Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.032
Κριτικές
184
Like
44.657
Πόντοι
22.266
Μερικές ακόμα φωτός με βαλκανικό χέρι.

jfmcW2.jpg


zEMjuI.jpg


nZWpXO.jpg


n83Efy.jpg

ic93kH.jpg


1brojh.jpg


mUg9gs.jpg


SyUqLf.jpg

bPirTk.jpg


enb6Qh.jpg


D9LsjR.jpg
Πολύ ασπριλα πολύ αλμπινισμος

Βάλτε λίγο χρώμα στη ζωή σας :confused:
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Για τουρίστριες, έχω αναφερθεί , αρκετές φορές , σε γνωστό μου ... που έχει σπίτι στο ιστορικό κέντρο ...
Βγαίνει με τα πόδια καθημερινές στα μπαράκια ... και έχει φορτώσει άπειρες τουρίστριες .... ons το ίδιο βράδυ . Είναι οι κατάλληλες συνθήκες στο κατάλληλο μέρος οι κατάλληλες γυναίκες.

Ο ίδιος ... στο σπίτι του ... στα ΒΠ ... (το σπίτι του έχει αντικειμενική 7ψήφια) , το μόνο που έχει φορτώσει ... είναι συμπράγαλα στο πορτ μπαγάζ .....

Ωστόσο οι δυτικές τουρίστριες μόνες, δεν είναι και τόσο πολλές πλέον . Κυριαρχούν ζευγάρια ή σε μεγάλες παρέες.


Θες να σου πόσο πόσο δυτικό προσωπικό, από φοιτήτριες μέχρι επισκέπτριες και ερευνήτριες, είναι από Σεπτέμβρη
και για τουλάχιστον ένα εξάμηνο στα Πανεπιστήμια της Αθήνας και της Θεσσαλονίκης;
Ο αριθμός στην Αθήνα είναι............................τετραψήφιος, μπροστά μου τον έχω.

Άλλες ξένες δεν έχει η Αθήνα;
Το Athens Gate και τα λοιπά γνωστά ξενοδοχεία,δεν έχουν 365 μέρες ιπταμενο προσωπικo;
To Οrion δεν είναι 365 μέρες τίγκα στα μουνιά;

Τέσπα, όλο δικαιολογίες

Και στο δίπλα που μου την είπες Λάκη,
εγώ τουλάχιστον δεν γράφω για μέρη που ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ..
Και μη μου ξαναγράψεις ότι δήθεν πρέπει να πάρεις κάποια άδεια για να γράψεις,
αλλά σκέψου εγώ τώρα να μπω και παραθέτω με επιχειρήματα τους άλλους
στο thread της Ταϊλάνδης χωρίς να έχω πάει...:confused:
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.978
Πόντοι
1.056
Αρχηγέ δώσε μας και το budget που διέθεσες για τις κορασίδες

Τον Ιανουάριο Βαρσοβία ξόδεψα κάπου 5 χιλιάρικα συνολικά για μια βδομα΄δα από παραμονή Πρωτοχρονιάς.Στην πρώτη Λευκορρωσίδα γκόμενα που περάσαμε Πρωτοχρονιά μαζί έδωσα χαρτζηλίκι κάπου 100 ευρώ αλλά ΄έφυγαν πολλά σε σούσια,κλαμπ,ποτά,ρεβεγιόν κτλ.Στη δεύτερη Λευκορρωσίδα έδωσα 400 αν θυμάμαι για δώρο συν γεύματα,ουίσκια(οι Λευκορρωσίδες πίνουν σα νεροφίδες),room service κτλ οπότε έφυγαν πάλι αρκετά.Βέβαια έμενα σε πεντάστερο,έβγαινα κάθε βράδυ στα κλαμπ με τραπέζι όπου χτύπαγα και άλλες κτλ.

Το Μάρτιο έκανα εξαπούτσιο με Βαρσοβία,Κωνσταντινούπολη,Βιέννη,Αθήνα.Γάμησα πέντε γκόμενες Κροάτισσα Γερμανία, τρίτη Λευκορρωσίδα Βαρσοβία,Ρωσίδα που έφερα Κωνσταντινούπολη από βαθιά Ρωσία,Πολωνέζα που έφερα Βιέννη και Βαλτική που κάλεσα Αθήνα.Εκεί έφυγαν αρκετά πάλι κάπου 5 χιλιάδες συνολικά πρέπει να ήταν με αεροπορικά,ξενοδοχεία,ρεστωράν κτλ.Στη Λευκορρωσίδα έδωσα 300 για δώρο αν θυμάμαι,στη Ρωσίδα πλήρωσα τα εισιτήρια για Κωνσταντινούπολη και της αγόρασα ένα μικρόφωνο από Γερμανία που ήθελε με 100 ευρώ,στη Βαλτική έδωσα 800 για μια βδομάδα Ελλάδα.Μάιο γάμησα Τσέχα,Πολωνέζα δε μου έφυγαν πολλά κάπου ενάμισυ χιλιάρικο συνολικά.Ιούλιο ξόδεψα 6 χιλιάρικα Μπούντβα για 10 μέρες με τη Ρωσίδα βασικά σε αεροπορικά,πεντάστερο,εστιατόρια έφυγαν,βέβαια στην ίδια έδινα πού και πού λίγα λεφτά για δωράκια,καθημερινά έξοδα και Βελιγράδι το Σεπτέμβριο πάλι για μια βδομα΄δα κάπου 5 έως 6 χιλιάρικα με την ίδια γκόμενα.

Βέβαια για να τις κρατάς ενεργές όλες αυτές πρέπει να στέλνεις δωράκια,βοήθεια από καιρού εις καιρόν επίσης,είναι ακριβό σπορ.Κρατάω αρκετές από παλιά κυρίως Ρωσίδες,Πολωνέζες και έχω νέες σπονσορέτς στα σκαριά.Εχει πολύ σπόνσορινγκ,τώρα Βαρσοβία θα συναντήσω καινούργια σπονσορέτ Πολωνοουγγαρέζα και θα δω τι θα κάνω με τις παλιές.
Πάθαμε ζημιά με το goldbikini χρειάζεται πλέον λογαριασμό σε πολωνική τράπεζα για να πληρώσεις συνδρομή και δεν μπορώ να απαντήσω στις γκόμενες.Σίγουρα θα επιχειρήσω και live σε Sen και Ritual.
 
Τελευταία τροποποίηση:

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.913
Like
18.188
Πόντοι
3.656
Ο Κμαν γράφει εδώ κυρίως και ... ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ. Και βάζει και φωτογραφίες από τα πεπραγμένα του.
Όσοι έχετε ενστάσεις και δεν τον γουστάρετε, φριάξτε thread

Σταυροφορία εναντίον του Κμαν που γαμάει μόνο πουτάνες και τα χώνει .

Και να γράφετε συνέχεια, ότι δεν είναι παρθένες, τους δίνει λεφτά, δεν είναι πιστές σαν την πηνελόπη και τη βασίλισσα βικτώρια, ότι δεν πέφτουν με καμάκι ......
Και ότι δεν είναι σπουδαίος για αυτό που κάνει !!!!



Από 1000 φορές, εσύ και ο Νίο , έχετε γράψει ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.573
Like
10.050
Πόντοι
3.506
Ο Κμαν γράφει εδώ κυρίως και ... ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ. Και βάζει και φωτογραφίες από τα πεπραγμένα του.
Όσοι έχετε ενστάσεις και δεν τον γουστάρετε, φριάξτε thread

Σταυροφορία εναντίον του Κμαν που γαμάει μόνο πουτάνες και τα χώνει .

Και να γράφετε συνέχεια, ότι δεν είναι παρθένες, τους δίνει λεφτά, δεν είναι πιστές σαν την πηνελόπη και τη βασίλισσα βικτώρια, ότι δεν πέφτουν με καμάκι ......
Και ότι δεν είναι σπουδαίος για αυτό που κάνει !!!!



Από 1000 φορές, εσύ και ο Νίο , έχετε γράψει ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ.
Πω ρε μαλακα με τα κεφαλαία όλη την ώρα

Έχεις ψυχολογικό τραύμα ότι αν δε φωνάξεις , γράψεις με τεράστια δε θα σου δώσουμε σημασία ;
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Ο Κμαν γράφει εδώ κυρίως και ... ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ. Και βάζει και φωτογραφίες από τα πεπραγμένα του.
Όσοι έχετε ενστάσεις και δεν τον γουστάρετε, φριάξτε thread

Ποιος δε γουστάρει τον kman;
Eγώ;
Ρε συ, αφού προχθές άρχισες να τα διαβάζεις αυτά τα thread και δεν έχεις ιδέα ποιος είναι ποιος...
Εγώ με το Νιο έχω σκοτωθεί στο παρελθόν για τον kman.

Aπλά όταν εγώ και άλλοι έχουμε πάει, ακόμη και στα ΜΑΓΑΖΙΑ που αναφέρει ο kman και θεωρούμε ότι γράφονται ΜΑΛΑΚΙΕΣ, του ασκούμε κριτική..
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.913
Like
18.188
Πόντοι
3.656
Aπλά όταν εγώ και άλλοι έχουμε πάει, ακόμη και στα ΜΑΓΑΖΙΑ που αναφέρει ο kman και θεωρούμε ότι γράφονται ΜΑΛΑΚΙΕΣ, του ασκούμε κριτική..
Τι κριτική ρε παπάρες ;
Σαν χήρες σε μνημόσυνο κάνετε ...

Ότι δεν πάνε για την ομορφιά του οι γκόμενες ... και ότι ξοδεύει φράγκα ... και ότι πάνε και με άλλους ... και ότι έτσι ζούνε .... το ξέρουμε !
Πρέπει να το πούμε άλλες 100Κ φορές ;;;;
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.978
Πόντοι
1.056
Ποιος δε γουστάρει τον kman;
Eγώ;
Ρε συ, αφού προχθές άρχισες να τα διαβάζεις αυτά τα thread και δεν έχεις ιδέα ποιος είναι ποιος...
Εγώ με το Νιο έχω σκοτωθεί στο παρελθόν για τον kman.

Aπλά όταν εγώ και άλλοι έχουμε πάει, ακόμη και στα ΜΑΓΑΖΙΑ που αναφέρει ο kman και θεωρούμε ότι γράφονται ΜΑΛΑΚΙΕΣ, του ασκούμε κριτική..

Εσύ δεν μπορείς να τις εντοπίσεις.Σε κάθε ένα από αυτά τα mainstream κλαμπ υπάρχουν πάντα 4-5 γκόμενες που ψαρεύονται.Το θέμα είναι να τις βρεις.Σε άλλα ψαρεύεται και το 20-30% οπότε τα ονομάζω σπονσορομάγαζα.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.573
Like
10.050
Πόντοι
3.506
Ποιος δε γουστάρει τον kman;
Eγώ;
Ρε συ, αφού προχθές άρχισες να τα διαβάζεις αυτά τα thread και δεν έχεις ιδέα ποιος είναι ποιος...
Εγώ με το Νιο έχω σκοτωθεί στο παρελθόν για τον kman.

Aπλά όταν εγώ και άλλοι έχουμε πάει, ακόμη και στα ΜΑΓΑΖΙΑ που αναφέρει ο kman και θεωρούμε ότι γράφονται ΜΑΛΑΚΙΕΣ, του ασκούμε κριτική..
Πιωμένος είναι, άστον
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εσύ δεν μπορείς να τις εντοπίσεις.Σε κάθε ένα από αυτά τα mainstream κλαμπ υπάρχουν πάντα 4-5 γκόμενες που ψαρεύονται.Το θέμα είναι να τις βρεις.Σε άλλα ψαρεύεται και το 20-30% οπότε τα ονομάζω σπονσορομάγαζα.
Ναι ρε μαν , είναι δύσκολο να τις βρεις , ειδικά στο καριμπιαν που έρχονταν πάνω στο δίλεπτο και σου λέγανε I work sex for money
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Εσύ δεν μπορείς να τις εντοπίσεις.Σε κάθε ένα από αυτά τα mainstream κλαμπ υπάρχουν πάντα 4-5 γκόμενες που ψαρεύονται.Το θέμα είναι να τις βρεις.Σε άλλα ψαρεύεται και το 20-30% οπότε τα ονομάζω σπονσορομάγαζα.

Στο γνωστό international forum και σε όσες συναντήσεις είχα πάει, σπονσορομάγαζα δεν εννοούν τα μεγάλα clubs κάθε πόλης, αλλά αυτά που ανέφερα π.χ.στο thread της Πράγας και είναι 70-80% μαύρη ζώνη.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.032
Κριτικές
184
Like
44.657
Πόντοι
22.266
Πιωμένος είναι, άστον
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ναι ρε μαν , είναι δύσκολο να τις βρεις , ειδικά στο καριμπιαν που έρχονταν πάνω στο δίλεπτο και σου λέγανε I work sex for money
Πάλι καλά που σου λέγανε κ πέντε λέξεις ...
Εμένα απλά .........200€
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.978
Πόντοι
1.056
Θα πας Βαρσοβία και δε θα πας Enklawa,Selavi,Sen,Ritual,Bank,Level 27,Zanzibar κτλ.Πού θα συχνάζουν δηλαδή οι Λευκορρωσίδες,Ουκρανές,Πολωνέζες που κάνουν αρπαχτές?
Απλά πας και αν είσαι τυχερός τις βρίσκεις.
Φωτό από το Ritual.Μετά τη σαμπανοειδή προσέγγιση η ξανθιά μου ζήτησε 2500 ζλότυ για τριολέ με τη μελαχρινή βυζαρού φίλη της.

UDfKDm.jpg


800c5a.jpg


MxICsv.jpg


JkYVDK.jpg


Εκανα μαλακία το Νοέμβριο είχα γνωρίσει δύο φοβερά μουνιά στο Ritual εικοσάχρονες Πολωνέζες φοιτήτριες,ακολούθησε η σαμπανοειδής προσέγγιση αλλά δεν ήξερα τότε το προτσές και όταν ζήτησαν και δεύτερη σαμπάνια απεσύρθην.
Εδώ ο τιμοκατάλογος και δίπλα τα μπουτάκια της φοιτήτριας.Η πιο φτηνή σαμπάνια στα 599 ζλότυ(150 ευρώ).Οι γκόμενες μου είπαν οτι τους άρεσε η άλλη η Perriet Joouet Belle Epoque στα 1999 ζλότυ(500 ευρώ) αλλά δεν τους έκανα τη χάρη.
Σε μισή ώρα την είχαν ρουφήξει τη σαμπάνια.

OZiZAq.jpg


bRcZhn.jpg


e7EcCR.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Ναι ρε μαν , είναι δύσκολο να τις βρεις , ειδικά στο καριμπιαν που έρχονταν πάνω στο δίλεπτο και σου λέγανε I work sex for money

Τύπε, έχω πάει πρώτη φορά σε γνωστό rooftop και όπως άνοιξαν οι πόρτες του ασανσερ, είδα από το μπαρ που ήταν ακριβώς απέναντι να μου χαμογελάνε καμιά 7-8, αλλά δυσκολεύτηκα να τις εντοπίσω :2funny:

Εντάξει, μη του φάω το δίκιο του kman, παντού μπορεί να παίζουν τύπισσες που να το λένε το ποίημα και να τις εντοπίζει.
Απλά δεν είναι καμάκι...
Καμάκι είναι να κεράσεις τίποτα ποτά και φαγιά, όχι να δίνεις μετρητά ή να αγοράζεις τσάντες..
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Θα πας Βαρσοβία και δε θα πας Enklawa,Selavi,Sen,Ritual,Bank,Level 27,Zanzibar κτλ.Πού θα συχνάζουν δηλαδή οι Λευκορρωσίδες,Ουκρανές,Πολωνέζες που κάνουν αρπαχτές?
Απλά πας και αν είσαι τυχερός τις βρίσκεις.

Και στη Γερμανία, στα μεγάλα clubs, έχει τύπισσες που κάνουν αρπαχτές.
Απλά δεν τα λες σπονσορομάγαζα.

Ψήνεσαι να έρθεις μαζί μου Γερμανία το άλλο Σάββατο σε ένα μεγάλο party;
Σου μιλάω για 3000 χωρητικότητα, του μουνιού το πανηγύρι.
Θα φορτώσουμε και οι δύο, εγγυημένα.

Πες μου και σου λέω που και πότε, έχω κλεισμένα αεροπορικά.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.913
Like
18.188
Πόντοι
3.656
Απλά δεν είναι καμάκι...
Καμάκι είναι να κεράσεις τίποτα ποτά και φαγιά, όχι να δίνεις μετρητά ή να αγοράζεις τσάντες..
Αν ταϊζεις γκόμενες που δεν γαμάς, είσαι μαλάκας.
Από παλιά τα λέω αυτά.
Δεν είναι καμάκι.
Ξεφτίλα είναι .

Αλλά δεν είναι εδώ ο χώρος να τα πούμε αυτά.
Προσωπικά νέος, από τα 23-24 και μετά ... δεν κέρναγα ούτε καφέδες, όχι φαγητό .

Τώρα μαλάκωσα.
Γυναίκες άνω του 1/4 του αιώνος νεότερες, τις κερνάω καφέδες.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.573
Like
10.050
Πόντοι
3.506
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.978
Πόντοι
1.056
Και στη Γερμανία, στα μεγάλα clubs, έχει τύπισσες που κάνουν αρπαχτές.
Απλά δεν τα λες σπονσορομάγαζα.

Ψήνεσαι να έρθεις μαζί μου Γερμανία το άλλο Σάββατο σε ένα μεγάλο party;
Σου μιλάω για 3000 χωρητικότητα, του μουνιού το πανηγύρι.
Θα φορτώσουμε και οι δύο, εγγυημένα.

Πες μου και σου λέω που και πότε, έχω κλεισμένα αεροπορικά.

Ισως να γίνεται αλλά δεν είμαι σίγουρος.Σε δυο βδομάδες πάω Πολωνία και μετά Λευκορρωσία.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom