Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Η δικιά μου γύριζε κεφάλια,βέβαια αρκετά επιθετικοί οι Πολωνοί.Πρακτικα ήμουν ο μόνος ξένος με σοβαρη γκόμενα.Επιστροφη σήμερα στα πάτρια εδαφη για φιλοξενία της Κροατισσας.Να δούμε τι εχουν να επιδείξουν τα Βαλκάνια απέναντι στο θρυλικό πολωνικό μπουκι.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Ειναι χτεσινές οι φωτό,οι λογαριασμοί όλα.Φαινονται οι ημερομηνίες. Δυνατη η Πολωνεζα αλλά πιο ακριβό απο όσο περίμενα το Κρακωβ.
Η γκόμενα με ωραία ένδυση,χτες δε φόραγε σουτιέν και μερικές φορές ξεπρόβαλε λιγο η ρωγα απο την ανοιχτή μπλούζα.
Καποια στιγμή ζητησε παγωτό και απορησα.Μπαινουμε ξενοδοχείο,μου ξεκουμπωνει το παντελόνι και λεει να το παγωτό μου(lod στα πολωνικά σημαίνει πίπα και παγωτό).Μετά απολογήθηκε οτι της αρεσουν πολύ τα τσιμπούκια,της λεω δεν πειράζει kochanie,συμβαίνουν αυτά.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Η Πολωνία άνοιξε οι γαμιαδες έπιασαν πάλι δουλειά.

“Little update on Poland -

Things are pretty good here again now, everything is back open more or less. The vibe is allot better with many people out and about with very few masks in sight. Very similar to this time last year actually. Currently there are no restrictions on people who have not had the jab, we can still access gyms, restaurants etc. But given Poland is EU that may change later in the year (look at whats happening in Hungary now). For now its OK though.

Nightlife seems to be back and pretty normal, I've had 3-4 girls go straight to my apartment in the early hours of the morning in the last month after partying in some bars and clubs beforehand aswell as a stack of other new lays. Obviously these lay night pulls would not of been possible back in April. Went out myself last night around the main nightlife areas to check it out and it was very busy, several of the clubs open normally and all of the bars. I could of easily been back in 2019 if I didn't know better”


https://www.swooptheworld.com/forum/showthread.php?tid=2163&pid=55380#pid55380

Θα ψηνόμουν να χτυπησω κάνα Βροτσλαβ τώρα ή να πήγαινα Λβωφ αλλά προέχει η Κροατισα.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.940
Πόντοι
2.356
Ξέρεις τι άλλο μετράει;
Nα σε πηγαίνει η εποχή.Τα καλύτερα χρόνια να χτυπήσει κάποιος Γερμανίδες σε γαμησιακό/σχεσιακό/γάμο επίπεδο,ήταν τα παιδιά των πρώτων μεταναστών,τα οποία σπούδασαν κάτι και βρήκαν καλή δουλειά.
Μιλάμε για έναν γερμανικό λαό τότε,που είχε ακόμη λειψανδρία λόγω του πολέμου,
που του είχαν κόψει τα φτερά και ο ξένος ήταν κάτι το εξωτικό σε εμφάνιση και κουλτούρα.

Εγώ ανέβηκα ξανά με την φήμη που μου κληροδότησε ο τσίπρας και ο βαρουφάκης,η Bild και γενικά
έπρεπε να αποδείξω ότι δεν είμαι ελέφαντας,πόσο μάλλον ενδιαφέροντας τύπος για μια Γερμανίδα.
Οι Ισπανοί έπαιζαν τη δεκαετία του 2000 χωρίς αντίπαλο,
οι Γερμανίδες πήγαιναν και μάθαιναν Ισπανικά,έκαναν διακοπές μόνο Ισπανία,
έβλεπες κάτι ζουμπάδες στραβοχυμένους με μάχιμες γερμανίδες.
Από το 2010 και μετά,Game Over.
Eσωστρέφεια παντού και οι μάχιμες Γερμανίδες, κατά 90%,μόνο με μάχιμους Γερμανούς
Σε γενικες γραμμες σωστα απο αυτα που εχω δει και μου εχουν πει αυτοι που ανεβηκαν απο τους πρωτους ...

Μιας και εισαι ομοιδεατης στα αθλητικα ... το 10 ειμαι Εσσεν και η coca-cola δινει στον ιδιοκτητη εστιατοριων δυο vip εισιτηρια στην BayArena για τον αγωνα Λεβερκουζεν - Αρης (φαγαμε στο τελος ενα γκολ )
Πηγαινουμε βρισκουμε την δικια μας αιθουσα που ηταν για οκτω ατομα , φαγητο κρασια σε κεντρικο τραπεζι με ωραια ατμοσφαιρα , ολοι γερμανοι και ειμαστε οι μονοι ελληνες μεσα. Εγω φυσικα μιλαω στα αγγλικα τονιζοντας μαλιστα οτι δεν εργαζομαι εκει και απλα ηρθα να δω τον φιλο μου.
Σηκωνομαι καποια στιγμη με το ποτηρι να παω στα μπροστινα καθισματα για να παρακολουθησω πιο ανετα το ματς και ερχεται καθεται διπλα ενα εμφανισιμο πουρο ,αρχιζουμε την συζητηση και μου την πεφτει κανονικα ...
Βασικα λιγο μικροτερη απο εμενα τοτε αλλα ποτε δεν γουσταρα τις σαρανταρες και την απεφυγα με τροπο.

Πιστευω ηταν οι τελευταιες αναλαμπες , απο το 15 και μετα χειροτερεψαν κατα πολυ τα πραγματα για τον Ελληνα στην συγκεκριμενη χωρα
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.945
Πόντοι
2.356
Σε γενικες γραμμες σωστα απο αυτα που εχω δει και μου εχουν πει αυτοι που ανεβηκαν απο τους πρωτους ...

Μιας και εισαι ομοιδεατης στα αθλητικα ... το 10 ειμαι Εσσεν και η coca-cola δινει στον ιδιοκτητη εστιατοριων δυο vip εισιτηρια στην BayArena για τον αγωνα Λεβερκουζεν - Αρης (φαγαμε στο τελος ενα γκολ )
Πηγαινουμε βρισκουμε την δικια μας αιθουσα που ηταν για οκτω ατομα , φαγητο κρασια σε κεντρικο τραπεζι με ωραια ατμοσφαιρα , ολοι γερμανοι και ειμαστε οι μονοι ελληνες μεσα. Εγω φυσικα μιλαω στα αγγλικα τονιζοντας μαλιστα οτι δεν εργαζομαι εκει και απλα ηρθα να δω τον φιλο μου.
Σηκωνομαι καποια στιγμη με το ποτηρι να παω στα μπροστινα καθισματα για να παρακολουθησω πιο ανετα το ματς και ερχεται καθεται διπλα ενα εμφανισιμο πουρο ,αρχιζουμε την συζητηση και μου την πεφτει κανονικα ...
Βασικα λιγο μικροτερη απο εμενα τοτε αλλα ποτε δεν γουσταρα τις σαρανταρες και την απεφυγα με τροπο.

Πιστευω ηταν οι τελευταιες αναλαμπες , απο το 15 και μετα χειροτερεψαν κατα πολυ τα πραγματα για τον Ελληνα στην συγκεκριμενη χωρα
Το θυμάμαι το ματς..

Βασικά,βγάζοντας έξω ηλικίες στα 20,φοιτητές,κ.λ.π. που εκεί παίζεται η μπάλα με άλλα κριτήρια,
η κατάσταση έχει δυσκολέψει για όλους τους ξένους.
Φυσικά υπάρχει μία διαβάθμιση σε status,χονδρικά μπορώ να πω ότι είμαστε πάνω από όλους
τους αφρικανοασιάτες,μουσλίμια,Αλβανούς,Βούλγαρους,Ρουμάνους,Μολδαβούς,κάποιους Λατίνους,αλλά μέχρι εκεί.
Μετά πρέπει να κάνεις μόνος σου τη διαφορά.

Όσο αφορά σαραντάρες Γερμανίδες,ειδικά αν η άλλη θέλει ακόμη να κάνει παιδί και έχει βαρέσει μπιέλα,
την πέφτουν σε ότι κινείται.
Έχω δει στον περίγυρό μου να μένουν έγκυες Γερμανίδες,με κόλπα που στην Ελλάδα μία ελληνίδα ούτε θα σκεφτόταν.
Π.χ.γκόμενα μπαζάκι να την ψάχνει ακάποτα με τύπους οπτικά alpha,να μένει έγκυος και να μεγαλώνει το παιδί ως αγνώστου πατρός.
Φίλη μιας πρώην μου,να μην μπορεί να μείνει έγκυος από τον άντρα της(εκείνος είχε το πρόβλημα)
και να τους δίνει σπέρμα ο κολλητός και να το τρομπάρει μέσα στο μουνί της(πράγμα παράνομο στη Γερμανία).
Ο κολλητός γείτονας,με παιδιά.
Τα τελευταία νέα ήταν ότι θα προσπαθούσαν με τον κολλητό να το κάνουν κανονικά,
μπας και γκαστρωθεί,ο άντρας της ήταν σύμφωνος.
Δεν ξέρω τι έγινε τελικά.

Παίζουν και με το status τους αυτές που πούρεψαν,από να παρέχουν δικαίωμα παραμονής σε κανέναν τριτοκοσμικό,μέχρι να φλασάρουν την περιουσία τους.

Έχω γράψει ότι οι Γερμανίδες έχουν αρετές,που Σλάβες και Ελληνίδες δεν έχουν,αλλά έχουν και κάποια πολύ κακά χαρακτηριστικά.
Όπως το να ξεκόψουν μαχαίρι οποιαδήποτε σχέση,να πάρουν το παιδί και να φύγουν και άλλα πολλά.
Δηλαδή αν η άλλη θεωρήσει ότι κάτι ναυαγεί,δεν θα το παλέψει,όπως μία Πολωνέζα ή μία Ελληνίδα,που μέχρι
να χωρίσεις οριστικά έχεις κάνει 2-3 επανασυνδέσεις και έχουν πέσει και τα αντίστοιχα γαμήσια

Στην περίπτωση που περιέγραψες,δεν ξέρω τι παίχτηκε,μπορεί να της έκανες κλικ
και να ήθελε ρομάντζο ή γαμήσι
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Πολωνία πάντως έχουν ψιλοαγριέψει.Πολλοί τσακωμοί,μπουκάλια να σπάνε,γενικά έχουν ταπεραμέντο.
Τώρα ήταν Corpus Christi,είχαν παρατεταμένες διακοπές και κατέβηκε όλη η βαθιά επαρχία της Πολωνίας.Η κεντρική πλατεία τίγκα στους Πολωνούς τουρίστες.Αλλά ωραία ατμόσφαιρα.
Οι Κρακοβιάνκες στο κοντό και βυζαρούδες.Δε βλέπεις τα σώματα της Wielkopolska.Teatro Cubano γινόταν πανικός από ξένους και Πολωνέζες αλλά είχε ουρά.Τώρα τα πιο δυνατά μαγαζιά είναι Banja Luka και Teatro Cubano και ένα που λέγεται La Bodega.
Πιστεύω Βρότσλαβ βγάζεις ευκολότερα γκόμενα.Τώρα ήμουν σχεδόν όλη την ώρα με τη δικιά μου και τη νύχτα ήμουν ψόφιος.
Οι ταρίφες χτυπάνε άσχημα κυρίως το βράδυ.Πληρώνεις όμως παντού με κάρτα αυτό είναι το καλό.Δε χρειάστηκε να βγάλω ζλότυ εκτός από την πρώτη μέρα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
... το 10 ειμαι Εσσεν και η coca-cola δινει στον ιδιοκτητη εστιατοριων δυο vip εισιτηρια στην BayArena για τον αγωνα Λεβερκουζεν - Αρης (φαγαμε στο τελος ενα γκολ )
Ημουν κι εγω μεσα.
Οπως κ στο allianz arena vs bayern μοναχου
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
Η.
Οι ταρίφες χτυπάνε άσχημα κυρίως το βράδυ.Πληρώνεις όμως παντού με κάρτα αυτό είναι το καλό.Δε χρειάστηκε να βγάλω ζλότυ εκτός από την πρώτη μέρα.
Δεν εχει uber?
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Με τη διμετρη Κροατισα τώρα.Καλο μπουκι αλλά πολύ trash η γκόμενα.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.945
Πόντοι
2.356
Πολωνία πάντως έχουν ψιλοαγριέψει.Πολλοί τσακωμοί,μπουκάλια να σπάνε,γενικά έχουν ταπεραμέντο.
Τώρα ήταν Corpus Christi,είχαν παρατεταμένες διακοπές και κατέβηκε όλη η βαθιά επαρχία της Πολωνίας.Η κεντρική πλατεία τίγκα στους Πολωνούς τουρίστες.Αλλά ωραία ατμόσφαιρα.
Οι Κρακοβιάνκες στο κοντό και βυζαρούδες.Δε βλέπεις τα σώματα της Wielkopolska.Teatro Cubano γινόταν πανικός από ξένους και Πολωνέζες αλλά είχε ουρά.Τώρα τα πιο δυνατά μαγαζιά είναι Banja Luka και Teatro Cubano και ένα που λέγεται La Bodega.
Πιστεύω Βρότσλαβ βγάζεις ευκολότερα γκόμενα.Τώρα ήμουν σχεδόν όλη την ώρα με τη δικιά μου και τη νύχτα ήμουν ψόφιος.
Οι ταρίφες χτυπάνε άσχημα κυρίως το βράδυ.Πληρώνεις όμως παντού με κάρτα αυτό είναι το καλό.Δε χρειάστηκε να βγάλω ζλότυ εκτός από την πρώτη μέρα.
Πάντως στην τρίτη φωτό που από κάτω κάνει ο κόσμος περίπατο Βιστούλα,
βλέπεις πολύ ντύσιμο abibas και γενικά αδύναμα πορτοφόλια..
Και δεν πρόκειται να σηκώσουν κεφάλι,γιατί και σε αυτούς φαίνονται τώρα τα αποτελέσματα της μετανάστευσης.
Οι γιατροί και όποιος έχει κάτι στα χέρια του,όπου φύγει-φύγει..
Γιατί αν δεν έχει δικό του ιατρείο και αν δε δουλεύει σε ιδιωτική κλινική,αλλά για το κράτος,
τα λεφτά για έναν που ξεκινάει,είναι κάτω από χιλιάρικο καθαρά..
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.112
Κριτικές
33
Like
7.349
Πόντοι
4.746
Τελικά αυτό το διάστημα μόνο ο @Kman2 γαμαει
Μπράβο του ανεξάρτητως τι δίνει ή τι δε δίνει
Πανέμορφη κορασίδα

Ναι σιγουρα.. μoνο αυτος μπορει να ενοικιαζει με την ωρα εκδιδομενες του διαδικτυου,
και με λιγο ρευστο παραπανω να παιρνουν και ποζες.. ?
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
745
Like
588
Πόντοι
86
Μέτρια η Πολωνεζα για τα standards του Άρχοντα Κμαν.

Ή Βρανκοβιτς οφείλει να σώσει την παρτίδα :rockon:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Πάντως στην τρίτη φωτό που από κάτω κάνει ο κόσμος περίπατο Βιστούλα,
βλέπεις πολύ ντύσιμο abibas και γενικά αδύναμα πορτοφόλια..
Και δεν πρόκειται να σηκώσουν κεφάλι,γιατί και σε αυτούς φαίνονται τώρα τα αποτελέσματα της μετανάστευσης.
Οι γιατροί και όποιος έχει κάτι στα χέρια του,όπου φύγει-φύγει..
Γιατί αν δεν έχει δικό του ιατρείο και αν δε δουλεύει σε ιδιωτική κλινική,αλλά για το κράτος,
τα λεφτά για έναν που ξεκινάει,είναι κάτω από χιλιάρικο καθαρά..

Ετσι είναι.Οι Πολωνέζες κοιτάζουν σαν ξελιγωμένες αλλά οι Πολωνοί έχουν αγριέψει είναι έτοιμοι να στον σβουρίξουνε αν κάτι δεν τους αρέσει.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Εχω ψαρώσει λίγο με την Κροάτισσα.Δεν ξέρω αν θα βγάλω φωτό.Και η ίδια λέει να παριστάνουμε τους φίλους έξω μην τυχόν και την πάρουν βλέμματα Κροατών και έχει άσχημα ξεμπερδέματα.
Δεν ξαναασχολούμαι με Βαλκάνια.Πολύ βαρύ στυλ.Ουσία βέβαια αλλά πολύ βαρύ στυλ.
Εντωμεταξύ Γερμανία σου σπάνε όλοι τα αρχιδια,δεν είναι να φέρεις γκομενα.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.945
Πόντοι
2.356
Ημουν κι εγω μεσα.
Οπως κ στο allianz arena vs bayern μοναχου
Και εγώ:confused:
Εχω ψαρώσει λίγο με την Κροάτισσα.Δεν ξέρω αν θα βγάλω φωτό.Και η ίδια λέει να παριστάνουμε τους φίλους έξω μην τυχόν και την πάρουν βλέμματα Κροατών και έχει άσχημα ξεμπερδέματα.
Δεν ξαναασχολούμαι με Βαλκάνια.Πολύ βαρύ στυλ.Ουσία βέβαια αλλά πολύ βαρύ στυλ.
Εντωμεταξύ Γερμανία σου σπάνε όλοι τα αρχιδια,δεν είναι να φέρεις γκομενα.
Είσαι Γερμανία με Κροάτισσα και θα την πάρουν χαμπάρι οι Κροάτες (δε ρωτάω καν πως)
και θα έχει άσχημα ξεμπερδέματα;
Kανά ψυχοτεχνικό τεστ τέτοιες πυροβολημένες δεν τις κάνεις πριν τις συναντήσεις;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ave.

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
Εχω ψαρώσει λίγο με την Κροάτισσα.Δεν ξέρω αν θα βγάλω φωτό.Και η ίδια λέει να παριστάνουμε τους φίλους έξω μην τυχόν και την πάρουν βλέμματα Κροατών και έχει άσχημα ξεμπερδέματα.
Δεν ξαναασχολούμαι με Βαλκάνια.Πολύ βαρύ στυλ.Ουσία βέβαια αλλά πολύ βαρύ στυλ.
Εντωμεταξύ Γερμανία σου σπάνε όλοι τα αρχιδια,δεν είναι να φέρεις γκομενα.
Εκτός από την τελευταία πολωνεζα που μας άρεσε πολύ, άσχετα αν πλήρωσες ή όχι, ήταν φιλική κ θετική, κ χαμογελαστή στις φωτογραφίες, μας ξενερώνεις με την κροατισσα. Αυτήν την απέχθεια να μην σου δειχναν, προσβαλοντας σε με το να μην θέλουν να φαίνεται το πρόσωπο τους σε φωτογραφίες, και τι στον κόσμο. Το θεωρούν υποτιμητικό? Τα φράγκα τα αρπάζουν όμως.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Και εγώ:confused:

Είσαι Γερμανία με Κροάτισσα και θα την πάρουν χαμπάρι οι Κροάτες (δε ρωτάω καν πως)
και θα έχει άσχημα ξεμπερδέματα;
Kανά ψυχοτεχνικό τεστ τέτοιες πυροβολημένες δεν τις κάνεις πριν τις συναντήσεις;

Μου λέει ότι κυκλοφορούν Κροάτες αναμεσα μας Γερμανία και μπορεί να την πάρουν πρεφα.

Χτεσινές φωτος.

9hA40v.jpg


dmQBEl.jpg


Μου είπε οταν έπαιζε σέντερ στην εθνικη την ειχε προπονησει και ο Κουκοτς.
Πολύ δυνατό γλυφοκωλι,χυμειο η γκόμενα αλλά καμία σχεση με Τσεχες σε φινέτσα.Παντως πιο πολύ στο τσεχικο εμφανισιακά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.733
Κριτικές
184
Like
43.911
Πόντοι
21.896
Εύγε αρχηγέ
Να σκάσουμε από ζήλεια εμείς οι ματακηδες :headbaning2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom