Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (0 μέλη και 36 επισκέπτες)

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Αυτά κας λες ;
Σε καθημερινή βάση δηλαδή τι ;;
Θα βολεύεται στο εστιατόριο του ξενοδοχείου ;;;

Εγώ θα θέλω τακτικά φαγητό και γλυκά ... γιατί θα καίω θερμίδες !
Είπαμε , θα της κάνω το σουφρίδι φουγάρο.

ναι κας
βαλτην να σου μαγειρευει
αν βγαλει φωτο στο lauda και παστιτσιο θα σου κανει
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Κράτα σημειώσεις Λάκη, μην τα ξεχάσεις  :2funny:

Στα 65 που θα πας Ουγγαρία θα γίνεις μεγάλος γαμιας   :2funny:

Μέχρι τότε όμως, μόνιμος κάτοικος...

 

Συνημμένα

  • 4f85b3f61ea960134f9eb7935e4707b8.jpg
    4f85b3f61ea960134f9eb7935e4707b8.jpg
    57,5 KB · Εμφανίσεις: 23
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μόνο με εισιτήρια και διαμονή φαγητό ;;;
Μιλάτε για ημερήσιο κόστος καμιά 500άρα ;
ή παραπάνω ;;;

500 τη μέρα είναι ρεαλιστικό.200-250 για διαμονή,300 για γενικά έξοδα,εστιατόρια,κρασιά, κλάμπινγκ,κοκταίηλς,ταξιά κτλ.Βέβαια πληρώνεις και τα αεροπορικά εισιτήρια συν το δώρο,πρακτικά πάει 1000 τη μέρα.
Αλλά έχει πολλές παραλλαγές,βαριέμαι να αναλύσω.
Γενικά να φέρεις γκόμενα σε θέρετρο δε συμφέρει ποτέ εκτός αν θες να κλείσεις το ντηλ με πολύ δυνατό μουνί που αλλιώς δε γίνεται.Αν έχεις ήδη γαμήσει τη γκόμενα συμφέρει καλύτερα να πας στη χώρα προέλευσης.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Για να μην ακούω  :jerking: :2funny:μιά γυναίκα γιά να μην έχει 400-800 Ευρώ να πάει διακοπές στην Ελλάδα και να περιμένει από τον Βλάκμαν να της πληρώσει τα εισητήρια και να την τα'ι'σει πρέπει να είναι εντελώς τελειωμένη  :headbang: :2funny:.
 Γεμάτα είναι τα ινσταγκράμ τους από φώτο σε ξενοδοχεία με πισίνες.Για να πάει διακοπές δε χρειάζεται να μαζεύει ούτε 100 ευρώ το μήνα! :2funny:με το Βλάκμαν θα πάει μιά εντελώς τελειωμένη που δεν έχει ούτε να φάει και θα κοιτάξει πως θα του φάει όσα πιό πολλά γίνεται χωρίς να του κάτσει  :2funny:.
 Οσο γιά τη Μύκονο αλλιώς την περίμενα!όλο Αλβανίδες και Βουλγάρες είναι που μένουν 4-5 μάζι στα κοτέτσια που νοικιάζουν γιά δωμάτια  :2funny:.
 Με 500 ευρώ από Ρωσσία παίρνεις πακέτο και πας Τα'ι'λάνδη (αεροπορικό και ξενοδοχείο) που είναι κλάσεις ανώτερη από Ελλάδα και χαλάς και πολύ λιγότερα λεφτά!
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Γιατί με ΑΦΜ μπαίνει ;;;
Αν βγάλει τσάμπα εισιτήρια για ένα ταξίδι , δεν μπορεί να βγάλει και για επόμενο από άλλον ;
Έχει επαγγελματικό σύλλογο , να την περάσουν από πειθαρχικό και να της αναστείλουν την άδεια ;

Εσύ απλά νοικιάζεις τη γκόμενα για συγκεκριμένο διάστημα.Μετά μπορεί να τη νοικιάσει άλλος.Και εσύ μπορείς να βρεις άλλη να νοικιάσεις.Κάπως έτσι πάει.Δεν υπογράφεις κανένα συμβόλαιο μια συμφωνία κάνεις στα βασικά και βλέπεις πώς πάει.
Ετσι κρατάς πολλές γκόμενες στο χαρέμι,ανανεώνεις συνεχώς το ρόστερ και κρατάς όσες σου αρέσουν,πετάς όσες παλιώνουν ή χαλάνε κτλ.
Αυτό λέγεται διαχείριση του χαρεμιού,δεν είναι τόσο απλό αλλά έχει εξιτάρισμα.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Η ερώτηση είναι απολύτως συγκεκριμένη .
Αν τσιμπήσει τα εισιτήρια και σε κλάσει ;;
Και έρθει τσάμπα στη χώρα ;;;

Δεν μπορείς να κάνεις ... αγωγή !

Φίλε αν ήταν η "αρχηγάρα" να έκανε αγωγή σε κάθε αρπακτικο που του έχει φάει λεφτά θα είχε ανοίξει δικό του δικηγορικό γραφείο.

Δεν υπάρχει τρόπος να ελέγξεις αυτό που λες.

Πολλές σε βάζουν να τους βγάλεις εισητήρια, και μια μέρα πριν το ταξίδι θυμούνται οτι δεν έχουν λεφτά για το αεροδρόμιο. Σε άλλες αρωσταίνει η μάννα τους και θέλουν επειγόντως λεφτά. Ενα κάρο μαλακίες θα σου πούνε για να σε πείσουν να στείλεις λεφτά.

Πράγμα που αν το κάνεις απλά θα τα τσεπώσουν και δεν θα έρθουν ποτέ.

Οι μισές και παραπάνω από αυτές που νταραβερίζονται στα σχετικά sites είναι scammers.

Αν θέλεις να παίξεις σε αυτό το παιχνίδι ουσιαστικά το εισητήριο είναι ζαριά. Πολύ πιθανόν να πάρεις τα αρχίδια σου και να χάσεις τα λεφτά του εισητηρίου. Πολύ έμπειροι σε αυτό το πσιχνιδάκι παίκτες έχουν συχνά πάρει τα αρχίδια τους. Οι παλιοί στο site ξέρουν που αναφέρομαι.


Εχω ακούσει μέχρι περίπτωση  scammer που έβαλε ενα μαλάκα να τις πάρει εισητήριο για Αθήνα από την επαρχιακή ρωσσική πόλη που ζούσε. Στην ανταπόκριση στη Μόσχα δεν πήρε τη δεύτερη πτήση για Αθήνα και επισκέφτηκε τζάμπα την ξαδέρφη της στη Μόσχα.

Τώρα το πόσες τέτοιες φόλες εχει η "αρχηγάρα" φάει μόνο ο ίδιος το ξέρει


 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Και οι γκόμενες παίζουν παίγνιο,έχει και λαμόγια και σωστές από όλα έχει.Το θέμα είναι πώς κόβεις τη φάση.Φυσικά αυτές κοιτάνε να στα φάνε δίνοντας όσο το δυνατό λιγότερα και εσύ κοιτάς να γαμήσεις πάλι δίνοντας όσο το δυνατό λιγότερα.Είναι το παίγνιο.Απλά μπαίνεις και κολυμπάς.
Φυσικά και θα την πατήσεις μερικές φορές,έχει αρκετά λαμόγια.Παίζει ο οικονομικός κύκλος ρόλο.Οταν ανεβαίνει η οικονομία αυξάνονται τα λαμόγια και το αντίστροφο.
Ποιο είναι το σημείο ισορροπίας αυτό περιγράφουμε εδώ από τη σκοπιά των αντρών δηλαδή.Οι γκόμενες κάνουν το ίδιο από την αντίπερα όχθη,πώς πρέπει να είμαι και τι πρέπει να κάνω για να καρφώσω τον επιθυμητό σπόνσορα.

Ασχολούμαι με το σπονσοριλίκι από το 2008 και συνέχεια αλλάζουν τα πράγματα.Αυτά που γίνονται τώρα δεν έχουν καμία σχέση με το τότε.Κάποια μένουν τα ίδια βέβαια αλλά γενικώς το σκηνικό αλλάζει συνέχεια.
Γενικά πάντως αν κάποιος εντρυφήσει στο σπονσοριλίκι δύσκολα θα ξαναγυρίσει στο συμβατικό dating.Το ίδιο πιστεύω και για μια γκόμενα που εισέρχεται στο χώρο,δύσκολα θα ξαναγυρίσει στις παλιές συνήθειες.
Είναι εθιστικό το σπονσοριλίκι άμα μπεις.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αμα ήξερα πόσο εύκολο είναι και τι κάνουν οι γκόμενες,αν είχα στα 20 τις γνώσεις που έχω πλέον θα είχα ξεκινήσει το σπονσοριλίκι από τα 25 και θα είχα γαμήσει τριπλάσιες.Εχασα τόσες ευκαιρίες τότε μου έρχεται να χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο.Μου τα έλεγαν οι γκόμενες τι παίζει αλλά δεν τα πίστευα.
Γενικά πολύ σανό ταίζουν τον άντρα,δε σου λέει κανένας την αλήθεια.Μόνο οι γκόμενες που έχεις γαμήσει και δεν ενδιαφέρονται θα σου την πούνε.
Πρέπει να στα πει μια γκόμενα φαρσί,χαρτί και καλαμάρι που λένε για να ανοίξει το μυαλό σου και να πάρεις μπρος.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Κράτα σημειώσεις Λάκη, μην τα ξεχάσεις  

Στα 65 που θα πας Ουγγαρία θα γίνεις μεγάλος γαμιας

Τύπε .... αναφερόμενος σε μένα , αποκτάς ύπαρξη ;
Σου δίνουν σημασία για λίγο , αφού αναφέρεσαι σε μένα,
αλλά ουσιαστικά είσαι μια καπότα με χύσια.

4ος κλώνος του barock ...

1)barock
2)trovadouros31
3)hustler
4)Wrath

γτπ τελείως ....
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Φίλε αν ήταν η "αρχηγάρα" να έκανε αγωγή σε κάθε αρπακτικο που του έχει φάει λεφτά θα είχε ανοίξει δικό του δικηγορικό γραφείο.

Υποψιάζομαι κι εγώ ότι τα ποσοστά δεν είναι καθόλου καλά.
Αν 1/3 δεν έρχεται καθόλου , 1/3 έρχεται αλλά δεν τον τρώει
και τρώει την 3η στις 3 ...

είναι χάλια η κατάσταση ...........

Σίγουρα δεν κάνει για μένα.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Υποψιάζομαι κι εγώ ότι τα ποσοστά δεν είναι καθόλου καλά.
Αν 1/3 δεν έρχεται καθόλου , 1/3 έρχεται αλλά δεν τον τρώει
και τρώει την 3η στις 3 ...

είναι χάλια η κατάσταση ...........

Σίγουρα δεν κάνει για μένα.

Τα ποσοστά είναι καλά.Παλιά είχα 100%.Δεν υπήρχε περίπτωση να έρθει γκόμενα χωρίς να είναι διατεθειμένη για σεξ.Αντε μερικές να κωλύονταν και να αρκούνταν σε  πίπα ή μαλακία άμα είχαν γκόμενο.
Τώρα έχει αλλάξει κάπως,μπορεί όντως να την πατήσεις αλλά παίρνεις κάποια μέτρα.Αν πας για μουνάρες,πάντα παίζει ρίσκο να σε εξαπατήσουν.
Τώρα παίζουν και τα ίνσταγκραμ,τα φίλτρα,και οι μαλακίες και έχει αλλάξει αρκετά το σκηνικό.Παλιά δεν υπήρχαν αυτά,αλώνιζες.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Φίλε αν ήταν η "αρχηγάρα" να έκανε αγωγή σε κάθε αρπακτικο που του έχει φάει λεφτά θα είχε ανοίξει δικό του δικηγορικό γραφείο.

Δεν υπάρχει τρόπος να ελέγξεις αυτό που λες.

Πολλές σε βάζουν να τους βγάλεις εισητήρια, και μια μέρα πριν το ταξίδι θυμούνται οτι δεν έχουν λεφτά για το αεροδρόμιο. Σε άλλες αρωσταίνει η μάννα τους και θέλουν επειγόντως λεφτά. Ενα κάρο μαλακίες θα σου πούνε για να σε πείσουν να στείλεις λεφτά.

Πράγμα που αν το κάνεις απλά θα τα τσεπώσουν και δεν θα έρθουν ποτέ.

Οι μισές και παραπάνω από αυτές που νταραβερίζονται στα σχετικά sites είναι scammers.

Αν θέλεις να παίξεις σε αυτό το παιχνίδι ουσιαστικά το εισητήριο είναι ζαριά. Πολύ πιθανόν να πάρεις τα αρχίδια σου και να χάσεις τα λεφτά του εισητηρίου. Πολύ έμπειροι σε αυτό το πσιχνιδάκι παίκτες έχουν συχνά πάρει τα αρχίδια τους. Οι παλιοί στο site ξέρουν που αναφέρομαι.


Εχω ακούσει μέχρι περίπτωση  scammer που έβαλε ενα μαλάκα να τις πάρει εισητήριο για Αθήνα από την επαρχιακή ρωσσική πόλη που ζούσε. Στην ανταπόκριση στη Μόσχα δεν πήρε τη δεύτερη πτήση για Αθήνα και επισκέφτηκε τζάμπα την ξαδέρφη της στη Μόσχα.

Τώρα το πόσες τέτοιες φόλες εχει η "αρχηγάρα" φάει μόνο ο ίδιος το ξέρει
Μου είχαν προτείνει να δουλέψω σε τέτοιο γραφείο  :2funny:να γράφω στους Αμερικάνους και στους Ευρωπαίους με γυναικία προφίλ  :2funny:αυτοί πληρώνουν συνδρομή σε αυτά τα σά'ι'τ και γιά να συνεχίσουν να πληρώνουν πρέπει οι γκόμενες να τους απαντάνε  :2funny:με τα χάλια που έχουν καμία νορμάλ γκόμενα δεν πρόκειται να τους απαντήσει  :2funny:οπότε τους απαντάνε οι σπαμ σελίδες  :2funny:.Παλιά γινόταν αυτό πολύ από Ρωσσία τώρα συνήθως γίνεται από Ουκρανία.Η πλάκα είναι ότι σε αυτά τα σά'ι'τ όλοι τους είναι φουκαράδες σαν τον Βλάκμαν  :2funny:άφραγκοι και κακομοίρηδες  :2funny:
 
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Λάκη όταν τον βροντάς μην παθιαζεσαι πολύ  :2funny:

Θα ξυπνήσει η κυρά, θα σε κυνηγάει με την παντόφλα στα 70 τ.μ. και θα γελάει όλη η Νίκαια.


Υ.Γ. Μη μασάς παιχταρά μου, σε κουρδίζουμε λίγο να γίνεται σουσουρο. Η  αλήθεια είναι ότι τον Αύγουστο που θα πας διακοπές στην Αιδηψό θα μας λείψεις  :2funny:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Τα ποσοστά είναι καλά.Παλιά είχα 100%.Δεν υπήρχε περίπτωση να έρθει γκόμενα χωρίς να είναι διατεθειμένη για σεξ.Αντε μερικές να κωλύονταν και να αρκούνταν σε  πίπα ή μαλακία άμα είχαν γκόμενο.
Τώρα έχει αλλάξει κάπως,μπορεί όντως να την πατήσεις αλλά παίρνεις κάποια μέτρα.Αν πας για μουνάρες,πάντα παίζει ρίσκο να σε εξαπατήσουν.
Τώρα παίζουν και τα ίνσταγκραμ,τα φίλτρα,και οι μαλακίες και έχει αλλάξει αρκετά το σκηνικό.Παλιά δεν υπήρχαν αυτά,αλώνιζες.
Α ρε αρχοντα 100% επιτυχία!
Έτσι σε θέλω!
Ξέρεις να τις κουμαντάρεις τις σπόνσορετες!
Προσκυνανε ολες την ψωλη του Βαλκανιου ξεσκιστη!
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606

Σερβιτόρε ...

βάλε τις μπύρες σε σαμπανιέρα μη γίνουν κάτουρο ....

Θα κλάψεις αλλά ποτέ δε θα μάθεις τι πόστο είχα (και έχω ακόμα από χόμπυ) σε μαγαζί.  

εμπαινα παντα στα μαγαζια επειδη δουλευα

Παίρνω καλά τιπς για σερβιτόρος




 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Α ρε αρχοντα 100% επιτυχία!
Έτσι σε θέλω!
Ξέρεις να τις κουμαντάρεις τις σπόνσορετες!
Προσκυνανε ολες την ψωλη του Βαλκανιου ξεσκιστη!

Οταν είχα ξεκινήσει τα σπονσοριλίκια πριν 10-15 χρόνια ήταν ακόμη αθώες οι γκόμενες,δεν είχαν χιλιόμετρα πτήσης και ήταν απλά τα πράγματα.Τώρα έχουν πονηρέψει αρκετά και ξέρουν τι παίζει.Εχουν αλλάξει οι εποχές.
Τότε όταν η άλλη δεχότανε να έρθει να περάσει διακοπές μαζί σου ήταν αυτονόητο οτι θα τον έτρωγε είτε είχε γκόμενο είτε σύζυγο ή ο,τιδήποτε.Μου λέγανε τότε Τσέχες και Πολωνέζες οτι μόλις γύριζαν στην πατρίδα τους τις έδερνε ο σύζυγος γιατί υποψιαζόταν οτι τον απάτησαν όταν έφυγαν μόνες για Ελλάδα.
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Λάκη, ατύχησες :2funny:

Δεν έχω καμία σχέση με τον barock, αν θυμάμαι σωστα τον είχα τραμπουκισει κι αυτόν κάποια στιγμή που μου έκανε κάτι βλαχομαγκιες.

Πιπα κωλο θα σε πάω βλακακο :s&m_1:

Παντόφλα - Πουτσα, Πουτσα - Παντόφλα θα σε πάει το 2020  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom