Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.032
Κριτικές
184
Like
44.657
Πόντοι
22.266

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Εκεί παίζουν σε κλειστό κύκλωμα. Οπότε γίνονται προξενιά γνωριμίες εντός του κυκλώματος.
Μικρή σημασία, γιατί αυτό το πάρτυ κρατάει λίγο .
Μέχρι τα 22-23 έχουν τελειώσει όλα αυτά. Και ο καλύτερος , άντε να φόρτωσε 2-3-5 . Μέχρι εκεί .

Εσύ κλαις, που δεν ήσουν χωμένος πριν 20+ χρόνια σε τέτοια φάση .
Και σε 40 χρόνια από τώρα , το ίδιο θα κάνεις.

Και κάτι άλλο . Σε τέτοιες πιτσιρικοπαρέες, δεν τρώει και κανείς πάνω από 7άρι .
Τα παραπάνω ... παίζουν εκτός εξαρχής.

Εγώ βλέπω ότι οι πιτσιρικάδες μια χαρά τρώνε.Και...όχι μπάζα.Γαμήσιμες φουλ.Τωρα πως τις τρώνε,και αν τις τρώνε απο κύκλωμα,δεν ξέρω

Που ο 35+ για να έχει απλά...λεπτή γκόμενα,τα'χεις πει κι εσύ τι πρέπει να διαθέτει...

Να βλέπεις πχ Σάββατο βράδυ Θεσσαλονίκη...εσυ ο καλοντυμένος,ξυρισμένος κλπ...τον λεχρίτη πιτσιρικά...με βερμούδα παζαριού,να έχει γκομενάκι κάτσε καλά...και να περιμένουν το αστικό.Αυτά τα κουλά βλέπεις...ως μεγαλύτερος.:cry:
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.978
Πόντοι
1.056
Εγώ βλέπω ότι οι πιτσιρικάδες μια χαρά τρώνε.Και...όχι μπάζα.Γαμήσιμες φουλ.Τωρα πως τις τρώνε,και αν τις τρώνε απο κύκλωμα,δεν ξέρω

Που ο 35+ για να έχει απλά...λεπτή γκόμενα,τα'χεις πει κι εσύ τι πρέπει να διαθέτει...

Να βλέπεις πχ Σάββατο βράδυ Θεσσαλονίκη...εσυ ο καλοντυμένος,ξυρισμένος κλπ...τον λεχρίτη πιτσιρικά...με βερμούδα παζαριού,να έχει γκομενάκι κάτσε καλά...και να περιμένουν το αστικό.Αυτά τα κουλά βλέπεις...ως μεγαλύτερος.:cry:

Εγώ όταν ήμουνα μικρότερος θύμωνα πώς μας έτρωγαν τα μουνιά οι μεγαλύτεροι.Τώρα που βλέπω τι παίζει δε θα έλεγα οτι ζηλεύω τα πιτσιρίκια.
Θυμάμαι βγαίναμε τότε στα κλαμπ κάθε βράδυ εμείς 22,ο ένας τριαντάρης και ο τριαντάρης να φορτώνει συνεχώς τις γκόμενες που του γνώριζα και οι λοιποί να μένουμε με το πουλί στο χέρι.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Εγώ όταν ήμουνα μικρότερος θύμωνα πώς μας έτρωγαν τα μουνιά οι μεγαλύτεροι.Τώρα που βλέπω τι παίζει δε θα έλεγα οτι ζηλεύω τα πιτσιρίκια.

Οι τότε,μεγαλύτερους θέλαν

Οι τώρα θέλουν συνομήλικους...ή και μικρότερους
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.573
Like
10.050
Πόντοι
3.506
Εγώ όταν ήμουνα μικρότερος θύμωνα πώς μας έτρωγαν τα μουνιά οι μεγαλύτεροι.Τώρα που βλέπω τι παίζει δε θα έλεγα οτι ζηλεύω τα πιτσιρίκια.
Θυμάμαι βγαίναμε τότε στα κλαμπ κάθε βράδυ εμείς 22,ο ένας τριαντάρης και ο τριαντάρης να φορτώνει συνεχώς τις γκόμενες που του γνώριζα και οι λοιποί να μένουμε με το πουλί στο χέρι.
Αλλαξαν οι καιροί ΚΜΑΝ.

Τώρα τους θέλουν μικρούς.και να έχουν κύκλο. Και μερικές τους θέλουν να βγαίνουν και από το παιδικό τους δωμάτιο…..

Τι άδικη και σκληρή μοίρα
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.978
Πόντοι
1.056
Οι τότε,μεγαλύτερους θέλαν

Οι τώρα θέλουν συνομήλικους...ή και μικρότερους

Δεν είναι δυνατόν.Οταν ήσουν μικρότερος θέλανε μεγαλύτερους και τώρα που μεγάλωσες θέλουν μικρότερους?
Είναι όπως αυτό που λες με τα μούσια οτι θέλουν μουσάτους.Αν όμως αφήσεις μούσι θα διαπιστώσεις οτι πάνε πλέον με σπανούς.
Θα έλεγα οτι τώρα βλέπεις μεγάλες διαφορές ηλικίας κάτι μπαρμπάδες με πιπίνια προφανώς λόγω οικονομικής κρίσης που παλιά δεν έβλεπες.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Δεν είναι δυνατόν.Οταν ήσουν μικρότερος θέλανε μεγαλύτερους και τώρα που μεγάλωσες θέλουν μικρότερους?
Είναι όπως αυτό που λες με τα μούσια οτι θέλουν μουσάτους.Αν όμως αφήσεις μούσι θα διαπιστώσεις οτι πάνε πλέον με σπανούς.

Εσένα γιατί δε σε θέλαν ούτε μικρότερο,ούτε μεγαλύτερο και πάντα πλήρωνες;:dunno:
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.978
Πόντοι
1.056
Εσένα γιατί δε σε θέλαν ούτε μικρότερο,ούτε μεγαλύτερο και πάντα πλήρωνες;:dunno:

Εμένα με θέλανε.Απλά οι Ελληνίδες μου λέγανε μείνε στην αναμονή ενώ οι Σλάβες κάθονταν γρήγορα.Οσο μεγαλώνεις αρχίζουν να ζητάνε οικονομική βοήθεια κτλ.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Εμένα με θέλανε.Απλά οι Ελληνίδες μου λέγανε μείνε στην αναμονή ενώ οι Σλάβες κάθονταν γρήγορα.

Σε απλή μετάφραση,οι Ελληνίδες δεν σου κάθονταν με χρήμα και οι Σλάβες σου κάθονταν
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.978
Πόντοι
1.056
Σε απλή μετάφραση,οι Ελληνίδες δεν σου κάθονταν με χρήμα και οι Σλάβες σου κάθονταν

Οχι,απλά αυτά που μέχρι τα 35 τα κάνεις τζάμπα μετά σιγά σιγά πρέπει να ξοδεύεις όλο και περισσότερα για τα ίδια.
Είναι θέμα ρυθμού,βλέπεις πώς μπαίνει ο πιανίστας στο 3:24 και ξεσηκώνει μετά τις ροκενρολιές του Chuck Berry.



Ετσι είσαι και στα ραντεβού.Με συνεχή ρυθμό,τέμπο,ένταση,εναλλαγές κτλ.Οι γκόμενες ξενερώνουν μες στη μίζερη πραγματικότητα και θέλουν να ζήσουν το χαιλίκι.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Τι ζημιά κάνουν οι Κορεάτες Πολωνία μέσα στα μουνιά.



Οι πιτσιρικάδες Κορεάτες έχουν πολύ πέραση δυτική Ευρώπη, λόγω K-POP.
Ακούνε πολλές πιτσιρίκες, δηλαδή μέχρι 25 χρονών κάτι κάνουν οι Κορεάτες.
Μετά που σοβαρεύουν τα πράγματα και η άλλη δε θέλει δίπλα της να έχει ένα πόκεμον
που έχει λιγότερες τρίχες από εκείνη, την ψάχνει αλλιώς..
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
333
Like
698
Πόντοι
81
Γκαλερίες είναι τα εμπορικά κέντρα, δηλαδή random κόσμος.
Για την ακριβεια εμπορικα κεντρα εντος του κεντρου της πολης

IMG_3139 (1).jpg
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.978
Πόντοι
1.056
Υπάρχουν καλές και κακές Γκαλέριες.Το Zlote Terassy έχει ιδεώδη δομή αλλά το παραξεφτίλησαν οι PUAs με τα bootcamp πλακώνουν με τους μαθητές και δεν αφήνουν ούτε κοπέλα απροσέγγιστη.Είδα τον Krauser εκεί τον Ιανουάριο.
Γαμώ τις Γκαλέριες ήταν το Avenida ή City Handlowy στο Πόζναν δίπλα στο σταθμό.Μιλάμε για απεριόριστο καμάκι άραζες στο σταθμό των τρένων,στα Mc Donalds,στα Starbucks και καμάκωνες αβέρτα.
Επίσης τα Starbucks στο Stary Browar.Η Γκαλέρια Κρακόβσκα και η Wroclawska δεν είναι κακές.Αυτό που γαμάει είναι το Wroclaw Glowny,o σιδηροδρομικός σταθμός στο Βρότσλαβ ιδανικός για καμάκι.
Γενικά Πολωνία,Τσεχία είναι ο παράδεισος του καμάκια.
Κίεβο έπαιζαν το Tsum και το Gulliver.Ο σταθμός δεν ήταν καλός.Το Tsum οι γκόμενες το έγραφαν cum στα αγγλικά και κάπως έτσι ήτανε στα γυναικεία και στον πάνω όροφο με τα ρεστωράν,έχυνες.

Το καλό στα μωλ είναι οτι μπορείς να κάνεις προσφορά δώρου επί τόπου.
Π.χ. τυπικός διάλογος
-Είσαι από το Κίεβο?Είναι το Gulliver το καλύτερο εμπορικό κέντρο?
-Ναι.Εσύ από πού είσαι?
-Εγώ είμαι από την Ελλάδα.Σου αρέσουν τα δώρα?
-Τα δώρα μου αρέσουν πάρα πολύ.
-Πολύ ωραία.Αν θες πάμε βόλτα στα καταστήματα να σου πάρω ένα δώρο.
-Θέλω πολύ.
-Ωραία πάμε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.206
Like
1.748
Πόντοι
216
Μόλις έσκασε πμ.απο kman

Ανεβάζει σε λίγο νήμα ....

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Αφρική....​


Tips λίγα
Μισκο ,νερό αύρα ,σαγιονάρες από παζάρι και ξυραφάκια bic για τις τρίχες τους ..

Περιμένουμε ....
Την Κολυνος επίτηδες δεν την είπες επειδή τις ξεχωρίζεις στο black light απ' την ασπρίλα στα δόντια :confused::confused::confused:
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Aν εννοείς τον καράφλα τον Nick,αυτός σταμάτησε κάπου επί κορώνα και τα τελευταία χρόνια έκανε μόνο 1-1 coaching στο πεδίο,ποτέ σε γκρουπ.
Τους έχω γνωρίσει τους περισσότερους,γιατί θέλαν να ψαρέψουν "μαθητές" από το ISG.

Τέσπα, έχω γνωρίσει μερικούς καλούς παίκτες,αλλά οι περισσότεροι ήταν τύπου σαν τους Έλληνες Men of Style,
που αν έρχονταν μπλοκ θα γελούσε και το παρδαλό κατσίκι..
Μια κλάση καλύτεροι από κάτι Ινδούς pua που είχαν έρθει Πράγα και τους γλιτώσαμε από σίγουρο ξύλο έξω από το Hot Peppers

Υ.Γ. Να είσαι Έλληνας και να πληρώνεις σεμινάριο για να σου μάθει πώς να ρίχνεις γυναίκες αυτός :confused:

1000007690.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.978
Πόντοι
1.056
Aν εννοείς τον καράφλα τον Nick,αυτός σταμάτησε κάπου επί κορώνα και τα τελευταία χρόνια έκανε μόνο 1-1 coaching στο πεδίο,ποτέ σε γκρουπ.
Τους έχω γνωρίσει τους περισσότερους,γιατί θέλαν να ψαρέψουν "μαθητές" από το ISG.
Τέσπα, έχω γνωρίσει μερικούς καλούς παίκτες,αλλά οι περισσότεροι ήταν τύπου σαν τους Έλληνες Men of Style,
που αν έρχονταν μπλοκ θα γελούσε και το παρδαλό κατσίκι..
Μια κλάση καλύτεροι από κάτι Ινδούς pua που είχαν έρθει Πράγα και τους γλιτώσαμε από σίγουρο ξύλο έξω από το Hot Peppers

Υ.Γ. Να είσαι Έλληνας και να πληρώνεις σεμινάριο για να σου μάθει πώς να ρίχνεις γυναίκες αυτός :confused:

1000007690.jpg

Υπάρχει και αυτός ο Λαρισαίος χιπστεράς που φαίνεται να γαμάει.


Εδώ τον βλέπουμε σε ροζ φλαμίνγκο στην Κροατία οπότε φαίνεται οτι την ψάχνει.


Εδώ καμακώνει Λαγανά.


Και εδώ Κοπεγχάγη δίνει ρέστα.

 
Τελευταία τροποποίηση:

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Κάτσε να προχωρήσω λιγάκι το διάλογο

-Είσαι από το Κίεβο?Είναι το Gulliver το καλύτερο εμπορικό κέντρο?
-Ναι.Εσύ από πού είσαι?
-Εγώ είμαι από την Ελλάδα.Σου αρέσουν τα δώρα?
-Τα δώρα μου αρέσουν πάρα πολύ.
-Πολύ ωραία.Αν θες πάμε βόλτα στα καταστήματα να σου πάρω ένα δώρο.
-Θέλω πολύ.
-Ωραία πάμε.
-Αχ,σας ευχαριστώ καλέ μου κύριε.
Είστε και εσείς υποστηρικτής της Ουκρανίας μας;
-Ε..Ναι.. Φυσικά.Slava Ukraina!
-Σας ευχαριστώ και πάλι για το δώρο,οι Ευρωπαίοι είστε πολύ γενναιόδωροι.
-Το ξενοδοχείο μου είναι από εδώ νεαρά μου κυρία
-Το διαμέρισμά μου είναι όμως από εκεί καλέ μου κύριε.
Σας ευχαριστώ και πάλι, καλή διαμονή στην πόλη μας


Υπάρχει και εναλλακτικός διάλογος με πέπερ σπρέι,κλωτσομπούνια και σεκιουριτάδες:rockon:

Υ.Γ. Εντάξει, ο Αρχηγός έχει εμπειρία στο σπορ,αν και πιστεύω ότι οι πουτανετες τον εντοπίζουν πρώτες και τον αφήνουν να τις καμακώσει
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.032
Κριτικές
184
Like
44.657
Πόντοι
22.266
Με τι όρεξη μιλάτε σήμερα για σπονσορετες όταν είχαμε εκλογές για την αλλαγή κ μέρες που θα μας φέρουν πιο κοντά στο ανατολικό μπλοκ

 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom