Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ο Βλάκμαν λέει γιά τους άλλους ότι ανεβάζουν παλιές φώτο και τώρα βάζει πάλι φώτο 15 χρόνια πριν:2funny:
Αυτοί όλοι οι κακομοίρηδες μόνο γιά να γελάς είναι :2funny::2funny::2funny::2funny:






Γκεομεταναστη εσυ λες οτι και αυτη η φωτο ειναι του 2003...με iphonex

Βαζω φετινες φωτο

Αυτή τη φώτο βαρεθήκαμε να τη βλέπουμε :2funny::jerking: την έβαζες και σαν ακαποέ'ι'ρα χρόνια τώρα :2funny::jerking: άλλη δεν έχεις ?:2funny: όλη σου η ζωη είναι 5-6 φωτογραφίες :2funny::jerking:



Κοίτα όσοι πήγαν στη Γερμανία μέσα σε λίγα χρόνια γέρασαν τελείως αλλά όχι και τόσο:
εσύ στη φώτο είσαι νέος και τώρα είσαι σα χούφταλο, γεροντάκι :
Το πιθανότερο είναι να είναι η φωτογραφία του 2006.
Άσε που την έχεις βάλει 1.000 φορές:. Είναι μία από της 5-6 φώτο που έχεις και μας βάζεις συνέχεια::
την εχει δει κατι -
που δεν ειναι
Όλο της ίδιες και της ιδιες φωτογραφίες βάζουν :2funny::jerking: ο άφραγκος ο ακαποέ'ι'ρα έχει 5-6 φώτο από όλη του τη ζωή που τραβηξε πριν απο πολλά χρόνια και μας της βάζει συνέχεια :2funny::jerking:ο Βλάκμαν έχει 5-6 πουτάνες που γάμησε και μας της βάζει κ'αυτός συνέχεια :2funny: και ο Ιωσήφ από την αγαμία βάζει 5-6 δικές μου φώτο :2funny::jerking:και ο νυχτοφύλακας τα ίδια λεφτά τβν γειτόνων του προσθέτωντας μερικά ακόμα :2funny::jerking:είτε διαβάσεις της τελαυταίες 2-3 σελίδες έιτε 300 σελίδες πριν θα δεις της ίδιες φωτογραφίες :2funny:
Όλοι ζούνε ενα παρελθόν :2funny::jerking:.Για τη δε Ρωσσία έχουν μείνει 20 χρόνια πίσω :2funny:που το θυμίθηκαν αυτό το ψωμί :2funny:Τώρα αν πας σε ένα υπερμάρκετ μπορεί να βρεις και 100 είδη ψωμιού!
όλοι οι κακομοίρηδες έχουν μαζευτεί εδώ :2funny:Είχε πλάκα που έγραψε ο Σκυλοχάρας γιά να υποστηρίξει το νυχτοφύλακα :2funny:αλλά τα μπέρδεψε :2funny::2funny::2funny::2funny::jerking:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Δεν εχω επιτεθει σε κανεναν αλλα και δεν ειμαι προβατο για να εχω αρχηγο- Σε τι αρχηγος; στην κοπρολαγνια που μας εδειχνε; Απο την αλλη ο καθενας γραφει για τον αλλον οτι νομιζει(αφου εκτιθεται) οπως και εσυ αλλωστε- δημοκρατια εχουμε
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Σκατομητσαινα ακόμα περιμένουμε με αγωνία φώτο από τα ψωμια που τρώτε στη πετρουπολη..

Ο νυκτερος έχει δίκιο σε 2-3 εργοστάσια φασον τα φτιαχνουν μύρια φρατζολες με κινεζοαλευρια και τα μοιράζουν στα γιπερμαρκετ που ψωνίζεις , αν τα φας σου πέφτουν τα μαλλιά και ζητάς κρέας από τον κώλο όπως Εσύ !!!!
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Καράφλα περιμένουμε τις φωτογραφίες με τα 100 είδη ψωμιού από την βρωμερή Ρωσία.:grin:

Επίσης περιμένουμε φωτογραφίες από το ταξίδι σου στη Φιλανδία,σιγά μην πήγες,θα μας είχες βάλει 1000 φωτογραφίες.Ρε μπας και έφτασες μέχρι τα σύνορα και σε γύρισαν πίσω επειδή είσαι πουστόγερος;:tooth:

Γκόμενες δεν έχεις,παρά κάτι τελειωμένες πουτάνες που σε έχουν κάνει γκομενοπελάτη γιατί πέρασε η μπογιά τους.

Τελικά έγινες και πούστης και σε καλιμπράρουν Αραβότουρκοι ,απέκτησες και κλώνο τραβελλοπουτσορουφήχτρα.:tooth:
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Είδε τα δίδυμα του Άρχοντα το Ναυάγιο και έβγαλε αφρούς από το στόμα και από πίσω...
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Αν ειχε λεφτα θα μας εβαζε 1000 φωτος, κατι ψιλα εχει μονο

Στην φιλανδια οι τραπεζες ειναι κλειστες, οδηγαει προς νορβηγια τωρα.

Σε λιγο φτανει.

Το ταξιδι λεγετε "η οδυσσεια ενος καταθετη".

Τον συντροφεύει το μοντελο απο την κορεα.



Υγ ειμαστε ολοι φουκαραδες
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Καραφλομητσαινα σήκω τώρα τράβα lenta και πάρε ψωμί για τον αλγερινό γαμιά σου το πάνω και για σένα που κάνεις διατροφή και κρέμες το κάτω...

:2funny::2funny:

 

Συνημμένα

  • 20200827_014625.jpg
    20200827_014625.jpg
    302,5 KB · Εμφανίσεις: 21

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αν ειχε λεφτα θα μας εβαζε 1000 φωτος, κατι ψιλα εχει μονο

Στην φιλανδια οι τραπεζες ειναι κλειστες, οδηγαει προς νορβηγια τωρα.

Σε λιγο φτανει.

Το ταξιδι λεγετε "η οδυσσεια ενος καταθετη".

Τον συντροφεύει το μοντελο απο την κορεα.



Υγ ειμαστε ολοι φουκαραδες

Ότι κάθε μήνα σας βάζω 2.500+ που μου στέλνουν δε σας φτάνει?:2funny: ναι τώρα θα παώ να τα βγάλω από την τράπεζα να τα φωτογραφίσω γιά να σας τα βαλω στο σά'ι'τ :2funny::jerking:.
Και σας έβαλα και 3.600 που από αυτά τα 3.500 πήγα και τα κατέθεσα.Εσύ τι έβαλες?τα λεφτά των γειτόνων?:2funny::jerking:
Πάντος βοηθάς :2funny:νομιζα ότι ο Έλληνας χτίστης έχει εξαφανιστεί σα τα μαμούθ :2funny:Τελικά μπορεί να υπάρχουν :headbang:
Όταν πάω στο Лента θα σας βάλω ψωμιά! :2funny:
Σήμερα τον Ιωσήφ τον κατάχεσα :2funny:τρία χεσήματα του έστειλα :2funny:τον έπνιξα στο σκατό :2funny::2funny::2funny::shit:Αν το πρω'ι' μου έρθει χέσιμο θα του τα στείλω κ'αυτά γιά την καλημέρα :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::shit:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Αν ειχε λεφτα θα μας εβαζε 1000 φωτος, κατι ψιλα εχει μονο

Στην φιλανδια οι τραπεζες ειναι κλειστες, οδηγαει προς νορβηγια τωρα.

Σε λιγο φτανει.

Το ταξιδι λεγετε "η οδυσσεια ενος καταθετη".

Τον συντροφεύει το μοντελο απο την κορεα.



Υγ ειμαστε ολοι φουκαραδες

Ότι κάθε μήνα σας βάζω 2.500+ που μου στέλνουν δε σας φτάνει?:2funny: ναι τώρα θα παώ να τα βγάλω από την τράπεζα να τα φωτογραφίσω γιά να σας τα βαλω στο σά'ι'τ :2funny::jerking:.
Και σας έβαλα και 3.600 που από αυτά τα 3.500 πήγα και τα κατέθεσα.Εσύ τι έβαλες?τα λεφτά των γειτόνων?:2funny::jerking:
Πάντος βοηθάς :2funny:νομιζα ότι ο Έλληνας χτίστης έχει εξαφανιστεί σα τα μαμούθ :2funny:Τελικά μπορεί να υπάρχουν :headbang:
Όταν πάω στο Лента θα σας βάλω ψωμιά! :2funny:
Σήμερα τον Ιωσήφ τον κατάχεσα :2funny:τρία χεσήματα του έστειλα :2funny:τον έπνιξα στο σκατό :2funny::2funny::2funny::shit:Αν το πρω'ι' μου έρθει χέσιμο θα του τα στείλω κ'αυτά γιά την καλημέρα :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::shit:

Ψωμια να βαζεις ξερεις.

Λεφτα, μπανιο, γκομενες ομως??
Μπουαχαχαζα

Κακομοιρακη29
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Τον σανο που τον εχεις δει?
οτι δεν μπορει ο ανθρωπος να γ@μησει- και επιμενει με διαφορα τρικ να το παιζει γ@μιας και καμακι








Εχει γραψει πουθενα οτι εδωσε κωλαντερα και μητρες στο χερι? Για μπουκια γραφει συνηθως

Εχει διευκρινισει οτι κανει καμακι φλασαροντας κασερι

Ακομα και τις αποτυχιες του περιγραφει οπως εκεινη που δεν του εκατσε στην Σαντορινη. Αλλος θα την ειχε σαπακιασει, ο Αρχοντας ομως εδειξε ανωτεροτητα. Κατα συνεπεια δεν πιεσε καποια για κοπρολαγνιες κλπ
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Αν ειχε λεφτα θα μας εβαζε 1000 φωτος, κατι ψιλα εχει μονο

Στην φιλανδια οι τραπεζες ειναι κλειστες, οδηγαει προς νορβηγια τωρα.

Σε λιγο φτανει.

Το ταξιδι λεγετε "η οδυσσεια ενος καταθετη".

Τον συντροφεύει το μοντελο απο την κορεα.



Υγ ειμαστε ολοι φουκαραδες

Ότι κάθε μήνα σας βάζω 2.500+ που μου στέλνουν δε σας φτάνει?:2funny: ναι τώρα θα παώ να τα βγάλω από την τράπεζα να τα φωτογραφίσω γιά να σας τα βαλω στο σά'ι'τ :2funny::jerking:.
Και σας έβαλα και 3.600 που από αυτά τα 3.500 πήγα και τα κατέθεσα.Εσύ τι έβαλες?τα λεφτά των γειτόνων?:2funny::jerking:
Πάντος βοηθάς :2funny:νομιζα ότι ο Έλληνας χτίστης έχει εξαφανιστεί σα τα μαμούθ :2funny:Τελικά μπορεί να υπάρχουν :headbang:
Όταν πάω στο Лента θα σας βάλω ψωμιά! :2funny:
Σήμερα τον Ιωσήφ τον κατάχεσα :2funny:τρία χεσήματα του έστειλα :2funny:τον έπνιξα στο σκατό :2funny::2funny::2funny::shit:Αν το πρω'ι' μου έρθει χέσιμο θα του τα στείλω κ'αυτά γιά την καλημέρα :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::shit:













Δημητρακη το πιθανοτερο ειναι να εφαγες πορτα στα συνορα
Αν τα περασες βαλε φωτο απο σφραγιδα διαβατηριου
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
[ εχει γραψει πουθενα οτι εδωσε κωλαντερα και μητρες στο χερι?
Εχει διευκρινισει οτι κανει καμακι φλασαροντας κασερι
δεν πιεσε καποια για κοπρολαγνιες
-εχει γραψει και δικαιωμα του, αλλα απο την αλλη και δικαιωμα μας να τον σχολιαζουμε εφοσον εκτιθεται-
- διαδικτυακη αγοραπωλησια σαρκας λεγεται αυτο, οχι καμακι-
- δεν τον επαιρνε για κακακια, αν μπορουσε να το κανει να εισαι σιγουρος οτι θα ειχε ποσταρει φωτος-
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
θα περιμενουμε αρκετο καιρο να παει στο λεντα ο διμητρακης για να μας βαλει ψωμι.
βλεπετε ειναι φυτοφαγος,μονο απο λαικη παιρνει μαρουλια απο τους καλαθους που τα πετανε.
σιγα μην παει στο λεντα να ξοδευτει,ακριβηνε το σιταρι και το αλευρι,ξερει απο τιμες ο μιτσος.
εκτος αν παει με τα ποδια,αφου μακαριστηκε το τουαρεγκ απλα για να βγαλει φωτο.:cheesy:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
θα σας γραψω ειδηση απο οδυσσο τωρα που εδω και μια εβδομαδα ψαχνουν ενα νιγηριανο φοιτητη 21.
πηγε ο σκατομαυρος αρκαδιες μαλλον και μια γκομενα που δουλευε σε κλαμπ του λεει παμε
νυχτερινο περιπατο με τα πλοιαρακια!απο τοτε τον ψαχνουν οι φιλοι και συγγενεις του,εξαφανιζολ.
η γκομενα αλλαξε κινητα και εκλισε τα μεσα δικτιωσεις ενω δεν δινει πλιροφοριες.
σιγουρα τον καθαρισαν!.
αυτα σας τα γραφω γιατι παλαιοτερα με κοροιδευαν που ελεγα οτι κινδυνευετε και στο γιδροπαρκ
εμενα οταν με κτυπησαν και ληστεψαν ενω ημουν ψιλιασμενος ακολουθησα την γκομενα απο καβλα.
εχω γλιτωσει αλλες 100 φωρες απο γκομενες που ηθελαν να με παρουν καπου και να με ληστεψουν.
απο τις τελευταιες 2 αποπειρες στην οδυσσο,που γκομενες ηθελαν να με στησουν και ληστεψουν με παρεα
την γλιτωσα λογο εμπειριας .
εδω και 5 χρονια λεω μιλαω μονο σε οπειαν παει στα ιδια καφε,εστιατωρια και μαχαζια που παω εγω.
οι ξενοι εχουν συνηθιο να ακολουθανε τους φιλικους ντοπιους και γκομενες γιατι εχουν αγνοια του κινδηνου.
περα απο την πλακα πρεπει να ενημερωνουμε και για τους κινδυνους αν τρεχεις πισω απο γκομενες.
πολλες φωρες ακολουθησα κιεβο γκομενες μεχρι εκτος κεντρου που τελιωνε μετρο και ηθελαν να τις ακολουθησω με τραμ.
ακομα και ο κολητος μου τοτε που ηρθε με πιστολι να με ληστεψει προσπαθησε λιγες μερες πριν να με παρει μαζι
του εκτος κεντρου με τεχνασματα για να με ληστεψει με κατι ναρκομανεις.επιδει τον ψιλιαζομουν καιρο
οτι κατι αλλαξε μετα απο 3 χρονια φιλιας στενης δεν πηγα και αρχισαν να με απειλουν απο τηλεφωνο μεχρι
που τους πηρε φιλος μου αστυνομικος και χεστηκαν.αν πηγαινα τοτε 100% θα με σκοτωναν.
ηξεραν ειχα τοτε 1000 ευρο το λιγοτερο μεσα στο πορτοφολι!αυτα για βολτα μπας και βρω κανα αρπακτικο
για να ειμαι καλυμενος απο λεφτα.
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
[ εχει γραψει πουθενα οτι εδωσε κωλαντερα και μητρες στο χερι?
Εχει διευκρινισει οτι κανει καμακι φλασαροντας κασερι
δεν πιεσε καποια για κοπρολαγνιες
-εχει γραψει και δικαιωμα του, αλλα απο την αλλη και δικαιωμα μας να τον σχολιαζουμε εφοσον εκτιθεται-
- διαδικτυακη αγοραπωλησια σαρκας λεγεται αυτο, οχι καμακι-
- δεν τον επαιρνε για κακακια, αν μπορουσε να το κανει να εισαι σιγουρος οτι θα ειχε ποσταρει φωτος-




Παλι ο Αρχοντας διευκρινησε οτι το σπονσορινγκ ειναι ΣΑΝ καμακι on steroids αφου το ενισχυει με κασερι
Καμακωνει με λεφτα

Αν δεν απατωμαι παραλιγο θα ετρωγε ξυλο σε ενα πολωνικο κλαμπ γιατι φλασαρε κασερι κατα την διαρκεια του καμακιου

Ε, δεν μπορεις να το εξισωσεις με την χρηση κοινων ιεροδουλων που ανοιγουν τα ποδια ακομα και σε πακηδες πληρωνοντας το αντιτιμο στην τσατσα
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Καλος τον ουκα τον χαζοχαρη τον δαρμενο με τις...12 τριχες στο κεφαλι (τις μετρησα!) που τις ισιωνει απελπισμενα με τζελ για να μη φανει η καραφλα... :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
θα σας γραψω ειδηση απο οδυσσο τωρα που εδω και μια εβδομαδα ψαχνουν ενα νιγηριανο φοιτητη 21.
πηγε ο σκατομαυρος αρκαδιες μαλλον και μια γκομενα που δουλευε σε κλαμπ του λεει παμε
νυχτερινο περιπατο με τα πλοιαρακια!απο τοτε τον ψαχνουν οι φιλοι και συγγενεις του,εξαφανιζολ.
η γκομενα αλλαξε κινητα και εκλισε τα μεσα δικτιωσεις ενω δεν δινει πλιροφοριες.
σιγουρα τον καθαρισαν!.
αυτα σας τα γραφω γιατι παλαιοτερα με κοροιδευαν που ελεγα οτι κινδυνευετε και στο γιδροπαρκ
εμενα οταν με κτυπησαν και ληστεψαν ενω ημουν ψιλιασμενος ακολουθησα την γκομενα απο καβλα.
εχω γλιτωσει αλλες 100 φωρες απο γκομενες που ηθελαν να με παρουν καπου και να με ληστεψουν.
απο τις τελευταιες 2 αποπειρες στην οδυσσο,που γκομενες ηθελαν να με στησουν και ληστεψουν με παρεα
την γλιτωσα λογο εμπειριας .
εδω και 5 χρονια λεω μιλαω μονο σε οπειαν παει στα ιδια καφε,εστιατωρια και μαχαζια που παω εγω.
οι ξενοι εχουν συνηθιο να ακολουθανε τους φιλικους ντοπιους και γκομενες γιατι εχουν αγνοια του κινδηνου.
περα απο την πλακα πρεπει να ενημερωνουμε και για τους κινδυνους αν τρεχεις πισω απο γκομενες.
πολλες φωρες ακολουθησα κιεβο γκομενες μεχρι εκτος κεντρου που τελιωνε μετρο και ηθελαν να τις ακολουθησω με τραμ.
ακομα και ο κολητος μου τοτε που ηρθε με πιστολι να με ληστεψει προσπαθησε λιγες μερες πριν να με παρει μαζι
του εκτος κεντρου με τεχνασματα για να με ληστεψει με κατι ναρκομανεις.επιδει τον ψιλιαζομουν καιρο
οτι κατι αλλαξε μετα απο 3 χρονια φιλιας στενης δεν πηγα και αρχισαν να με απειλουν απο τηλεφωνο μεχρι
που τους πηρε φιλος μου αστυνομικος και χεστηκαν.αν πηγαινα τοτε 100% θα με σκοτωναν.
ηξεραν ειχα τοτε 1000 ευρο το λιγοτερο μεσα στο πορτοφολι!αυτα για βολτα μπας και βρω κανα αρπακτικο
για να ειμαι καλυμενος απο λεφτα.









Μοσχα εχω βγει με πανω απο 10 γκομενες μεσω tinder δεν ειχα ποτε προβλημα
Κιεβο δεν παω συχνα, βγηκα μονο με μια παλι μεσω tinder προβλημα κανενα

Που πατε και τις βρισκετε:grin:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
διμητρακη γελαει μαζι σου ο δασκαλος ,λεει πουστης δεν εισαι αλλα για το δαφνι..
ποτε μου ξεφυγε μιτσο και κατηγορησα γερο τον δασκαλο?αφου πρωτο δεν μιλαμε ποτε μαζι σου
και δευτερο εγραψα τοσες φωρες οτι ο δασκαλος φενετε 35 το πολυ!τοσο μικρος φενετε
που οταν σου ζητησε αυτογραφο μια μερα ουτε καν υποψιαστηκες οτι ειναι αυτος χαχαχαχαχαχα.
ο δασκαλος σε δουλευει συνεχεια για να σπαζει χαζι μαζι σου,σου λεει οι αλλοι ειναι φουκαραδες
ενω ξερει 12 χρονια οτι εισαι εντελος απορος,ψευτης και φουκαρας!σε λυπατε που εχεις σαλεψει.
φταιει που δεν βγηκες στις εκλογες βουλευτης λεει χαχαχαχααχ


 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ο λακης λαλακης ποιος ειναι?κανας κλωνος του μητσου?που γραφει αυτος?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom