Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 119K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.683
Like
11.624
Πόντοι
2.406
Δεν μου αρέσει η Ελλάδα καθόλου, τύπε. Δεν αισθάνομαι άνετα σε αυτό το κράτος, λόγω του κρατικού μηχανισμού και της νοοτροπίας των κατοίκων.
Χαλια μαύρα
Βάλε κ τους αλβανους που θα συναντάς κάθε μέρα σε κάθε πόστο...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.683
Like
11.624
Πόντοι
2.406
Ένα απο τα άλυτα μυστήρια που με απασχολούν πριν κοιμηθώ είναι τι έχει συμβεί μεταξύ Νιο και Αρχηγού καθώς και Σταλόνε Μπαρόκ.

Έπρεπε να είχα γραφτεί πιο παλιά
Σταλονε λακη κ Μπαρόκ σωγαμπρου μανάβη υπάρχει μίσος όπως Ισραήλ Ιράν. Απλά αγεφυρωτο
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.746
Like
6.566
Πόντοι
1.056
Είναι πολύ δύσκολο για κάποιον που λείπει χρόνια έξω και δε ζει σε συνθήκες γαλέρας(σφουγγάρισμα, σερβιτόρος,κ.ο.κ.) να γυρίσει μόνιμα στην Ελλάδα.

Την Ελλάδα την αγαπάμε κι όποτε έχει τολμήσει κάνα κλαπαρχιδι να πει καμιά εξυπνάδα εις βάρος της,έχει πάρει την ανάλογη απάντηση.
Αλλά αν έβγαινα αύριο στην σύνταξη,απλά θα πουλούσα ότι θα είχα κληρονομήσει στην Ελλάδα και θα κατέβαινα απλά αραιά και που σαν τουρίστας.

Απλά μην νομίζει ότι κάποιος θα πάει Ιταλία ή Ισπανία,εκεί που είναι φθηνά και θα παύσουν να υπάρχουν αυτά που τον ενοχλούν στην Ελλάδα.
Επειδή για χ,ψ λόγους έχω εμπειρία,
π.χ.Νότια Ιταλία ή Ανδαλουσία, έχουν ότι καλό αλλά και ότι κακό έχει και η Ελλάδα.

Αυτή τη στιγμή μόνο ανατολική Ευρώπη συμφέρει να αποσυρθείς.Διαθέτει όλο το πακέτο.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.259
Like
3.528
Πόντοι
1.706
Τύπε είσαι 65 χρονών και σκέφτεσαι συγγενείς και φίλους; Άγαμος είσαι, εσύ και ο πούτσος σου, πατρίδα σου όλη η Γη. Άλλοι αναχωρούνε απ'το πατρικό 25 χρονώ πιτσιρίκια για άλλες ηπείρους. Προφανώς και θα πας σε μέρος που η γυναίκα θα σε φροντίσει γιατί από Σλάβα παστρικιά σου υπογράφω ότι μπορεί να σε στείλει και μια ώρα αρχύτερα να σε κληρονομήσει. Βέβαια με τον καρκίνο της Δύσης να εξαπλώνεται ταχέως, οι boomers είναι ίσως και οι τελευταίοι που θα χαίρουν κάποιας εκτίμησης από καμιά φτωχάλα. Για τους λοιπούς έρχεται τσιμπούκι.
Ξέρεις όταν φτάσεις στα 65 δεν σταματάει εκεί η αρίθμηση, αλλά συνεχίζει κι άλλο. Δεν βλέπω κανένα νόημα να είμαι στου διαόλου τη μάνα σε αυτήν την ηλικία, όταν μπορώ να είμαι κοντά στους δικούς μου ανθρώπους και στα μέρη που είναι τα βιώματά μου. Η σύγκριση με τον 25άρη είναι άκυρη, γιατί αυτός είναι στην αρχή της ζωής του και θέλει να ταξιδέψει, να εκμεταλλευτεί ευκαιρίες, να είναι μέσα στη βαβούρα...ενώ εγώ τα έχω περάσει αυτά και θέλω να αράξω. Κάθε άνθρωπος παίρνει τις αποφάσεις του με βάση τις δικές του ανάγκες και σε ό,τι με αφορά προτιμώ να ψάξω κάτι καλύτερο εντός Ευρώπης, παρά να τρέχω σε μακρινά μέρη.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.443
Like
9.692
Πόντοι
2.306
Σταλονε λακη κ Μπαρόκ σωγαμπρου μανάβη υπάρχει μίσος όπως Ισραήλ Ιράν. Απλά αγεφυρωτο
Ναι αλλα γιατί ; Έχουν πιο πολλά κοινά από ότι διαφορες

οδηγούν και οι δυο ακριβά οχήματα , σκοράρουν ψηλά στο μιστερ μαλακα, και φήμες μιλάνε για δάχτυλα και τρανσφορμερς από τη μια μεριά και αφέντρες με στραπον από την άλλη.

Πλοτ τουιστ:είναι το ίδιο άτομο αλλα με διπολική διαταραχή
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.746
Like
6.566
Πόντοι
1.056
Οι Πολωνοί επιστρέφουν μαζικά στην Πολωνία σε ρυθμούς ρεκόρ χάρη και στη μετανάστευση 4 εκατομμυρίων Ουκρανών στην Πολωνία.Γαμήσι δίχως όρια στις ευρωπαικές πολιτικές μετανάστευσης.


Γιατί η Πολωνία είναι η ασφαλέστερη χώρα στην Ευρώπη.

 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.443
Like
9.692
Πόντοι
2.306
Οι Πολωνοί επιστρέφουν μαζικά στην Πολωνία σε ρυθμούς ρεκόρ χάρη και στη μετανάστευση 4 εκατομμυρίων Ουκρανών στην Πολωνία.Γαμήσι δίχως όρια στις ευρωπαικές πολιτικές μετανάστευσης.


Γιατί η Πολωνία είναι η ασφαλέστερη χώρα στην Ευρώπη.

Πάντως εγώ ακούω Πολωνούς να γκρινιάζουν για το ποσο ακριβή έχει γίνει η χώρα τους και ότι δεν τους παίρνει να γυρίσουν. μήπως τα πράγματα δεν είναι όσο λαμπρά μας τα λες ;
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.746
Like
6.566
Πόντοι
1.056
Πάντως εγώ ακούω Πολωνούς να γκρινιάζουν για το ποσο ακριβή έχει γίνει η χώρα τους και ότι δεν τους παίρνει να γυρίσουν. μήπως τα πράγματα δεν είναι όσο λαμπρά μας τα λες ;

Είναι εποχή φοβερής ανόδου για Πολωνία,μια από τις καλύτερες ιστορικά.Οχι οτι θα τους αφήσουν για πολύ έτσι.


 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.443
Like
9.692
Πόντοι
2.306
Είναι εποχή φοβερής ανόδου για Πολωνία,μια από τις καλύτερες ιστορικά.Οχι οτι θα τους αφήσουν για πολύ έτσι.

αυτά τα μέρη , πλέον, σαν ξένος, τα καταλαμβάνεις μόνο αν είσαι μάχιμος εμφανισιακά και/η από δουλειά.

Δεν είναι όπως πριν 15 χρόνια , που ακόμα και κάτι χοντροί Τούρκοι γαμαγανε.

Οι ντόπιοι έχουν ανεβεί πολυ , είναι και ντερεκια συνήθως

Αλλά γουστάρουν καράφλα και αυτό είναι πλας για μένα
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.746
Like
6.566
Πόντοι
1.056
αυτά τα μέρη , πλέον, σαν ξένος, τα καταλαμβάνεις μόνο αν είσαι μάχιμος εμφανισιακά και/η από δουλειά.

Δεν είναι όπως πριν 15 χρόνια , που ακόμα και κάτι χοντροί Τούρκοι γαμαγανε.

Οι ντόπιοι έχουν ανεβεί πολυ , είναι και ντερεκια συνήθως

Αλλά γουστάρουν καράφλα και αυτό είναι πλας για μένα

Είναι ωραία όμως.Με Σλάβους και Σλάβες γύρω νιώθεις γαμάτα.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.746
Like
6.566
Πόντοι
1.056
Εδώ Ουκρανέζα δίνει συμβουλές στις μετανάστριες.Στην ΕΕ δε μας χρειάζεται κανένας.Για τα ωραία μας μάτια δε μας αφήνουν σε καμία χώρα.Μας έχουν δεχτεί προσωρινά σαν πρόσφυγες όπως διαπίστωσε μια φίλη μου από το Ντονέτσκ που ήταν Σουηδία εφτά χρόνια από το 2017 και δεν της ανανέωσαν τη βίζα και υποχρεώθηκε να φύγει.Αν θέλετε να μείνετε Ευρώπη και να μη σας διώξουνε παντρευτείτε ντόπιο.


Βλέπουμε εδώ Ντνίπρο.Ωραία μουνάκια στο παραλιακό μέτωπο όχι κάτι το ιδιαίτερο αλλά κάνουν τη δουλειά.

 
Τελευταία τροποποίηση:

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.838
Κριτικές
184
Like
44.094
Πόντοι
21.896
Εδώ Ουκρανέζα δίνει συμβουλές στις μετανάστριες.Στην ΕΕ δε μας χρειάζεται κανένας.Μας έχουν δεχτεί προσωρινά σαν πρόσφυγες.Αν θέλετε να μείνετε Ευρώπη και να μη σας διώξουνε παντρευτείτε ντόπιο.


Βλέπουμε εδώ Ντνίπρο.Ωραία μουνάκια στο παραλιακό μέτωπο όχι κάτι το ιδιαίτερο αλλά κάνουν τη δουλειά.

Αυτά να τα ανεβάζεις κ στα νήματα ρωσική εισβολή που πιστεύουν μερικοί μπούφοι μοααιντενοπουλαα ότι υπάρχει ουκρανική γλώσσα

Κλασσικά ρωσικά μιλάει
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.746
Like
6.566
Πόντοι
1.056
Πολωνική ματιά στη Γερμανία.Η κρίση την έχει κάνει επικίνδυνη.


Η πιο επικίνδυνη πόλη στην Ευρώπη.Το μπορδέλο των Βρυξελλών.


Εντωμεταξύ οι Πολωνοί απολαμβάνουν.



 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.746
Like
6.566
Πόντοι
1.056
Φαντάζεσαι Κούλη μεταξύ Ταρτζύνσκι και Ορμπαν να παρακαλάει να πάρουν και Πολωνία,Ουγγαρία λίγα σκατά?Θα τον έχουν κάνει οι δύο σάντουιτς στο ευρωκοινοβούλιο.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.746
Like
6.566
Πόντοι
1.056
Ξέρεις όταν φτάσεις στα 65 δεν σταματάει εκεί η αρίθμηση, αλλά συνεχίζει κι άλλο. Δεν βλέπω κανένα νόημα να είμαι στου διαόλου τη μάνα σε αυτήν την ηλικία, όταν μπορώ να είμαι κοντά στους δικούς μου ανθρώπους και στα μέρη που είναι τα βιώματά μου. Η σύγκριση με τον 25άρη είναι άκυρη, γιατί αυτός είναι στην αρχή της ζωής του και θέλει να ταξιδέψει, να εκμεταλλευτεί ευκαιρίες, να είναι μέσα στη βαβούρα...ενώ εγώ τα έχω περάσει αυτά και θέλω να αράξω.

Μπορείς να αράξεις σε μια περιοχή με λίμνη να ταίζεις τις πάπιες.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.164
Like
13.217
Πόντοι
2.606
Είμαστε όλο αυτιά προσεχή πλάνα αρχηγού χώρες προορισμοί προέλευση σπόνσορετων κλπ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom