Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.794
Like
6.665
Πόντοι
1.056
Τι λες, αξίζει να κάνεις διπλάσιο χρόνο για Μινσκ ή να την αράξεις εκεί και να κάνεις μπούκα σε καμιά pub;

Μπορεί να μείνω καμιά μέρα Μπρεστ αλλά η εμπειρία μου λέει να κατευθυνθώ απευθείας Μινσκ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ggthd

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.747
Κριτικές
6
Like
11.201
Πόντοι
3.936
Ρωσίδα ΜΙΛΦ αναλύει τις Φινλανδέζες,Ιταλίδες,Γερμανίδες και εξηγεί γιατί οι Σλάβες ρίχνουν στις Ευρωπαίες στα αυτιά.
Ρε καημαν οι δυτικες θα εχουν μια ιδιοτητα ένα περιουσιακό στοιχείο και μπορει να συνεισφέρουν στον οικογενειακό κουμπαρα (αφού εκεί το πας πλαγιως). Οι σλαβες τι θα φέρουν; την χιλιοπερασμενη τρυπα του μουνιου τους την κοροϊδία ή το κερατο; Μια ζωή στο φέρε κ' στην κλάψα είναι -δεν βαρεθηκες; μόνο στους ασβερκους νταβαδες τους τα ακουμπάνε, πέρα από αυτούς τίποτα..
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.794
Like
6.665
Πόντοι
1.056
Κλασικό τσε΄χικο λάγνο μυστηριώδες βλέμμα.Δεν υπάρχει περίπτωση Πολωνέζα να σου ρίξει τέτοιο βλέμμα.
Το βλέμμα των Πολωνέζων είναι πιο απλό,αγελαδινό για αυτό και σπάνια τις επιλέγουν για μοντέλα.

LSTSR0.png



Η τύπισσα όμως έχει πολωνικό επίθετο και προέρχεται από Zaolzie,Trinec την περιοχή πάνω στα τσεχοπολωνικά σύνορα.Τροφή για σκέψη.Πώς δηλαδή η τσεχική κουλτούρα και παράδοση επηρρέασε την κλασσική πολωνική βουκολική ομορφιά.
Εδώ π.χ. η τύπισσα μετατρέπεται σε κλασσική Πόλκα αστράφτει,έτοιμη να ξεχειλίσει από καύλα.Είναι εκπληκτικές οι μεταβλητότητες του σλαβικού κόσμου.

d6rxwf.png
 
Τελευταία τροποποίηση:

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.898
Like
224
Πόντοι
36
Κλασικό τσε΄χικο λάγνο μυστηριώδες βλέμμα.Δεν υπάρχει περίπτωση Πολωνέζα να σου ρίξει τέτοιο βλέμμα.
Το βλέμμα των Πολωνέζων είναι πιο απλό,αγελαδινό για αυτό και σπάνια τις επιλέγουν για μοντέλα.

LSTSR0.png



Η τύπισσα όμως έχει πολωνικό επίθετο και προέρχεται από Zaolzie,Trinec την περιοχή πάνω στα τσεχοπολωνικά σύνορα.Τροφή για σκέψη.Πώς δηλαδή η τσεχική κουλτούρα και παράδοση επηρρέασε την κλασσική πολωνική βουκολική ομορφιά.
Εδώ π.χ. η τύπισσα μετατρέπεται σε κλασσική Πόλκα αστράφτει,έτοιμη να ξεχειλίσει από καύλα.Είναι εκπληκτικές οι μεταβλητότητες του σλαβικού κόσμου.

d6rxwf.png

Ρε τύπε αυτή είναι η Μις Κόσμος. Τι σχέση έχουν οι σπάνιες εξαιρέσεις με τον μέσο όρο; Είναι σα να δείχνεις την Τζούλια Αλεξανδράτου και να μιλάς για τη μέση Ελληνίδα
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.794
Like
6.665
Πόντοι
1.056
Ρε τύπε αυτή είναι η Μις Κόσμος. Τι σχέση έχουν οι σπάνιες εξαιρέσεις με τον μέσο όρο; Είναι σα να δείχνεις την Τζούλια Αλεξανδράτου και να μιλάς για τη μέση Ελληνίδα

Μιλάω για το δυνατό τσεχοπολωνικό συνδυασμό πάνω στο σύνορο.Είναι η απόλυτη καύλα.Θερμόαιμες,σεξουαλικές,τρελιάρες όπως οι Πολωνέζες,μοντελικές,μυστηριώδεις όπως οι Τσέχες.
Φυσικό είναι ο υπόλοιπος κόσμος να ψαρώνει αφού δε γνωρίζει την περιοχή.
 

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.898
Like
224
Πόντοι
36
Ρωσίδα ΜΙΛΦ αναλύει τις Φινλανδέζες,Ιταλίδες,Γερμανίδες και εξηγεί γιατί οι Σλάβες ρίχνουν στις Ευρωπαίες στα αυτιά.


Οι Τσέχοι σε σοκ.Οι Πολωνοί που τους κοροιδεύαμε μας έχουν ξεπεράσει 10 χρόνια.

NNdTMC.png


Η Πολωνία έτοιμη να ξεπεράσει την Ισπανία οικονομικά σε ιστορική εξέλιξη.
sCDh5l.png


To GDP κατά κεφαλή δε λέει κάτι, δείχνει απλά την κίνηση της οικονομίας μέσα στο έτος. Αυτό που δείχνει πλούτο είναι η καθαρή αξία των νοικοκυριών που περιλαμβάνει μέσα σπίτια, εξοχικά, καταθέσεις, επενδύσεις, κλπ

Ο παρακάτω χάρτης είναι πιο αντιπροσωπευτικός:

ynj6qntpeqib1.png
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.794
Like
6.665
Πόντοι
1.056
Στα γούστα και στην καλοπέραση παίζει ρόλο μόνο η ρευστότητα και αυτή τη στιγμή ο Πολωνός έχει καλύτερη ρευστότητα απο τον Τσέχο ακόμη και απο το Νοτιοευρωπαίο.
Μαζεύει η Πολωνία λόγω ευκαιριών πολύ ανατολικό μουνι Ουκρανέζες,Λευκορρωσίδες,Βαλτικές,Ρωσίδες συρρέουν Πολωνία.Μόνο Τσέχες δεν έχω δει αλλά θα αρχίσουν και αυτές να έρχονται.
 

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.898
Like
224
Πόντοι
36
Στα γούστα και στην καλοπέραση παίζει ρόλο μόνο η ρευστότητα και αυτή τη στιγμή ο Πολωνός έχει καλύτερη ρευστότητα απο τον Τσέχο ακόμη και απο το Νοτιοευρωπαίο.
Μαζεύει η Πολωνία λόγω ευκαιριών πολύ ανατολικό μουνι Ουκρανέζες,Λευκορρωσίδες,Βαλτικές,Ρωσίδες συρρέουν Πολωνία.Μόνο Τσέχες δεν έχω δει αλλά θα αρχίσουν και αυτές να έρχονται.

Δεκτό οτι έχουν καλύτερους μισθούς. Από άσετς όμως είναι πολύ πιο πίσω. Δες τον παραπάνω χάρτη που πάνω κάτω είναι σωστός. Ένας Πολωνός που βγάζει 1500 Βαρσοβία πιθανώς νοικιάζει και δεν έχει δικό του σπίτι-εξοχικό, κλπ
Ένας Έλληνας μπορεί να βγάζει 1100 αλλά να έχει εξοχικό δικό του, όχι τίποτα τρελό, ακόμα και ένα παλιό διαμέρισμα 50τμ σε πολυκατοικία στην Παραλία Κατερίνης, που όλα είναι μαξ 100 μέτρα από τη θάλασσα, αξίζει για να μαγνητίσει Ανατολικές
Ποιος είναι πιο ελκυστικός στα μάτια μιας Ανατολικής για μια σύντομη περιπέτεια; (δε μιλάμε για σχέσεις, κλπ)
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.063
Like
18.103
Πόντοι
3.656
Μαζεύει η Πολωνία λόγω ευκαιριών πολύ ανατολικό μουνι Ουκρανέζες,Λευκορρωσίδες,Βαλτικές,Ρωσίδες συρρέουν Πολωνία.Μόνο Τσέχες δεν έχω δει αλλά θα αρχίσουν και αυτές να έρχονται.

Και χωρις λαθρογυφτους τριγύρω;

Τι λες τώρα,μιλάμε για παράδεισο επι γης :smiling-face-with-heart-eyes:
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.794
Like
6.665
Πόντοι
1.056
Και χωρις λαθρογυφτους τριγύρω;

Τι λες τώρα,μιλάμε για παράδεισο επι γης :smiling-face-with-heart-eyes:

Είναι πολύ ωραία.Ολοι το διαπιστώνουν αυτό αμέσως.Καθαρίζει το μάτι σου,μόνο ασπρίλα.
Οι πιο αλήτρες και υποκοσμικοί Πολωνία είναι κάτι Ουκρανοί από χωριά που μπροστά σε Γεωργιανούς,Αλβανούς,γύφτους,Αλγερινούς κτλ μοιάζουν αγγελικές μορφές.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.794
Like
6.665
Πόντοι
1.056
Δεκτό οτι έχουν καλύτερους μισθούς. Από άσετς όμως είναι πολύ πιο πίσω. Δες τον παραπάνω χάρτη που πάνω κάτω είναι σωστός. Ένας Πολωνός που βγάζει 1500 Βαρσοβία πιθανώς νοικιάζει και δεν έχει δικό του σπίτι-εξοχικό, κλπ
Ένας Έλληνας μπορεί να βγάζει 1100 αλλά να έχει εξοχικό δικό του, όχι τίποτα τρελό, ακόμα και ένα παλιό διαμέρισμα 50τμ σε πολυκατοικία στην Παραλία Κατερίνης, που όλα είναι μαξ 100 μέτρα από τη θάλασσα, αξίζει για να μαγνητίσει Ανατολικές
Ποιος είναι πιο ελκυστικός στα μάτια μιας Ανατολικής για μια σύντομη περιπέτεια; (δε μιλάμε για σχέσεις, κλπ)

Ο Πολωνός μπορεί να παίξει βαρύ χαρτί(άμα σε γαμήσω έρχεσαι Βαρσοβία για δουλειά με καλές αποδοχές και σε σπιτώνω,δεν πληρώνεις νοίκι) ενώ ο Ελληνας δεν μπορεί.
Τώρα να δελεαστεί η άλλη από το παραθαλάσσιο εξοχικό κάποιου όταν υπάρχουν του κόσμου τα airbnb και οι δυνατότητες χλωμό.Βέβαια αν πρόκειται για βίλα Σαντορίνη,Μύκονο τότε αλλάζουν τα πράγματα εκεί θα δελεαστεί όντως.
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
192
Like
341
Πόντοι
21
Δεκτό οτι έχουν καλύτερους μισθούς. Από άσετς όμως είναι πολύ πιο πίσω. Δες τον παραπάνω χάρτη που πάνω κάτω είναι σωστός. Ένας Πολωνός που βγάζει 1500 Βαρσοβία πιθανώς νοικιάζει και δεν έχει δικό του σπίτι-εξοχικό, κλπ
Ένας Έλληνας μπορεί να βγάζει 1100 αλλά να έχει εξοχικό δικό του, όχι τίποτα τρελό, ακόμα και ένα παλιό διαμέρισμα 50τμ σε πολυκατοικία στην Παραλία Κατερίνης, που όλα είναι μαξ 100 μέτρα από τη θάλασσα, αξίζει για να μαγνητίσει Ανατολικές
Ποιος είναι πιο ελκυστικός στα μάτια μιας Ανατολικής για μια σύντομη περιπέτεια; (δε μιλάμε για σχέσεις, κλπ)
H μεση Ανατολικοευρωπαια παιρνει μια ryanair για Palma De Malorca ή Σαρδηνια ή Ροδο και μοιραζεται τα εξοδα του airbnb με τις κολλητες της που ταξιδευουν μαζι. Το σπιτι στην Κατερινη δεν της κανει τιποτα.
Εχω γνωρισει αρκετες απο αυτες και ενω στην αρχη δειχνουν να συμφωνουν στην προταση μου για Χαλκιδικη, οταν ειναι να κλεισουμε, μου λενε why not Mykonos?
 

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.898
Like
224
Πόντοι
36
Ο Πολωνός μπορεί να παίξει βαρύ χαρτί(άμα σε γαμήσω έρχεσαι Βαρσοβία για δουλειά με καλές αποδοχές και σε σπιτώνω,δεν πληρώνεις νοίκι) ενώ ο Ελληνας δεν μπορεί.

Ποια δουλειά οι ανατολικές; Όλες την καλοπέραση κοιτάνε και να τις ταίζουν. Σιγά μη δελεαστεί η άλλη με τη σκλαβιά του 9-5
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.747
Κριτικές
6
Like
11.201
Πόντοι
3.936
Ενώ το ξεσκισμα στις 2πλό βάρδιες στα μπου, στούντιο, κτλπ. για λιγα ψίχουλα-- φανταζει να είναι παράδεισος για τις ανατολικες.:confused:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.727
Like
17.864
Πόντοι
3.656
Νοερα κλαρίνα σολο Πολωνίας -με το οργανο στο χερι αλα g71 σε ντουετο με κατμαν.
Αν βόλταρε ο g71 σε ΒΠ-ΝΠ-κολωνάκια αττική ....
θα είχε καλύτερη τύχη ;;;;;;;;;

Εκεί τουλάχιστον .... χορταίνει το μάτι !!!!!!!
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
331
Like
570
Πόντοι
81
Ποια δουλειά οι ανατολικές; Όλες την καλοπέραση κοιτάνε και να τις ταίζουν. Σιγά μη δελεαστεί η άλλη με τη σκλαβιά του 9-5
Τυπε έχεις ταξιδέψει προς Πολωνία τα τελευταία 10 χρόνια;
Οι μισές γκόμενες που γνώρισα εκεί έχουν τουλάχιστον ένα διαμέρισμα και δική τους εταιρεία.
Δεν είναι όλες πουτάνες, ούτε εξαρτώνται πια από τους άνδρες.
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
192
Like
341
Πόντοι
21
Αν βόλταρε ο g71 σε ΒΠ-ΝΠ-κολωνάκια αττική ....
θα είχε καλύτερη τύχη ;;;;;;;;;

Εκεί τουλάχιστον .... χορταίνει το μάτι !!!!!!!
Μπορει να βρηκε και κανα καλο μιλφετο και να χορταινει και η πουτσα του
Aυτη ειναι η πρωθυπουργος της Εσθονιας, ετων 47
Συγκρινε την με την αντιτοιχη Ελληνιδα στα 47

profimedia-0728668972-690.jpg
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.794
Like
6.665
Πόντοι
1.056
Αν βόλταρε ο g71 σε ΒΠ-ΝΠ-κολωνάκια αττική ....
θα είχε καλύτερη τύχη ;;;;;;;;;

Εκεί τουλάχιστον .... χορταίνει το μάτι !!!!!!!

Δεν κάνουν αυτά που λέω.Πήγε Sen?Πήγε Level 27?Πήγε Ritual ή έστω Enklawa?Καμάκωσε Zlote Terasy?Οχι.Και πάλι λέει καλά πέρασε.
Γενικά όλοι θέλουν τα εύκολα.Σου λέει ο άλλος εμένα δε με ενδιαφέρει να μάθω πολωνικά,να τρέχω στα κλαμπ,να εντρυφήσω στο σλαβικό πολιτισμό,να πάω από ραντεβού σε ραντεβού.Εγώ θέλω έτοιμα τηλέφωνα απο γκόμενες να έρθουν ξενοδοχείο να τις γαμήσω.Τι λε ρε φίλε?Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις?Θα μου βγει εμένα ο πάτος να βρω τις γκόμενες για να πάρεις εσύ έτοιμα τηλέφωνα?
Πρέπει να μοχθήσεις.Αν δεν τρέξεις δε γίνεται.Συν Αθηνά και χείρα κίνει που λένε.
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
192
Like
341
Πόντοι
21
Δεν κάνουν αυτά που λέω.Πήγε Sen?Πήγε Level 27?Πήγε Ritual ή έστω Enklawa?Καμάκωσε Zlote Terasy?Οχι.Και πάλι λέει καλά πέρασε.
Γενικά όλοι θέλουν τα εύκολα.Σου λέει ο άλλος εμένα δε με ενδιαφέρει να μάθω πολωνικά,να τρέχω στα κλαμπ,να εντρυφήσω στο σλαβικό πολιτισμό,να πάω από ραντεβού σε ραντεβού.Εγώ θέλω έτοιμα τηλέφωνα απο γκόμενες να έρθουν ξενοδοχείο να τις γαμήσω.Τι λε ρε φίλε?Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις?Θα μου βγει εμένα ο πάτος να βρω τις γκόμενες για να πάρεις εσύ έτοιμα τηλέφωνα?
Πρέπει να μοχθήσεις.Αν δεν τρέξεις δε γίνεται.Συν Αθηνά και χείρα κίνει που λένε.
Καλα, οι περισσοτεροι και στην Ελλαδα ετσι προσπαθουν να βρουν γκομενα. Σου λενε πες την δικια σου να φερει καμια φιλη να βγουμε ολοι μαζι γιατι εγω δεν εχω χρονο για εξω, εχω να παρακολουθησω τοσες σειρες online
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.747
Κριτικές
6
Like
11.201
Πόντοι
3.936
Αν βόλταρε ο g71 σε ΒΠ-ΝΠ-κολωνάκια αττική ....
θα είχε καλύτερη τύχη ;;;;;;;;;
Εκεί τουλάχιστον .... χορταίνει το μάτι !!!!!!!
Ας πήγαινε τουλάχιστον black sea καλοκαίρι στα παραλιακα τουριστικα θερετρα από: 21/7- 21/8 για να χορτάσει το μάτι του. Σίγουρα θα έκανε και κάτι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom