Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 120K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
166
Like
299
Πόντοι
21
Τυνησία η Μαρόκο γιατί δεν τα σκέφτεσαι???
Φτηνές τιμές υσηχια ειδικά Τυνησία φτηνό πουτανιλικι γαλλικά κ διπλα από Ευρώπη
Μπορείς να το παίξεις κ μέντορας εκει
Αν ειναι να αφήσουμε τις ροζ τρυπουλες και να παμε Αφρικη, καλυτερα τοτε στην υποσαχαρια. Αν καθησεις σε καφε, σε πιτσαρια, οτιδηποτε κανονικό μαγαζι θα σκασει καποια διπλα σου να σου κανει χοντρο καμακι. Ακομα και στον δρομο στην πεφτουν. Αυτα που λεω τα εχω βιωσει. Για τους δικους μου λογους δεν ηθελα να γαμησω εκει, οποτε καταλαβαινεις οτι στην πέφτουν χύμα χωρις να ψαχνεσαι
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.754
Like
6.584
Πόντοι
1.056
Είχα διαβάσει που έλεγε ένας μόνγκερ είχε πάει υποσαχάρια Αφρική και γαμούσε με τη μεγαλύτερη ευκολία.Π.χ. είχε μπει μια λυγερόκορμη νεαρή καθαρίστρια στο δωμάτιο του ξενοδοχείου να καθαρίσει και ο τύπος της πιάνει τον κώλο και της λέει τι ωραίο κώλο που έχεις.Αυτή να έχει κοκκινήσει από το κομπλιμέντο σε κανά δεκάλεπτο τη σφυροκοπούσε εκ των όπισθεν.
Αντε έλεγε να κάνεις τέτοιο κοπλιμέντο και κίνηση Σουηδία από όπου προέρχομαι.Η καταγγελία είναι βέβαιη.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.754
Like
6.584
Πόντοι
1.056
Τελευταία τροποποίηση:

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
777
Like
2.749
Πόντοι
446
Παραδέχομαι πως η Τυνησια γκομενα που είχα ήταν ίσως η καλύτερη από τις αραβογκομενες. Σχετικά καλή κοπέλα

Και εγώ παραδέχομαι πως έχω F+ μια Σύρια που σαν μουνι είναι στα top που έχω γαμησει και σαν άτομο ακόμη πιο top.
Εμφάνιση άσπρη με πράσινα μάτια.
Έχω μείνει σπίτι της διήμερο και η τύπισσα ήξερε να μαγειρεύει καλά και γενικά πολύ υποτακτική και γαμησι όποτε ήθελα.

Με Γερμανίδες που έχω πολύ περισσότερο εμπειρία ακόμη και από Ελληνίδες, παίζει εκεί που γαμας να σε παίρνει μάτι κάνα λυκόσκυλο,κοπρόσκυλο, γάτος ή ακόμη και ο πρώην που μπορεί να έχει ακόμη κλειδιά και ήρθε να πάρει το Playstation του,γιατί μένουμε Ευρώπη ασούμε και είμαστε όλοι cool πολιτισμένοι :confused:
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
777
Like
2.749
Πόντοι
446
Είχα διαβάσει που έλεγε ένας μόνγκερ είχε πάει υποσαχάρια Αφρική και γαμούσε με τη μεγαλύτερη ευκολία.Π.χ. είχε μπει μια λυγερόκορμη νεαρή καθαρίστρια στο δωμάτιο του ξενοδοχείου να καθαρίσει και ο τύπος της πιάνει τον κώλο και της λέει τι ωραίο κώλο που έχεις.Αυτή να έχει κοκκινήσει από το κομπλιμέντο σε κανά δεκάλεπτο τη σφυροκοπούσε εκ των όπισθεν.
Αντε έλεγε να κάνεις τέτοιο κοπλιμέντο και κίνηση Σουηδία από όπου προέρχομαι.Η καταγγελία είναι βέβαιη.

Κοκκινήσει;:think:

Που να είχαν και κομμουνισμό στην Αφρική..
Θα στήνονταν με τον κωλο στις αφίξεις του αεροδρομίου να υποδεχτούν το δολάριο..
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.462
Like
9.735
Πόντοι
2.306
Με Γερμανίδες που έχω πολύ περισσότερο εμπειρία ακόμη και από Ελληνίδες, παίζει εκεί που γαμας να σε παίρνει μάτι κάνα λυκόσκυλο,κοπρόσκυλο, γάτος ή ακόμη και ο πρώην που μπορεί να έχει ακόμη κλειδιά και ήρθε να πάρει το Playstation του,γιατί μένουμε Ευρώπη ασούμε και είμαστε όλοι cool πολιτισμένοι :confused:
Ρε μαν βλέπω εικόνες από τη ζωή μου τώρα , όχι με Γερμανίδες πάντως , αλλα άλλες δυτικές η ιταλικά ναυάγια
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.462
Like
9.735
Πόντοι
2.306
Είχα διαβάσει που έλεγε ένας μόνγκερ είχε πάει υποσαχάρια Αφρική και γαμούσε με τη μεγαλύτερη ευκολία.Π.χ. είχε μπει μια λυγερόκορμη νεαρή καθαρίστρια στο δωμάτιο του ξενοδοχείου να καθαρίσει και ο τύπος της πιάνει τον κώλο και της λέει τι ωραίο κώλο που έχεις.Αυτή να έχει κοκκινήσει από το κομπλιμέντο σε κανά δεκάλεπτο τη σφυροκοπούσε εκ των όπισθεν.
Αντε έλεγε να κάνεις τέτοιο κοπλιμέντο και κίνηση Σουηδία από όπου προέρχομαι.Η καταγγελία είναι βέβαιη.
Ξέρει ο Ηφαιστειος που πάει. Τριάντα χρόνια μπροστά από εμάς. Όταν καταδεχτούμε να γαμάμε καζαβουμπου σε μερικά χρόνια (όταν στην Ευρώπη όλοι θα είναι πλέον πούστηδες φεμινιστες) αυτός θα γαμαει Εσκιμώες
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
777
Like
2.749
Πόντοι
446
Αυτή τη στιγμή μόνο ανατολική Ευρώπη συμφέρει να αποσυρθείς.Διαθέτει όλο το πακέτο.

Αρχηγέ,ανατολική Ευρώπη είναι και η Κρακοβία,αλλά είναι και το Ρζέσοφ..

Άμα εγώ βγω σύνταξη στα 65 και για να μου σηκωθεί θα πρέπει να παίρνω μια κούτα βιάγκρα για να γαμησω μια φορά τη βδομάδα,το μουνι δε θα είναι ούτε το πρώτο,ούτε το δεύτερο κριτήριο...

Το θέμα είναι να ζεις τι φάση όταν ακόμη το κοντάρι τρυπάει ντουβάρια..
Στα 65.... :priest:
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.754
Like
6.584
Πόντοι
1.056
Αρχηγέ,ανατολική Ευρώπη είναι και η Κρακοβία,αλλά είναι και το Ρζέσοφ..

Άμα εγώ βγω σύνταξη στα 65 και για να μου σηκωθεί θα πρέπει να παίρνω μια κούτα βιάγκρα για να γαμησω μια φορά τη βδομάδα,το μουνι δε θα είναι ούτε το πρώτο,ούτε το δεύτερο κριτήριο...

Το θέμα είναι να ζεις τι φάση όταν ακόμη το κοντάρι τρυπάει ντουβάρια..
Στα 65.... :priest:

Σα μπάρμπας δε σε παίρνει να πας Ρζέσοφ.Εκεί θα πάει ο τριαντάρης,τριανταπεντάρης.Βαρσοβία όμως μπορεί να κάνει ζημιά ο μπάρμπας.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
777
Like
2.749
Πόντοι
446
Ξέρει ο Ηφαιστειος που πάει. Τριάντα χρόνια μπροστά από εμάς. Όταν καταδεχτούμε να γαμάμε καζαβουμπου σε μερικά χρόνια (όταν στην Ευρώπη όλοι θα είναι πλέον πούστηδες φεμινιστες) αυτός θα γαμαει Εσκιμώες
Ήφαιστειος έχει μαζί του πάντα κάδρα από το σχολείο, προσκόπους,κ.λ.π και τα κρεμάει στα Airbnb για να πιστέψουν ότι είναι το νέο του σπίτι και ότι πήγε μόνιμα να ανοίξει επιχείρηση :confused:

Θα πάμε και εμείς κάποτε να γαμησουμε με το εφάπαξ και θα μας κυνηγάνε οι ζουλού εξαιτίας του
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
777
Like
2.749
Πόντοι
446
Ρε μαν βλέπω εικόνες από τη ζωή μου τώρα , όχι με Γερμανίδες πάντως , αλλα άλλες δυτικές η ιταλικά ναυάγια
Ο δυτικός πολιτισμός-φεμινισμός,
είναι τα ίδια παντού..
Και όσες γυναίκες φάνε το τυράκι,
κλαίνε στα -αντα παρέα με τις γάτες τους..
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
777
Like
2.749
Πόντοι
446
Σα μπάρμπας δε σε παίρνει να πας Ρζέσοφ.Εκεί θα πάει ο τριαντάρης,τριανταπεντάρης.Βαρσοβία όμως μπορεί να κάνει ζημιά ο μπάρμπας.
Τι ζημιά να κάνει ο μπάρμπας ρε Αρχηγέ;

Οι μπάρμπες που ξέρω από Ελλάδα,ούτε πέντε σκαλοπάτια δεν μπορούν να ανέβουν χωρίς να κλάσουν μέντες.

Το μουνι τι να το κάνουν;
Να το βλέπουν ή να το κερνάνε πάστες;
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.462
Like
9.735
Πόντοι
2.306
Ο δυτικός πολιτισμός-φεμινισμός,
είναι τα ίδια παντού..
Και όσες γυναίκες φάνε το τυράκι,
κλαίνε στα -αντα παρέα με τις γάτες τους..
Όχι απαραίτητα, πολλές κατηγορούνε τους άντρες και λένε τι προβληματικοί είναι
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.462
Like
9.735
Πόντοι
2.306
Τι ζημιά να κάνει ο μπάρμπας ρε Αρχηγέ;

Οι μπάρμπες που ξέρω από Ελλάδα,ούτε πέντε σκαλοπάτια δεν μπορούν να ανέβουν χωρίς να κλάσουν μέντες.

Το μουνι τι να το κάνουν;
Να το βλέπουν ή να το κερνάνε πάστες;
Ο αρχηγός τρέχοντας με άλλες ταχύτητες , νομίζει πως είναι όλοι έτσι σαν τον ίδιο.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.194
Like
1.720
Πόντοι
216
Ξέρει ο Ηφαιστειος που πάει. Τριάντα χρόνια μπροστά από εμάς. Όταν καταδεχτούμε να γαμάμε καζαβουμπου σε μερικά χρόνια (όταν στην Ευρώπη όλοι θα είναι πλέον πούστηδες φεμινιστες) αυτός θα γαμαει Εσκιμώες
Καλά είσαι μετά θα βλέπουμε να διαμαρτύρονται στα νήματα γιατί η Εσκιμώα το πήγε στα 150, ενώ ο Καζαμπούμπου ζητάει +100 έξτρα για χύσιμο στον κώλο :confused:
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.462
Like
9.735
Πόντοι
2.306
Καλά είσαι μετά θα βλέπουμε να διαμαρτύρονται στα νήματα γιατί η Εσκιμώα το πήγε στα 150, ενώ ο Καζαμπούμπου ζητάει +100 έξτρα για χύσιμο στον κώλο :confused:
Αυτά είναι προβλήματα για μια άλλη μέρα. Έτσι όπως πάμε το κατοσταρικο θα αξίζει όσο το κωλοχαρτο
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
917
Κριτικές
15
Like
2.050
Πόντοι
2.477
Και εγώ παραδέχομαι πως έχω F+ μια Σύρια που σαν μουνι είναι στα top που έχω γαμησει και σαν άτομο ακόμη πιο top.
Εμφάνιση άσπρη με πράσινα μάτια.
Έχω μείνει σπίτι της διήμερο και η τύπισσα ήξερε να μαγειρεύει καλά και γενικά πολύ υποτακτική και γαμησι όποτε ήθελα.
Επιτρεπεται να την δεις την Συρια χωρις την μαντηλα;
Την φυστικωνεις μαζι με την μαντηλα ή ειναι ευρωπαια Συρια;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.657
Like
17.785
Πόντοι
3.656
Το θέμα είναι να ζεις τι φάση όταν ακόμη το κοντάρι τρυπάει ντουβάρια..
Στα 65.... :priest:
Ρε Βαλκάνιε ... γενικά γαμώ τα παιδιά είσαι ... αλλά από όσα θυμάμαι δεν είσαι ιατρός και σίγουρα δεν είσαι ουρολόγος. Οπότε το τι μπορεί να κάνουν κάποιοι 65ρηδες, δεν είναι θέμα της ειδικότητάς σου.

Υπάρχουν ανίκανοι στα 65, όπως και στα 55 και στα 40 όπως υπάρχουν και παρθένοι 25-30-40-45 πλέον.

Εδώ δεν μιλάμε για μέσους όρους .... Σε όλα υπάρχουν εξαιρέσεις.
Οπότε , γράφε εμπειρίες από το μπλοκ και άσε το τι μπορεί να κάνει ο καθένας.
Στην τελική τον καθένα μας , το δικό του παλούκι τον ενδιαφέρει.
Και πως θα το βρέξουμε καλύτερα.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.657
Like
17.785
Πόντοι
3.656
Καλά είσαι μετά θα βλέπουμε να διαμαρτύρονται στα νήματα γιατί η Εσκιμώα το πήγε στα 150, ενώ ο Καζαμπούμπου ζητάει +100 έξτρα για χύσιμο στον κώλο :confused:
Η Κλαούντια άρχισε να σέρνεται σε νήματα άλλης μασατζούς έμαθα και να σαλιαρίζει ;;;;;
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.754
Like
6.584
Πόντοι
1.056
Τι ζημιά να κάνει ο μπάρμπας ρε Αρχηγέ;

Οι μπάρμπες που ξέρω από Ελλάδα,ούτε πέντε σκαλοπάτια δεν μπορούν να ανέβουν χωρίς να κλάσουν μέντες.

Το μουνι τι να το κάνουν;
Να το βλέπουν ή να το κερνάνε πάστες;

Καλά και ο Χιου Χέφνερ στα 80 είχε οχτώ γκόμενες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom