελείως και αρχίζει ένα χύσιμο ατελείωτο. Κάνουλα με πίεση. Αφού σαστίζω και σκέφτομαι ότι με κατούρησε. Σπάζομαι, αλλά προσπαθώ να μη της το δείξω. Μόλις ηρέμησε πήγαμε για μπάνιο. Αφού ήπιαμε το καφεδάκι μας και καπνίσαμε της ζήτησα να φορέσει τα εσώρουχα και τις γόβες της για να την βλέπω και να τον πάιζω. Το έκανε και λάμβανε και σέξυ πόζες για να με καυλώνει. Έγινα τούρμπο και την αρχίζω σε δεύτερο σκληρό γύρο. Να την έχω στα 4 να της δέρνω τα κωλομέρια, να την γλυφωκολιάζω, να την γλυφομουνιάζω να της γαμάω το στόμα, να την βάζω από πάνω μου για να μπαίνω βαθιά μέσα της με τελικό στόχο να της χύσω το στόμα στο αποκορύφωμά μου. Την πάτησα όμως, καθώς στο ιεραποστολικό άνοιξε πάλι η κάνουλα!!! Τελικά έχυσα στα βυζιά της.
Φύγαμε, την πήγα στο αυτοκίνητο και την αποχαιρέτησα. Μετά από καιρό με ξανακάλεσε, αλλά την απέφυγα λέγοντάς της πως έχω άλλη σχέση. Αυτή ήταν η εμπειρία μου με το squirt. Αν και έχω γνωρίσει πάρα πολλές, αυτή ήταν η πρώτη.
Δεν μου άρεσε καθόλου. Σε κάποιους μπορεί να αρέσει. Εμένα, αν και τρελαίνομαι να μου χύνουν τη γλώσσα στο γλυφούνι, δε μου άρεσε καθόλου.
Ελπίζω να μην κούρασα, αλλά βλέποντας το θέμα, θέλησα να μοιραστώ μαζί σας τη μοναδική εμπειρία μου σε αυτό.
Να είστε όλοι καλά και πάντα επιτυχίες!!!
Στείλε μας πληροφορίες να παίξουμε μπάλα εμείς
 

artemismatsas24

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
81
Κριτικές
2
Like
187
Πόντοι
0
Γιατί κατά την γνώμη σου ίσως κ αν υπάρχει προσωπικό βίωμα σου μαζί μου ..δεν αξίζω τα χρήματα που παίρνω για τις υπηρεσίες που προσφέρω;
Τι σε κάνει να νιώθεις ότι έχω καβαλήσει το καλάμι όπως λες κ δεν θέλεις να πεις ώστε να μην με κάψεις;
Δεν το παίζω μασατζου.
Προσφέρω υπηρεσίες με προτεραιότητα το μασάζ σίγουρα αλλά εκεί που θέλω αν μου ζητηθεί κάνω και γούστα στο κόστος που ορίζω εγώ τον εαυτό μου και τις υπηρεσίες μου.
καλημέρα, ωραία καλή μου, πες μου τι υπηρεσίες προσφέρεις και πόσο τις κοστολογείς και επίσης πες μου ποσο βαθμολογείς την εμφάνιση σου,
για να βρούμε μία άκρη ολα αυτα.

Γιατί η μασέζ πρέπει να είναι όπως εσύ την έχεις στο μυαλό σου ?
Γιατί να μην έχει πολλές κ ποικίλες δραστηριότητες κ ιδιότητες ενώ πραγματικά μπορεί παράλληλα μια γυναίκα/μασέζ να είναι πολλά διαφορετικά πράγματα που δεν πάει το μυαλό σου.
Ποιος ορίζει την συγκεκριμένη δραστηριότητα των υπηρεσιών που επιθυμεί να προσφέρει μια επαγγελματίας η μία επιχείρηση?
Όταν ο ενδιαφερόμενος κατανοεί ότι μια μασέζ δεν ανταποκρίνεται στις προσδοκίες του, σύμφωνα με το δικό του μπάτζετ, υπηρεσίες, εμφάνιση κλπ... Απλά δεν επιλέγει πάει παρακάτω... Για κάποιους ενδιαφερόμενους υπάρχουν γυναίκες που αξίζουν πολλά περισσότερα από αυτά που ζητούν για κάποιους άλλους απλά ζητούν κάτι άλλο κ δεν καλύπτονται οι ανάγκες η τα γούστα τους.
Γιατί να βγάλεις κακία και σχόλιο δήθεν μη με κάψεις κ δεν το θες όμως....
Απορίας άξιο αν κ καταλαβαίνω...
Ο ένας στους 5000 οκ...
(Συγγνώμη για το σεντόνι αλλά η μιλάς/σχολιάζεις δημόσια όπως λες με επιχειρήματα δηλαδή ανεβάζεις κριτική η υπάρχει σκοπιμότητα)

Πάντα οταν δεν μας αρέσει ενα σχόλιο υπάρχει σκοπιμότητα ?
Σε ρωτάω ποιο πάνω κάτι απάντησε μου οταν μπορεις, και ερχόμαστε εδώ
Η μασεζ ειναι μασεζ, οπως και ο οικοδόμος ειναι οικοδόμος, εσυ αν εχεις ταμπέλα με τίτλο μασαζ κατοικον αυτο εισαι , δεν στην εβαλα εγώ, αλλιώς βάλε μπεταντζού η ότι άλλο θέλεις.
Αυτο οριζει την δραστηριοτητα σου
Ουτε να σε κάψω θέλω ούτε κακια βγάζω, τώρα τα ψονιστηκα σου, ο ενας στους 5000 , κάνω οτι δεν τα ειδα και δεν απαντάω.
Απλά απάντησε μου σε αυτο που σε ρώτησα ποιο πάνω
τι υπηρεσίες προσφέρεις και πόσο τις κοστολογείς και επίσης πες μου ποσο βαθμολογείς την εμφάνιση σου
σε ευχαριστώ για τον χρόνο σου
 

petsa

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2019
Μηνύματα
118
Κριτικές
5
Like
343
Πόντοι
21
Θα σας διηγηθώ γεγονός πριν από περίπου τρία χρόνια.
Γυναίκα στα 42 της που τη γνώρισα από site γνωριμιών. Χωρισμένη με δυο παιδία. Πρώτο ραντεβού κάπου έξω απο την Αθήνα. Εγώ μένω στο κέντρο. Φτάνω την βλέπω και μου άρεσε. Δεν ήθελε να πάμε για ποτό, αλλά να μείνουμε στο αυτοκίνητό μου. Μετά από ολιγόλεπτη συζήτηση με καύλωσε και της την έπεσα με γλωσσόφιλα και μουνόχερα. Τον είχα πετάξει έξω και μου τον έπαιζε. Σπαρταρούσε από καύλα. Κάποια στιγμή στο αποκορύφωμα της ηδονής της ένιωσα σαν να άνοιξε βρύση στο μουνί της. Όταν αποχωριστήκαμε είδα πως το κάθισμα του αυτοκινήτου ήταν μούσκεμα. Πήρα ένα υγρομάντηλο και το καθάρισα όσο μπορούσα. Φεύγοντας είχα σοκαριστεί. Πρώτη φορά συναντούσα κάτι τέτοιο. Απο το σοκ, μόλις βγήκα στην εθνική για να επιστρέψω μπερδεύτηκα και ακολούθησα την κατεύθυνση προς Λαμία!!!
Δεν επικοινώνησα ξανά μαζί της γιατί εκείνη την εποχή είχα πολλές επιτυχίες.
Μετά από καιρό, ένα απογευματάκι, χτυπάει το κινητό μου. Ήταν η εν λόγω κυρία. Δεν είχα κανονίσει κάτι για εκείνη τη βραδιά και μου πρότεινε να συναντηθούμε στη Νέα Φιλαδέλφεια. Μόλις βγήκε απο το αυτοκίνητο την είδα και καύλωσα. Φορούσε ένα κοντό μίνι, εφαρμοστό φόρεμα με ψηλές γόβες. Πίνουμε ένα ποτό στα γρήγορα και φεύγουμε κατευθείαν για γνωστό ξενοδοχείο της περιοχής που έχω δώσει πολλές μάχες σε αυτό. Μπαίνουμε στο δωμάτιο και με το που κλείνουμε την πόρτα σκύβει και μου τον παίρνει στο στόμα. Νιώθω πως θα χύσω και την σταματάω. Την γδύνω και την πλακώνω στα γλυφομούνια. Και εκεί έρχεται το δεύτερο σοκ!!! Κάποια στιγμή έκανε σαν να έχει ξεφύγει τελείως και αρχίζει ένα χύσιμο ατελείωτο. Κάνουλα με πίεση. Αφού σαστίζω και σκέφτομαι ότι με κατούρησε. Σπάζομαι, αλλά προσπαθώ να μη της το δείξω. Μόλις ηρέμησε πήγαμε για μπάνιο. Αφού ήπιαμε το καφεδάκι μας και καπνίσαμε της ζήτησα να φορέσει τα εσώρουχα και τις γόβες της για να την βλέπω και να τον πάιζω. Το έκανε και λάμβανε και σέξυ πόζες για να με καυλώνει. Έγινα τούρμπο και την αρχίζω σε δεύτερο σκληρό γύρο. Να την έχω στα 4 να της δέρνω τα κωλομέρια, να την γλυφωκολιάζω, να την γλυφομουνιάζω να της γαμάω το στόμα, να την βάζω από πάνω μου για να μπαίνω βαθιά μέσα της με τελικό στόχο να της χύσω το στόμα στο αποκορύφωμά μου. Την πάτησα όμως, καθώς στο ιεραποστολικό άνοιξε πάλι η κάνουλα!!! Τελικά έχυσα στα βυζιά της.
Φύγαμε, την πήγα στο αυτοκίνητο και την αποχαιρέτησα. Μετά από καιρό με ξανακάλεσε, αλλά την απέφυγα λέγοντάς της πως έχω άλλη σχέση. Αυτή ήταν η εμπειρία μου με το squirt. Αν και έχω γνωρίσει πάρα πολλές, αυτή ήταν η πρώτη.
Δεν μου άρεσε καθόλου. Σε κάποιους μπορεί να αρέσει. Εμένα, αν και τρελαίνομαι να μου χύνουν τη γλώσσα στο γλυφούνι, δε μου άρεσε καθόλου.
Ελπίζω να μην κούρασα, αλλά βλέποντας το θέμα, θέλησα να μοιραστώ μαζί σας τη μοναδική εμπειρία μου σε αυτό.
Να είστε όλοι καλά και πάντα επιτυχίες!!!
Σε ζηλεύω φίλε μου δεν μου έχει τύχει ποτέ
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.963
Like
7.547
καλημέρα, ωραία καλή μου, πες μου τι υπηρεσίες προσφέρεις και πόσο τις κοστολογείς και επίσης πες μου ποσο βαθμολογείς την εμφάνιση σου,
για να βρούμε μία άκρη ολα αυτα.



Πάντα οταν δεν μας αρέσει ενα σχόλιο υπάρχει σκοπιμότητα ?
Σε ρωτάω ποιο πάνω κάτι απάντησε μου οταν μπορεις, και ερχόμαστε εδώ
Η μασεζ ειναι μασεζ, οπως και ο οικοδόμος ειναι οικοδόμος, εσυ αν εχεις ταμπέλα με τίτλο μασαζ κατοικον αυτο εισαι , δεν στην εβαλα εγώ, αλλιώς βάλε μπεταντζού η ότι άλλο θέλεις.
Αυτο οριζει την δραστηριοτητα σου
Ουτε να σε κάψω θέλω ούτε κακια βγάζω, τώρα τα ψονιστηκα σου, ο ενας στους 5000 , κάνω οτι δεν τα ειδα και δεν απαντάω.
Απλά απάντησε μου σε αυτο που σε ρώτησα ποιο πάνω
τι υπηρεσίες προσφέρεις και πόσο τις κοστολογείς και επίσης πες μου ποσο βαθμολογείς την εμφάνιση σου
σε ευχαριστώ για τον χρόνο σου
Η μπες στην Σελίδα μας να ενημερωθείς.
Η στείλε στο Viber να ενημερωθείς.
Η μπες στο θρεντ να ενημερωθείς.
Η ρώτα παλιά σεβαστά μέλη για όλες τις υπηρεσίες μας, εμφάνιση κλπ...
Η όταν κ αν έχεις προσωπικό βίωμα γράψε την κριτική σου κ βγάλε τα δικά σου συμπέρασμα.
Ο κάθε άνθρωπος μπορεί παράλληλα μέσα στην ιδιότητα "μασάζ υπηρεσίες κατ οικον" να προσφέρει πάλι σε κατ οίκον υπηρεσίες κ δραστηριότητες που ποικίλλουν.
Για εμάς είναι τόσο απλό.
Άλλοι μας κρίνουν για το έργο μας όποιο κ αν είναι αυτό χωρίς ταμπέλες και τίτλους.. ..
εσείς ονομάστε ότι κ όπως επιθυμείτε τις δραστηριότητες μας .
Αν έχετε λοιπόν κριτική από προσωπική εμπειρία σας παρακαλώ δημόσια....
σχόλια χωρίς βίωμα = δώστε ότι χαρακτηρισμό επιθυμείτε στον εαυτό σας.
Τα υπόλοιπα είναι ζόρια, κόμπλεξ, ταμπού και ταμπέλες δεν μας εκφράζουν.
Αυτή είναι η γραμμή και η φιλοσοφία μας,ο τρόπος που λειτουργούμε,ο τρόπος που ζούμε κ ο τρόπος που προσφέρουμε κ συνδεόμαστε σε κάποιους κάνει πολύ σε κάποιους άλλους απλά δεν κάνει.
Απλά τα πράγματα..

ΥΓ.
Ξέρω οικοδόμο που φτιάχνει κήπους, πήλινα αγγεία, κάνει καλλιέργειες, ζωγραφίζει κ είναι βελονιστης ...κ προσφέρει εξίσου σημαντική εργασία κ πλήθος υπηρεσίων....
Ότι κατάλαβες...
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
Δεν αξιζει τα λεφτά της, αν εριχνε τιμή με όλα μέσα ναι οκ. Δεν βάζω κριτική μην την κάψω της κοπέλα , γιατι απο την μία το παίζει μασατζού απο την άλλη θέλει να πουλάει σε τιμές εσκορτ αλλά με εμφάνιση και σέρβις μασαζ. Παρα εχει καβαλήσει το καλάμι.
Δεν αξιζει τα λεφτά της, αν εριχνε τιμή με όλα μέσα ναι οκ. Δεν βάζω κριτική μην την κάψω της κοπέλα , γιατι απο την μία το παίζει μασατζού απο την άλλη θέλει να πουλάει σε τιμές εσκορτ αλλά με εμφάνιση και σέρβις μασαζ. Παρα εχει καβαλήσει το καλάμι.
Αυτό είναι λίγο θολό όπως το γράφεις artemismatsas
Στο " μασαζ κατ οίκον " οι τιμές του Diamonds massage της ομαδας Τεας πιστεύω ότι είναι από τις καλές για τον χρόνο που προσφέρει με τις υπηρεσίες τους σε σχέση με αλλα γραφεία που πολλοί κάθε μέρα γράφουν τις εμπειριες τους με το βασικό plus τον τιμοκατάλογο που εμφανίζουν στην μέση ή στο τέλος οι θεραπεύτριες .
Είναι καλή ιδέα να γράψεις την εμπειρια σου ( εφόσον δεν έχεις θέμα ) που μάλλον ήταν δυσάρεστη όταν γράφεις " να μην την κάψω την κοπέλα "
Οι εμπειριες μας όσο αφορούν ερωτικες υπηρεσίες σε διάφορους τομείς δεν είναι πάντα επιτυχείς , αλλα υπάρχουν και οι δυσάρεστες στιγμές
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
463
Κριτικές
8
Like
718
Πόντοι
361
Και η Αντριανναxx κάνει squirt δυνατό.
Από Ιωάννα τιμές κτλ έχουμε? Στο λινκ νομίζω δεν γράφει.
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
463
Κριτικές
8
Like
718
Πόντοι
361
Άκυρο τα βρήκα.
 

artemismatsas24

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
81
Κριτικές
2
Like
187
Πόντοι
0
Η μπες στην Σελίδα μας να ενημερωθείς.
Η στείλε στο Viber να ενημερωθείς.
Η μπες στο θρεντ να ενημερωθείς.
Η ρώτα παλιά σεβαστά μέλη για όλες τις υπηρεσίες μας, εμφάνιση κλπ...
Η όταν κ αν έχεις προσωπικό βίωμα γράψε την κριτική σου κ βγάλε τα δικά σου συμπέρασμα.
Ο κάθε άνθρωπος μπορεί παράλληλα μέσα στην ιδιότητα "μασάζ υπηρεσίες κατ οικον" να προσφέρει πάλι σε κατ οίκον υπηρεσίες κ δραστηριότητες που ποικίλλουν.
Για εμάς είναι τόσο απλό.
Άλλοι μας κρίνουν για το έργο μας όποιο κ αν είναι αυτό χωρίς ταμπέλες και τίτλους.. ..
εσείς ονομάστε ότι κ όπως επιθυμείτε τις δραστηριότητες μας .
Αν έχετε λοιπόν κριτική από προσωπική εμπειρία σας παρακαλώ δημόσια....
σχόλια χωρίς βίωμα = δώστε ότι χαρακτηρισμό επιθυμείτε στον εαυτό σας.
Τα υπόλοιπα είναι ζόρια, κόμπλεξ, ταμπού και ταμπέλες δεν μας εκφράζουν.
Αυτή είναι η γραμμή και η φιλοσοφία μας,ο τρόπος που λειτουργούμε,ο τρόπος που ζούμε κ ο τρόπος που προσφέρουμε κ συνδεόμαστε σε κάποιους κάνει πολύ σε κάποιους άλλους απλά δεν κάνει.
Απλά τα πράγματα..

ΥΓ.
Ξέρω οικοδόμο που φτιάχνει κήπους, πήλινα αγγεία, κάνει καλλιέργειες, ζωγραφίζει κ είναι βελονιστης ...κ προσφέρει εξίσου σημαντική εργασία κ πλήθος υπηρεσίων....
Ότι κατάλαβες...
Ασε μας ρε τεα να χαρεις,
εγω σου εκανα μια απλή ερώτηση και δεν απαντάς ,
μάλλον θεωρείς οτι θα φας κράξιμο με αυτα που θα πεις,
απο εκει και πέρα ειλικρινά και συγνώμη που το λέω αδιαφορώ για το τι λες.
Εγω θα συνεχίσω να λέω την γνώμη μου σε οσους με ρωτάνε και σε παρακαλώ μην με ξαναενοχλήσεις.
Πούλα την τρέλα σου αλλου.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

artemismatsas24

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
81
Κριτικές
2
Like
187
Πόντοι
0
Αυτό είναι λίγο θολό όπως το γράφεις artemismatsas
Στο " μασαζ κατ οίκον " οι τιμές του Diamonds massage της ομαδας Τεας πιστεύω ότι είναι από τις καλές για τον χρόνο που προσφέρει με τις υπηρεσίες τους σε σχέση με αλλα γραφεία που πολλοί κάθε μέρα γράφουν τις εμπειριες τους με το βασικό plus τον τιμοκατάλογο που εμφανίζουν στην μέση ή στο τέλος οι θεραπεύτριες .
Είναι καλή ιδέα να γράψεις την εμπειρια σου ( εφόσον δεν έχεις θέμα ) που μάλλον ήταν δυσάρεστη όταν γράφεις " να μην την κάψω την κοπέλα "
Οι εμπειριες μας όσο αφορούν ερωτικες υπηρεσίες σε διάφορους τομείς δεν είναι πάντα επιτυχείς , αλλα υπάρχουν και οι δυσάρεστες στιγμές
Δεν εχουν ουτε φωτογραφίες, ουτε περιγραφή, ουτε τι προσφέρουν, αυτο το ουτε το ενα ουτε το αλλο, παρε με τηλέφωνο, εμένα δεν μαρεσει.
Και για να σας ρωτησω του εμπειρους οπως λέει η τέα , παλιά σεβαστά μέλη θα μου πειτε για όλες τις υπηρεσίες μας, εμφάνιση κλπ... ?
Αφου η ιδια απαξιει να μου απαντήσει.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TEA

artemismatsas24

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
81
Κριτικές
2
Like
187
Πόντοι
0
Μου ψιλοανεβηκε η πίεση θα έλεγα,

Η Τέα είναι ολιστική ενεργειακή θεραπεύτρια, ασχολείται επαγγελματικά με την τέχνη του μασάζ τα τελευταία 4 χρόνια αλλά και με τις εναλλακτικές θεραπείες, βελονισμό, αυτογνωσία, ομαδικές θεραπείες, βαθιά χαλάρωση και ύπνωση, διαλογισμό, τεχνικές αναπνοών, προσεγγίζοντας το άτομο ολιστικά και πολυεπίπεδα. Σεμινάρια και μετεκπαίδευση στη μάλαξη και σε θεραπείες spa. Διαρκώς εκπαιδεύεται σε σύγχρονες πρακτικές ώστε να παρακολουθεί τις εξελίξεις στο χώρο της χειρομάλαξης.

Αυτό που την κάνει ξεχωριστή είναι η ολιστική προσέγγιση γιατί δουλεύει ταυτόχρονα πάνω στο άτομο σε σωματικό επίπεδο αλλά και στο ενεργειακό του πεδίο. Είναι επαγγελματίας εναλλακτική θεραπεύτρια που ειδικεύεται στην ενεργειακή ταντρική διδασκαλία και φιλοσοφία καθώς και σε ειδικές συνεδρίες σε αμΕΑ, άτομα με σύνδρομα down, κακοποιημένες γυναίκες, άτομα και ζευγάρια που θέλουν να ανακαλύψουν την σεξουαλικότητα τους. Το πάθος της Τέας είναι να προσφέρει στους ανθρώπους την ευκαιρία να συνειδητοποιήσουν την αληθινή τους φύση μέσω της τάντρα ως έναν τρόπο να μεταμορφωθεί και να θεραπευτεί σε πολλούς τομείς της ζωής.

Οι συνεδρίες μου μπορεί να περιλαμβάνουν τη δύναμη της ταντικής αναπνοής, το μασάζ ταντρά, τον διαλογισμό, τις συνειδητές έρευνες και την καθοδήγηση, μεταξύ άλλων πρακτικών και συνδυασμό διαφόρων συστημάτων.


και εδώ μιλάμε για σκουιρτ, γιατι καλή μου δεν το γράφεις στην περιγραφή σου ? δεν ανοιγεις ενα θέμα καλύτερα για τον διαλογισμό ? που τον αναφέρεις κιολας.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.963
Like
7.547
Μου ψιλοανεβηκε η πίεση θα έλεγα,

Η Τέα είναι ολιστική ενεργειακή θεραπεύτρια, ασχολείται επαγγελματικά με την τέχνη του μασάζ τα τελευταία 4 χρόνια αλλά και με τις εναλλακτικές θεραπείες, βελονισμό, αυτογνωσία, ομαδικές θεραπείες, βαθιά χαλάρωση και ύπνωση, διαλογισμό, τεχνικές αναπνοών, προσεγγίζοντας το άτομο ολιστικά και πολυεπίπεδα. Σεμινάρια και μετεκπαίδευση στη μάλαξη και σε θεραπείες spa. Διαρκώς εκπαιδεύεται σε σύγχρονες πρακτικές ώστε να παρακολουθεί τις εξελίξεις στο χώρο της χειρομάλαξης.

Αυτό που την κάνει ξεχωριστή είναι η ολιστική προσέγγιση γιατί δουλεύει ταυτόχρονα πάνω στο άτομο σε σωματικό επίπεδο αλλά και στο ενεργειακό του πεδίο. Είναι επαγγελματίας εναλλακτική θεραπεύτρια που ειδικεύεται στην ενεργειακή ταντρική διδασκαλία και φιλοσοφία καθώς και σε ειδικές συνεδρίες σε αμΕΑ, άτομα με σύνδρομα down, κακοποιημένες γυναίκες, άτομα και ζευγάρια που θέλουν να ανακαλύψουν την σεξουαλικότητα τους. Το πάθος της Τέας είναι να προσφέρει στους ανθρώπους την ευκαιρία να συνειδητοποιήσουν την αληθινή τους φύση μέσω της τάντρα ως έναν τρόπο να μεταμορφωθεί και να θεραπευτεί σε πολλούς τομείς της ζωής.

Οι συνεδρίες μου μπορεί να περιλαμβάνουν τη δύναμη της ταντικής αναπνοής, το μασάζ ταντρά, τον διαλογισμό, τις συνειδητές έρευνες και την καθοδήγηση, μεταξύ άλλων πρακτικών και συνδυασμό διαφόρων συστημάτων.


και εδώ μιλάμε για σκουιρτ, γιατι καλή μου δεν το γράφεις στην περιγραφή σου ? δεν ανοιγεις ενα θέμα καλύτερα για τον διαλογισμό ? που τον αναφέρεις κιολας.
Το Diamonds Massage Therapy Athens
Σας εύχεται ολόψυχα καλές γιορτές,
υγεία ψυχική, σωματική και πνευματική και να έχετε όμορφες συνεδρίες βαθιάς κατανόησης και αυτογνωσίας .
 

Συνημμένα

  • IMG_20221122_174704.jpg
    IMG_20221122_174704.jpg
    66,5 KB · Εμφανίσεις: 70

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.995
Like
11.216
Πόντοι
2.606
Θα σας διηγηθώ γεγονός πριν από περίπου τρία χρόνια.
Γυναίκα στα 42 της που τη γνώρισα από site γνωριμιών. Χωρισμένη με δυο παιδία. Πρώτο ραντεβού κάπου έξω απο την Αθήνα. Εγώ μένω στο κέντρο. Φτάνω την βλέπω και μου άρεσε. Δεν ήθελε να πάμε για ποτό, αλλά να μείνουμε στο αυτοκίνητό μου. Μετά από ολιγόλεπτη συζήτηση με καύλωσε και της την έπεσα με γλωσσόφιλα και μουνόχερα. Τον είχα πετάξει έξω και μου τον έπαιζε. Σπαρταρούσε από καύλα. Κάποια στιγμή στο αποκορύφωμα της ηδονής της ένιωσα σαν να άνοιξε βρύση στο μουνί της. Όταν αποχωριστήκαμε είδα πως το κάθισμα του αυτοκινήτου ήταν μούσκεμα. Πήρα ένα υγρομάντηλο και το καθάρισα όσο μπορούσα. Φεύγοντας είχα σοκαριστεί. Πρώτη φορά συναντούσα κάτι τέτοιο. Απο το σοκ, μόλις βγήκα στην εθνική για να επιστρέψω μπερδεύτηκα και ακολούθησα την κατεύθυνση προς Λαμία!!!
Δεν επικοινώνησα ξανά μαζί της γιατί εκείνη την εποχή είχα πολλές επιτυχίες.
Μετά από καιρό, ένα απογευματάκι, χτυπάει το κινητό μου. Ήταν η εν λόγω κυρία. Δεν είχα κανονίσει κάτι για εκείνη τη βραδιά και μου πρότεινε να συναντηθούμε στη Νέα Φιλαδέλφεια. Μόλις βγήκε απο το αυτοκίνητο την είδα και καύλωσα. Φορούσε ένα κοντό μίνι, εφαρμοστό φόρεμα με ψηλές γόβες. Πίνουμε ένα ποτό στα γρήγορα και φεύγουμε κατευθείαν για γνωστό ξενοδοχείο της περιοχής που έχω δώσει πολλές μάχες σε αυτό. Μπαίνουμε στο δωμάτιο και με το που κλείνουμε την πόρτα σκύβει και μου τον παίρνει στο στόμα. Νιώθω πως θα χύσω και την σταματάω. Την γδύνω και την πλακώνω στα γλυφομούνια. Και εκεί έρχεται το δεύτερο σοκ!!! Κάποια στιγμή έκανε σαν να έχει ξεφύγει τελείως και αρχίζει ένα χύσιμο ατελείωτο. Κάνουλα με πίεση. Αφού σαστίζω και σκέφτομαι ότι με κατούρησε. Σπάζομαι, αλλά προσπαθώ να μη της το δείξω. Μόλις ηρέμησε πήγαμε για μπάνιο. Αφού ήπιαμε το καφεδάκι μας και καπνίσαμε της ζήτησα να φορέσει τα εσώρουχα και τις γόβες της για να την βλέπω και να τον πάιζω. Το έκανε και λάμβανε και σέξυ πόζες για να με καυλώνει. Έγινα τούρμπο και την αρχίζω σε δεύτερο σκληρό γύρο. Να την έχω στα 4 να της δέρνω τα κωλομέρια, να την γλυφωκολιάζω, να την γλυφομουνιάζω να της γαμάω το στόμα, να την βάζω από πάνω μου για να μπαίνω βαθιά μέσα της με τελικό στόχο να της χύσω το στόμα στο αποκορύφωμά μου. Την πάτησα όμως, καθώς στο ιεραποστολικό άνοιξε πάλι η κάνουλα!!! Τελικά έχυσα στα βυζιά της.
Φύγαμε, την πήγα στο αυτοκίνητο και την αποχαιρέτησα. Μετά από καιρό με ξανακάλεσε, αλλά την απέφυγα λέγοντάς της πως έχω άλλη σχέση. Αυτή ήταν η εμπειρία μου με το squirt. Αν και έχω γνωρίσει πάρα πολλές, αυτή ήταν η πρώτη.
Δεν μου άρεσε καθόλου. Σε κάποιους μπορεί να αρέσει. Εμένα, αν και τρελαίνομαι να μου χύνουν τη γλώσσα στο γλυφούνι, δε μου άρεσε καθόλου.
Ελπίζω να μην κούρασα, αλλά βλέποντας το θέμα, θέλησα να μοιραστώ μαζί σας τη μοναδική εμπειρία μου σε αυτό.
Να είστε όλοι καλά και πάντα επιτυχίες!!!
ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑΤΑ -ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΑΗ !
 

artemismatsas24

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
81
Κριτικές
2
Like
187
Πόντοι
0
Το Diamonds Massage Therapy Athens
Σας εύχεται ολόψυχα καλές γιορτές,
υγεία ψυχική, σωματική και πνευματική και να έχετε όμορφες συνεδρίες βαθιάς κατανόησης και αυτογνωσίας .
Λυπάμαι αλλα δεν θα σε ακούσω παρολο που φαίνεται οτι εχεις πείρα ,
αν σε άκουγα θα κανονιζα και ραντεβού :grin::grin: που ακομα δεν εχεις πει τι κανεις..... και ουτε η σελίδα σου γράφει πέρα από αερολογίες
 

artemismatsas24

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
81
Κριτικές
2
Like
187
Πόντοι
0
και εδώ μιλάμε για σκουιρτ, γιατι καλή μου δεν το γράφεις στην περιγραφή σου ? δεν ανοιγεις ενα θέμα καλύτερα για τον διαλογισμό ? που τον αναφέρεις κιολας.
Και οταν ανοιξεις το θέμα σου για διαλογισμό θα γίνω φανατικός, στο υπόσχομαι :D:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom