Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.043
Πόντοι
216
Ρε μαν οταν λες ξεμπερδέματα ο ενας πρήξιμο ο άλλος τι θα σας κάνουν; Δικαίωμα σας δεν είναι να κάνετε ότι γουστάρετε; Πέφτει λόγος σε κανέναν άλλο; ?
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.001
Πόντοι
3.556
Ρε μαν οταν λες ξεμπερδέματα ο ενας πρήξιμο ο άλλος τι θα σας κάνουν; Δικαίωμα σας δεν είναι να κάνετε ότι γουστάρετε; Πέφτει λόγος σε κανέναν άλλο; ?
Νομίζω πως ο αρχηγός πρέπει να πάρει μαθήματα σοτοκαν από τον Mindreader που αλώνιζε την υφήλιο έτοιμος να σκορπίσει μπουκέτα σε όποιον τον στραβοκοιτούσε.
Το να φοβάσαι Γερμανία να κυκλοφορήσεις Κροάτισσα μην τυχόν σε πάρουν χαμπάρι Κροάτες και σε χυμήξουν παραείναι φοβικό. Μιλάμε για Κροάτες στη Γερμανία, δηλαδή γκασταρμπαιτερ σε πλήρως αστυνομοκρατούμενη χώρα που δέρνει δεν αστειεύεται και να φοβάσαι να κάνεις πράγματα απολύτως νόμιμα. Κουλό
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.940
Πόντοι
2.356
Ημουν κι εγω μεσα.
Οπως κ στο allianz arena vs bayern μοναχου
Μια χαρα , ειμασταν πολλοι τελικα ,την αλλη μερα νομιζω πετουσα απο Ντισελντορφ για Κισιναου οπου και ανοιξα τον λογαριασμο στο bou :grin:
 

ARAVOTOURKOS(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
919
Like
1.336
Πόντοι
206
Νομίζω πως ο αρχηγός πρέπει να πάρει μαθήματα σοτοκαν από τον Mindreader που αλώνιζε την υφήλιο έτοιμος να σκορπίσει μπουκέτα σε όποιον τον στραβοκοιτούσε.
Το να φοβάσαι Γερμανία να κυκλοφορήσεις Κροάτισσα μην τυχόν σε πάρουν χαμπάρι Κροάτες και σε χυμήξουν παραείναι φοβικό. Μιλάμε για Κροάτες στη Γερμανία, δηλαδή γκασταρμπαιτερ σε πλήρως αστυνομοκρατούμενη χώρα που δέρνει δεν αστειεύεται και να φοβάσαι να κάνεις πράγματα απολύτως νόμιμα. Κουλό
Με κροάτες δεν παίζεις! Αυτό είναι νόμος! Όταν τους βλέπεις απο μακρυά απλά εξαφανίζεσαι απο το οπτικό τους πεδίο. Τους καταλαβαίνεις ευκολα γιατί είναι πανύψηλοι. Ακόμα και τους Γερμανούς τους ρίχνουν κεφάλια. Μπορούν να μας σταματήσουν επι τόπου στο δρόμο και να ξεφτιλίσουν δημόσια την γκόμενα που κυκλοφορούμε για τη καταστροφή της αλυσίδας του αίματος και αν τολμήσουμε να πούμε κάτι είναι έτοιμοι να μας σπάσουν στο ξύλο.
Ευτυχώς που Ελλάδα δεν υπάρχουν τέτοιοι τύποι και είναι επιπλέον κίνητρο να μένουμε εδώ!!!
 

Garit

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2021
Μηνύματα
487
Like
181
Πόντοι
1
Με κροάτες δεν παίζεις! Αυτό είναι νόμος! Όταν τους βλέπεις απο μακρυά απλά εξαφανίζεσαι απο το οπτικό τους πεδίο. Τους καταλαβαίνεις ευκολα γιατί είναι πανύψηλοι.
Τι ανοησίες είναι αυτες....
Είναι ξεκάθαρο οτι δεν ξέρεις τι λες, απλά γράφεις ό,τι μαλακεία σου κατέβει στο κεφάλι.

Και πως τους ξεχωριζεις στο δρόμο τους κροατες...απο τους Σερβους η τους Σλοβένους;

Δηλαδή περπατας στο δρόμο και λες να ενας κροάτης...

Μπορούν να μας σταματήσουν επι τόπου στο δρόμο και να ξεφτιλίσουν δημόσια την γκόμενα που κυκλοφορούμε για τη καταστροφή της αλυσίδας του αίματος και αν τολμήσουμε να πούμε κάτι είναι έτοιμοι να μας σπάσουν στο ξύλο.
Τι ανοησίες είναι αυτες....την αλυσίδα του αίματος....καλα ρε ναζιστόγυφτα εδω βρήκες να γράψεις τις παραμύθες που σας πουλάνε; Δε σε παίρνει ρε γύφτο, κάνε τουμπεκί και πηγαινε να παιξεις με το κουβαδάκι σου παρακάτω.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.945
Πόντοι
2.356
Μια χαρα , ειμασταν πολλοι τελικα ,την αλλη μερα νομιζω πετουσα απο Ντισελντορφ για Κισιναου οπου και ανοιξα τον λογαριασμο στο bou :grin:
Eγώ έχασα την εκδρομή του γυρισμού,γιατί την είδα γαμπρός και τελικά γύρισα μετά από μιάμιση βδομάδα:confused:

Μου λέει ότι κυκλοφορούν Κροάτες αναμεσα μας Γερμανία και μπορεί να την πάρουν πρεφα.
Μου είπε οταν έπαιζε σέντερ στην εθνικη την ειχε προπονησει και ο Κουκοτς.
Πολύ δυνατό γλυφοκωλι,χυμειο η γκόμενα αλλά καμία σχεση με Τσεχες σε φινέτσα.Παντως πιο πολύ στο τσεχικο εμφανισιακά.
Σιγά μην της ζητούσαν και αυτόγραφα.
Τέσπα, η καθεμιά ζει το μύθο της,τζάμπα είναι άλλωστε..

Το μόνο που μου έχει πει Κροάτισσα γυναίκα φίλου,
είναι πως όταν μετά τον πόλεμο έγινε μαζική μετανάστευση,
φοβόταν στο Μόναχο μην πέσει τυχαία σε τίποτα κάφρους Σέρβους,
που θα την αναγνώριζαν από την προφορά της.
 

ARAVOTOURKOS(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
919
Like
1.336
Πόντοι
206
Γιουνάνια πονάτε που μοιάζετε μαζί μας και σας μπολιάζουμε επιτυχώς με τις ευλογίες της κυβέρνησής σας :headbaning1:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.001
Πόντοι
3.556
Γιουνάνια πονάτε που μοιάζετε μαζί μας και σας μπολιάζουμε επιτυχώς με τις ευλογίες της κυβέρνησής σας :headbaning1:
Τι μπολιάζετε; Στο νομό που είμαι εγώ δεν έχω δει σκουρόχρωμο εδώ και πάρα πολλά χρόνια. Ευτυχώς που τους δείχνουν στις ειδήσεις για να θυμόμαστε πως είναι.
Παλιά έβλεπες και κανέναν να πουλάει CD που και που
Όλο το "κύμα" μετανάστευσης από Αφροασιάτες, όταν κλείσει τον κύκλο του θα είναι κάτω από το 5% σε σχέση με το κύμα των Αλβανών των 90'ς που τους έβλεπες παντού.
 

ARAVOTOURKOS(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
919
Like
1.336
Πόντοι
206
Τι μπολιάζετε; Στο νομό που είμαι εγώ δεν έχω δει σκουρόχρωμο εδώ και πάρα πολλά χρόνια. Ευτυχώς που τους δείχνουν στις ειδήσεις για να θυμόμαστε πως είναι.
Παλιά έβλεπες και κανέναν να πουλάει CD που και που
Όλο το "κύμα" μετανάστευσης από Αφροασιάτες, όταν κλείσει τον κύκλο του θα είναι κάτω από το 5% σε σχέση με το κύμα των Αλβανών των 90'ς που τους έβλεπες παντού.
Καλά οι επαρχιωτοπούλες είναι οι πιο ευκολες. Με το που έρχονται τα βλασταράκια για σπουδές στις μεγαλουπόλεις ξεσαλώνουν μαζί μας. Ότι πιο ευκολο. Που να τις στείλουν οι γονείς και Λονδίνο, Παρίσι ή Βερολίνο! Οι πιο ευκολες λευκές είναι οι Ελληνίδες για εμάς τους Αραβότουρκους :headbaning1:
 

Garit

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2021
Μηνύματα
487
Like
181
Πόντοι
1
Κμαν αρχηγέ, θεωρώ οτι όσον αφορά στην κροάτισα μπορούσες και καλύτερα.
Ελπίζω να μην απογοητευτείς απο το αποτέλεσμα και να δώσεις στην πρώην γιουγκο μια ακόμα ευκαιρία.
Αν θες φινέτσα, δεν πας κροατία ή σερβία ή μοντενέγκρο. Υπάρχουν εξαιρέσεις φυσικά, αλλά για να τις βρείς θα πρέπει πρώτα να περάσεις απο κόσκινο αρκετές. Δεν το έχουν, είναι για άλλη φάση
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.940
Πόντοι
2.356
Eγώ έχασα την εκδρομή του γυρισμού,γιατί την είδα γαμπρός και τελικά γύρισα μετά από μιάμιση βδομάδα:confused:
Χαχα και εγω γαμπρος το επαιζα τοτε

μολις αφησα πισω την σαπιλα της NRW και αντικρισα τις ομορφες ανατολικες αναζωογονηθηκα ...
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Κμαν αρχηγέ, θεωρώ οτι όσον αφορά στην κροάτισα μπορούσες και καλύτερα.
Ελπίζω να μην απογοητευτείς απο το αποτέλεσμα και να δώσεις στην πρώην γιουγκο μια ακόμα ευκαιρία.
Αν θες φινέτσα, δεν πας κροατία ή σερβία ή μοντενέγκρο. Υπάρχουν εξαιρέσεις φυσικά, αλλά για να τις βρείς θα πρέπει πρώτα να περάσεις απο κόσκινο αρκετές. Δεν το έχουν, είναι για άλλη φάση

Δυναμικό γλυφοκώλι από την Κροατισα αλλά δεν το έχει στο σπονσοριλικι.

NE7KAB.jpg


abcCfN.jpg

Ίσως εχω καλομαθει πολυ με Πολωνεζες,Τσεχες,Ουκρανες,Ρωσίδες αλλά δεν αντεχω πλέον τις Βαλκανιες,σπάνε αρχιδακια με το στυλ τους.
Ηδη νοσταλγησα Πολωνία.Ειναι σαν παραδεισος σε σχέση με τα μπαζακια ξενες που βλέπεις Γερμανία.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.892
Πόντοι
3.846
Καλά ρε ΚΜΑΝ είσαι τόσα χρόνια στο κουρμπέτι και αφήνεις αφανα κάτω στα γεννητικά;
Δεν τις λυπάσαι τις κακομοιρες τις κοπέλες να γλύφουν τις βρωμοτριχες σου; :vomit:?
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.717
Κριτικές
6
Like
11.155
Πόντοι
3.936
Δυναμικό γλυφοκώλι από την Κροατισα αλλά δεν το έχει στο σπονσοριλικι.
Ίσως εχω καλομαθει πολυ με Πολωνεζες,

Τυπε μην για να μην ζορίζεσαι σε στάση κάβουρα στο τρυπο πίνελλο, κάνε το γερμανικό γλυφοκώλι, για να είσαι πιο άνετος..
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Γερμανία δεν ξαναπάω διακοπές.Επαθα ατύχημα σήμερα στο κωλόταξο του Αραβα.Μιλάμε όλοι μαλάκες,δεν προσέχουν καθόλου.Και Βερολίνο είχα ατύχημα στο εστιατόριο.
Πολωνία,Ουκρανία,Ελλάδα δεν έχει συμβεί τίποτα αλλά Γερμανία πρέπει συνέχεια να προσέχεις.Πολύ μαλάκες.Δύο μέρες κάθεσαι και συμβαίνουν ένα σωρό σκατά.
Δεν πρόκειται να ξαναφέρω ποτέ γκόμενα Γερμανία,παντού σκατόφατσες Αραβες,Τούρκοι,σέρβις ανύπαρκτο.Για φιτίλιασμα είναι οι τύποι.
Και Πολωνία έχουν γίνει κάπως επιθετικοί αλλά καμία σχέση με Γερμανία.Είναι που δίνουν δικαιώματα σε αυτούς τους γαμημένους τύπους.
Για σεξοτουρισμό μόνο πέραν του Οντερ.
Δε θα κάθομαι να σκέφτομαι τον κάθε βλαμένο αρχίδα και τα δικαιώματά του.
Και γκόμενες από Βαλκάνια τέλος,τρελό σπάσιμο αρχιδίων.Μόνο πρώην ΕΣΣΔ και Πολωνέζες κάνουν για αυτή τη δουλειά.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Γερμανία δεν ξέρεις από πού θα σου έρθει.Τι παπάρες ελεεινοί είναι αυτοί.Σκέφτομαι να τους βρίζω πλέον αμέσως τους λέω εκεί γαμημένε μαλάκα Αραβα κτλ,να μη σέβομαι καθόλου τους τοπικούς νόμους απολύτως.
Αλλά το καλύτερο για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο είναι γούστα εκτός χώρας.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.001
Πόντοι
3.556
Γερμανία δεν ξαναπάω διακοπές.Επαθα ατύχημα σήμερα στο κωλόταξο του Αραβα.Μιλάμε όλοι μαλάκες,δεν προσέχουν καθόλου.Και Βερολίνο είχα ατύχημα στο εστιατόριο.
Πολωνία,Ουκρανία,Ελλάδα δεν έχει συμβεί τίποτα αλλά Γερμανία πρέπει συνέχεια να προσέχεις.Πολύ μαλάκες.Δύο μέρες κάθεσαι και συμβαίνουν ένα σωρό σκατά.
Δεν πρόκειται να ξαναφέρω ποτέ γκόμενα Γερμανία,παντού σκατόφατσες Αραβες,Τούρκοι,σέρβις ανύπαρκτο.Για φιτίλιασμα είναι οι τύποι.
Και Πολωνία έχουν γίνει κάπως επιθετικοί αλλά καμία σχέση με Γερμανία.Είναι που δίνουν δικαιώματα σε αυτούς τους γαμημένους τύπους.
Για σεξοτουρισμό μόνο πέραν του Οντερ.
Δε θα κάθομαι να σκέφτομαι τον κάθε βλαμένο αρχίδα και τα δικαιώματά του.
Και γκόμενες από Βαλκάνια τέλος,τρελό σπάσιμο αρχιδίων.Μόνο πρώην ΕΣΣΔ και Πολωνέζες κάνουν για αυτή τη δουλειά.
Για πες λεπτομερειες
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Για πες λεπτομερειες

Ο μαλάκας ο ταξιτζής που μας πήγε στο σταθμό,βγήκε από το ταξί και μετά η θέση που καθόταν άρχισε να έρχεται πάνω μου.Με εγκλωβίζει τελείως πίσω αρχίζω να φωνάζω ε μαλάκα,δεν έρχεται,περνάνε κάπου 5 λεπτά,φτάνει και ο αρχίδας πατάει ένα κουμπί και με χτυπάει η θέση με δύναμη στο γόνατο.Με τρέλανε στον πόνο.
Αρχισα να βρίζω.Το καλύτερο είναι να έχεις επί τόπου μαχαίρι ή καμιά μολότωφ να του πυρπολήσεις το αμάξι.
Γενικά τώρα θα γράφω συνέχεια εναντίον των κωλοαράβων και των τρικτοκοσμικών,στα αρχίδια μου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom