Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 116K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.397
Like
9.563
Πόντοι
2.306
Σλαβικές καταστάσεις.

uVOZlp.jpg


Γενικά με τις Σλάβες καλοπερνάς παντού,δε νομίζω να είχα ποτέ αρνητικές εμπειρίες.
Να δούμε αν θα πάω Πολωνία ή Λευκορρωσία να ρίξω κανάν πούτσο.
Ποια είναι η κορασίδα αρχηγέ ; Αυτή που κατέβασες Βελιγράδι ;

Σε βλέπω να πηγαίνεις Πολκα πάντως , στα σίγουρα , δε θα αντέξεις 12ωρο στα σύνορα , με αυγά κάτω από τη μασχάλη
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.185
Like
1.703
Πόντοι
216
Παλιά προ εικοσιπενταετίας,τριακονταετίας κατέβαιναν και Τσέχες,Σέρβες Καλλιθέα τώρα δε νομίζω να ισχύει αυτό.
Έχει καλά μουνιά Σέρβες μικρές και μεγάλες. Οι μαμάδες στο μέσο όρο διαλύουν τις Ελλεηνίδες. Τσέχες όχι, πιθανότερο να δεις ξέμπαρκες Ουκρανές.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.252
Like
3.512
Πόντοι
1.706
εγώ θα πήγαινα Ασία η σε άλλο μουνολιβαδο. Αλλά εγώ είμαι χωριάτης που πίνει μπυρα ενώ εσυ αριστοκράτης
Μετά τα 60; Η Ασία κείται μακράν. Μόνο η Ταυλάνδη αξίζει και δεν μπορείς να ενταχθείς στην τοπική κοινωνία ως δυτικός, μόνος θα είσαι και θα βαρεθείς. Επίσης με συγγενείς και φίλους στην Ελλάδα είναι κάπως δύσκολο. Στα μουνολίβαδα, αν και κοντά, είναι το κρύο και η γλώσσα τα κύρια προβλήματα. Λόγω δύσκολων γλωσσών πάλι θα έχεις πρόβλημα κοινωνικής ένταξης, δηλ. μοναξιά. Μη νομίζεις ότι θα είσαι πάντα νέος.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.397
Like
9.563
Πόντοι
2.306
Μετά τα 60; Η Ασία κείται μακράν. Μόνο η Ταυλάνδη αξίζει και δεν μπορείς να ενταχθείς στην τοπική κοινωνία ως δυτικός, μόνος θα είσαι και θα βαρεθείς. Επίσης με συγγενείς και φίλους στην Ελλάδα είναι κάπως δύσκολο. Στα μουνολίβαδα, αν και κοντά, είναι το κρύο και η γλώσσα τα κύρια προβλήματα. Λόγω δύσκολων γλωσσών πάλι θα έχεις πρόβλημα κοινωνικής ένταξης, δηλ. μοναξιά. Μη νομίζεις ότι θα είσαι πάντα νέος.
Στην μπανγκοκ και 90 να είσαι , αν είσαι δυτικός, δε θα είσαι μόνος
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.252
Like
3.512
Πόντοι
1.706
Στην μπανγκοκ και 90 να είσαι , αν είσαι δυτικός, δε θα είσαι μόνος
Δεν ξέρω πώς σκέφτεσαι να το οργανώσεις κι εύχομαι να τα καταφέρεις. Όταν λέω μοναξιά εννοώ έλλειψη ουσιαστικής επικοινωνίας, αλλιώς μπορεί να είσαι περιστοιχισμένος από πολλά άτομα κάθε μέρα και να αισθάνεσαι μόνος. Ταυλανδέζες που έρχονται για το χρήμα θα βρεις. Μερικές φτάνουν και μέχρι το γάμο, ελπίζοντας ότι θα βοηθήσεις οικονομικά και την οικογένειά τους. Επίσης μπορεί να βρεις κι άλλους συνταξιούχους. Εγώ λόγω γλώσσας κι απόστασης δεν θα πήγαινα. Αν σου τύχει κάτι, δεν είναι εύκολο να κινητοποιήσεις δικά σου άτομα τόσο μακριά. Από ένα σημείο και μετά αρχίζουν και τα προβλήματα υγείας, ενώ το σεξ που τόσο επιδιώκουν τα μέλη εδώ λόγω site, περνάει σε δεύτερη μοίρα σε αυτήν την ηλικία.

Προτιμώ να κινούμαι σε χώρους που αισθάνομαι πιο άνετα κι αυτά είναι τα δυτικά κράτη κυρίως. Άρα προτιμώ να παραμένω σε αυτό το οικοσύστημα, προσπαθώντας να βρω ένα καλύτερο μέρος.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.727
Κριτικές
6
Like
11.165
Πόντοι
3.936
Σλαβικές καταστάσεις.
Γενικά με τις Σλάβες καλοπερνάς παντού,δε νομίζω να είχα ποτέ αρνητικές εμπειρίες.
Να δούμε αν θα πάω Πολωνία ή Λευκορρωσία να ρίξω κανάν πούπούτσο
Τιμουλες; σε δολλαρια χρεωνει η εργαζομενη ευρώ η σε ρουβλια; Σαν να την πίνει την κόκα κόλα της.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
752
Like
2.663
Πόντοι
446
Δεν ξέρω πώς σκέφτεσαι να το οργανώσεις κι εύχομαι να τα καταφέρεις. Όταν λέω μοναξιά εννοώ έλλειψη ουσιαστικής επικοινωνίας, αλλιώς μπορεί να είσαι περιστοιχισμένος από πολλά άτομα κάθε μέρα και να αισθάνεσαι μόνος.

Με αφορμή το παραπάνω θα σου παραθέσω μερικές κλασσικές ελληνικές παθογένειες..

Το κλασσικό, μένω στη Λεμεσό ή στη Μάλτα, οπότε αυτά είναι τα καλύτερα μέρη..
Μου αρέσουν οι γκαμήλες 1.90, μερικές τις αποκαλώ και 9αρια,
ενώ το 99% των αντρών τις αποκαλούν γκαμήλες..
Κ.λ.π.,κ.λ.π...

Ωραία ρε τύποι που κάποιοι έχετε βρει τον παράδεισό σας,αλλά διαχωρίστε επιτέλους το υποκειμενικό με το αντικειμενικό..

Μην μπερδεύετε π.χ.μέρη για παραθεριση με μέρη για μόνιμη διαμονή..

Τέλος @Kalogero, τέτοιο ποστ περί μοναξιάς θα περίμενα από το sadman ο οποίος ζει σε μια χώρα που κομπλαρουν να πάνε μόνοι τους στο σινεμά.

Στο εξωτερικό υπάρχουν πολλοί τρόποι να συνάψεις επαφές πάντως τύπου,μιας και στο εξωτερικό είναι σύνηθες να αλλάζουν οι άνθρωποι συχνά πόλεις ή χώρες.

Έχω γράψει πως και αν θες στα ξαναγράφω..
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.727
Κριτικές
6
Like
11.165
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • uVOZlp.jpg
    uVOZlp.jpg
    294,9 KB · Εμφανίσεις: 1

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.294
Κριτικές
8
Like
2.116
Πόντοι
266
Το σούσι είναι μέσα στον υδατάνθρακα και το λίπος +θερμιδες, δεν είναι για άντρες

Οι άντρες κατεβάζουν τα ΣΤΕΚΙΑ βουτηγμένα στο ΑΙΜΑ σλαβας έτσι όπως κάνει ο πορθητής
Καλά ναι με αυτό το πλευρό να κοιμάσαι, οι αυξητικές ορμόνες στα κρέατα προκαλούν γυναικομαστία ,φράζουν αρτηρίες και για να σου σηκωθεί μετά τα πενήντα θέλεις υδραυλικό γερανό και χορηγείς από το χημείο του κράτους.
Μήπως θέλεις να μας πεις ότι οι ιάπωνες δεν είναι άντρες ; :cheesy: και δεν είναι και καθόλου τυχαίο ότι είναι η μακροβιότεροι στον πλανήτη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom