Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (3 μέλη και 6 επισκέπτες)

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
333
Like
698
Πόντοι
81
Και εγώ Ελλάδα έμενα πριν.Τα ίδια αποτελέσματα είχα πριν από 15 χρόνια.Υπάρχουν λύσεις απλά οι περισσότεροι δε θέλουν να κοπιάσουν,δε θέλουν να καταβάλουν την προσπάθεια που απαιτείται και απαιτούν το εύκολο,το έτοιμο,την πλάγια οδό,πάντα κάπως θέλουν τα εύκολα.
Μια απο τα ιδια. Ελλαδα ειχα σχετικα καλη δουλεια αλλα απο λεφτα οτι εβγαζα ο ιδιος, Αθηνα ειχα μονο μηχανη. Ελεγε ο ψωλας γονος, πως εσυ με την μηχανη εχεις μουναρες και εγω με το μερσεντικο που μου πηρε ο μπαμπας με εχει φαει η μαλακια? Κανονισε να βγουμε με την δικια σου και καμια φιλη της. Παιρνανε τα αρχιδια μου φυσικα
Αλλο mindset εμεις, δεν μπορουν να το καταλαβουν, κοιτανε σαν χανοι μεχρι που η γενικη οικονομικη καταρευση στην χωρα γαμησε και εκεινους, ενω εμεις εξελιχθηκαμε
 

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.924
Like
298
Πόντοι
36
Ρε Νίο .... πληγώνεσαι που κάνουμε χάζι τις ιστορίες του Κμαν ;
Πιστεύεις ότι με τις αναλύσεις και τις επεξηγήσεις σου ...
και τις διορθώσεις περί ... ΟΡΟΛΟΓΙΑΣ ... προσφέρεις κάτι ;
Μας λες κάτι που δεν αντιλαμβανόμαστε ;;;;;

Ο Κμαν , ψωνίζει με λεφτά καραπουτανάρες που κάνουν το ίδιο κάθε ΣΚ με άλλον .
Τους κάνει δώρα, τις ταϊζει , τις φιλοξενεί σε ξενοδοχεία ... και γαμάει κι όλας.
ΝΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΑΚΙ ΑΥΤΟ ... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟΣ ΕΡΩΤΑΣ ... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΕΣ ... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΘΕΝΕΣ ...

Πιστεύεις είμαστε ζαβά και δεν το αντιλαμβανόμαστε ;;;;;


Αν είχε περιουσία 200 εκατομύρια στην ευρώπη, πύργο λονδίνο εξοχικό στη γαλλική ριβιέρα
20 λαμποργκίνι και γιοτ σαν φρεγάτα ... και παντρευόταν κάθε τρία χρόνια μια παγκοσμίου φήμης μοντέλα ... ξέρεις τι θα άλλαζε ;;;


ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ ...

Πήγε στάρλετ για οντισιόν για δουλεια ... της λέει αυτός που έκανε τη συνέντευξη ... αν σου δώσω 50 χιλιάρικα θα έρθεις μαζί μου διακοπές στη χαβάη να τρώμε να πίνουμε και να σε γαμάω όλη μέρα ;;;; χιχι απαντάει καταφατικά .... και συνεχίζει ο μαν .... αν σου δώσω 200 δολλάρια θα κάτσεις να σε γαμήσω από τον κώλο τώρα πάνω στο γραφείο ;;; για ποιά με περάσατε καλέ ... για καμιά πουτάνα ;;; αυτό το ξεκαθαρίσαμε με την πρώτη ερώτηση ... την ταρίφα διαπραγματευόμαστε ....


Να συνεχίσουμε να απολαμβάνουμε τον Κμαν τώρα ή θα μας τα κάνεις κι άλλο τσουρέκια ;;;

Ο Νίο όμως γάμησε λίγο πριν τη μάχη του Μαραθώνα κοπέλες που τον ερωτεύτηκαν με την πρώτη ματιά. Η Κολυνός που έδωσε δεν ήταν εξαγορά υπηρεσιών, ήταν δώρο για την ανιδιοτελή αγάπη που του έδειχναν τα κορίτσια. Εκείνος ήταν αγνός έρωτας όχι σαν τα ψεύτικα του κμαν. Τι δεν καταλαβαίνετε;;;
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.976
Πόντοι
1.056
Μοντέρνες Πόλκες.Ο μέσος Ελληνας δεν τις ξεχωρίζει από τις Ουκρανέζες,Λευκορρωσίδες εκτός αν προσέξει το λίγο πιο σκληρό βλέμμα.

zoN4ds.png


aajA2F.png


CaCX6q.png


Ματεριαλιστική σύζυγος.


 
Τελευταία τροποποίηση:

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.573
Like
10.043
Πόντοι
3.506
Είδα κάτι πόσα που έγραψες ότι ξοδεύεις για όλες αυτές..

Αν κατάλαβα σωστά έχεις κάποια εκατομμύρια ευρώ για να ξοδεύεις τέτοια ποσά.
Ή είσαι εισοδηματιας από ενοίκια κλπ σε συνδυασμό με καμία εργασία σε ναυτιλιακή και βγάζεις συνολικά μεγάλα εισοδήματα.


Πραγματικά δεν ξέρω αν αξίζει να το το κάνεις όλο αυτό.Δεν εννοώ να μην γινεται καθολου αλλά στην θέση αν είχα τέτοια ποσά θα προσπαθούσα πέραν αυτών να βοηθήσω άπορες οικογένειες πχ ή να επενδύσω σε ένα δικό μου παιδί πχ υιοθεσία κλπ.
Αν δεν σου αρέσουν αυτά πάρε ένα σκάφος 6-7 εκατομμυρίων πχνα γυρίζεις τον κόσμο.
Αν ούτε αυτό δεν σου αρέσει κάνε ένα ταξίδι στη σελήνη.

Υπάρχουν άπειρα πράγματα να κάνεις αν έχεις πολλά λεφτά.Το να τα τρως στις πόρνες συνέχεια δεν ξέρω κατά πόσο έχει νόημα.

Θα είχε νόημα αν ήσουν μεταξύ 25-45.Αλλα φαίνεσαι τουλάχιστον 55.

Θέλω να πω στο τέλος τί θα μείνει....;

Πόσα ξοδεύεις το μήνα σε πόρνες πχ;10-20 χιλιάρικα;
Τι υιοθεσία ρε κοσκινισμένε σβέρκε ;;;; Τι λες τώρα ;


Στο μπου μπήκες όχι στην ιστοσελίδα της μονής Αγίου Παύλου

Μπαναρετε τον καποιος
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
333
Like
698
Πόντοι
81
Ο Νίο όμως γάμησε λίγο πριν τη μάχη του Μαραθώνα κοπέλες που τον ερωτεύτηκαν με την πρώτη ματιά. Η Κολυνός που έδωσε δεν ήταν εξαγορά υπηρεσιών, ήταν δώρο για την ανιδιοτελή αγάπη που του έδειχναν τα κορίτσια. Εκείνος ήταν αγνός έρωτας όχι σαν τα ψεύτικα του κμαν. Τι δεν καταλαβαίνετε;;;
Μου εχουν πει καποιες (ναι, γαμαω και συμμαθητριες) οτι στα 90's το προβλημα δεν ηταν οτι δεν ειχαν λεφτα, αλλα οτι δεν υπηρχαν προιοντα να αγορασεις. Τα ραφια των s/m ηταν αδεια. Οποτε οι ιστοριες με τα τζην, τα καλτσον και τις σοκολατες ισως εχουν βαση
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Μια απο τα ιδια. Ελλαδα ειχα σχετικα καλη δουλεια αλλα απο λεφτα οτι εβγαζα ο ιδιος, Αθηνα ειχα μονο μηχανη. Ελεγε ο ψωλας γονος, πως εσυ με την μηχανη εχεις μουναρες και εγω με το μερσεντικο που μου πηρε ο μπαμπας με εχει φαει η μαλακια? Κανονισε να βγουμε με την δικια σου και καμια φιλη της. Παιρνανε τα αρχιδια μου φυσικα
Αλλο mindset εμεις, δεν μπορουν να το καταλαβουν, κοιτανε σαν χανοι μεχρι που η γενικη οικονομικη καταρευση στην χωρα γαμησε και εκεινους, ενω εμεις εξελιχθηκαμε

Ναι,εσένα περίμενε ο γόνος με τη Μερσέντα να του φέρεις τη Σούλα απ'το Αιγάλεω να τη γνωρίσει :jerking2:

Ρε τι διαβάζουμε εδω μέσα
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
333
Like
698
Πόντοι
81
Ναι,εσένα περίμενε ο γόνος με τη Μερσέντα να του φέρεις τη Σούλα απ'το Αιγάλεω να τη γνωρίσει :jerking2:

Ρε τι διαβάζουμε εδω μέσα
Εσυ πιστευεις οτι αν ειχες μερσεντικο θα γαμουσες?
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Μοντέρνες Πόλκες.Ο μέσος Ελληνας δεν τις ξεχωρίζει από τις Ουκρανέζες,Λευκορρωσίδες εκτός αν προσέξει το λίγο πιο σκληρό βλέμμα.

Πως να τις ξεχωρίζει ρε αρχηγέ ο μέσος Έλληνας,τις βλέπει πουθενά;Εκτος απ'τα μπουρδέλα;
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.940
Κριτικές
8
Like
1.752
Πόντοι
216
Εσυ πιστευεις οτι αν ειχες μερσεντικο θα γαμουσες?
O SadMan κάθεται όλη μέρα στο παιδικό του δωμάτιο στα 40φεύγα του στο χωριό στη Δράμα. Τα μερσεντικά,οι γκόμενες και η πρωτεύουσα είναι για τον SadMan σενάριο επιστημονικής φαντασίας σαν τα βιβλία που διαβάζει για εξωγήινους σε άλλο γαλαξία μπορεί και σε παράλληλη διάσταση χαχα
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Μια απο τα ιδια. Ελλαδα ειχα σχετικα καλη δουλεια αλλα απο λεφτα οτι εβγαζα ο ιδιος, Αθηνα ειχα μονο μηχανη. Ελεγε ο ψωλας γονος, πως εσυ με την μηχανη εχεις μουναρες και εγω με το μερσεντικο που μου πηρε ο μπαμπας με εχει φαει η μαλακια? Κανονισε να βγουμε με την δικια σου και καμια φιλη της. Παιρνανε τα αρχιδια μου φυσικα
Αλλο mindset εμεις, δεν μπορουν να το καταλαβουν, κοιτανε σαν χανοι μεχρι που η γενικη οικονομικη καταρευση στην χωρα γαμησε και εκεινους, ενω εμεις εξελιχθηκαμε

Τύπε, σαν λίγο γρήγορα να έμαθες τους επιστημονικούς όρους που χρησιμοποιεί στις διδαχές του ο Αρχηγός μας :think:
Εύχομαι να μη ρίξει ο Αντισθένης κάνα κλωνοζόλ και να συνεχίσουμε να σε διαβάζουμε
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.573
Like
10.043
Πόντοι
3.506
Γιατι δεν σφιγγεις τον κωλο σου, να μαζεψεις 10κ να παρεις ενα μεταχειρισμενο και να σου ανοιγουν ολες τα ποδια?
Πως να τον σφίξει όταν του τον έχει χαλαρώσει η ζωή
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
333
Like
698
Πόντοι
81
Τύπε, σαν λίγο γρήγορα να έμαθες τους επιστημονικούς όρους που χρησιμοποιεί στις διδαχές ο Αρχηγός μας :think:
Εύχομαι να μη ρίξει ο Αντισθένης κάνα κλωνοζόλ και να συνεχίσουμε να σε διαβάζουμε
Παρακολουθουσα χρονια τον Αρχηγο
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.573
Like
10.043
Πόντοι
3.506
Τύπε, σαν λίγο γρήγορα να έμαθες τους επιστημονικούς όρους που χρησιμοποιεί στις διδαχές ο Αρχηγός μας :think:
Εύχομαι να μη ρίξει ο Αντισθένης κάνα κλωνοζόλ και να συνεχίσουμε να σε διαβάζουμε
Τύποι Hustler και τροβαδούρος λείπουν από το σαι……
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Τι υιοθεσία ρε κοσκινισμένε σβέρκε ;;;; Τι λες τώρα ;


Στο μπου μπήκες όχι στην ιστοσελίδα της μονής Αγίου Παύλου

Μπαναρετε τον καποιος

ΟΧΙ!!!!!!

Ο τύπος sonix είναι ένας από εμάς :rockon:

Αρχηγέ που τα τρως όλα στις πουτάνες, θα μπορούσες να δωρίσεις τα εκατομμύρια σου στη unicef.
Καλά σου έγραψε :rockon:

Νόμιζα ότι μέχρι τώρα ο μόνος εκατομμυριούχος εδώ μέσα ήταν ο καλόγερος,αλλά ο Αρχηγός μας είναι πολυεκατομμυριούχος :headbaning1:
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.573
Like
10.043
Πόντοι
3.506
ΟΧΙ!!!!!!

Ο τύπος sonix είναι ένας από εμάς :rockon:

Αρχηγέ που τα τρως όλα στις πουτάνες, θα μπορούσες να δωρίσεις τα εκατομμύρια σου στη unicef.
Καλά σου έγραψε :rockon:

Νόμιζα ότι μέχρι τώρα ο μόνος εκατομμυριούχος εδώ μέσα ήταν ο καλόγερος,αλλά ο Αρχηγός μας είναι πολυεκατομμυριούχος :headbaning1:
Τώρα που είπες Unicef.

Ματσαρω με αραπινα τιντερ και μου πετάει πρώτη ατάκα , how do I give back to the community, volunteering and donations are important to me

Και της λέω , πληρώνω φόρους μωρή.

να πως καταστρέφουν τις φυλές οι σπόνσορες.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.913
Like
18.188
Πόντοι
3.656
Πραγματικά δεν ξέρω αν αξίζει να το το κάνεις όλο αυτό.Δεν εννοώ να μην γινεται καθολου αλλά στην θέση αν είχα τέτοια ποσά θα προσπαθούσα πέραν αυτών να βοηθήσω άπορες οικογένειες πχ ή να επενδύσω σε ένα δικό μου παιδί πχ υιοθεσία κλπ.
Αν δεν σου αρέσουν αυτά πάρε ένα σκάφος 6-7 εκατομμυρίων πχνα γυρίζεις τον κόσμο.
Αν ούτε αυτό δεν σου αρέσει κάνε ένα ταξίδι στη σελήνη.

Υπάρχουν άπειρα πράγματα να κάνεις αν έχεις πολλά λεφτά.Το να τα τρως στις πόρνες συνέχεια δεν ξέρω κατά πόσο έχει νόημα.

Θα είχε νόημα αν ήσουν μεταξύ 25-45.Αλλα φαίνεσαι τουλάχιστον 55.

Θέλω να πω στο τέλος τί θα μείνει....;

Πόσα ξοδεύεις το μήνα σε πόρνες πχ;10-20 χιλιάρικα;
Θα του πούμε εμείς τι να κάνει τα λεφτά του ;
Θα κρίνουμε αν αξίζει ;
Σε φόρουμ για πουτάνες, έχει δικό του θέμα και γράφει για πουτάνες.

Σε φόρουμ με ρολόγια ... θα πας να πεις τα ίδια ... σε κάποιον που έδωσε 250 χιλιάρικα για ρολόϊ ;;

Σκάφος 6-7 μύρια, θέλει συντήρηση 800Κ το χρόνο.
Ταξίδι στη σελήνη , θέλει 100 μύρια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom