Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Ελα ρε πουστροΚλοουν του μπου. Γελανε και οι πετρες με τα χαλια σου.. παλιοπετουγια που θα κανεις αντεπιθεση με τα χαλια σου  ανωμαλε ντιρινταχτα


Εκτός από γκόμενες με σκατά στο στόμα τη βρίσκεις και με ντιριντάχτα;;;



Χανουμάκι εσύ  :gay: :gay: :gay: :gay: :gay: :gay:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Υπερβολικο σε βρισκω, δεν ειμαστε σε σαιτ με γαλλικα και πιανο. Οταν την ειχαν βαλει και αλλοι αυτη τη φωτο γιατι δεν σε πειραξε.. αλλα σε πειραξε τωρα


Γιατί δε γουστάρουμε τις ΑΝΩΜΑΛΙΕΣ ΣΟΥ. Μπούστη.
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.046
Πόντοι
216
Υπερβολικο σε βρισκω, δεν ειμαστε σε σαιτ με γαλλικα και πιανο. Οταν την ειχαν βαλει και αλλοι αυτη τη φωτο γιατι δεν σε πειραξε.. αλλα σε πειραξε τωρα

Δεν με πειραξε οταν την ειχαν βαλει αλλοι γιατι δε την ειδα ρε ατομο. Τωρα την ειδα τωρα με πειραξε. Και δε με πειραξε για τα γαλλικα και το πιανο, ειναι αηδια, ο αλλος μπορει να τρωει.
Ενταξει αμα σου αρεσει, αλλα εγω εστειλα αναφορα να τη σβησουν. Στο πα , εστειλα αναφορα, δε μπορω να κανω κατι αλλο.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Δεν με πειραξε οταν την ειχαν βαλει αλλοι γιατι δε την ειδα ρε ατομο. Τωρα την ειδα τωρα με πειραξε. Και δε με πειραξε για τα γαλλικα και το πιανο, ειναι αηδια, ο αλλος μπορει να τρωει.
Ενταξει αμα σου αρεσει, αλλα εγω εστειλα αναφορα να τη σβησουν. Στο πα , εστειλα αναφορα, δε μπορω να κανω κατι αλλο.


Πρέπει να ανεχόμαστε τα υπόλοιπα μέλη με τις ιδιαιτερότητές και τα γούστα τους τύπε, τι να κάνουμε, άντε το πολύ πολύ να τους κρεμάσουμε κουδούνες.  :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Πρέπει να ανεχόμαστε
εσενα ρε αδερφαρα σου χουν ξεσκισει το κωλοντερο, και εχεις τα μουτρα και μιλας; αντε χασου εσυ και οι κλωνοι σου χωρις καμμια κριτικη, ανωμαλε
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
εσενα ρε αδερφαρα σου χουν ξεσκισει το κωλοντερο, και εχεις τα μουτρα και μιλας; αντε χασου εσυ και οι κλωνοι σου χωρις καμμια κριτικη, ανωμαλε


Σκάσε μπούστη και άσχημε.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Σου 'χουν βιασει τα ονειρα και λες μ@λακιες
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δεν με πειραξε οταν την ειχαν βαλει αλλοι γιατι δε την ειδα ρε ατομο. Τωρα την ειδα τωρα με πειραξε. Και δε με πειραξε για τα γαλλικα και το πιανο, ειναι αηδια, ο αλλος μπορει να τρωει.
Ενταξει αμα σου αρεσει, αλλα εγω εστειλα αναφορα να τη σβησουν. Στο πα , εστειλα αναφορα, δε μπορω να κανω κατι αλλο.
Συγγνώμη συχάθηκες με αυτή τη φωτογραφία και δε συχάθηκες με αυτήν εδώ  :vomit: :2funny:.
  Καλά ο καινούργιος κλώνος του RED είσαι? :2funny:και αυτός συχαινόταν όταν έβαζα φωτογραφίες με ψητά σκυλιά και αουραίους :2funny:που έτρωγε στη Μολδαβία  :2funny:.
 
Θα έλεγα το ίδιο και για σένα αλλά μετά την πρώτη φορά γλυκάθηκες με τον παργαλάτσο.
Δε βαρέθηκες να γράφεις  :jerking:δεν έχεις τι να κάνεις και γράφεις μπούρδες  :jerking:
 

Συνημμένα

  • Pjzrc7.jpg
    Pjzrc7.jpg
    1,2 MB · Εμφανίσεις: 17

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Συγγνώμη συχάθηκες με αυτή τη φωτογραφία και δε συχάθηκες με αυτήν εδώ  :vomit: :2funny:.
  Καλά ο καινούργιος κλώνος του RED είσαι? :2funny:και αυτός συχαινόταν όταν έβαζα φωτογραφίες με ψητά σκυλιά και αουραίους :2funny:που έτρωγε στη Μολδαβία  :2funny:.
  Δε βαρέθηκες να γράφεις  :jerking:δεν έχεις τι να κάνεις και γράφεις μπούρδες  :jerking:

Οτι και να λες για τον ΚΜΑΝ, ειναι ο τυπος που ωραιος δεν ειναι, νεος δεν ειναι, πηδαει ομως ψηλες. Εκπληρωνει το ονειρο του εστω και αν του κοστιζει μια περιουσια.

Εχει ενα φετιχ με τις ψηλες απο οτι καταλαβαινω.
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.492
Like
2.577
Πόντοι
456
εντάξει τύποι, δίκιο έχει, έκανε ο κμαν μια μαλακία, μην την αναπαραγάγετε, διαβάζουμε για καμιά πληροφορία και μας πιάνετε απροετοίμαστους.

και συ ρε δημητράκη, καιρό ήθελα να στο γράψω, μετά τα εμότικον πάτα space, μας έχουν βγει τα μάτια.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Οτι και να λες για τον ΚΜΑΝ, ειναι ο τυπος που ωραιος δεν ειναι, νεος δεν ειναι, πηδαει ομως ψηλες. Εκπληρωνει το ονειρο του εστω και αν του κοστιζει μια περιουσια.

Εχει ενα φετιχ με τις ψηλες απο οτι καταλαβαινω.
Δεν πηδάει γιατί δεν του σηκώνετε  :2funny:και αυτό δεν το είπα εγώ άλλοι το απέδειξαν.Του κοστίζει μιά περιουσία χωρίς να μπορεί να πηδήξει  :2funny:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746

Συνημμένα

  • zC6DL7.jpg
    zC6DL7.jpg
    1,6 MB · Εμφανίσεις: 25
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πολύ σπόνσορινγκ παίδες.Σκέφτομαι να πάω Παρίσι τώρα που άνοιξαν τα σύνορα να ρίξω κανάν πούτσο.Εχω και κοννέ Ισπανία με δίμετρη για να δούμε.1 Ιουλίου ανοίγουν λέει για εκεί.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Πολύ σπόνσορινγκ παίδες.Σκέφτομαι να πάω Παρίσι τώρα που άνοιξαν τα σύνορα να ρίξω κανάν πούτσο.Εχω και κοννέ Ισπανία με δίμετρη για να δούμε.1 Ιουλίου ανοίγουν λέει για εκεί.

Κμαν ισχυει οτι η πανω φωτογραφια ειναι δικια σου?
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Κμαν ισχυει οτι η πανω φωτογραφια ειναι δικια σου?

Ναι,αυτή είναι μια Πολωνέζα που την έχω εκπαιδεύσει στο γλυφοκώλι και το σκατ.
Αυτό είναι το καλό με τις Πολωνέζες δεν έχουν ταμπού.Τώρα της πήρα σκύλο που διάλεξε για σκυλογαμήσια.Δε χρειάζεται καν να κουράζεσαι σε αυτή την περίπτωση κάνει όλη τη δουλειά ο σκύλος.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Ναι,αυτή είναι μια Πολωνέζα που την έχω εκπαιδεύσει στο γλυφοκώλι και το σκατ.
Αυτό είναι το καλό με τις Πολωνέζες δεν έχουν ταμπού.Τώρα της πήρα σκύλο που διάλεξε για σκυλογαμήσια.Δε χρειάζεται καν να κουράζεσαι σε αυτή την περίπτωση κάνει όλη τη δουλειά ο σκύλος.
Tο μωβ αρχίδι το έχεις ακόμα ή μαράθηκε και έπεσε;
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Ναι οντως οι πολωνεζες ειδικα αν πιουν γινονται τελειως ανωμαλες

Παντως Αδερφε,κοψε λιγο το σπονσορινγκ και πηγαινε και σε κανα γιατρο. Οχι οτι μου πεφτει λογος, αλλα νεος εισαι ακομα αμαρτια ειναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom