Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 155K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (4 μέλη και 10 επισκέπτες)

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
197
Like
227
Πόντοι
21
θεσαλονικη γνωρισα κατι θειες που δουλευαν στον δρομο και πιασαμε κουβεντα.
μετα απο 2 μηνες με ειδαν και με θυμονταν ακομα ανετα τις γαμουσα γιατι εδειξα
το χρημα αλλα η μια επιδει ηταν παντρεμενη ενω ηθελε καταλαβα φοβατε και εκανα πισω.
αν επεμενα ομως σιγουρα θα την εσκιζα και θα της εδινα και κανα χιλιαρικο για να τρελαθει!
μετανιοσε που της ειπα παμε για σουβλακι διπλα και δεν ηρθε μου ειπε την επομενη
σε ειδα εκει και ετρεχαν τα σαλια μου αλλα ντραπηκα να ερθω.μετα μου ειπε με περνει ο αντρας μου
με περιμενει,αλλα νομιζω ισος κανας γκομενος και δεν εχει αντρα φοβηθηκε γιατι ειδε τι προθεσεις.εχω.
ημουν παντα ακριβα ντυμενος,με 6000 μετρητα που ειδε στο γραφειο της οταν μιλουσαμε και ειπα εχω
ναυτιλιακη εταιρια ουκρανια και ηρθα να αγορασω σπιτι στην εγνατεια.θα της ελεγα μετα ψεματα οτι το λουξ
διαμερισμα που εμενα το αγορασα σθν 1000 ευροο δωρο αυτην 10 μερασ θα την εσκιζα..
στην ελλαδα μπορω να εχω πιο μεγαλη επιτυχια απο την ουκρανια.στην ελλαδα οι προσφορες μου πιανουν
ενω οι χαζοουκρανες θελουν να μου τα παρουν χωρις να δωσουν!
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
197
Like
227
Πόντοι
21
Και μπορώ να καταλάβω και τον λόγο :confused: Συνέχισε ακάθεκτος αρχηγέ! :rockon:
εβλαιπαν ολοι κυπρο και ελλαδα μια τουρκικη ταινια kara sevda οπου επαιζε μια μουναρα ξανθη με τετεια ματια κοντουλα
οταν την ειδα λεω αυτη αποκλειετε να ειναι τουρκα,μπηκα στο βιο της και ηταν ουζμπεκα μιση και ρωσιδα!
τετειες σαν αυτη εχει χιλιαδες στην ανταλεια και μια αλλη απο το καζαν που γνωρισα ρωσιδα ειναι τετεια.
η κοπελα απο το καζαν ομως ηθελε να την φερω κυπρο και εκανα πισω!τα αεροπορικα ειναι 1200 ευρο να ερθει
συν το οτι εχει παιδι με ενα νεαρο ροσοποντιο στην ηλικια της.σκεφτηκα μην την φερω και μου κανει πουστια
να παει στον ποντιο!τελικα ηρθε μονη με την μανα της και πηγαν στον ποντιο!μου ειπε δεν ειμαστε μαζι
αλλα πηγαμε σπιτι του.τωρα αυτη ηταν ντουπαι,ποτε δεν δουλευε η δουλευει και οταν της ειπα αν θελει δουλεια
με 2000 ειπε ειναι λιγα!ετσι καταλαβα δεν κανει αυτη εψαχνε 5000 και πανω δουλεια η καθολου.
ησουν με ποντιο και εχεις και απαιτησεις σαν να εχει χρησο μουνι.γαμησα πολλες μοσχα ταταρες
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
3.001
Like
7.160
Πόντοι
1.056
Ποσα εδωσες ρε τυπε για να τις χεσεις??
Εχεις εσφαλμένη εντυπωση με τις πολωνεζες,απορω με τι πουτανιτσες πας και τα μπλεκεις και τα σκας.
Εγω που κοιταγα γκιρλφριεντ φαση σχέση,ποτε δεν ειδα κατι σε ανωμαλια και εξτριμ,οτι πινουν ναι οτι κανουν βλακείες και ανελεητο πηδημα καποιες ναι,αλλα για χεσιμο και ουρα σε νορμάλ καταστάσεις οπως θα δεχτει η μεση ελληνιδα θα δεχτει η μεση πολωνεζα,ποσοστα ελαχιστα

Συνήθως αυτά τα κάνεις με γκόμενες που ξέρεις καιρό.Σίγουρα όχι μοντελικών προδιαγραφών.Μοντέλα του ίνσταγκραμ χέζουν μόνο οι Αραβες.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
3.001
Like
7.160
Πόντοι
1.056
Εν τω μεταξύ ρε πστ μου, αν είσαι γονιός και το νεογνό π.χ.ξεμείνει από οξυγόνο και σου βγει πεπονομετανάστης ή βγει καμμένο σαν την άλλη, πρέπει να το αγαπάς γιατί είσαι γονιός του;

Δε θα σου προξενούσε μια αιώνια θλίψη το συγκεκριμένο θέαμα;

Δε θα ήθελες να το στείλεις στη Σιβηρία με one way ticket;
Ουπς, σαν να το έκαναν αυτό κάποιοι γονείς πριν 50 χρόνια, αλλά δυστυχώς μετά φτιάχτηκε το youtube..

Ο δημητράκης έγραφε οτι πρωταγωνιστούσε σε τσόντες κοπρό τη δεκαετία του 90 όπου τον έχεζαν μαζικά Ρωσίδες και Γερμανίδες.Μάλιστα η κόρη του είχε βρει και παρακολουθήσει μια από τις ταινίες.
Πρέπει να είναι ο πρώτος Ελληνας πορνοστάρ με διεθνή καριέρα.
 

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.949
Like
371
Πόντοι
36
θεσαλονικη γνωρισα κατι θειες...
στην ελλαδα μπορω να εχω πιο μεγαλη επιτυχια απο την ουκρανια.στην ελλαδα οι προσφορες μου πιανουν
ενω οι χαζοουκρανες θελουν να μου τα παρουν χωρις να δωσουν!

Τους τα έλεγα πριν μερικές σελίδες ότι η Βόρεια Ελλάδα είναι τοπ καμακοπροορισμός και δε με πίστευαν
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
934
Like
3.416
Πόντοι
446
Ο δημητράκης έγραφε οτι πρωταγωνιστούσε σε τσόντες κοπρό τη δεκαετία του 90 όπου τον έχεζαν μαζικά Ρωσίδες και Γερμανίδες.Μάλιστα η κόρη του είχε βρει και παρακολουθήσει μια από τις ταινίες.
Πρέπει να είναι ο πρώτος Ελληνας πορνοστάρ με διεθνή καριέρα.

Ο Δημητράκης σίγουρα πρωταγωνιστούσε στους χειρότερους εφιάλτες των γονιών του :2funny:

Κόρη δεν έχω δει,όμως έχω δει τον γιο του που είναι καμιά 30αριά χρονών
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
934
Like
3.416
Πόντοι
446
Τους τα έλεγα πριν μερικές σελίδες ότι η Βόρεια Ελλάδα είναι τοπ καμακοπροορισμός και δε με πίστευαν
Ναι,αλλά έχουμε φλωρέψει οι βόρειοι λιγάκι..

Ο Χάρης γουστάρει προορισμούς που πέφτει γαμησι και.....ξυλο:knuppel::stretcher:
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.661
Like
10.365
Πόντοι
3.506
Ναι,αλλά έχουμε φλωρέψει οι βόρειοι λιγάκι..

Ο Χάρης γουστάρει προορισμούς που πέφτει γαμησι και.....ξυλο:knuppel::stretcher:
Ξέρει τι κάνει

Για να σε εκτιμήσει η γυναίκα πρέπει να τη γαμας ΚΑΙ να τη δέρνεις

Εκτός αν είσαι κακός και εννοείς κάτι μπουφλες που έτρωγε ο ίδιος
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
445
Like
921
Πόντοι
81
θεσαλονικη γνωρισα κατι θειες που δουλευαν στον δρομο και πιασαμε κουβεντα.
μετα απο 2 μηνες με ειδαν και με θυμονταν ακομα ανετα τις γαμουσα γιατι εδειξα
το χρημα αλλα η μια επιδει ηταν παντρεμενη ενω ηθελε καταλαβα φοβατε και εκανα πισω.
αν επεμενα ομως σιγουρα θα την εσκιζα και θα της εδινα και κανα χιλιαρικο για να τρελαθει!
μετανιοσε που της ειπα παμε για σουβλακι διπλα και δεν ηρθε μου ειπε την επομενη
σε ειδα εκει και ετρεχαν τα σαλια μου αλλα ντραπηκα να ερθω.μετα μου ειπε με περνει ο αντρας μου
με περιμενει,αλλα νομιζω ισος κανας γκομενος και δεν εχει αντρα φοβηθηκε γιατι ειδε τι προθεσεις.εχω.
ημουν παντα ακριβα ντυμενος,με 6000 μετρητα που ειδε στο γραφειο της οταν μιλουσαμε και ειπα εχω
ναυτιλιακη εταιρια ουκρανια και ηρθα να αγορασω σπιτι στην εγνατεια.θα της ελεγα μετα ψεματα οτι το λουξ
διαμερισμα που εμενα το αγορασα σθν 1000 ευροο δωρο αυτην 10 μερασ θα την εσκιζα..
στην ελλαδα μπορω να εχω πιο μεγαλη επιτυχια απο την ουκρανια.στην ελλαδα οι προσφορες μου πιανουν
ενω οι χαζοουκρανες θελουν να μου τα παρουν χωρις να δωσουν!
Ειναι εκεινες που προσπαθουν να σε ψησουν για ινστιτουτα αισθητικης?
Τι θεραπεια σου προτειναν?
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.818
Κριτικές
6
Like
11.303
Πόντοι
3.936
Ο δημητράκης δεν έχεσε ποτέ τη Λίζα απλώς επόρδισε στη μάπα της.
Μη δεις αποχετευτικο σύστημα εσύ αμέσως να πεταχτείς.
Για ξανά ποσταρε εκείνη την τύπισσα με την κ@υραδα στο στόμα απ τα παλιά.
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
445
Like
921
Πόντοι
81
Μη δεις αποχετευτικο σύστημα εσύ αμέσως να πεταχτείς.
Για ξανά ποσταρε εκείνη την τύπισσα με την κ@υραδα στο στόμα απ τα παλιά.
Κουραδα στο στομα και να μην ξερασει, μαλλον προκειται για ανωμαλαρα που γουσταρει
Δεν ειναι η μονη

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom