Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
[quote author=rigass link=/forum/ektos-elladas/europi/oukrania]
φωτο λαιβ ΑΠΟ ΓΚΟΜΕΝΑ που με φιλοξενει τωρα

Είναι μην το δει αυτό το πουλί.Με τη live γκόμενα.
Τι εψελνε στον ΒΠ που ποσταρε το παράθυρο σε ανακλιση.




βιζιτες μπορει να ποσταρει καποιος αμετρητες
εγω δειχνω την διεισδυση στην καρδια του μπλοκ

μου ανοιγουν τα σπιτια τους, πραγμα που δεν αγοραζεται


Ρε φιλε ενα καλολιφερ και ενα παραθυρο εδειξες[/quote]



Mε φαγατε



 

Συνημμένα

  • InkedDSC_5705_LI.jpg
    InkedDSC_5705_LI.jpg
    1,5 MB · Εμφανίσεις: 21
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • x_84330437.jpg
    x_84330437.jpg
    61,9 KB · Εμφανίσεις: 21
  • χαριτωμενος.jpg
    χαριτωμενος.jpg
    560,8 KB · Εμφανίσεις: 23

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Με τα σκατομπεργκερ που τρωει και τις γιδοτροφες,τα φτηνά λαχανικά Ρωσίας τι περιμένεις?
Εμείς εδω τσακιζουμε τα φιλέτα,φυσικό είναι να δείχνουμε καλύτεροι.
ρε τυπε εισαι απιστευτος, τις προαλες εδινες οδηγιες- κατευθυνσεις- πως να σου πηγαινει ο μηνας φθηνα σε διατροφη στο 300αρι, για να σου μενουν γκαφρα για να ταιζεις π@υτανες.. και τωρα τα φερνεις παλι τουμπα; τυφλα να χει η ναντια κομανετσι
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εγώ ξοδεύω 600 μηνιαίως στη μάσα,πόσοι το κάνουν αυτό?
Ο δημητρακης ζήτημα να ξοδεύει 150,τα θεωρεί πεταμένα λεφτά.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
[quote author=rigass link=/forum/ektos-elladas/europi/oukrania]
φωτο λαιβ ΑΠΟ ΓΚΟΜΕΝΑ που με φιλοξενει τωρα

Είναι μην το δει αυτό το πουλί.Με τη live γκόμενα.
Τι εψελνε στον ΒΠ που ποσταρε το παράθυρο σε ανακλιση.




βιζιτες μπορει να ποσταρει καποιος αμετρητες
εγω δειχνω την διεισδυση στην καρδια του μπλοκ

μου ανοιγουν τα σπιτια τους, πραγμα που δεν αγοραζεται


Ρε φιλε ενα καλολιφερ και ενα παραθυρο εδειξες



Mε φαγατε



[/quote]

Βάλε φωτό με χυσια στη μάπα που να γράφουν Ριγας για να πειστούν και οι άπιστοι Θωμάδες.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Εγώ ξοδεύω 600 μηνιαίως στη μάσα,πόσοι το κάνουν αυτό?
μαγκια σ, καλυτερα να τα τρως εσυ.. -και γω τοσα ξοδευω μπορει και παραπανω με τα σ/κ στα ρεστοραν, η ζωη ειναι 1
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
DeanaCROSS πως κάνεις έτσι σα κακιά αδελφή που είσαι.
Έχει και άλλους gay εδώ, ποδολάγνο, πουσταλέκο , είναι gay friendly το site και θα σε υποδεχθούνε..
Γράψε μας για τα δροσερά κωλοδαχτυλα που έφαγες από τη Μαργαρίτα στη βρωμερή Ιάσωνος

 

Συνημμένα

  • 20200807_154945.jpg
    20200807_154945.jpg
    501,4 KB · Εμφανίσεις: 18

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μηνυμα προς επιτυχημενους επιχειρηματιες , με ζωαρα, και οικονομικα άπλες κατοικους χωρών με πολυ μελι ,που ομως δεν εχουν την δυνατοτητα να το γευτουν ,χαχχαχαχαχ.

Ειναι καβλα να εισαι gastarbeiter αλλα να ασχολουντε μαζι σου οι....πετυ-χημενοι.

Φιλια απο τις ακτες της πιεριας.

Respect στον τασο3 , μια κατηγορια μονος του, ,με αξιοπρεπεια, με αποδειξεις χωρις φανφαρες.

:cheesy:

Τι λες ρε μςγάλε πήγες στην Πιερία?:2funny: πω πω καλά ξεκίνησες από τη Γερμανία γιά να πας εκεί?:2funny: καλά τόσο μίζερη είναι αυτή η Γερμανία?Τόσο χάλια ζεις που σου φένεται η Πιερία ότι είναι κάτι?:2funny::headbang:μ'αρέσει που το καυχιέσαι κιόλας :2funny::jerking:πως και δεν πήγες πάλι στη βραζιλία?όπως τότε που πήγες στον ύπνο σου :2funny:.
Τώρα καταλαβαίνω γιατί θαυμάζεις τον Βλάκμαν :2funny::2funny::2funny:



αφου τις μετρανε ολοι ας την μετρησω και εγω
φωτο λαιβ απο γκομενα που με φιλοξενει τωρα

Β.Α ευρωπη:sunglasses:

Ο Αρχοντας μιλαει καθαρα για επι πληρωμη ''σχεση''

ας αραδιασουμε τωρα ολοι μπουρδελα γκομενες σπονσορετες να φανουμε πιο μαγκες

Αυτή είναι στο δωμάτιο γιατί περι δωματίου σε σπίτ του 19ου αιώνα με κοινόχρηστη κουζίνα και μπάνιο πρόκειται αυτό που μας έβαλες στη φωτογραφία.
Νόμιζα ότι σε τέτοια μένουν μόνο γέροι.Ναι το καλοριφέρ είναι Ρωσσικό,τέτοια καλοριφέρ έβαζαν μέχρι τα τέλη της δεκαετίας του '50 .

Καλά με τα ψέματα σου σε ξέσκισε τότε το πουλί και συνεχίζεις και γράφεις?:2funny::jerking:

θέλεις να πενευτείς ότι πήγες σε μιά 35χρονη και έμεινες σπίτι της.Όμως ακόμα και αυτό δεν το έκανες :2funny:Γιατί απλούστατα τα σύνορα είναι κλειστά και πτήσεις από και προς τη Ρωσσία δεν γίνονται (εκτός από της πτήσεις επαναπατρισμού που γράφεσαι στην πρεσβεία και σε ειδοποιούν πότε πετάς) μόνο από Αγγλία,Τουρκία και Τανζανία αλλά και πάλι οι ξένοι δεν μπορούν να έρθουν στην Ρωσσία.Οπότε λες ψέματα ότι ήρθες όπως έλεγες ψέματα ότι είσαι πιλότος :2funny::jerking:Ο Ελληνας μπορει να ερθει στην Ρωσσία μόνο αν έχει όχι μόνο άδεια παραμονής αλλά και οικογένεια στην Ρωσσία.Οπότε πήγαινε να πεις αλλού τα ψέματα σου :2funny:

Μη γράψεις ότι Β.Α Ευρώπη είναι η Εστονία γιατί διαμερίσματα με παλιό πάτωμα και τέτοια καλοριφέρ μόνο στη Ρωσσία μπορείς να βρεις ακόμα.Στην Εστονία εδώ και πολλά χρόνια τα έχουν κάνει γενική επισκευή μέσω του δήμου και τέτοια καλοριφέρ μόνο στα μουσεία θα δεις.Αυτά γιά να μην λες ψέματα.
Ας έρθει το πουλί να σε ξεσκίσει πάλι γιά να γράφεις με άλλο κλώνο :2funny::jerking:
Εγώ είπα αν σε γυρίσουν ανάποδα θα πέσουν 2-3 Ευρώ :2funny::2funny::2funny:που να βρεις λεφτά εσύ γιά ταξήδι?μιά φορά στη ζωη σου πηγες στη Μύκονο και έχεις τρεις φωτογραφίες και μας της βάζεις συνέχεια :2funny::jerking:
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Εγώ ξοδεύω 600 μηνιαίως στη μάσα,πόσοι το κάνουν αυτό?
μαγκια μου, καλυτερα τα κωλοδαχτυλα που τρωω και γω τοσα μπορώ και παραπανω με τα σ/κ ακομα και στα ρεστοραν, η ζωη ειναι 1



Μαγκιά σου ρε τύπε, δικαίωμα σου αφου τα λαχταράς ...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εγώ ξοδεύω 600 μηνιαίως στη μάσα,πόσοι το κάνουν αυτό?
Ο δημητρακης ζήτημα να ξοδεύει 150,τα θεωρεί πεταμένα λεφτά.
Ποιά 600 ?εσύ σε αποθήκη μένεις και έχεις 2 καλοριφεράκια για να μην το δαγκώνεις από το κρύο :2funny:νομίζεις ξεχάσαμε της φώτο?:2funny:
Τη μέρα δεν μπορείς να φας γιατί αν σου έρθει χέσιμο στη δουλειά θα πρέπει να σφίγγεσε μέχρι το διάλειμμα :2funny:μόνο τη νύχτα τρως τίποτα :2funny:
Λογικά κάθε πρω'ι' θα σφίγγεσε στην τουαλέτα γιά να σου έρθει να χέσεις γιά να μην σου έρθουν μετά στη δουλειά και δεν μπορείς να πας και πρέεπι να σφίγγεσε μέχρι το διάλειμμα :2funny:
Αυτό το μήνα πήρα 2.600 συν 300 από την κόρη μου και κάτι θα μου βάλουν και στην κάρτα .Τα 2.600 σας τα έβαλα.Τον ερχόμενο μήνα θα πάρω 1.500+1.000 συν τα 300 της κόρης μου οπότε υπολόγιζε κακομοίρη :2funny:και δεν έχω και να πληρώνω και ενοίκια όπως έχετε εσείς :2funny:ούτε το εισητήριο του λεωφορείου κάνει 3 ευρώ :headbang:Άσε που εσύ ούτε 2.000 το μήνα δε βγάζεις άλλο τι ψέματα μας λες:jerking:
Και εγώ δε δουλεύω και περνάω πολυ καλά και δεν είμαι υπανάπτικτος να θαυμάζω την Πιερία :2funny:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Γεια σου αρχιμαλ@κα που δεν εμαθες να διαβαζεις ακομη βλημα. -Ακου καραφλη π@υστρα οσο και να μ κωλοτριβεσαι δεν σε γ@μαω. Αντε τωρα για πρωκτοραφη απο τα πολλα στραποναρισματα της Αντζελας. Μπουρια εχωνε στη σουφρα σου. Εβγαλε βρωμα οτι της εκανες βαθια τσιμπουκια στα 4 και της ρουφαγες τα πλαστικα @ρχιδια. Οξω μπινε
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Καραφλομήτσαινα,δεν μένουν όλοι σε παλάτι σαν το δικό σου.:grin:

Ρε μαλάκα,τι καραφλάρα είναι αυτή που έχεις,αν ζούσες Ελλάδα θα φόρτιζες το κινητό σου τσάμπα.:confused:





 

Συνημμένα

  • βρωμια.jpg
    βρωμια.jpg
    417,8 KB · Εμφανίσεις: 25
  • ρημαδι.jpg
    ρημαδι.jpg
    156,4 KB · Εμφανίσεις: 24
  • ΚΑΡΑΦΛΑ SUPER.png
    ΚΑΡΑΦΛΑ SUPER.png
    160,1 KB · Εμφανίσεις: 24

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
[quote author=rigass link=/forum/ektos-elladas/europi/oukrania]
φωτο λαιβ ΑΠΟ ΓΚΟΜΕΝΑ που με φιλοξενει τωρα

Είναι μην το δει αυτό το πουλί.Με τη live γκόμενα.
Τι εψελνε στον ΒΠ που ποσταρε το παράθυρο σε ανακλιση.




βιζιτες μπορει να ποσταρει καποιος αμετρητες
εγω δειχνω την διεισδυση στην καρδια του μπλοκ

μου ανοιγουν τα σπιτια τους, πραγμα που δεν αγοραζεται


Ρε φιλε ενα καλολιφερ και ενα παραθυρο εδειξες[/quote]

:tooth::tooth::tooth::tooth:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
[quote author=rigass link=/forum/ektos-elladas/europi/oukrania]
φωτο λαιβ ΑΠΟ ΓΚΟΜΕΝΑ που με φιλοξενει τωρα

Είναι μην το δει αυτό το πουλί.Με τη live γκόμενα.
Τι εψελνε στον ΒΠ που ποσταρε το παράθυρο σε ανακλιση.




βιζιτες μπορει να ποσταρει καποιος αμετρητες
εγω δειχνω την διεισδυση στην καρδια του μπλοκ

μου ανοιγουν τα σπιτια τους, πραγμα που δεν αγοραζεται


Ρε φιλε ενα καλολιφερ και ενα παραθυρο εδειξες



Mε φαγατε

Βάλε φωτό με χυσια στη μάπα που να γράφουν Ριγας για να πειστούν και οι άπιστοι Θωμάδες.[/quote]


Οι φωτο μου ειναι ασχετες με το νημα σου Αρχοντα

Απλα σε υπερασπιζομαι προς τους αλλους που λενε οτι γαμανε φθηνοτερα

Εγω γαμαω βορειες τσαμπα, με φιλοξενουν κιολας

Αλλα εδω το νημα ειναι για σπονσορετες, δωσε τα φωτα σου και ασε εμας να δινουμε τις μαχες προς υπερασπιση του Αρχηγου
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Μηνυμα προς επιτυχημενους επιχειρηματιες , με ζωαρα, και οικονομικα άπλες κατοικους χωρών με πολυ μελι ,που ομως δεν εχουν την δυνατοτητα να το γευτουν ,χαχχαχαχαχ.

Ειναι καβλα να εισαι gastarbeiter αλλα να ασχολουντε μαζι σου οι....πετυ-χημενοι.

Φιλια απο τις ακτες της πιεριας.

Respect στον τασο3 , μια κατηγορια μονος του, ,με αξιοπρεπεια, με αποδειξεις χωρις φανφαρες.

:cheesy:

Τι λες ρε μςγάλε πήγες στην Πιερία?:2funny: πω πω καλά ξεκίνησες από τη Γερμανία γιά να πας εκεί?:2funny: καλά τόσο μίζερη είναι αυτή η Γερμανία?Τόσο χάλια ζεις που σου φένεται η Πιερία ότι είναι κάτι?:2funny::headbang:μ'αρέσει που το καυχιέσαι κιόλας :2funny::jerking:πως και δεν πήγες πάλι στη βραζιλία?όπως τότε που πήγες στον ύπνο σου :2funny:.
Τώρα καταλαβαίνω γιατί θαυμάζεις τον Βλάκμαν :2funny::2funny::2funny:



αφου τις μετρανε ολοι ας την μετρησω και εγω
φωτο λαιβ απο γκομενα που με φιλοξενει τωρα

Β.Α ευρωπη:sunglasses:

Ο Αρχοντας μιλαει καθαρα για επι πληρωμη ''σχεση''

ας αραδιασουμε τωρα ολοι μπουρδελα γκομενες σπονσορετες να φανουμε πιο μαγκες

Αυτή είναι στο δωμάτιο γιατί περι δωματίου σε σπίτ του 19ου αιώνα με κοινόχρηστη κουζίνα και μπάνιο πρόκειται αυτό που μας έβαλες στη φωτογραφία.
Νόμιζα ότι σε τέτοια μένουν μόνο γέροι.Ναι το καλοριφέρ είναι Ρωσσικό,τέτοια καλοριφέρ έβαζαν μέχρι τα τέλη της δεκαετίας του '50 .

Καλά με τα ψέματα σου σε ξέσκισε τότε το πουλί και συνεχίζεις και γράφεις?:2funny::jerking:

θέλεις να πενευτείς ότι πήγες σε μιά 35χρονη και έμεινες σπίτι της.Όμως ακόμα και αυτό δεν το έκανες :2funny:Γιατί απλούστατα τα σύνορα είναι κλειστά και πτήσεις από και προς τη Ρωσσία δεν γίνονται (εκτός από της πτήσεις επαναπατρισμού που γράφεσαι στην πρεσβεία και σε ειδοποιούν πότε πετάς) μόνο από Αγγλία,Τουρκία και Τανζανία αλλά και πάλι οι ξένοι δεν μπορούν να έρθουν στην Ρωσσία.Οπότε λες ψέματα ότι ήρθες όπως έλεγες ψέματα ότι είσαι πιλότος :2funny::jerking:Ο Ελληνας μπορει να ερθει στην Ρωσσία μόνο αν έχει όχι μόνο άδεια παραμονής αλλά και οικογένεια στην Ρωσσία.Οπότε πήγαινε να πεις αλλού τα ψέματα σου :2funny:

Μη γράψεις ότι Β.Α Ευρώπη είναι η Εστονία γιατί διαμερίσματα με παλιό πάτωμα και τέτοια καλοριφέρ μόνο στη Ρωσσία μπορείς να βρεις ακόμα.Στην Εστονία εδώ και πολλά χρόνια τα έχουν κάνει γενική επισκευή μέσω του δήμου και τέτοια καλοριφέρ μόνο στα μουσεία θα δεις.Αυτά γιά να μην λες ψέματα.
Ας έρθει το πουλί να σε ξεσκίσει πάλι γιά να γράφεις με άλλο κλώνο :2funny::jerking:
Εγώ είπα αν σε γυρίσουν ανάποδα θα πέσουν 2-3 Ευρώ :2funny::2funny::2funny:που να βρεις λεφτά εσύ γιά ταξήδι?μιά φορά στη ζωη σου πηγες στη Μύκονο και έχεις τρεις φωτογραφίες και μας της βάζεις συνέχεια :2funny::jerking:


Στο ιστορικο κεντρο βαλτικης πολης ειναι το διαμερισμα
Κοστιζει πολλαπλασια απο το δικο σου

Και εδω εχουν ευρω..
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Δεν θα βαρεθώ να σε ξεφτιλιζω όσο γράφεις εδώ.

Τράβα να ταΐσεις κρέας τη σάπια κωλαρα σου στο Μεταξουργείο ....

Ρε τσιγκολελετα τρελοκοτσιδου μήπως πας για τα πάκια εκεί ?

:think:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum?controller=attachment&task=download&tmpl=component&id=1262894[/img[/URL]]

Άχου το, με τι χάρη και με τι σκέρτσο στήνεται το δροσερό αγόρι!

Προσέξτε με τι λεπτότητα ακουμπά το δεξί του χέρι πάνω στον μπάγκο.

Άχου το.

[b]Απαραίτητη διευκρίνιση[/b][u][/u]: Ο Πίτσι εμπνεύστηκε το "δροσερό αγόρι" από τον εικονιζόμενο.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Ελα ρε μπουρδα- ανικανε επειδη δεν σου σηκωνεται πια σε εχει φαει η ζηλεια και προσπαθεις να ριξεις λασπη στο προφιλ μ. Οτι και να λες γ@μαω -δεν με γ@μανε οπως εσενα η Αντζελα. Ουτε και με ολο το εργοστασιο του βιαγκρα δεν σου ξανασηκωνετε.. τελος- τωρα πια μονο απο πισω.. ξερεις εσυ
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
ελα μωρη τελειωμενη πουστρα, που κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτρια
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Δεν θα βαρεθώ να σε ξεφτιλιζω όσο γράφεις εδώ.
και θα μ τα κλ@νεις.. και γω δεν θα βαρεθω να σου γ@μω το σπιτι, και οταν σε βρω μπροστα μ θα σου δωσω να φας τη γλωσσα σ παλιομ@υνοπανο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom