Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 154K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

Sultan putsek

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2024
Μηνύματα
73
Like
72
Πόντοι
0
Να κατουρήσεις γκόμενα είναι πολύ εύκολο.Εχω κατουρήσει πάρα πολλές,το δέχονται αρκετές και συχνά τους αρέσει.Να χέσεις γκόμενα είναι πολύ πιο δύσκολο,ουσιαστικά μόνο Πολωνέζες μου το έχουν επιτρέψει αυτό.Και Ρωσίδες ίσως κάτω από προυποθέσεις.
Οι Πολωνέζες είναι οι πιο βιτσιόζες θα έλεγα τη βρίσκουν με τις ανωμαλίες.
Ποσα εδωσες ρε τυπε για να τις χεσεις??
Εχεις εσφαλμένη εντυπωση με τις πολωνεζες,απορω με τι πουτανιτσες πας και τα μπλεκεις και τα σκας.
Εγω που κοιταγα γκιρλφριεντ φαση σχέση,ποτε δεν ειδα κατι σε ανωμαλια και εξτριμ,οτι πινουν ναι οτι κανουν βλακείες και ανελεητο πηδημα καποιες ναι,αλλα για χεσιμο και ουρα σε νορμάλ καταστάσεις οπως θα δεχτει η μεση ελληνιδα θα δεχτει η μεση πολωνεζα,ποσοστα ελαχιστα
 

Sultan putsek

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2024
Μηνύματα
73
Like
72
Πόντοι
0
Μιας και πιασατε το θεμα με τα ερωτικα βιτσια/ανωμαλιες πρεπει να τονιστει οτι αλλο scat και αλλο golden shower με την εννοια οτι το δευτερο ειναι νομιμως επιτρεπτο στις Ευρωπαικες τσοντες ενω το πρωτο οχι ...
Απο τους πρωτους διδαξαντες ο woodman με το θρυλικο pissandlove πριν αρκετα χρονια.
Στη Βραζιλια φυσικα επιτρεπονται και τα δυο ενω στην Αμερικη κανενα :grin:

ΥΓ. υπαρχει μυθικο μελος που το εκανε ιδιωτικα με αμερικανιδα πορνοσταρ και μου το εδειξε σε βιντεακι
Συνεχιστε
Φιλε και αμερικη παιζει αλλα οχι σε μεγαλο βαθμο.
Πατα damazonia scat και θα σου βγαλει βιντεακι
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.098
Κριτικές
184
Like
44.807
Πόντοι
22.266
Να κατουρήσεις γκόμενα είναι πολύ εύκολο.Εχω κατουρήσει πάρα πολλές,το δέχονται αρκετές και συχνά τους αρέσει.Να χέσεις γκόμενα είναι πολύ πιο δύσκολο,ουσιαστικά μόνο Πολωνέζες μου το έχουν επιτρέψει αυτό.Και Ρωσίδες ίσως κάτω από προυποθέσεις.
Οι Πολωνέζες είναι οι πιο βιτσιόζες θα έλεγα τη βρίσκουν με τις ανωμαλίες.
Να τρως περισσότερο πατζαρη:confused:
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
2.142
Κριτικές
10
Like
1.590
Πόντοι
506
Μυθοι του Αισωπου. Εκοψε η αλεπου την ουρα της και μετα ελεγε πως μοδα ειναι
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.450
Like
7.977
Πόντοι
2.356

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
656
Like
1.105
Πόντοι
206

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.450
Like
7.977
Πόντοι
2.356

Sultan putsek

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2024
Μηνύματα
73
Like
72
Πόντοι
0
Φίλε το λινκ αυτό τι λέει? Επειδή έχω μια δυσκολία να το πατήσω, αξίζει για να τραβήξουμε καμιά μλκια?
Πολωνή για girlfriend φάση τελικά βρέθηκε? Να τσεκάρετε και παρέα τέτοια links κλπ δηλαδή.
Δες το φιλε αν εισαι φαν το σκατ.
Εγω δεν ειμαι αλλα βρηκα τη Καναδεζα νταμαζονια να το κάνει και στην αλλη πλευρα του Ατλαντικού
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.659
Like
10.358
Πόντοι
3.506
Αυτός μας δόξασε στο εξωτερικό ως χέστρα

O Kman κάνει κάτι που έχουν σαν βίτσιο πολλοί Άραβες.
Googlάρετε Porta Potty Girls και θα δείτε ότι είναι νορμάλ τακτική για εκείνους.
Για μένα ο Kman το κάνει ακριβώς για τους ίδιους λόγους,αλλά αυτό είναι άλλη συζήτηση..

Πλέον παίζουν "απελευθερωμένες" γκόμενες με ΟF,istagram followers,κ.λ.π. που έχουν πει δημόσια ότι πλούσιοι Άραβες έστελναν αεροπλάνο να τις παραλάβει και μεταξύ άλλων που έκαναν ήταν ότι έκανε η εισαγγελέας στον πεπονομετανάστη.

Μία θυμάμαι τη ρώτησαν σε ένα podcast αν πιστεύει ότι μετά από αυτά που είπε,
θα είναι δύσκολο να βρει άντρα για κάτι σοβαρό και έλεγε τις γνωστές πίπες ότι ο άντρας πρέπει να με αποδεχθεί για αυτό που είμαι...
Αποδέξου με κι ας είμαι χέστρα λοιπόν..
Αν δεν την αποδεχτείς τότε είσαι σεξιστής υπέρ του λευκού αντρικού προνομίου , χοντροφοβικος, ομοφοβικός κλπ
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.659
Like
10.358
Πόντοι
3.506
Πάιζει και το αντίστροφο βέβαια.Είχα δει συνέντευξη αεροσυνοδού της Emirates που τη ρώτησαν αν είχε πάρει πρέφα porta potties στις πτήσεις και απάντησε οτι μόνο μια φορά μια νεαρή κοπέλα στη business class τη ρώτησε ανήσυχη αν το φαγητό περιείχε αρκετές φυτικές ίνες.Μετά επαναλάμβανε έφαγα αρκετές ίνες.Οταν τη ρώτησε η αεροσυνοδός για το ενδιαφέρον της εκμυστηρεύτηκε οτι ο Αραβας που την προσκάλεσε την περίμενε ήδη στη σουίτα ξαπλωμένος με το στόμα ανοιχτό και έπρεπε οπωσδήποτε μόλις κατέφτανε να αφοδεύσει πάνω του οπότε ήτανε πρωταρχικής σημασίας να έχει φάει αρκετές φυτικές ίνες στο ταξίδι.
Έκανε το σκατο της παξιμάδι μας λες
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
197
Like
227
Πόντοι
21
Αν ήταν νεότερος δε θα είχε καμία δικαιολογία να μην αλλάξει πόλη/χώρα.
Τώρα τρώει τις κελεμπίες και τους vegan lgtbq στη μάπα,με αντάλλαγμα μερικες μέρες στα μουνολιβαδα

Εν τω μεταξύ επανεμφανίστηκε Χάρης Σαολίν, θα του πήρε στάνταρ κάνα δίωρο να γράψει τα post και ο Αρχηγός τον απαξίωσε στα καπάκια ποστάροντας 50 screenshots και 10 βίντεο :2funny:

@Glyfomounix
Χθες με το που γύρισα πήγα να σηκώσω τα βάρη της ζωής και έπιασα την πάρλα με τύπισσα τούμπανο που δεν είχα ξαναδεί,την περνάω για Λατίνα,μου λέει και ότι τη λένε Ida,το έχω 99% σίγουρο,της πετάω κάτι στα ισπανικά και με κοιτάει σαν χάνος..
Μου λέει δεν είμαι Ισπανίδα,θα σου πω αλλά δε θέλω να θυμώσεις :think:
Είμαι από τη Μακεδονία :confused:
Πατέρας σκοπιανός-μανα Κόσσοβο Δηλαδή λίγο καλύτερο απο
πατέρας τζιχαντιστής-μητερα Ζουλού:confused:
ο κμαν βαζει φωτο απο πορνο να μας πισει για πολονια.τινκα πολονους στην κυπρο και αυτες κρατανε κατι γελιους
με πρασινα παπουτσια και ρουχα σαν μικι μαους,ασε που πανε με την κοπελα σε μαχαζια και πληρωνουν ξεχωριστα!
τωρα που πηγα τουρκια και οι επαφες και αυτα που βλεπω χρονια στα κατεχομενα ειναι οτι σαν τις τουρκαλες πιο
ομορφες δεν εχει και σαν κοπελες ειναι οτι ψαχνω!συν οτι ειναι προσεγγισημες σε σχεση με αυτες τις πουτανες
σε αυτες τις χωρες.οι ασχημες ηταν βιζιτες σαν αυτες του κμαν ρωσιδες και ουκρανιδες που κατι τουρκοι γελιοι
της κθνηγανε και περνουν τηλεφωνα.απλες οι πιο πολλες τυρκες,εβλεπα ξαθες γαλανοματες πανεμορφες να ειναι απλα σερβιτορες η να δουλευουν σε φουρνο.γνωρισα μερικες που εδειξαν ενδιαφερων αλλα ηταν πολυ μικρουλες 18 με 22!
εγω ειμαι 45 αλλα αυτες με εβαζαν γυρω στα 30,αν πω την ηλικια μου ειναι μειον.αλλα για μια τουρκα 26---30 αν δει χρημα,καλη εμφανιση,ντυσιμο και οτι εχω 2 δικα μου σπιτια στην καλυτερη πιο ακριβη περιοχη της λευκωσιας ειναι
οτι καλυτερο για αυτες.ζω με τους γονεις μου βαλκανιε γιατι τα σπιτια μου ειναι στο ιδιο οικογενοιακο κτιριο 3 οροφους.
αν ειχα γυναικα θα την επαιρνα στο ρετιρε που τωρα ειναι η αδερφη μου με την οικογενεια της προσωρινα μεχρι
τον φεβρουαριο.δεν μου αρεσει να ειμαι μονος αν δεν εχω γυναικα γιατι δεν ψαχνω απλα γκομενες να γαμω.
αυτες τις περνω σε χοτελ δεν θελω να ερχοντε στο σπιτι μου.απο φεβρουαριο θα πληρωνω νερα και ρευματα σε δυο σπιτια που δεν νοικιαζω ποτε και δεν τα χρισημοπειω!στην γειτωνια μου αρχαγγελο τα σπιτια ξεκινανε απο 500 μεχρι 6 εκατομυρια και μονο υπουργοι και μεγαλοδικιγοροι,πολιτικοι και τετιοι μενουν διπλα μου.η τιμη του σπιτιου μου
ειναι 450 χιλιαδες η εκτιμιση ειναι 18 ετων δεν πιανει 700 οπως αξιζει κανονικα γιατι θεωρειτε οικογενειακο κτιριο
αν εχεις 3 δικα σου σπιτια το ενα πανω στο αλλο.σου λενε δεν ερχετε να αγορασει καποιος σε ενα κτιριο που ζουνε
οικογενεια.τωρα ο κμαν ουτε σπιτι εχει,ουτε αμαξι και κανει αυτα που εκανα με τις ρωσοπουτανοουκρανιδες στα 20 μου
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
932
Like
3.398
Πόντοι
446
τινκα πολονους στην κυπρο και αυτες κρατανε κατι γελιους
με πρασινα παπουτσια και ρουχα σαν μικι μαους,ασε που πανε με την κοπελα σε μαχαζια και πληρωνουν ξεχωριστα!

Πες τα ρε Χάρη με τους ρεζίλιδες τους Πολωνούς!

Πρέπει να σκάσει το SponsorCrew του bou να βάλει τα πράγματα στη θέση τους :confused:
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
197
Like
227
Πόντοι
21
μαλλωσαμε με τον δασκαλο ιωσηφ και με μπλοκαρε οταν ημουν τουρκια.με επριζε να παρω βιζιτες
σαν αυτες που γαμα ο κμαν.του ελεγα ρε αυτες ηταν πριν 25 χρονια στην μοδα ουτε να βλεπω θελω
αυτες εγω μονο τουρκες και μουναρες απο την κεντρικη ασια ηρθα να βρω τουρκια!ειχαμε ξανα μαλωσει
γιατι δεν επαιρνα βιζιτες 250 ευρο του ειπα κυπρο γαμω και κινεζουλες 20 ευρο γιατι να δωσω για αυτα τα νουμερα που αηδιαζω πλεον.να γαμησω μεξικανα,αργεντινη,πορτογαλεζα οκ βιζιτα αλλα ουκρανιδες δεν θελω
στην ουκρανια παω γιατι μου αρεσει και κυνηγουσα καμια γκαρσονα και καμια σε μαχαζια.
αυτες τις πουτανες πλεον δεν με τραβανε.δεν ειναι τις μοδας αυτες οι ρατσες και βουδαπεστες και τετεια τελιοσαν ολα
απο το 2002.το 2011 που πηγα βουδαπεστη οι ουγγροι ηταν ανωτεροι απο τους ελληνες τωρα ουτε συγκριση!
να κανω αυτα που κανει ο κμαν στην βενεζουελα,κολομβια,αφρικη οπως λεει ο δασκαλος ιωσηφ
στην νικαια παλι ειδα μουναρες αλγερινες,γαλλιδες ανετα επαιζα εκει οπως λεει και ο καλογερο.
αν δειτε τι επιπεδο τουρκον ασχολειτε με τις νατασες οπως τις λενε θα γελατε!τουρκοι ντυμενοι με πουκαμισα λουλουδε
αφραγγοι οπως αυτους που εβλεπα στο κιεβο γιδροπαρκ που εκαναν με το χαρτι λουλουδια να δωσουν στις γκομενες χαχαχαχαχα και εκαναν τα γλυκα ματακια!εχτος απο τουρκια,γεωργια.ελλαδα ,σερβια που τους αγαπω
δεν θελω καμια ανατολικη χωρα η κεντρικη ευρωπη να ξαναπαω.ουκρανια θα πηγαινω γιατι παω ολη μου την ζωη
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
197
Like
227
Πόντοι
21
Πες τα ρε Χάρη με τους ρεζίλιδες τους Πολωνούς!

Πρέπει να σκάσει το SponsorCrew του bou να βάλει τα πράγματα στη θέση τους :confused:
μονο πολονους εχουμε τουριστες,ισραηλιτες και λιγους εγγλεζους.
τωρα η λοτ θα ξεκινιση πτησεις απο τελος οχτωβριου.η γουιζ παει παντου
πολονια απο κυπρο.αυτοι μας εμειναν και δεν ξοδευουν τιποτα ουτε εχουν λεφτα.
οι ουκρανοι προσφυγες ειναι πολυ καλυτεροι οικονομικα και αληθεια σας λεω
περνει η γκομενα αρωμα 15 ευρο και ο πολονος κανει πισω!ασε που πολλες φωρες
θελουν να πληεωσουν ξεχωριστα και στο τελος πληρωνει ολα η κοπελα το ιδιο και
οι σκανδιναυοι γυφτοι που εχουμε.μονο οι ισραηλιτες και οι αρμενιοι εχουμε που ξοδευουν!
ολοι αυστριακοι,ολλανδοι,ελεβετοι ειναι ακομα πιο γυφτοι απο τους αλλους.
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
197
Like
227
Πόντοι
21
πηγα χρονια παντου μεχρι και αλβανια πηγα και ειδα ειναι πολυ καλυτερα εκει παρα στο ελλαδισταν.
στην τουρκια δοκιμασα να παιξω με το εσκορτ για να βρω καμια ουζπεκα μουναρα η καμια τουρκα βιζιτα
αλλα δεν δουλευει.ουτε πορνο μπορεις να δεις η να γραψεις σεξ στο κινητο δεν σε αφηνει να μπεις σε πορνοσαιτ
με βιζιτες.την επομενη φωρα θα παρω τηλεφωνα απο πριν.βρηκα ομορφες βιζιτες τιρανα και λιβανο αλλα τελικα πηγα τουρκια.
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
197
Like
227
Πόντοι
21
εχω σχεδια για κυργισταν αλλα ειναι 800 ευρο απο τα κατεχομενα να παω με τουρκικες.
στην ανταλεια εχει 120 ευρο το αεροπορικο.
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
197
Like
227
Πόντοι
21
Αμα δεις ο Χάρης γυρνάει συνέχεια σε μέρη που ελπίζει να βρει Ρωσίδες,Ουκρανέζες και μετά γράφει πάντα οτι οι ντόπιες είναι καλύτερες.Καλύτερες οι Τουρκάλες στην Αττάλεια,καλύτερες οι Ελληνίδες στη Θεσσαλονίκη,καλύτερες οι Γεωργιανές στην Τυφλίδα κτλ.
Αμα είναι έτσι ας πάει Κωνσταντινούπολη με 18 εκατομμύρια πληθυσμό να καλοπεράσει.Τίγκα στις Τουρκάλες είναι.
δεν ψαχνω ουκρανιδες!τουρκαλες,αρμενια,γεωργια αυτες ειναι οι χωρες που ψαχνω και επιδει
πηγα εκει ξερω οτι αυτες μου αρεσουν.οι ρωσιδες ηταν στην μοδα πριν 25 χρονια οταν εκανα την μοσχα
αθηνα με κορινθο διαδρομη.στην ρωσια ομως μου αρεσαν απο τα ουραλια,μπασκιρια,ταταρ ξανθες με γαλαζια
μογγολικα ματια!απο αυτες εχει πολλες η τουρκια γιατι ειναι απο κεντρικη ασια και πηγαν εκει.
για αυτο μαλωσαμε με τον ιοσηφ,εγω πηγα να γνωρισω καμια τουρκαλα να πηγαινω εκει,να την φερνω εδω
και αυτος ηθελε να ασχολειθω με αθλιες επιδει του ειπα ειναι τινκα.για αυτο εγραψα οτι ο κμαν κανει να παει εκει.
σε μενα δεν μιλουσαν εντομεταξυ,χαιρετουσα στα ρωσικα και με εγραφαν ενω μιλουσαν με φιλες και ελεγαν
οτι ειναι προστιτουτκες χαχαχαχαχα.σε αθλιους τουρκους εδιναν τηλεφωνα ενω αν τους μιλουσα ρωσικα
οπως κανουν ολες και οδυσσο δεν μου μιλανε!στον κμαν με φατσα θυματος θα ηταν ιδανικος για δολομα.
μαζι μου σκεφτωντε αυτος δικος μας ειναι θελει να μας γαμησει τζαμπα,δεν φατσαρω για θυμα η ξενος για αυτες
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
656
Like
1.105
Πόντοι
206

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom