Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 96K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.575
Like
6.175
Πόντοι
1.056
Ο Πολωνός το λέει ξεκάθαρα.Φέραμε δύο εκατομμύρια Ουκρανούς,δε θα πάρουμε ούτε ένα μουσουλμάνο λαθρο.



Πολωνική πούτσα.Βλέπετε γιατί δεν τους χωνεύουν οι γείτονες.Ετσι ήταν πάντα.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.575
Like
6.175
Πόντοι
1.056
Για μένα είναι διπλωματική κίνηση, κατά πάσα πιθανότητα με υπόδειξη του κοντού. Η εικόνα της Ρωσίας και Λευκορρωσίας στη Δύση είναι ότι πρόκειται για δικτατορίες και ο κοντός θέλει να διχάσει τους δυτικούς πληθυσμούς, ώστε να μη συμφωνούν με την επίσημη προπαγάνδα των ηγετών τους, αλλά δεν μπορεί να καλέσει δυτικούς στη Ρωσία λόγω της κατάστασης κι έβαλε μπροστά τη Λευκορρωσία.

Το να δίνεις free visa μόνο για πέντε μήνες, τι εξυπηρετεί πρακτικά; Προφανώς η προθεσμία λειτουργεί σαν πίεση για να πάει πολύς κόσμος τώρα. Εγώ πιστεύω ότι θα ανανεώνεται όσο εξυπηρετεί.

Εχει πολλαπλούς στόχους.Π.χ. να εκθέσει και να ξεφτιλίσει τη Δύση.Σου λέει να ρε μαλάκα Δυτικέ έβαλες sanctions?Ποιος υποφέρει?Ο Ευρωπαίος που φτωχοποιείται από την ακριβή ενέργεια και τον πληθωρισμό.Εβαλες περιορισμούς στη μετακίνηση σε Ρωσία,Λευκορρωσία.Ποιος ζημιώνεται?Ο Ευρωπαίος που δε γαμάει.Ο,τι μέτρο και να βάλεις τον εαυτό σου βαράς γιατί είσαι για τον πούτσο.Δηλαδή να αποστασιοποιήσει ευρωπαικό πληθυσμό από κόμματα και ελίτ,να δουν το φως το αληθινό.Σου λέει εμείς άρχοντες δε φοβόμαστε ελάτε να δείτε τι πραγματικά παίζει.Εσείς χέζεστε με τους Ρώσους.Κάπως έτσι.
Είναι κινήσεις ματ αυτές,για την ώρα διευκολύνουν τους γαμείς,για αυτό πιστεύω θα υπάρξει αφόρητη πίεση προς Λιθουανία να κλείσει εντελώς τα σύνορα.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
Εχει πολλαπλούς στόχους.Π.χ. να εκθέσει και να ξεφτιλίσει τη Δύση.Σου λέει να ρε μαλάκα Δυτικέ έβαλες sanctions?Ποιος υποφέρει?Ο Ευρωπαίος που φτωχοποιείται από την ακριβή ενέργεια και τον πληθωρισμό.Εβαλες περιορισμούς στη μετακίνηση σε Ρωσία,Λευκορρωσία.Ποιος ζημιώνεται?Ο Ευρωπαίος που δε γαμάει.Ο,τι μέτρο και να βάλεις τον εαυτό σου βαράς γιατί είσαι για τον πούτσο.Δηλαδή να αποστασιοποιήσει ευρωπαικό πληθυσμό από κόμματα και ελίτ,να δουν το φως το αληθινό.Σου λέει εμείς άρχοντες δε φοβόμαστε ελάτε να δείτε τι πραγματικά παίζει.Εσείς χέζεστε με τους Ρώσους.Κάπως έτσι.
Είναι κινήσεις ματ αυτές,για την ώρα διευκολύνουν τους γαμείς,για αυτό πιστεύω θα υπάρξει αφόρητη πίεση προς Λιθουανία να κλείσει εντελώς τα σύνορα.
Το πρόβλημα για τη Δύση είναι οι influencers πλέον, διότι τα επίσημα ρωσικά μήντια στη Δύση πχ Russia Today, Sputnik κλπ τα έχουν κλείσει. Τους influencers δεν μπορούν να τους περιορίσουν. Θα παν θα δουν και θα μεταδώσουν.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.575
Like
6.175
Πόντοι
1.056
Το πρόβλημα για τη Δύση είναι οι influencers πλέον, διότι τα επίσημα ρωσικά μήντια στη Δύση πχ Russia Today, Sputnik κλπ τα έχουν κλείσει. Τους influencers δεν μπορούν να τους περιορίσουν. Θα παν θα δουν και θα μεταδώσουν.

Φοβερός πλουραλισμός στη Δύση δεν μπορείς να δεις ρωσικά κανάλια ενώ οι Ρωσοι παρακολουθούν ελεύθερα CNN,BBC τα πάντα όλα.Το θέμα είναι οτι βγαίνουν συνεχώς προπαγανδιστικά και καλά βιντεάκια από Μόσχα με μουνάρες να παρελαύνουν στους δρόμους,γιατί δεν κάνει το Παρίσι το ίδιο έστω και με AI?Να δείξουν στις Μοσχοβίτισσες να κυκλοφοράνε στους δρόμους του Παρισιού ανάμεσα στους Μαγκρέμπ και τους Αραπάδες.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.575
Like
6.175
Πόντοι
1.056
Σλαβικός κόσμος.Νομίζω διαπιστώνουμε κάποιες σημαντικές διαφορές σε σχέση με Δύση.

qKEd5b.png


L3Ff8X.png


mUAG7o.png


fmLU5N.png


oRJGpV.png


j35750.png


W5NmcM.png


Y8azYq.png


kmsYRv.png


MGy0WO.png

dOwV7h.png


xtqwgm.png

KgAlqU.png


ASoqMr.png

3Rz2QP.png



Γενικά μια βόλτα στις σλαβικέςπόλεις είναι σκέτο οφθαλμόλουτρο.Γουστάρεις να κυκλοφορείς να καμακώνεις,δε βλέπεις ούτε φρικιά,ούτε μπαζόλες,ούτε τετράπαχες,ούτε πρασινομάλλες με φωνή νταλικιέρη,ούτε τερατώδη τατουάζ και πίρσινγκς,ούτε κουρελούδες με ταγάρια,είναι όλα ωραία,απίστευτα θηλυκές γκόμενες.

Ρομαντικοί περίπατοι στο Λβιβ.Οι δυτικές Ουκρανέζες έχουν αυτό το πολωνικό καυλωτικό ύφος.Τα σλαβικά πόδια δεν παίζονται,κορυφαία στον κόσμο.

 
Τελευταία τροποποίηση:

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.287
Like
9.299
Πόντοι
2.306
Εχει πολλαπλούς στόχους.Π.χ. να εκθέσει και να ξεφτιλίσει τη Δύση.Σου λέει να ρε μαλάκα Δυτικέ έβαλες sanctions?Ποιος υποφέρει?Ο Ευρωπαίος που φτωχοποιείται από την ακριβή ενέργεια και τον πληθωρισμό.Εβαλες περιορισμούς στη μετακίνηση σε Ρωσία,Λευκορρωσία.Ποιος ζημιώνεται?Ο Ευρωπαίος που δε γαμάει.Ο,τι μέτρο και να βάλεις τον εαυτό σου βαράς γιατί είσαι για τον πούτσο.Δηλαδή να αποστασιοποιήσει ευρωπαικό πληθυσμό από κόμματα και ελίτ,να δουν το φως το αληθινό.Σου λέει εμείς άρχοντες δε φοβόμαστε ελάτε να δείτε τι πραγματικά παίζει.Εσείς χέζεστε με τους Ρώσους.Κάπως έτσι.
Είναι κινήσεις ματ αυτές,για την ώρα διευκολύνουν τους γαμείς,για αυτό πιστεύω θα υπάρξει αφόρητη πίεση προς Λιθουανία να κλείσει εντελώς τα σύνορα.
Κίνηση ματ από Λουκα που αποσκοπεί στη στήριξη των αποξενωμένων δυτικών γαμεων

Οποίος πάει εκεί το χειμώνα , θα έχει καλοριφέρ τέρμα, φτηνό φαΐ και πουτσα κάγκελο και θα φέρει την ιδέα του πανσλαβισμου πίσω στα ντόπια μέρη

Ο θεός να του δίνει χρονια.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.575
Like
6.175
Πόντοι
1.056
Κίνηση ματ από Λουκα που αποσκοπεί στη στήριξη των αποξενωμένων δυτικών γαμεων

Οποίος πάει εκεί το χειμώνα , θα έχει καλοριφέρ τέρμα, φτηνό φαΐ και πουτσα κάγκελο και θα φέρει την ιδέα του πανσλαβισμου πίσω στα ντόπια μέρη

Ο θεός να του δίνει χρονια.

Φοβερός ο Λούκα.Μιλάμε για γαμιά ολκής.Ασύλληπτη έμπνευση.Θα έχουμε μαζική έξοδο Δυτικών από τις σεξουαλικές φυλακές της Δύσης.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.575
Like
6.175
Πόντοι
1.056
Κοιτάξτε εδώ τι γίνεται Μόσχα.Του μουνιού το πανηγύρι.

 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.575
Like
6.175
Πόντοι
1.056
Κλασσική Σλάβα παρουσιάζει σλαβικό φαί.Τα μου,μου όταν τρώνε και τους αρεσει κάτι είναι τέλειοι ήχοι στο αυτί του παρτεναίρ.

 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.575
Like
6.175
Πόντοι
1.056
Κλασσική ζηλιάρα Πόλκα.Ο Πολωνός στα αρχίδια του εντελώς.

 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.575
Like
6.175
Πόντοι
1.056
Πού θα προτιμούσατε να κυκλοφορήσετε?
Από τη μια Βερολίνο.


Από την άλλη Μόσχα.


 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
Πού θα προτιμούσατε να κυκλοφορήσετε?
Από τη μια Βερολίνο.
...
Από την άλλη Μόσχα.
...

Εκεί που θα αισθανόμουν πιο άνετα και θα είχα περισσότερες πιθανότητες να κάνω κάτι.
Ρωσία άγνωστο περιβάλλον για μένα, Γερμανία οικειότερη, Ισπανία ακόμα καλύτερα κλπ.

ΥΓ Επίσης η σύγκρισή σου είναι biased, γιατί έβαλες το Βερολίνο με μία εκδήλωση των παρδαλών, επίτηδες για να εξυψώσεις τη Μόσχα.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.575
Like
6.175
Πόντοι
1.056
Εκεί που θα αισθανόμουν πιο άνετα και θα είχα περισσότερες πιθανότητες να κάνω κάτι.
Ρωσία άγνωστο περιβάλλον για μένα, Γερμανία οικειότερη, Ισπανία ακόμα καλύτερα κλπ.

ΥΓ Επίσης η σύγκρισή σου είναι biased, γιατί έβαλες το Βερολίνο με μία εκδήλωση των παρδαλών, επίτηδες για να εξυψώσεις τη Μόσχα.

Αμα παρατηρήσεις συνεχώς εκδηλώσεις των παρδαλών έχει το Βερολίνο.Δε βλέπεις ποτέ συγκέντρωση των φυσιολογικών όπως τις κοπέλες που χορεύουν Πολονέζ στο ιστορικό κέντρο του Βίλνο.
Επίσης άμα δεις ποτέ τέτοια θεάματα με pride,love parade,φρικιά κτλ Μόσχα καλά κρασιά,ενώ Βερολίνο συνεχώς κυκλοφορούνε τέτοιοι.Εχει κάπως σέξυ στοιχείο το Βερολίνο πράγματι αλλά τη νύχτα όλο μεθυσμένους και μαστουρωμένους βλέπεις.
Πας λίγο πιο δίπλα στο Στεττίν ή στο Πόζναν και είναι όλα γαμάτα,στρώνει αμέσως το τοπίο,μουνάκια παντού σε έκτακτη εμφάνιση.
Σιγά μην τολμήσει Πολωνέζα να κυκλοφορήσει Γερμανία όπως γυρνάει Πολωνία.Θα της σφυρίζουν,θα τη βρίζουν,θα την κοιτάνε αυστηρά οι Γερμανοί,θα της πιάνουν τον κώλο οι Αραβότουρκοι,δεν παίζουν αυτά.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Πού θα προτιμούσατε να κυκλοφορήσετε?
Από τη μια Βερολίνο.

Από την άλλη Μόσχα.

Εννοείται Μοσχα.Αλλά χωρίς ρωσικά,δεν κάνουμε τίποτα εκεί

Τουλάχιστον Δύση,με αγγλικά κάτι μπορεί να βρεις
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
Αμα παρατηρήσεις συνεχώς εκδηλώσεις των παρδαλών έχει το Βερολίνο.Δε βλέπεις ποτέ συγκέντρωση των φυσιολογικών όπως τις κοπέλες που χορεύουν Πολονέζ στο ιστορικό κέντρο του Βίλνο.
Επίσης άμα δεις ποτέ τέτοια θεάματα με pride,love parade,φρικιά κτλ Μόσχα καλά κρασιά,ενώ Βερολίνο συνεχώς κυκλοφορούνε τέτοιοι.Εχει κάπως σέξυ στοιχείο το Βερολίνο πράγματι αλλά τη νύχτα όλο μεθυσμένους και μαστουρωμένους βλέπεις.
Πας λίγο πιο δίπλα στο Στεττίν ή στο Πόζναν και είναι όλα γαμάτα,στρώνει αμέσως το τοπίο,μουνάκια παντού σε έκτακτη εμφάνιση.
Σιγά μην τολμήσει Πολωνέζα να κυκλοφορήσει Γερμανία όπως γυρνάει Πολωνία.Θα της σφυρίζουν,θα τη βρίζουν,θα την κοιτάνε αυστηρά οι Γερμανοί,θα της πιάνουν τον κώλο οι Αραβότουρκοι,δεν παίζουν αυτά.
Και τι να κάνεις στη Μόσχα, μόνο να βλέπεις; Σε ποια γλώσσα θα επικοινωνείς; Πώς θα αντιδράσουν οι Ρώσοι, αν την πέφτεις σε ρωσίδες; Πώς θα βρεις άκρη, αν πέσεις θύμα απάτης κλπ; Εκεί δεν είναι EU. Η Πολωνία είναι EU, οπότε μπορεί να αισθάνεται καλύτερα κάποιος, αλλά και πάλι πρέπει να ξέρεις τη νοοτροπία και να βρεις τρόπο να επικοινωνείς.

Η Γερμανία έχει δυτική προβλέψιμη νοοτροπία, λίγα γερμανικά ξέρω, λίγα αγγλικά μιλάνε, είμαι ΟΚ. Άμα συμβεί κάνα πρόβλημα, το κράτος λειτουργεί, θα βρω άκρη. Δεν πα νάχει και παρελάσεις pride, τι με νοιάζουν, αυτό είναι πρόβλημα, αν είσαι μόνιμος.

Ισπανία αισθάνομαι καλύτερα από παντού κι έχει λατινικά μουνολίβαδα, εμπλουτισμένα και από λατινοαμερικάνες. Παλιά πήγαινα συχνά, μιλάω και τη γλώσσα, και πάντα περνούσα καλά. Οι σλάβες νομίζω ότι σε βλέπουν σαν πορτοφόλι, περισσότερο από άλλες εθνικότητες κι όσες φορές έχω ασχοληθεί (στη Δύση) είναι σαν να πέρναγα από σκάνερ. Δυσάρεστη εμπειρία.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
687
Like
2.423
Πόντοι
446
Οι σλάβες νομίζω ότι σε βλέπουν σαν πορτοφόλι, περισσότερο από άλλες εθνικότητες κι όσες φορές έχω ασχοληθεί (στη Δύση) είναι σαν να πέρναγα από σκάνερ. Δυσάρεστη εμπειρία.
Στις ηλικίες που είστε κάποιοι εδώ μέσα,όλες οι γυναίκες στις ηλικίες που στοχεύετε σας βλέπουν σαν πορτοφόλια και τι μπορείτε να τους προσφέρετε.
Απολύτως λογικό και αναμενόμενο αυτό που θα συμβεί σε όλους μας,ειδικά αν καβαλήσουμε τα -ήντα.

Οτιδήποτε άλλο είναι οι κλασσικές ελληνικές αυταπάτες τύπου,"ναι,αλλά μοιάζω μικρότερος" και άλλα λόγια ν'αγαπιομαστε..

Ειδικά όταν έμενα Πράγα, είδα δεκάδες πορνοτουρίστες με αυταπάτες να γίνονται περίγελος.
Όποιος αγνοεί το καθρεφτισμά του πάει στα μουνολιβαδα και γίνεται ρόμπα,ασχέτως τι γράφει εδώ μέσα.

Ο Αρχηγός που το έχει ρίξει στα μπριζολίδια και τα έχει γραμμένα όλα στα ριπαπά του, χωρίς το πορτοφόλι του,δεν θα γαμουσε free ούτε αν καθόταν ένα μήνα σερί Πολωνία.
Αυτή είναι η πραγματικότητα και θα έρθει,αργά ή γρήγορα, για όλους
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.575
Like
6.175
Πόντοι
1.056
Οταν φτάνεις το ανώτερο στάδιο του σπόνσορα καταλαβαίνεις οτι οι γκόμενες πάντα δίνουν το σεξ σαν αντάλλαγμα είτε για λεφτά είτε για γάμο είτε για σχέση,γκόμενες που να κάνουν σεξ μόνο για το σεξ είναι λίγες ή το κάνουν τις λίγες μέρες του μήνα που είναι καυλωμένες.
Εντωμεταξύ όλοι ισχυρίζονται οτι μικροδείχνουν δεν είδα κανένα να λέει ρε παιδιά είμαι 30 χρονών και μοιάζω σαν εσχατόγερος,άλλοι λένε οτι δείχνουν καλύτεροι στα 40 από ό,τι στα 20 κτλ.

Σταρχιδιστής μου λέγανε απο 20 χρονών οτι είμαι.Μου λέγανε είσαι ο μεγαλύτερος σταρχιδιστής που έχω δει ποτέ ή είσαι ο κλασικός τύπος στα αρχίδια μας.Δεν ξέρω γιατί το λέγανε αυτό,λέγανε είσαι η κλασική τριάδα σταρχιδισμός,αντιμαλακισμός και κάτι άλλο δε θυμάμαι τι λέγανε.Πάντως όταν ασχολήθηκα με Ελληνίδες κατάλαβα γρήγορα οτι οι πιθανότητες να γαμήσω κάτι καλό ήταν συντριπτικά εναντίον μου.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
687
Like
2.423
Πόντοι
446
Εν τω μεταξύ όλοι ισχυρίζονται οτι μικροδείχνουν δεν είδα κανένα να λέει ρε παιδιά είμαι 30 χρονών και μοιάζω σαν εσχατόγερος,άλλοι λένε οτι δείχνουν καλύτεροι στα 40 από ό,τι στα 20 κτλ.

Η αλήθεια είναι ότι υπάρχουν άνθρωποι που δείχνουν νεότεροι,αλλά είναι η εξαίρεση του κανόνα.
Στο Forum και σε αντίστοιχους κύκλους όλοι μικροδείχνουν..
Η μπαναρισμενη ποκαχόντας στα 56 έλεγε ότι δεν την αφήνουν τα πιπίνια σε ησυχία :2funny:

Το χειρότερο είναι άντρες που νομίζουν ότι με περουκίνια και άλλα τρικ θα κοροϊδέψουν τις γυναίκες,οι οποίες τέτοια κόλπα τα ξέρουν απ'εξω.
Άλλοι που βάφουν τα μαλλιά τους και ενώ το φρύδι ασπρίζει είναι το μαλλί κορακί ή κάνουν καμιά μεταμόσχευση σαν του πεπονομετανάστη..

Δε λέω να μην φροντίζουμε τους εαυτούς μας, απλά δε θέλει και πολύ να γίνεις κλόουν...
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
Στις ηλικίες που είστε κάποιοι εδώ μέσα,όλες οι γυναίκες στις ηλικίες που στοχεύετε σας βλέπουν σαν πορτοφόλια και τι μπορείτε να τους προσφέρετε.
Απολύτως λογικό και αναμενόμενο αυτό που θα συμβεί σε όλους μας,ειδικά αν καβαλήσουμε τα -ήντα.
Δεν μιλάω για τώρα, αλλά για την συνολική μου εμπειρία. Τις σλάβες τις κατάλαβα νωρίς και δεν ασχολήθηκα, γιατί είχα καλύτερες επιλογές. Το ξέρουμε ότι οι γυναίκες ενδιαφέρονται για το χρήμα, αλλά παίζει ρόλο και το πόσο έκδηλο είναι αυτό στη συμπεριφορά τους. Δεν ξέρω αν είναι η κουλτούρα της φυλής τους ή κατάλοιπα του κομμουνισμού (οικονομική ανασφάλεια).

Το δίλημμα Βερολίνο-Μόσχα που έβαλε το Κμαν το είδα απλά σαν υπόθεση εργασίας. Γκόμενες ανατολικών χωρών δεν με ενδιαφέρουν.

Για να είμαι όμως δίκαιος, μία από τις καλύτερες κοπέλλες που έχω γνωρίσει (Κάννες 2008) ήταν από Οδησσό. Δούλεψε και πρόκοψε στα ακίνητα κι έχουμε επικοινωνία μέχρι σήμερα. Φωτεινή εξαίρεση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom