Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (3 μέλη και 9 επισκέπτες)

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.397
Like
9.555
Πόντοι
2.306
Σλαβικές καταστάσεις.

uVOZlp.jpg


Γενικά με τις Σλάβες καλοπερνάς παντού,δε νομίζω να είχα ποτέ αρνητικές εμπειρίες.
Να δούμε αν θα πάω Πολωνία ή Λευκορρωσία να ρίξω κανάν πούτσο.
Ποια είναι η κορασίδα αρχηγέ ; Αυτή που κατέβασες Βελιγράδι ;

Σε βλέπω να πηγαίνεις Πολκα πάντως , στα σίγουρα , δε θα αντέξεις 12ωρο στα σύνορα , με αυγά κάτω από τη μασχάλη
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.185
Like
1.701
Πόντοι
216
Παλιά προ εικοσιπενταετίας,τριακονταετίας κατέβαιναν και Τσέχες,Σέρβες Καλλιθέα τώρα δε νομίζω να ισχύει αυτό.
Έχει καλά μουνιά Σέρβες μικρές και μεγάλες. Οι μαμάδες στο μέσο όρο διαλύουν τις Ελλεηνίδες. Τσέχες όχι, πιθανότερο να δεις ξέμπαρκες Ουκρανές.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.252
Like
3.510
Πόντοι
1.706
εγώ θα πήγαινα Ασία η σε άλλο μουνολιβαδο. Αλλά εγώ είμαι χωριάτης που πίνει μπυρα ενώ εσυ αριστοκράτης
Μετά τα 60; Η Ασία κείται μακράν. Μόνο η Ταυλάνδη αξίζει και δεν μπορείς να ενταχθείς στην τοπική κοινωνία ως δυτικός, μόνος θα είσαι και θα βαρεθείς. Επίσης με συγγενείς και φίλους στην Ελλάδα είναι κάπως δύσκολο. Στα μουνολίβαδα, αν και κοντά, είναι το κρύο και η γλώσσα τα κύρια προβλήματα. Λόγω δύσκολων γλωσσών πάλι θα έχεις πρόβλημα κοινωνικής ένταξης, δηλ. μοναξιά. Μη νομίζεις ότι θα είσαι πάντα νέος.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.397
Like
9.555
Πόντοι
2.306
Μετά τα 60; Η Ασία κείται μακράν. Μόνο η Ταυλάνδη αξίζει και δεν μπορείς να ενταχθείς στην τοπική κοινωνία ως δυτικός, μόνος θα είσαι και θα βαρεθείς. Επίσης με συγγενείς και φίλους στην Ελλάδα είναι κάπως δύσκολο. Στα μουνολίβαδα, αν και κοντά, είναι το κρύο και η γλώσσα τα κύρια προβλήματα. Λόγω δύσκολων γλωσσών πάλι θα έχεις πρόβλημα κοινωνικής ένταξης, δηλ. μοναξιά. Μη νομίζεις ότι θα είσαι πάντα νέος.
Στην μπανγκοκ και 90 να είσαι , αν είσαι δυτικός, δε θα είσαι μόνος
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.252
Like
3.510
Πόντοι
1.706
Στην μπανγκοκ και 90 να είσαι , αν είσαι δυτικός, δε θα είσαι μόνος
Δεν ξέρω πώς σκέφτεσαι να το οργανώσεις κι εύχομαι να τα καταφέρεις. Όταν λέω μοναξιά εννοώ έλλειψη ουσιαστικής επικοινωνίας, αλλιώς μπορεί να είσαι περιστοιχισμένος από πολλά άτομα κάθε μέρα και να αισθάνεσαι μόνος. Ταυλανδέζες που έρχονται για το χρήμα θα βρεις. Μερικές φτάνουν και μέχρι το γάμο, ελπίζοντας ότι θα βοηθήσεις οικονομικά και την οικογένειά τους. Επίσης μπορεί να βρεις κι άλλους συνταξιούχους. Εγώ λόγω γλώσσας κι απόστασης δεν θα πήγαινα. Αν σου τύχει κάτι, δεν είναι εύκολο να κινητοποιήσεις δικά σου άτομα τόσο μακριά. Από ένα σημείο και μετά αρχίζουν και τα προβλήματα υγείας, ενώ το σεξ που τόσο επιδιώκουν τα μέλη εδώ λόγω site, περνάει σε δεύτερη μοίρα σε αυτήν την ηλικία.

Προτιμώ να κινούμαι σε χώρους που αισθάνομαι πιο άνετα κι αυτά είναι τα δυτικά κράτη κυρίως. Άρα προτιμώ να παραμένω σε αυτό το οικοσύστημα, προσπαθώντας να βρω ένα καλύτερο μέρος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom