Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Ο. Κμαν που χάθηκε
Γύρισε πίσω ξεπουπουλιαμσνος ήδη? Η χάλασε το κινητό κ δεν βγάζει φώτο κ τζάπα το ταξίδι?
H αμαξα -έγινε κολοκυθα και πάλι. Το σουσι με την μπριζόλα -φακορυζο. Οι φώτο μοιαζουν σαν ένα συντομο ανοιξιατικο ονειρο. Αναμνηση, για βραδινή χειρονακτικη εργασια
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
Τελικά έχει γίνει ιντερνατιοναλ το θέμα.
Κάτι σαν ταξιδιωτικό αφιέρωμα: Πείτε μας που θα πάτε όταν αποφασίσετε να πετάξετε. ??
Κάτι για Βελιγράδι διαβάζουμε, κάτι για Μολδαβιες, μετά λίγο Τιρανα.
Αυτά βέβαια όταν δεν ακούμε ιστορίες για την Οδησσο από πριν 2 δεκαετίες.

Αν δεν παίζουν λεφτά, δεν είναι ντροπή. Υπάρχει Wizz Air με 20€ για Κύπρο. Πείτε ότι πετάτε για Ουκρανία..Πάλι τίγκα στις Ουκρανες είναι η Λεμεσός. ??
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Εν τω μεταξύ,όσες Ουκρανέζες έχω γνωρίσει κυρίως σε Γερμανία και Τσεχία,
είναι τόσο ονειρικά και πλούσια στη χώρα τους,
που όσες έχουν ξεμείνει πίσω προσπαθούν να πιαστούν από κάπου και να έρθουν κεντρική Ευρώπη..
Μάλλον έχουν καταλάβει ότι δεν πρόκειται να ανακάμψουν ποτέ σαν χώρα.

Πιστεύω πως αν διέσχιζα την ουκρανική επαρχία,όπως έχω κάνει σε άλλες χώρες του μπλοκ,
θα έβλεπα και τους λόγους.
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Για πολλους απο εμας οι εξιστορησεις για το μπλοκ στα 90's
εχουν τοση αξια οσο οι εξιστορησεις των αμερικανων για την μεταπολεμικη γερμανια και τις γερμανιδες στα τελη της δεκαετιας του 40
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Τελικά οι δίδυμες ζήτησαν πολλά και δε μου άρεσε και το στυλ που γράφανε.Επιστροφή σήμερα Γερμανία.
Η Ουκρανία πολύ δυνατή βέβαια ήταν περίοδος διακοπών Πρωτομαγιά,Πάσχα και στα καπάκια 9 Μαίου και πολλοί απουσιάζουν δεκαήμερο οπότε δεν έβλεπες πολλές γκόμενες έξω.
Χτες ξανά πουτσίδια με τη δίμετρη.Να δούμε πώς θα οργανώσω τους νέους πούτσους.
Την Παρασκευή πήγα να φάω φρίκη στο ξενοδοχείο Φρανκφούρτη μου είπαν οτι χωρίς business reason δεν επιτρεπόταν να μείνω και ευτυχώς τους έπεισα οτι έπρεπε να προλάβω την πτήση την επόμενη μέρα.Τα κορωνοτέστ πανεύκολα Ουκρανία έρχονται και στα κάνουν στο διαμέρισμα και φυσικά πάντα βγαίνουν αρνητικά αφού υπάρχει γραμμή να μην αμαυρωθεί η φήμη της χώρας.Η μόνη χώρα ανοιχτή αυτή τη στιγμή στας Ευρώπας χωρίς lockdown.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Τα αρνητικά σε αυτό το ταξίδι,η αποτυχία στο ραντεβού με την 190 και οτι μου έπαιξε πουστιά η Ρωσίδα και δεν ήρθε.Αλλά φυσικά είχα εναλλακτικά πλάνα.Με την 190 δεν έχω καταλάβει τι δεν πήγε καλά,όλα ήταν ομαλά και ξαφνικά αρνήθηκε να ανέβει διαμέρισμα.Ισως έπρεπε να την πάω αμέσως στο μαγαζί για αγορά δώρου αντί για περίπατο και καφέ.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Εν τω μεταξύ,όσες Ουκρανέζες έχω γνωρίσει κυρίως σε Γερμανία και Τσεχία,
είναι τόσο ονειρικά και πλούσια στη χώρα τους,
που όσες έχουν ξεμείνει πίσω προσπαθούν να πιαστούν από κάπου και να έρθουν κεντρική Ευρώπη..
Μάλλον έχουν καταλάβει ότι δεν πρόκειται να ανακάμψουν ποτέ σαν χώρα.

Πιστεύω πως αν διέσχιζα την ουκρανική επαρχία,όπως έχω κάνει σε άλλες χώρες του μπλοκ,
θα έβλεπα και τους λόγους.

Εννοείται όλες αυτό λένε οτι η Ουκρανία δεν έχει καμία τύχη λόγω
1.Ουκρανικής νοοτροπίας που οι άρχοντες κλέβουν και
2.Ρωσικής πίεσης και ανάτυξης που θέλει την Ουκρανία συνεχώς ασταθή
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.615
Πόντοι
2.406
Ο Αρχηγός έχει ένα προσόν μοναδικό
Είναι σε μεγάλο ποσοστό ειλικρινής
Βέβαια βάζει πάντα click bate τίτλους στα ποστ του, μέσα όμως γράφει την αλήθεια
Όπως κ τώρα που ομολόγησε ότι το ταξίδι ήταν πλήρης αποτυχία
Αναμενόμενο
Δεν φταίει ει ο αρχηγός, ούτε το ότι είναι ναυαγιο
Τα ναυάγια παλιά αν ταχωναν γαμκυσαν αστέρια
Αλλο φταει
Αντιμετωπίζει ηλιθιες ματαιοδοξες οπορτουνιστριες σε ένα περιβάλλον αποβλακωμενων χανων
Κάτι σαν την Ελλάδα αλλά επί 3...λογικα έπιασε τα @@ του παρότι πήγε έτοιμος να τα χώσει
Θυμίζει Ρουμανία η φάση μετά το 2006..
Καμενη γη, χαζές ματαιοδοξες γυναίκες, με λίγες ελάχιστες ευκαιρίες
Ρισπεκτ στο αρχηγό για την ειλικρίνεια του
Εγώ παρότι τον κράζω για το ναυάγιο λαιφ σταιλ κινελιλογες σε αυτό του βγάζω το καπέλο
Οι υπόλοιποι επιμένουν σε Μαλακιες θεωρίες
 
Τελευταία τροποποίηση:

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.615
Πόντοι
2.406
Βλέπω ότι ο kuzia διαβάζει το νήμα
Ρε τυπε είχες πάει ποτέ στον πορδομιτσο? Εάν ναι κάνε μας ένα ριπορτ
Θα ει ενδιαφέρον
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.615
Πόντοι
2.406
Εννοείται όλες αυτό λένε οτι η Ουκρανία δεν έχει καμία τύχη λόγω
1.Ουκρανικής νοοτροπίας που οι άρχοντες κλέβουν και
2.Ρωσικής πίεσης και ανάτυξης που θέλει την Ουκρανία συνεχώς ασταθή
Ουκρανία ευτυχώς είναι υπερναυγιο όλη η χώρα
Το κακό είναι ότι μόνο οι Πολωνοί το ελμεταλευονται που τους στέλνουν για φτηνή δουλειά στην Ευρώπη κ τους παίρνουν τα μισά
Εμείς εξαιτίας αυτού πιάνουμε τα μύδια μας, γιατί από το Ξεπατωμα πατέρα μάνας για 600ε το μηνα,με 12 ώρες δουλειά την μέρα, παν πίσω τα 300ε, τα παίρνουν τα ξεκωλα και νομίζουν ότι είναι σπουδαίες κντρανες κ δεν γαμαμε εμείς πλέον καλά κ φτηνά, ούτε και οι κμαν ακριβά κ μάπα
Χ γενικώς
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.255
Like
3.512
Πόντοι
1.706
Με την 190 δεν έχω καταλάβει τι δεν πήγε καλά,όλα ήταν ομαλά και ξαφνικά αρνήθηκε να ανέβει διαμέρισμα.Ισως έπρεπε να την πάω αμέσως στο μαγαζί για αγορά δώρου αντί για περίπατο και καφέ.
Ε μα κάνει μπαμ από μακριά. Σου λέει αυτός μπορεί να θέλει να με πηδήξει με έναν περίπατο κι έναν καφέ και μετά να πάρω τα αρχίδια μου. Γίνονται τέτοια λάθη; Για αυτό σου λέω για πλάνο και μου λες αποφασίζω επιτόπου.
Πάντως επειδή έχασα κάπου το νήμα, αν έχεις πηδήξει δύο κι αυτή ήταν η τρίτη, μάλλον ο απολογισμός είναι θετικός.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Γιατί πλήρης αποτυχία;
Πλησιάζει τα 50,είναι τελείως ντεφορμέ,ιδιόρρυθμη περσόνα στο χώρο και παρ΄όλα αυτά τραβιέται
και βγάζει τα γούστα του.
Θες να τον συγκρίνουμε με τους συνομιλήκους του Έλληνες της Γερμανίας ή της Ελλάδας;
Tώρα θα μου πεις,ακριβοπλήρωσε,αλλά σε αυτό απάντησες ο ίδιος.
"βάζει πάντα click bate τίτλους" και το ίδιο ισχύει και για τα ποσά.
Κάποτε του τα έβαλα κάτω και για να πλήρωνε όσα ισχυρίζεται με τη συχνότητα που ισχυρίζεται,
θα έπρεπε να παίρνει 20χιλιάδες παθητικό εισόδημα το μήνα.

Πήγε μπλοκ,έφαγε τα μπριζολίδια του,έκανε τη μόστρα του,έριξε και 3 πούτσους και 4 καυλιά..
Μια χαρά
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.489
Πόντοι
1.706
Εννοείται όλες αυτό λένε οτι η Ουκρανία δεν έχει καμία τύχη λόγω
1.Ουκρανικής νοοτροπίας που οι άρχοντες κλέβουν και
2.Ρωσικής πίεσης και ανάτυξης που θέλει την Ουκρανία συνεχώς ασταθή
Σημερα εισαι αρχηγός
αυριο πρωθυπουργός
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Η Λευκορρωσίδα έκατσε καλά,είχα και τη δίμετρη καλά πέρασα.Οι άλλες επιλογές δεν έκατσαν,η 190,η Ρωσίδα δεν ήρθε και οι δίδυμες ζήτησαν πολλά.Στο παιχνίδι είναι αυτά.
Η Ουκρανία είναι η μόνη χώρα που έχεις τόσες πολλές επιλογές και μπορείς στο έδαφος να δημιουργήσεις και άλλες.
Εγώ δε γράφω τι κάνει ο μέσος όρος,ο μέσος όρος θα έχει πρόβλημα Ουκρανία,εγώ περιγράφω τι κάνω εγώ.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Γιατί πλήρης αποτυχία;
Πλησιάζει τα 50,είναι τελείως ντεφορμέ,ιδιόρρυθμη περσόνα στο χώρο και παρ΄όλα αυτά τραβιέται
και βγάζει τα γούστα του.
Θες να τον συγκρίνουμε με τους συνομιλήκους του Έλληνες της Γερμανίας ή της Ελλάδας;
Tώρα θα μου πεις,ακριβοπλήρωσε,αλλά σε αυτό απάντησες ο ίδιος.
"βάζει πάντα click bate τίτλους" και το ίδιο ισχύει και για τα ποσά.
Κάποτε του τα έβαλα κάτω και για να πλήρωνε όσα ισχυρίζεται με τη συχνότητα που ισχυρίζεται,
θα έπρεπε να παίρνει 20χιλιάδες παθητικό εισόδημα το μήνα.

Πήγε μπλοκ,έφαγε τα μπριζολίδια του,έκανε τη μόστρα του,έριξε και 3 πούτσους και 4 καυλιά..
Μια χαρά

Δε δέχονται συγκρίσεις επιδόσεων.Η σύγκριση που δέχονται είναι αν εγώ ήμουν εσύ θα τα πήγαινα καλύτερα από εσένα και αν εσύ ήσουν εγώ θα τα πήγαινες χειρότερα από εμένα.Δέχονται υποθετική σύγκριση όχι απόλυτη αν δε σέβεσαι το μέσο όρο.
Το timing δεν ήταν τόσο καλό αφού έπεσα σε διακοπές Πάσχα αλλά από την άλλη πέτυχα άρση του lockdown που ήταν φοβερή τύχη.
 
Τελευταία τροποποίηση:

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.615
Πόντοι
2.406
σου γαμω το σπιτι πουτανας γιε κακομοιρη.πες μου που εισαι τωρα πουτανας γιε να ερθω να σε γαμησω μουνιπαλι θα κανεις αναφωρα να με πλοκαρουν στα αρχιδια μου πιυτανας γιε θα σε βρω και θα σε θαψω ορκιζομε.
υφακι σε βατραχο?το μουνι της μανασ σοθ πουτανοπαιδο πεσ τωρα που να ερθω γαμημενε φουκαρα.
καπεια νθχτα θα στην στησω
αιμα πουστη θα ζητησω να φοβασε μην κοιμασε πουτανας γιε θα σε βρω οσο και αν κρυβεσε.
αντε μουνι τραβα να κανεις αναφωρα παλι.εχεις αρχιδια να με συναντησεις πουτανας γιε?πες που εισαι
γιατι θα σε βρω που θασε βρω πουτανοπαιδοτα πηρα αγρια μαζι σου πουτανας γιε θα σε φαωωωωωωωωωω
Χάρη βαλεριανα πήρες?
Θέλω να δω αν πιάνει και ΟΥΚαδες
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.724
Κριτικές
184
Like
43.950
Πόντοι
21.896
Τελικά οι δίδυμες ζήτησαν πολλά και δε μου άρεσε και το στυλ που γράφανε.Επιστροφή σήμερα Γερμανία.
Η Ουκρανία πολύ δυνατή βέβαια ήταν περίοδος διακοπών Πρωτομαγιά,Πάσχα και στα καπάκια 9 Μαίου και πολλοί απουσιάζουν δεκαήμερο οπότε δεν έβλεπες πολλές γκόμενες έξω.
Χτες ξανά πουτσίδια με τη δίμετρη.Να δούμε πώς θα οργανώσω τους νέους πούτσους.
Την Παρασκευή πήγα να φάω φρίκη στο ξενοδοχείο Φρανκφούρτη μου είπαν οτι χωρίς business reason δεν επιτρεπόταν να μείνω και ευτυχώς τους έπεισα οτι έπρεπε να προλάβω την πτήση την επόμενη μέρα.Τα κορωνοτέστ πανεύκολα Ουκρανία έρχονται και στα κάνουν στο διαμέρισμα και φυσικά πάντα βγαίνουν αρνητικά αφού υπάρχει γραμμή να μην αμαυρωθεί η φήμη της χώρας.Η μόνη χώρα ανοιχτή αυτή τη στιγμή στας Ευρώπας χωρίς lockdown.
Το λευκορωσιδι
Ποσα ζητούσε την ημέρα;
 

Theoharis(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
374
Like
533
Πόντοι
21
Χάρη βαλεριανα πήρες?
Θέλω να δω αν πιάνει και ΟΥΚαδες
θα τον σαπισω στο ξυλο,υποσχεθηκα στον δασκαλο να μην τον δειρω
απλα θα τον τρομαζα,αλλα το καλυτερο θα μεινει αναπηρος αν τον βρω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom